Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Turvalisus ja privaatsus »  Telefonipetturid kannavad võõra raha suhtlusportaali kontole märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2008 21:25:23 vasta tsitaadiga

masterx kirjutas:
Lugege ja imestage icon_eek.gif
http://www.rate.ee/blogs.php?entry=605083

Paraku pole mõistus oma teha icon_neutral.gif Loll saab kirikus ka peksa, nagu öeldakse.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2008 00:41:04 vasta tsitaadiga

EMTi kaardiga toimib ka see icon_eek.gif icon_lol.gif
peaks homme ära proovima icon_biggrin.gif icon_lol.gif

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003




sõnum 19.02.2008 00:53:07 vasta tsitaadiga

Ma tahtsin öelda, et grammatikavigadest juba saaks aru, et midagi on kahtlast. Samas ta esines ju rate moderaatorina, võib-olla tegi vigu meelega juurde icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2008 01:48:31 vasta tsitaadiga

kahjuks see simpli värk ei toimi rate puhul. icon_confused.gif icon_lol.gif icon_cry.gif
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2008 14:40:04 vasta tsitaadiga

See Rate.ee blog. Mis number see selline on siis? Mis selle koodiga üldse peale hakata? icon_rolleyes.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003




sõnum 20.02.2008 14:48:52 vasta tsitaadiga

Peab vist sisestama kuhugi ja siis saad pappi oma reidi kontole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2008 15:53:31 vasta tsitaadiga

Krt küll pätide elu tehakse järjest lihtsamaks icon_evil.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ojapoiss
Kreisi kasutaja
ojapoiss

liitunud: 09.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2008 15:58:32 vasta tsitaadiga

Niisama huvi pärast käisin ja arvutasin, et rate.ee paneb sellest rahast peaaegu pool taskusse... kõige parem diil mis suutsin seal välja arvutada oli, et 100 eest saab 58 krooni kätte... seega vaevalt rate.ee seda äri kinni kiirustab panema kuna nad saavad üle 40% sellest papist omale... icon_rolleyes.gif
Päris julm skeem... icon_razz.gif

_________________
Vajad ruume sünnipäeva peoks!?
Sõbralikuma hinna jaoks PS!
www.kilplased.ee
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2008 16:05:45 vasta tsitaadiga

Selline see äri ju ongi. Arvuta palju poed oma kaubale juurde panevad icon_wink.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xcater
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 20.02.2008 21:35:00 vasta tsitaadiga

ojapoiss kirjutas:
Niisama huvi pärast käisin ja arvutasin, et rate.ee paneb sellest rahast peaaegu pool taskusse... kõige parem diil mis suutsin seal välja arvutada oli, et 100 eest saab 58 krooni kätte... seega vaevalt rate.ee seda äri kinni kiirustab panema kuna nad saavad üle 40% sellest papist omale... icon_rolleyes.gif
Päris julm skeem... icon_razz.gif

Olen ise ka arvutanud. Mingi osa läheb riigile, mingi osa võtab rate ja kui kannad veel pangakontole siis läheb summast maha 10%. Julm koorimine. Kõige mõttekam saata solle omale pangakontolt. Nad peaksid üldse selle SMS-i ja helistamisteenuse kinni panema, võiks jääda ainult pangakaudu sollide tegmine, siis poleks nii palju maniakke.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2008 21:43:06 vasta tsitaadiga

Mingi osa läheb ka mobiilsideoperaatorile.
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 20.02.2008 22:41:13 vasta tsitaadiga

Tanel, milleks emt puhul läheb siis emt taskusse icon_lol.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2008 11:25:46 vasta tsitaadiga

Kõik tahavad ju nutsu saada icon_wink.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2008 22:53:43 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Kõik tahavad ju nutsu saada icon_wink.gif
No ega see telefuuniga sollide ostmine on nagu nii viimane variant icon_lol.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FR3AK
HV kasutaja
FR3AK

liitunud: 21.12.2006




sõnum 25.02.2008 15:34:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Praegu emtil mingi kampaania ka et kaart maksab 50 ja saad kõneaega 150

Et siin paar korda mainiti, et see rate.ee'ga ei tööta, siis esimesed 50 eeku saad sa ära saata, aga see 100 eeku, mis su stardikale juurde pannakse on ainult emt sisesteks kõnedeks (sms'e saata ei saa) isegi kampaania lehel oli see ära toodud, aga mul jäi see koht kahe silma vahele ja pärast veel helistasin 123'e ja sealt öeldi, et ainult emt sisesteks kõnedeks saab kasutada.
(BTW, kas keegi tahab osta 5 Simpel'i stardikat, kõigil 100 krooni emt sisest kõneaega, 50 eeguga annaks ära icon_lol.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif )

