Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  LG lubab soodsaimat puuteekraaniga mobiili märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2009 14:46:30 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
krusu70 kirjutas:
Loodetavasti on tõsi ka, siis kandideeriks ka selle peale.

On's puutetundlikkus tõesti peamine, mille pärast telefoni osta? Ise ootaks pigem muid andmeid - wifi, gps jms, mis sellele puutetundlikkusele ka reaalse väljundi loob. Kui ta OS on miski LG omalooming ja lisada saab vaid javaprogesid, saab tast üks järjekordne mänguasi.

NB! Antud post on kirjutatud iPhone'il. icon_wink.gif


tundub et on sest iphonet ju osteti ja peale puutetundlikkuse pole tal midagi, ei qwerty, t9, vahetatavat akut, isegi sõnumite malle näiteks sms parkimise jaoks ei saa salvestada. täielik mõttetus

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2009 17:13:16 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
tundub et on sest iphonet ju osteti ja peale puutetundlikkuse pole tal midagi, ei qwerty, t9, vahetatavat akut, isegi sõnumite malle näiteks sms parkimise jaoks ei saa salvestada. täielik mõttetus

Ma ise ei arvanud ka iPhone'ist seni eriti midagi, nüüd olen mingi nädal kasutanud ja kuigi mõningaid puudusi muidugi leidub (minu jaoks peamised TomTom'i/Garmini lisamise võimatus ja nuditud BT), on ta tegelikkuses väga käepäraseks seadmeks osutunud. Puutetundlik qwerty on IMHO kiiremini ja mugavamalt kasutatav kui enamik pärisnuppudega nii pisikesi klavereid (vajab muidugi mõni päev harjumist), T9? Milleks? Omal pea otsas ja see ennustamine pigem segab, kui tahan lühendeid või žargoon'i kasutada. Vahetatav aku? Ei mäleta, et oleksin mõne viimasel ajal kasutatud telefoni jaoks varuakut taskus hoidnud. Parkimise jaoks on iPhone'ile päris mugav app olemas.

Mingi aeg jäi mulle üks minut.ee ülevaade ja selle kommentaarid silma. Selle autor vtl oleks nagu ennetavalt minu mõtteid lugenud. Olen minagi vist elus ainult ühe MMS'i saatnud ja video üles võtmiseks on mobiiltelefonist paremaidki vahendeid.

Ka see "iPhone on paraku esimene mobiilne aparaat, millega on mitte ainult võimalik, aga ka mugav veebis surfata, maili lugeda (ja ka kirjutada!), kalendrit jpt. rakendusi kasutada. Tihtipeale ma ei viitsi ka oma kodus millegi netist vaatamiseks arvuti taha minnagi vaid võtan hoopis laualt iPhone. " on täpselt see, mida ise täheldasin.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2009 19:08:23 vasta tsitaadiga

Nokia e90 communicator oli ammu enne gayPhonet olemas.

Kas gayphone synkib outlookiga normaalselt (exchange)?

keegi ei käi varuaku taskus, aga nii voolunõudlikel telefonil aastaga on aku nii kehv et peab kaks korda päevas laadima.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2009 19:23:18 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Nokia e90 communicator oli ammu enne gayPhonet olemas.

Tal pole ju touchscreenigi.

Noname kirjutas:
Kas gayphone synkib outlookiga normaalselt (exchange)?

Outlookiga süngib ilusti, Exchange eraldi ausalt öelda ei huvitagi, ta on mul isiklik, mitte töötelefon.

Noname kirjutas:
keegi ei käi varuaku taskus, aga nii voolunõudlikel telefonil aastaga on aku nii kehv et peab kaks korda päevas laadima.

No siis kangutad laiali (või lased seda lähemas teeninduses teha) ja vahetad aku ära, mis seal rasket? Reaalselt peab vast 2a vähemalt vastu. Selleks ajaks on see telefon ammu teisel ringil.

