Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Sisepoliitika teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 856, 857, 858 ... 864, 865, 866  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Bssldr
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2009




sõnum 01.05.2024 21:03:13 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Bssldr kirjutas:
Tanel kirjutas:
Raske kommenteerida seda maffialikku C02 kvootide süsteemi icon_neutral.gif
Eriti veel praeguses julgeolekuolukorras, kus peaks valmistuma sõjaks, aetakse edasi seda rohepöörde jama.
Hiljuti kommenteeris Marek Strandberg ühes saates, et kui inimesed lõpetaksid koheselt CO2 tootmise fossiilkütuste põletamisest, siis oleks efekt tunda alles 10000 aasta pärast. Tundub mõttetu rabelemisena.
milline efekt?


On ju mingi efekt, mida inimkond kliimafanaatikute eestvedamisel taga ajab? See efekt.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 01.05.2024 21:06:04 vasta tsitaadiga

https://en.wikipedia.org/wiki/Carbon_dioxide_in_Earth%27s_atmosphere
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 01.05.2024 22:09:30 vasta tsitaadiga

Bssldr kirjutas:
londiste kirjutas:
Bssldr kirjutas:
Tanel kirjutas:
Raske kommenteerida seda maffialikku C02 kvootide süsteemi icon_neutral.gif
Eriti veel praeguses julgeolekuolukorras, kus peaks valmistuma sõjaks, aetakse edasi seda rohepöörde jama.
Hiljuti kommenteeris Marek Strandberg ühes saates, et kui inimesed lõpetaksid koheselt CO2 tootmise fossiilkütuste põletamisest, siis oleks efekt tunda alles 10000 aasta pärast. Tundub mõttetu rabelemisena.
milline efekt?


On ju mingi efekt, mida inimkond kliimafanaatikute eestvedamisel taga ajab? See efekt.



Kuidas see sobitub marurahvusliku ideoloogiaga, mille järgi tuleks aktiivselt iivet t6sta?
Et läbustagem edasi. Prügi koristamise jätame lastele?

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 01.05.2024 22:18:51 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
Kuidas see sobitub marurahvusliku ideoloogiaga, mille järgi tuleks aktiivselt iivet t6sta?
Et läbustagem edasi. Prügi koristamise jätame lastele?


Tüüp, kes elab Berliinis, räägib siin midagi iibe tõstmise "marurahvuslikkusest". Can't make this shit up.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.05.2024 23:03:50 vasta tsitaadiga

Kapinats, mitu last sul omal on?
"Provva ei taha" või mis see oligi.
Käänt meik dizz shitz upp..

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 13.05 Pärnus kui midagi huvitab.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.05.2024 23:28:19 vasta tsitaadiga

Bssldr kirjutas:
Tanel kirjutas:
Raske kommenteerida seda maffialikku C02 kvootide süsteemi icon_neutral.gif
Eriti veel praeguses julgeolekuolukorras, kus peaks valmistuma sõjaks, aetakse edasi seda rohepöörde jama.


Hiljuti kommenteeris Marek Strandberg ühes saates, et kui inimesed lõpetaksid koheselt CO2 tootmise fossiilkütuste põletamisest, siis oleks efekt tunda alles 10000 aasta pärast. Tundub mõttetu rabelemisena.


Ma arvan, et sa oled millestki valesti aru saanud või on siin ainult pool juttu, sest Strandberg ajab üldjuhul pigem mõistlikku juttu ning selline väide praegusel kujul on kaugel sellest.

Alati on hea link algallikaga mingi isiku väitele lisada.

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 02.05.2024 18:09:51 vasta tsitaadiga

https://www.delfi.ee/artikkel/120289964/jaak-madison-voimalik-et-ekre-kongressil-on-esimehe-kohale-mitu-kandidaati

Hmm, Madison julgeb lendava tsirkuse vastu minna? eusa_think.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 02.05.2024 18:23:12 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
https://www.delfi.ee/artikkel/120289964/jaak-madison-voimalik-et-ekre-kongressil-on-esimehe-kohale-mitu-kandidaati

Hmm, Madison julgeb lendava tsirkuse vastu minna? eusa_think.gif

Pealkirja järgi küll aga loe lõppu:
tsitaat:
„16. juunil on kongress ja eks siis ole näha, kes saab esimeheks. Aga usun, et valima ei hakata ühe kandidaadi vahel. Ka eelmisel aastal oli mitu kandidaati esimehe kohale,“ ütles Madison, viidates Peeter Ernitsale. „Täiesti võimalik, et ka sellel aastal on mitu kandidaati,“ lisas Madison.