Aga sellest petuskeemist, siis on väga lihtne suvalisel peolgi, laenata kellgi telefoni vabandusega "ma pean emale helistama ja endal on aku tühi"
Ja kuna kõigil on kasud sees, siis keegi ei näe põhjust selle ära keelamiseks. icon_mad.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xcater
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 25.02.2008 21:04:32 vasta tsitaadiga

FR3AK kirjutas:
tsitaat:
Praegu emtil mingi kampaania ka et kaart maksab 50 ja saad kõneaega 150

Et siin paar korda mainiti, et see rate.ee'ga ei tööta, siis esimesed 50 eeku saad sa ära saata, aga see 100 eeku, mis su stardikale juurde pannakse on ainult emt sisesteks kõnedeks (sms'e saata ei saa) isegi kampaania lehel oli see ära toodud, aga mul jäi see koht kahe silma vahele ja pärast veel helistasin 123'e ja sealt öeldi, et ainult emt sisesteks kõnedeks saab kasutada.
(BTW, kas keegi tahab osta 5 Simpel'i stardikat, kõigil 100 krooni emt sisest kõneaega, 50 eeguga annaks ära icon_lol.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif )

Aga sellest petuskeemist, siis on väga lihtne suvalisel peolgi, laenata kellgi telefoni vabandusega "ma pean emale helistama ja endal on aku tühi"
Ja kuna kõigil on kasud sees, siis keegi ei näe põhjust selle ära keelamiseks. icon_mad.gif

Miks sa siis kohe 5 stardikat ostsid, ma proovisin aint ühega. Peo värk on jah veidi jamam, eriti kui alkoholi natuke veres ka, annad ikka ju sõbrale mobiili kui tal vaja helistada on või siis võtab kellegi sõbra sõber mobiili ära....jumal seda teab mis arve pärast on. Rate SMS kuulimiit on 1000EEK ja peale selle saad veel helistada ka 1000EE-gu eest....tehke omad järeldused.....Olegem ettevaatlikud!
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2008 22:10:29 vasta tsitaadiga

Ei no mis pettus minu jaoks (lugege alt üles scriinilt) ,irw icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler



Vastasin siis, jäi vait icon_razz1.gif


Kohe saab tehtud,ma arvan ,et 600 solli siis.Kui pettus peaks olema siis see tüdruk on läinud,salvestasin ta pildid ka igaks juhuks.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xcater
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 26.02.2008 22:32:54 vasta tsitaadiga

masterx kirjutas:
Ei no mis pettus minu jaoks (lugege alt üles scriinilt) ,irw icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler



Vastasin siis, jäi vait icon_razz1.gif


Kohe saab tehtud,ma arvan ,et 600 solli siis.Kui pettus peaks olema siis see tüdruk on läinud,salvestasin ta pildid ka igaks juhuks.

No selle õnge minemiseks peab eriline geenius olema juu.... icon_razz1.gif.....ja veel tüdruk ka...ühiskond on hukkas
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2008 12:17:37 vasta tsitaadiga

Xcater kirjutas:
masterx kirjutas:
Ei no mis pettus minu jaoks (lugege alt üles scriinilt) ,irw icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler



Vastasin siis, jäi vait icon_razz1.gif


Kohe saab tehtud,ma arvan ,et 600 solli siis.Kui pettus peaks olema siis see tüdruk on läinud,salvestasin ta pildid ka igaks juhuks.

No selle õnge minemiseks peab eriline geenius olema juu.... icon_razz1.gif.....ja veel tüdruk ka...ühiskond on hukkas
Kui tsiteerida fotot võiks panna spoileri valiku aga mu on koom icon_lol.gif


edit;
Esialgne pilt võiks ju näha olla,kuna pildi suuruses polnud eksitud icon_eek.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnxo4
HV kasutaja

liitunud: 20.10.2006




sõnum 11.05.2008 18:08:46 vasta tsitaadiga

vot siis mulgi isiklikud kogemused, olid probleemid rate.eeś , sai oma probleemist kirjutatud sinna ja näe imet, 2 päeva pärast seda lisas keegi mind msni, kasutaja `` andrei.webmaster@rate.ee`` ja kiri taga tal et `` otsin uusi moderaatoreid`` . k2ib ca 2-3 korda päevas ta msnis, ja täna siis hakkas rääkima, et kas ei ole soovi moderaatoriks saada? et telef nr 9001222 et tarvis sinna helistada 3 korda, ja seal ytleb ta koodi, mis kirjuta ylesse, et tal vaja andmetesse sisestada, peale seda teeb ta moderaatoriks... ma ja jaa, kohe helistan, et laen kõnekaardile kõneaaega ja siis kohe helistan, aga pinda hakkas see k2ima et ta iga minut kysis, `` helistasit?`` (mul plnd aega ka jahuda mingist moderaatori teemast, ise grillisn samal ajal, siis hakkas ta nudgesi loopima ja pidevalt et helistasite w, helistasite w) kysisin ka et mis see maksab et see tasuline nr juh, siis vastas et 100kr, aga ta muutis selle 30kr peale eile, aga kuna nv siis ei ole seda ära muudetud veel, aga et toonis ytleb ta 100kr veel, et tegelikult on see 30kr, e. algselt võtab see 100kr, aga 15. kuupäeval makstakse siis iga kõne eest 70kr tagasi...
peale 10-15 minutilist ``suhtlemist, hakkas rõdult tossu sisse ajama ja vorstikesed kärssasid, ytlesin kiiresti et ei näe mõtet selle sellise asja eest 300kr maksta ja peale seda lauset oli ta välja logind icon_biggrin.gif

