Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  TeliaSonera hakkab Põhjamaade ja Baltikumi turgudel iPhone´i müüma märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Lennnukas
HV kasutaja
Lennnukas

liitunud: 24.10.2004




sõnum 27.05.2008 13:13:44 vasta tsitaadiga

Kindel on see ,et Eestisse tarnib neid EMT tõesti suure hinnaga, kuid tihti on need pakkumised, et kui sõlmid 2 aastase miinimumarvega lepingu, saad telefoni poole odavamalt.
Mina jään pigem sellele lootma.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 27.05.2008 13:26:20 vasta tsitaadiga

see 3G ja 3,5G hype on mulle veidi arusaamatu. telefonil on ju korralik wifi tugi sees. Kõu kah meil levib. Tln-Trt bussis kah wifi olemas... tallinna ja ka tartu kesklinnas wifi levi vabalt kätte saadav? milleks seda 3,5G asja vaja veel on? icon_smile.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2008 13:30:36 vasta tsitaadiga

flake, nimeta mulle mõni Kõu toega telefon icon_biggrin.gif
Ja igal pool sa linnas ikka vaba tasuta wifit ei leia.
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2008 13:42:46 vasta tsitaadiga

CDMA toega telefon oleks hea icon_razz.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lennnukas
HV kasutaja
Lennnukas

liitunud: 24.10.2004




sõnum 27.05.2008 13:44:20 vasta tsitaadiga

Kes kõlakaid pole lugenud, siis on oodata ka GPS'i antud telefonile thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 27.05.2008 13:48:00 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
see 3G ja 3,5G hype on mulle veidi arusaamatu. telefonil on ju korralik wifi tugi sees. Kõu kah meil levib. Tln-Trt bussis kah wifi olemas... tallinna ja ka tartu kesklinnas wifi levi vabalt kätte saadav? milleks seda 3,5G asja vaja veel on? icon_smile.gif

Milleks mul vaja midagi otsida(hotspot),kui vajutad nuppu ja tuleb niiet ragiseb ekraanil icon_neutral.gif
Tanel kirjutas:
tsitaat:

Tava 3G oleks jälle taandareng

noh, tänapäeval vaevalt et puhtalt UMTS seadmeid enam eriti arendataks, rõhk on ikka 3,5G ehk HSDPA seadmetel.
Tõenäoliselt uus iPhone saab ikka HSDPA kiibi thumbs_up.gif

Ma väga siiralt loodan seda,ja see oleks Õunakesele endale ka kasuks,kuna Eurooplased ostavd asja rohkem asja pärast kui Mikid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2008 13:52:32 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Tanel kirjutas:
tsitaat:
Tava 3G oleks jälle taandareng

noh, tänapäeval vaevalt et puhtalt UMTS seadmeid enam eriti arendataks, rõhk on ikka 3,5G ehk HSDPA seadmetel.
Tõenäoliselt uus iPhone saab ikka HSDPA kiibi thumbs_up.gif

Ma väga siiralt loodan seda,ja see oleks Õunakesele endale ka kasuks,kuna Eurooplased ostavd asja rohkem asja pärast kui Mikid icon_biggrin.gif

Eurooplased teavad vähe rohkem, mida tahavad...erinevalt mikidest icon_wink.gif
Aga igati tervitatav uudis, kuigi 10k oleks selle eest ikka kirves pehmelt öeldes
Kommentaarid: 397 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 332
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riff
HV kasutaja
riff

liitunud: 19.05.2003




sõnum 27.05.2008 14:00:04 vasta tsitaadiga

ma ei saa sellest I-Phone maaniast aru tegelikult, mis selles nii erilist on siis. Et kas on 3G v 3,5G ja Wifi ja GPS jne, on ka teisi tootjaid, kelle toodetel on antud omadused juba ammu olemas ning ei ole mingit lahti muukimist jne vaja teha. Kasutan ise HTC TyNT II nimelist looma (http://www.htc.ee/?id=35)
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 27.05.2008 14:01:05 vasta tsitaadiga

okei, olgu selle 3G'ga kuidas on. See kõue asi oli veidi halb võrdlus. Kuid teab ehk keegi rääkida, et kas seda iPhone/iPod Touchi ka eduroami võrgus kasutada annaks. parameetrid tal järgmised...