Ma ütleks, et "korralik poliitiku vastus" ehk, et absoluutselt mida tahes võib siit välja lugeda aga samas ka mitte midagi.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.05.2024 20:10:40 vasta tsitaadiga

Eks proovitakse kuskilt midagi kokku kraapida toetuse osas. EKRE valimiseks peab ju päris põrunud olema. Helmed seni isegi mõjutanud olulisi EL hääletusi.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 03.05.2024 08:53:52 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1609330473/karis-karbetest-on-pikalt-raagitud-aga-nuud-tuleks-tegutsema-hakata

tsitaat:
Kui viimatiste riigikogu valimiste eel anti lubadusi riigi rahandus korda teha, siis suur osa riigieelarvest on lubaduste ja muude asjadega kaetud ning uute plaanide elluviimiseks pole palju muid võimalusi peale laenu võtmise ja maksude tõstmise, ütles Karis, kelle sõnul tuleks teha nüüd konkreetseid samme, et eelarvdefitsiiti ja kasvavat intressikoormust vähendada.


tsitaat:
Valitsuse liikmetest on välisminister Margus Tsahkna (Eesti 200) öelnud, et üldine kärpeprotsent, kas see on viis või seitse, tuleb valitsuses kokku leppida ja "päris jõhkralt". Karise sõnul peaks sõnadelt tegudele liikuma.


tsitaat:
"Ükski maks ei ole populaarne arusaadavalt, aga ma usun, kui selgitada... Üks probleem, mis meil ongi ju kogu aeg olnud kõikide maksudega, et ei suudeta selgitada, milleks on vajalik ja kuhu see läheb. Kui see ära selgitada, siis inimesed saavad aru, et see on vajalik. Nii et tuleb lihtsalt natuke vaeva näha, et inimestele selgitada ja suhteliselt lihtsas keeles, et sellest aru saadakse, mitte keerulises bürokraatia võtmes," lisas ta.


tsitaat:
"Paraku kohati jääb tõesti selline tunne, et oodatakse järgmist majandusprognoosi ja siis vaadatakse, kas graafikus on nokk ülespoole või on allapoole. Kui on ülespoole, siis ollakse rahul; kui allapoole, siis muretsetakse kuni järgmise analüüsini. /.../ Siin on juba mitu aastaarvu läbi jooksnud, 2026 ja 2028, ja aastaarvude virvarr on ka see, mis segadust tekitab – millal siis asjad hulluks lähevad või millal asjad paremaks hakkavad minema?" rääkis president.


tsitaat:
"Me tihti kardame suhelda nende inimestega, kellega ühel nõul ei ole. Väga meeldiv on arutada maailma asju inimestega, kes on (meiega) ühel meelel. See on ju arusaadav ja väga-väga inimlik. Aga teinekord tuleb ikkagi ka suhelda ja leida ühisosa nendega, kes võib-olla ei ole seda meelt, mis meie oleme," ütles ta.


Raske vastu vaielda.

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2024 09:10:45 vasta tsitaadiga

https://www.postimees.ee/8012219/ansambli-5miinust-liige-on-pahane-kui-selline-on-eesti-200-asjaajamiskultuur-siis-ma-ei-soovitaks-taolisele-pundile-uhtki-haalt-anda
tsitaat:
Ansambli 5MIINUST esindaja Estoni Kohver kinnitas Postimehele, et Eesti 200 küsis tantsu kasutamise kohta neilt lausa luba. «Mulle helistas meie video produtsent, et Reinaas küsis, kas tohib viidata meie laulule. Ütlesin ei, ja siis vanad kasutasid ikka,» sõnas ta.
Kohver kirjeldas, et 5MIINUSE ja Puuluubi tants ei ole kaubamärgi all, kuid tema jaoks on arusaamatu, miks erakond üldse küsis, kui nende arvamus niikuinii Eesti 200t ei huvita. «Kui selline on Eesti 200 asjaajamiskultuur, siis ma ei soovitaks taolisele pundile ühtki häält anda,» lisas Kohver.

Mnjah. Kari vanureid üritamas olla popid ja noortepärased parajalt cringe-maigulises reklaamis ja kirsiks tordil lasid artistidele kõrge kaarega pähe. Edu neile valimistel.
Kommentaarid: 687 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.05.2024 09:14:25 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
No juba see Bolti teema tõestas, et seal on asi mäda.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2024 10:17:20 vasta tsitaadiga

Plin500 kirjutas:
https://www.err.ee/1609330473/karis-karbetest-on-pikalt-raagitud-aga-nuud-tuleks-tegutsema-hakata



tsitaat:
"Ükski maks ei ole populaarne arusaadavalt, aga ma usun, kui selgitada... Üks probleem, mis meil ongi ju kogu aeg olnud kõikide maksudega, et ei suudeta selgitada, milleks on vajalik ja kuhu see läheb. Kui see ära selgitada, siis inimesed saavad aru, et see on vajalik.