Nii et, kokkuvõttes ei saanud petta ja raha jäi mul taskusse... Päästsid mind pettusest kõrbema läinud vorstikesed thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.05.2008 18:35:41 vasta tsitaadiga

jnxo4 kirjutas:


Nii et, kokkuvõttes ei saanud petta ja raha jäi mul taskusse... Päästsid mind pettusest kõrbema läinud vorstikesed thumbs_up.gif
Suht imelik oleks ka kui nii petta oleks saanud icon_lol.gif (see süstem rohkem 8-15a kodanike petmiseks)
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnxo4
HV kasutaja

liitunud: 20.10.2006




sõnum 11.05.2008 19:21:35 vasta tsitaadiga

masterx kirjutas:
jnxo4 kirjutas:


Nii et, kokkuvõttes ei saanud petta ja raha jäi mul taskusse... Päästsid mind pettusest kõrbema läinud vorstikesed thumbs_up.gif
Suht imelik oleks ka kui nii petta oleks saanud icon_lol.gif (see süstem rohkem 8-15a kodanike petmiseks)


või see ei olnudki pettus??? või ongi nii,et see õige aadress ja lampi kysib ja maksad raha selle eest ja saadki modeks nii??? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.05.2008 10:25:31 vasta tsitaadiga

jnxo4 kirjutas:
masterx kirjutas:
jnxo4 kirjutas:


Nii et, kokkuvõttes ei saanud petta ja raha jäi mul taskusse... Päästsid mind pettusest kõrbema läinud vorstikesed thumbs_up.gif
Suht imelik oleks ka kui nii petta oleks saanud icon_lol.gif (see süstem rohkem 8-15a kodanike petmiseks)


või see ei olnudki pettus??? või ongi nii,et see õige aadress ja lampi kysib ja maksad raha selle eest ja saadki modeks nii??? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Sul tsitaat väheke mööd läinud icon_eek.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 13.05.2008 03:45:28 vasta tsitaadiga

jnxo4 kirjutas:
vot siis mulgi isiklikud kogemused, olid probleemid rate.eeś , sai oma probleemist kirjutatud sinna ja näe imet, 2 päeva pärast seda lisas keegi mind msni, kasutaja `` andrei.webmaster@rate.ee`` ja kiri taga tal et `` otsin uusi moderaatoreid`` . k2ib ca 2-3 korda päevas ta msnis, ja täna siis hakkas rääkima, et kas ei ole soovi moderaatoriks saada? et telef nr 9001222 et tarvis sinna helistada 3 korda, ja seal ytleb ta koodi, mis kirjuta ylesse, et tal vaja andmetesse sisestada, peale seda teeb ta moderaatoriks... ma ja jaa, kohe helistan, et laen kõnekaardile kõneaaega ja siis kohe helistan, aga pinda hakkas see k2ima et ta iga minut kysis, `` helistasit?`` (mul plnd aega ka jahuda mingist moderaatori teemast, ise grillisn samal ajal, siis hakkas ta nudgesi loopima ja pidevalt et helistasite w, helistasite w) kysisin ka et mis see maksab et see tasuline nr juh, siis vastas et 100kr, aga ta muutis selle 30kr peale eile, aga kuna nv siis ei ole seda ära muudetud veel, aga et toonis ytleb ta 100kr veel, et tegelikult on see 30kr, e. algselt võtab see 100kr, aga 15. kuupäeval makstakse siis iga kõne eest 70kr tagasi...
peale 10-15 minutilist ``suhtlemist, hakkas rõdult tossu sisse ajama ja vorstikesed kärssasid, ytlesin kiiresti et ei näe mõtet selle sellise asja eest 300kr maksta ja peale seda lauset oli ta välja logind icon_biggrin.gif

Nii et, kokkuvõttes ei saanud petta ja raha jäi mul taskusse... Päästsid mind pettusest kõrbema läinud vorstikesed thumbs_up.gif

arvutikaitse.ee's räägib ka sellest petuskeemist. Aga kas rate.ee keskkond lubab teha @rate.ee lõpulisi maile. Ma ise näen sellist esimest korda. Või kustkohast petis sellise e-maili sai?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.05.2008 11:01:48 vasta tsitaadiga

mightythor, not confirmed ju icon_wink.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Turvalisus ja privaatsus »  Telefonipetturid kannavad võõra raha suhtlusportaali kontole mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.