* autentimine - WPA (mõnes kohas nimetatud kui WPA-Enterprise)
* andmete krüpteerimine - TKIP

802.1x peab olema sisse lülitatud ja selle parameetrid on:

* autentimise tüüp - PEAP
* autentimise protokoll - MS-CHAP-v2

_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2008 14:03:29 vasta tsitaadiga

riff kirjutas:
ma ei saa sellest I-Phone maaniast aru tegelikult, mis selles nii erilist on siis. Et kas on 3G v 3,5G ja Wifi ja GPS jne, on ka teisi tootjaid, kelle toodetel on antud omadused juba ammu olemas ning ei ole mingit lahti muukimist jne vaja teha. Kasutan ise HTC TyNT II nimelist looma (http://www.htc.ee/?id=35)

sama siin. keegi fanaatik võiks selle iPhone haibi mu sugusele lahti seletada. icon_confused.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lennnukas
HV kasutaja
Lennnukas

liitunud: 24.10.2004




sõnum 27.05.2008 14:26:35 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
riff kirjutas:
ma ei saa sellest I-Phone maaniast aru tegelikult, mis selles nii erilist on siis. Et kas on 3G v 3,5G ja Wifi ja GPS jne, on ka teisi tootjaid, kelle toodetel on antud omadused juba ammu olemas ning ei ole mingit lahti muukimist jne vaja teha. Kasutan ise HTC TyNT II nimelist looma (http://www.htc.ee/?id=35)

sama siin. keegi fanaatik võiks selle iPhone haibi mu sugusele lahti seletada. icon_confused.gif


Apple ei ole selline firma , kes leiutab mingi uue asja, mida telefonidele lisada, ja paiskab selle kohe turule nagu enamik firmasi teevad, et kohe uus leiutis rahaks teha.
Selle asemel äpple võtab vidinad, täiustab need ja teeb nendest midagi erakordset!
Puutetundlikud ekraanid olid ju ammu olemas, Wifid telefonidel, GPS'd mõnedel Nokiatel, kallutussensorid jne.
Aga õelge mulle, kui mitmetel telefonidel on võimalik WiFis olla, ilma ,et sa pead neid nuppe seal litsuma ja kõiki linke läbi toksima, et jõuda selleni mida tahad?. Peab juhtnuppult sõrme koguaeg üle tõmbama, et jõuda teatud punkti. Apple lahendas selle niiviisi ,et lihtsalt sõrmega kaks vajutust sinna kuhu tahad ja juba suurendab. Mitmetel telefonidel on üldse väga kastreeritud sirvijad.
Õelge mulle, millisel telefonil sai kõiki toiminguid kõigest puudutusega teha 1,5 aastat tagasi?(NB! iPhone tutvustatid 1,5 aastat tagasi)
Samuti on ka Nokiatel kallutussensor...mängimiseks. iPhonel aga hoopis mõistmaks, kuidas sa seda telefoni käes hoiad ja kuidas UI ekraanile kuvada.
Ja samuti see hiigel mõnusalt hele ekraan, millega on lausa lust filme vaadata reisidel ka päeval.
Enda uhkel muusikatelefonil oli ka "mp3 mängija" olemas, kuid nende heli oli kohati nii talumatu ja lugude vahetamine nii aeglane, et ma ei mõista, miks see ikkagi sinna pandi.
Ja nüüd veel ka GPS...On olemas ka GPS telefone, aga õelge palun, missugusel telefonil on KÕIK need head omadused ühes?
Samuti on mälu hulk hämmastav...8-16 GB. Ja vanema mudeli hind on 4,5k kuni 5,5k (Ameerika hinnad)

Võrdlus: Nokia 8600 Luna. Hind 9 000 krooni. http://www.elisa.ee/client?id=1206&s=one&all=1&gid=17&pid=1788
Ainukesed kasulikumad asjad olid tal FM raadio(mis arvatavalt on kohutava heliga, kuid mis sest) ja diktofon.