Võrklaev ütles ju ammu juba selgelt ja lihtlausega, et "raha läheb igale poole". Millest te aru ei saa? Mis teil viga on?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 03.05.2024 10:28:44 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Plin500 kirjutas:
https://www.err.ee/1609330473/karis-karbetest-on-pikalt-raagitud-aga-nuud-tuleks-tegutsema-hakata

tsitaat:
"Ükski maks ei ole populaarne arusaadavalt, aga ma usun, kui selgitada... Üks probleem, mis meil ongi ju kogu aeg olnud kõikide maksudega, et ei suudeta selgitada, milleks on vajalik ja kuhu see läheb. Kui see ära selgitada, siis inimesed saavad aru, et see on vajalik.



Võrklaev ütles ju ammu juba selgelt ja lihtlausega, et "raha läheb igale poole". Millest te aru ei saa? Mis teil viga on?


Huvitav, kui raha kulutati ja v6lgu v6eti, siis keegi ei küsinud, kuhu see läheb. Mis nüüd teistmoodi on?

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 03.05.2024 10:31:20 vasta tsitaadiga

https://epl.delfi.ee/artikkel/120289732/kiri-mida-ei-tulnud-kaja-kallas-kallid-vorumaa-inimesed-ma-palun-sudamest-vabandust
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 03.05.2024 11:47:41 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
netcat kirjutas:
Plin500 kirjutas:
https://www.err.ee/1609330473/karis-karbetest-on-pikalt-raagitud-aga-nuud-tuleks-tegutsema-hakata

tsitaat:
"Ükski maks ei ole populaarne arusaadavalt, aga ma usun, kui selgitada... Üks probleem, mis meil ongi ju kogu aeg olnud kõikide maksudega, et ei suudeta selgitada, milleks on vajalik ja kuhu see läheb. Kui see ära selgitada, siis inimesed saavad aru, et see on vajalik.



Võrklaev ütles ju ammu juba selgelt ja lihtlausega, et "raha läheb igale poole". Millest te aru ei saa? Mis teil viga on?


Huvitav, kui raha kulutati ja v6lgu v6eti, siis keegi ei küsinud, kuhu see läheb. Mis nüüd teistmoodi on?

Mis on teistmoodi - valimistel lubati rahanduses kord majja tuua (eranditult kõik tänased koalitsioonierakonnad). Küll aga unustati mainida, et kord majja tähendab kulude märkimisväärset suurendamist ja vähem läbipaistvust kuhu raha tegelikult läheb. Nämmutatakse küll julgeoleku teemat (KV otsene eelarve on ~1.1 miljardit, kaudsete kuludega tuleb kuhugi 300-500 miljoni kanti veel lisaks - 2021a võrreldes kuhugi 700-900 miljonit lisaks, 2023a võrreldes ca 300 miljonit lisaks) ja meeletut intressikoormat (eelarvest keeruline välja lugeda aga jääb alla 200 miljoni). Küll aga kulusid suurendatud kuhugi kolme poole miljardi kanti... Ja nüüd otsitakse katet selmet vähem kulutada.

Ehk, et millal siis praeguse valitsuse otsuseid kritiseerida võib? Ma saan aru, et hetkel on teemaks 2020-2021 aastad, et praegust valitsust võiks kritiseerida umbes 2027-2028, või on see kah liiga vara?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 03.05.2024 12:57:25 vasta tsitaadiga

https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120289876/tunnen-end-taieliku-inimrampsuna-noor-naine-teatas-politseile-et-jaak-madison-ahistas-teda-seksuaalselt

EKRE valimiskampaania algas.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.05.2024 13:31:59 vasta tsitaadiga

No siis ei imesta üldse, et väidetavalt ka mingid vene verd tibid ringlesid... võis ju olla mõni välisagent seda ära kasutamas.
Eks üks kord antakse võimalus, aga nüüd võiks ta küll oma karjäärile joone alla tõmmata.
https://www.postimees.ee/8013410/leht-jaak-madisoni-suudistatakse-seksuaalses-runnakus
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 03.05.2024 13:51:09 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
https://epl.delfi.ee/artikkel/120289732/kiri-mida-ei-tulnud-kaja-kallas-kallid-vorumaa-inimesed-ma-palun-sudamest-vabandust


Lugesin Maalehe reportaaži sellest üritusest. Seal olid siuksed klounid koos, et vähe pole.
Võrumaa peaks Kallase ees vabandama, et neid esindasid seal idioodid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 03.05.2024 13:57:32 vasta tsitaadiga

ref kirjutas:

Ehk, et millal siis praeguse valitsuse otsuseid kritiseerida võib? Ma saan aru, et hetkel on teemaks 2020-2021 aastad, et praegust valitsust võiks kritiseerida umbes 2027-2028, või on see kah liiga vara?