Ülejäänud on kas võrdväärne või tunduvamalt kehvem(nt kõneaeg ja mälu maht)

Niisiis...Apple on võtnud kõik telefonide head omadused ja litsunud selle ühte asja ja seda mõistliku hinnaga. Kes nüüd väidavad, et Eestis on ta 10 k, siis teile teatavaks, et Apple ei müü iPhone (hetke versiooni) Eestis ja siia toomine on läbi mitmete vahendajate ja juurde hindlusega.


viimati muutis Lennnukas 27.05.2008 14:27:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 27.05.2008 14:27:37 vasta tsitaadiga

Ja konkreetsesse ja stiilsesse korpusesse. Funktsionaalsus ilus. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2008 14:29:05 vasta tsitaadiga

ja suur ekraan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 27.05.2008 14:32:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Võrdlus: Nokia 8600 Luna. Hind 9 000 krooni. http://www.elisa.ee/client?id=1206&s=one&all=1&gid=17&pid=1788

Kui sa võrdled sellist telefoni I-Fööniga siis tundub et ei tea telefonidest suurt midagi.
Aga me anname I fännidele andeks kuna nende silmaring peabki kitsas olema,kuna neid erinevaid asju sel firmal eriti pole,küll aga sortimendi tunneb ära I algustähega icon_razz1.gif Seega geenius ei pea olema.
Lisaks muidugi kui lektüür piirdub ainult õunatelefoni teemalistest kirjutistest alates reliisist thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 27.05.2008 14:38:59 vasta tsitaadiga

Ega sellel kui hea (või halb)enne pihta ei saa kui kasutad... ja ka siis on palju mis vajab harjumist.
Minule kui paadunud apple toodete kasutajale on iPhone ainuke mõistlik telefon... Samas saan aru paljudele win-linux keskkonna kasutajate mõningast võõristust nt. iTunesi suhtes.
Ja on kaa iPhonel palju asju millest ma aru ei saa... Copy-paste (meestel on UI paigas... ei oleks olnud ju raske se ära teha) sama asi kontaktide saatmisega üle SMS'i või e-posti... Oh miks!? Oh miks küll!? Või bluetooth teema
icon_sad.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2008 16:22:20 vasta tsitaadiga

100+ iPhone 2 Designs I Guarantee Steve Jobs Won't Unveil Anytime Soon

icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

EDIT: iPhone 3G Launch Date Confirmed

tsitaat:
We all suspected it, but now it is confirmed: someone very, very close to the 3G iPhone launch has told me that Apple will announce their new model at the WWDC Keynote on June 9th. The second-generation iPhone will be available worldwide right after the launch, and not at year's end, as previously thought. The new model will also herald new sales policies in some countries.

In Spain, for example, the 3G iPhone will be available for sale at the June 18th grand opening of Telefonica's megastore—an Apple Store-like shop located in the company's historical building in Madrid's Gran Vía— with nationwide availability the next day or after a few hours. The other European countries with iPhone availability will have similar launch schedules.
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2008 16:28:42 vasta tsitaadiga

Kas IM hakkab ka siis iFööne müüma icon_rolleyes.gif ?
Ega jah, iFöönile pole päris otsest konkurenti, ikka puudub üks või teine funktsioon või on kehvem (nt ekraani reso). Samas eks ta rohkem eputamiseks ole, HTC-ga saab kindlasti rohkem tööasju teha...

_________________
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 27.05.2008 17:28:25 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Praegune I-Föön on laus mõttetu vidin,aga nad pidid laskma aasta teises pooles mingi töisema variandi välja thumbs_up.gif
Kui nad sinna tilulilu asemele 3,5G sisse ka sätivad Euroopa arenenud võrkude jaoks,siis vast võiks kaaluda icon_smile.gif
Tava 3G oleks jälle taandareng thumbs_down.gif
Kindlasti peaks ta suti kitsam olema.
Elame näeme.

Noh.. Kellele ema, kellele tütar. Kui meeldib ilus, lihtne ja kiire tarkvaraga telefon, siis miks mitte iPhone. Kui aga telefoniraamatus eriti palju sõrpu pole ning tähtsam on metsas üle 3.5G filme tõmmata, siis vast mõni uuem Nokia on hea valik.

Keegi spoti foorumis kurvastas, et nüüd kaob see eksklusiivsuse tunne ära. Minu arust läks see juba tükk aega tagasi ära. Õnneks sain enda telefoni juba Novembris, siis oli põnev unlockida ja üks vähestest olla icon_smile.gif

Ja huvitav kas EMT võtab ka varem iPhone ostnud kliendid oma tiiva alla ses suhtes, et pakub ka neile võimalust uute ,spetsiaalselt iPhonedele mõeldud, pakketidega liituda. Olen suhteliselt kindel, et M-interneti hinnale mõjub see positiivselt, sest teame ju Google statistika järgi, kuivõrd hüppeliselt kasvas mobiilse interneti kasutamise protsent pärast iPhone turule paiskamist Ühendriikides. Fakt on see, et telefonil võivad kõiksugu imestandardid küljes olla, kuid kui need on niivõrd viletsalt realiseeritud, ei soovi inimesed vaevuda nende kasutamiseks aega raisata.

Uuh, ja ongi see MMS ajalugu (kui sõpradel iPhoned koos paketiga, saab lahedalt E-maile fotodega saatma hakata, odavalt icon_smile.gif)
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 27.05.2008 17:35:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Noh.. Kellele ema, kellele tütar. Kui meeldib ilus, lihtne ja kiire tarkvaraga telefon, siis miks mitte iPhone. Kui aga telefoniraamatus eriti palju sõrpu pole ning tähtsam on metsas üle 3.5G filme tõmmata, siis vast mõni uuem Nokia on hea valik.

Muidu on nagu jutt OK,aga arusaamatuks jääb paar asja icon_neutral.gif
Teistel telefonidel pole telefoniraamatut icon_question.gif
Või määrab telefon sõbrad icon_question.gif
Lisaks veel et esimene ettejuhtuv hetkel müügis olev SE telefon omab pooleks menüü kiiruses selle I asjanduse icon_idea.gif
Aga noh tsiteerides klassikuid
tsitaat:

Kellele ema, kellele tütar

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 27.05.2008 17:49:17 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
tsitaat:

Noh.. Kellele ema, kellele tütar. Kui meeldib ilus, lihtne ja kiire tarkvaraga telefon, siis miks mitte iPhone. Kui aga telefoniraamatus eriti palju sõrpu pole ning tähtsam on metsas üle 3.5G filme tõmmata, siis vast mõni uuem Nokia on hea valik.

Muidu on nagu jutt OK,aga arusaamatuks jääb paar asja icon_neutral.gif
Teistel telefonidel pole telefoniraamatut icon_question.gif
Või määrab telefon sõbrad icon_question.gif
Lisaks veel et esimene ettejuhtuv hetkel müügis olev SE telefon omab pooleks menüü kiiruses selle I asjanduse icon_idea.gif
Aga noh tsiteerides klassikuid
tsitaat:

Kellele ema, kellele tütar

thumbs_up.gif


Oh ei, telefoniraamat on vist kõikidel telefonidel olemas (va. need ühekordsed 10 dollarit maksvad, mis saab prügikasti pärast kasutamist visata).
Tütar: Edev ja võtab vahest vaevuks poiss-sõbrale paar võileiba teha (iPhone disain ja internet üle Wifi või EDGE)
Ema: Välimus ei ole tähtis, tal on pere, kellele teeb head meelt ja süüa (Nokia telefonid on teatavasti väga vinge internetiühendusega varustatud, mistõttu võivad nad lausa mitu potti suppi keeta)
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2008 19:33:14 vasta tsitaadiga