Ma ei usu, et kritiseerimine keelatud on. Nagu ma aru saan, et eelarve puudujääki (1,2 miljardit?) katta, peaks iga töötav Eesti inimene loobuma aastas ühest bruto kuupalgast.
Kui paljud meist on valmis ühe kuu tasuta töötama?

Minu alternatiivne ettepanek oleks 44 tunnine töönädal, millest 4 tundi saab riik.

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2024 14:01:59 vasta tsitaadiga

kyrvas kirjutas:
Tanel kirjutas:
https://epl.delfi.ee/artikkel/120289732/kiri-mida-ei-tulnud-kaja-kallas-kallid-vorumaa-inimesed-ma-palun-sudamest-vabandust


Lugesin Maalehe reportaaži sellest üritusest. Seal olid siuksed klounid koos, et vähe pole.
Võrumaa peaks Kallase ees vabandama, et neid esindasid seal idioodid.

Aga miks need arukad võrokesed siis mingid klounid ja idioodid end esindama saatsid? icon_eek.gif
Kommentaarid: 687 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2024 14:06:46 vasta tsitaadiga

Ei ole valmis tasuta töötama. Aga maksuküüru jagu raha jätaks küll riigile kui see kedagi aitab. Brutopalka kokku ei anna aga kuidas see oligi selle poole rehkendusega...

tsitaat:
Minu alternatiivne ettepanek oleks 44 tunnine töönädal, millest 4 tundi saab riik.


Riigiametnikud võivad minugipoolest kasvõi 40 tasuta ületundi nädalas teha. Teistel läheks sellest saadud kasu (kui sellest üldse mingi kasu tõuseb) riigi kaukasse arvutamisega väga keeruliseks. On ju seni tõestatud et reeglina enamik inimesi ei tee tööpäeva pikemaks venitades muhvigi rohkem ja tõhusamalt ära, vaid pigem vastupidi. Kui selle eest veel ei maksta ka, siis ma küll ei näe kudias see tööga loodavat väärtust suurendaks (see on ju see mida vaja on, sest lihtsalt Tümpsa moodi tühja nühkimisega neid miljardeid küll tasa ei teeni)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 03.05.2024 14:09:56 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
kyrvas kirjutas:
Tanel kirjutas:
https://epl.delfi.ee/artikkel/120289732/kiri-mida-ei-tulnud-kaja-kallas-kallid-vorumaa-inimesed-ma-palun-sudamest-vabandust


Lugesin Maalehe reportaaži sellest üritusest. Seal olid siuksed klounid koos, et vähe pole.
Võrumaa peaks Kallase ees vabandama, et neid esindasid seal idioodid.

Aga miks need arukad võrokesed siis mingid klounid ja idioodid end esindama saatsid? icon_eek.gif


Ka seda peaks nende käest uurima.
Tundub et ainest oleks riigikogu uurimiskomisjon kokku panna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 03.05.2024 15:23:54 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
ref kirjutas:

Ehk, et millal siis praeguse valitsuse otsuseid kritiseerida võib? Ma saan aru, et hetkel on teemaks 2020-2021 aastad, et praegust valitsust võiks kritiseerida umbes 2027-2028, või on see kah liiga vara?


Ma ei usu, et kritiseerimine keelatud on. Nagu ma aru saan, et eelarve puudujääki (1,2 miljardit?) katta, peaks iga töötav Eesti inimene loobuma aastas ühest bruto kuupalgast.
Kui paljud meist on valmis ühe kuu tasuta töötama?

Minu alternatiivne ettepanek oleks 44 tunnine töönädal, millest 4 tundi saab riik.

Kulude kasv on olnud 3.5 miljardit, sellest vast pool kuni üks oleks põhjendatav, ehk, et pole mitte vaja 1.2 miljardit leida vaid pigem 2.5. See pole enam üks bruto vaid kaks. 4h riigile on pigem päev riigile.

Et laupäev on nüüd riigitööpäev?

Kahjuks mu maailmavaateline esimene reaktsioon oli ropendada ja teine saata see ettepanek kus see ja teine... Puhtalt maailmavaate poolelt on minu seisukoht, et riik on ikkagi rahvale, mitte rahvas riigile. Inimene ei teeni riiki vaid avalik sektor ja ametnikud on siin selleks, et lihtinimese elu lihtsamaks teha, kahjuks aga on reaalsus täna väga teine.

Demokraatia lubab rahval otsustada, et nemad kuuluvad riigile, kuid seda võin lubada, et kui nii otsustatakse siis mina viin oma maksud mujale ja hoolitsen ka selle eest, et arvestatav number inimesi teeks sama.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
HV veteran
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2024 15:28:42 vasta tsitaadiga

ekre vastane ajupesu algas pigem, Madisoni vastus
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Sisepoliitika teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 856, 857, 858 ... 864, 865, 866  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.