Olles ise iPhone omanik juba 8 kuud, siis ütlen ausalt, et ei ole sellele pillile praegu vastast. Keegi kiitles siin oma HTC'ga. Ausalt öeldes ma ei viitsiks küll pulgaga mööda ekraani toksida. iPhone'i teeb eriliseks tema ekraani suurus ja kasutusmugavus ja kui veel sellega netis surfata, no siis võtab munad märjaks küll. Isegi piiluks hea meelega, mis hinnaga see 3G variant müüki tuleb.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2008 22:13:22 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Olles ise iPhone omanik juba 8 kuud, siis ütlen ausalt, et ei ole sellele pillile praegu vastast. Keegi kiitles siin oma HTC'ga. Ausalt öeldes ma ei viitsiks küll pulgaga mööda ekraani toksida. iPhone'i teeb eriliseks tema ekraani suurus ja kasutusmugavus ja kui veel sellega netis surfata, no siis võtab munad märjaks küll. Isegi piiluks hea meelega, mis hinnaga see 3G variant müüki tuleb.


miga'l täiesti õigus. Suurepärane lustikummut on.

Aga...

Öeldakse et hoia äri ja lõbu lahus. iPhone on lõbu (netis surfamine, multimeedia) ja Windows Mobile koos Exchange'iga on äri.
Võimalik, et uus iPhone mudel koos lisarakendustega suudab seda selget piiri nihutada... Eks aeg näitab.

Hetkel TyTN II töötelefonina iPhone vastu vahetama ei kipu. Vaba aja telefoniks võiks seda täitsa kaaluda.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cruiser
HV vaatleja


liitunud: 09.11.2005




sõnum 27.05.2008 22:26:51 vasta tsitaadiga

Ise kasutan iPhonet just töötelefonina. Kuna minu jaoks on outlook ja üldse microsofti asjad out, siis on ju olemas alternatiivid ja need toimivad minu töö jaoks ideaalselt. Kasutan Google asju ja saan hakkama, jah tunnistan, arveid veel telefon välja ei prindi aga minu kalender ja kontaktid ning meilid on olemas, töö juures arvuti laua peal ja läppar on kodus, ei pea enam kaasas teist tassima.
Telefonist veel niipalju, et enam ei taha ühtegi telefoni, mille ekraan on väiksem, kui iPhonel. Lisaks see puutetundlik ekraan, igal rakendusel on ainult need nupud, mida vaja, mitte nagu siin tavatelefonis, et kõik nupud kogu aeg olemas ja pead mõtlema, mida nüüd vajutada, nagu lendur lennukis, et kõik omas järjekorras pead tegema, muidu asi ei tööta. Mul tööl ka kasutusel juhtpaneelide asemel puuteekraanid ja väga mugav on, ei pea ju seinatäis lüliteid olema.

_________________
Kui maailm on lava, kus siis publik istub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2008 22:28:59 vasta tsitaadiga

Cruiser kirjutas:
mitte nagu siin tavatelefonis, et kõik nupud kogu aeg olemas ja pead mõtlema, mida nüüd vajutada.
Jaaa... see võib tõesti peadmurdev olla.. "Jumal" tänatud, et iPhone olemas on icon_rolleyes.gif
Mõtlemine on iganenud tegevus nagunii icon_razz1.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cruiser
HV vaatleja


liitunud: 09.11.2005




sõnum 27.05.2008 22:45:38 vasta tsitaadiga

Olles enne olnud pikalt Sony Ericssoni kasutaja, tunnistan ausalt, ei oska mina Nokiaga sõnumit kirjutada, sest tühik ju teise koha peal. Proovi mõnele paadunud Nokia kasutajale Ericson kätte anda ja öelda,et vali miulle number, olen katsetanud ja siis visatakse mulle telefon tagasi, et kuidas sellega helistada saab.
Lisaks eelnevale, ma ei mõtle ka autot juhtides sellel, mis kangi ma lülitama pean, või mis pedaali vajutama, nii ka telefoniga, ma ei mõtle sellel nuppudele, vaid sellele, mida ma saavutada tahan selle operatsiooniga. Ja võimalikult lihtsamalt, mitte keerulist teed mööda.

_________________
Kui maailm on lava, kus siis publik istub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  TeliaSonera hakkab Põhjamaade ja Baltikumi turgudel iPhone´i müüma mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.