Üldiselt - proovi ise (kasuta paar päeva), enne kui teistega kaasa kaagutad. Võib juhtuda, et leiad ka selles nõmedas käkis midagi võluvat.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2009 16:37:44 vasta tsitaadiga

keegi omab isendit juba?
Review'de põhjal pidi korralik asi olema (Küllaltki palju pidi neid ka softi veaga liikuma?!?)
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2009 16:52:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

No siis kangutad laiali (või lased seda lähemas teeninduses teha) ja vahetad aku ära, mis seal rasket? Reaalselt peab vast 2a vähemalt vastu. Selleks ajaks on see telefon ammu teisel ringil.


Nokiasid ei vaheta keegi välja, kuna neid on võimalik osta täpselt selliseid, nagu vaja. Pole mingit jama ja aparaat töötab ikka edasi. ( Mina mõistsin seda nii, et sa vahetad oma iphone varem kui 2a välja )

Enne räägiti siin "metallpulgast", nii palju kui mina tean, on selle asja nimi stylus.

_________________
Kui inimesel on lamba-ajud, on ka kaasaegne meditsiin võimetu!
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2009 20:28:34 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
Nokiasid ei vaheta keegi välja, kuna neid on võimalik osta täpselt selliseid, nagu vaja. Pole mingit jama ja aparaat töötab ikka edasi. ( Mina mõistsin seda nii, et sa vahetad oma iphone varem kui 2a välja )

Eelneva statistika põhjal olen ma üsna kindel, et ma vahetan oma iPhone 3G juba enne aasta möödumist välja. Enne iPhone'i kasutasin poole aasta jagu N95 (8GB), enne seda ka kuskil pool aastat Asus P535 (WM6), nii et mul on erinevate UI-de võrdlusmoment täiesti olemas. Selle põhjal ma pean iPhone'i OSX'i mugavaimaks ja kasutajasõbralikeimaks. Vaatamata sellele, et teistel ehk on igasugu võimalusi ja seadeid tükk maad rohkem.

piraat262 kirjutas:
Enne räägiti siin "metallpulgast", nii palju kui mina tean, on selle asja nimi stylus.

Sellest pulgast räägiti vast veidi sarkastilise varjundiga. Pulgaga ekraani toksimine võiks juba eilne päev olla. iPhone'i veebibrauserist HV foorumit sirvides on näiteks lugemata postide list 3.5" 480px ekraanilaiuse juures täisulatuses ilusti loetav, rea lõpus viimase postituse juurde viiv link on nii nimetissõrme kui ka pöidlaotsaga pärast kerget harjutamist vabalt tabatav. Lausa lust on foorumis surfata. Mida press-screenidel sellele vastu panna on? Ei mäleta, et ma oleks WM6 IE-d või Nokia brauserit mugavuse pärast kodus suurele arvutile või läpakale eelistanud. Need olid ikka rohkem sellised hädavariandid. Praegu tõesti napsad diivanilaualt iPhone'i, näpid Safari lahti ja seal on sind juba ootamas eelnevalt poolelijäänud lehed. Mitu kiirelt vahetatavat akent muide, mitte ainult üks.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2009 15:07:40 vasta tsitaadiga

rex, too pulk peaks seal lihtsalt abina olema. Saab ka näpuga tööd teha.
Vähemalt nii olen reviewdest aru saanud.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2009 15:39:20 vasta tsitaadiga

Kile vastu klaasi pressitavat tüüpi aktiivekraaniga saab suurte objektide puhul näpuga hakkama küll. Endalgi ju Asus'e smartphone'i baasil kogemus täiesti olemas. Pisemaid sihtmärke tuleb aga kas küünega vajutada või siis stylus välja sikutada. Selle ekraanitehnoloogia korral ei ole puhtfüüsiliselt võimalik sõrmega suuremat täpsust saavutada - survet avaldades muutub sõrmeots lamedamaks ja kes selle ekraanitehnoloogia ehitust selgelt ette kujutab, saab aru, et kile paindub sõrmega vajutades läbi kaarekuijuliselt, mitte punktina. Soojustundliku ekraaniga on sõrmega saavutatav palju suurem täpsus. Virtuaalse QWERTY kahe pöidlaga kasutamiseks väikese taskuseadme ekraanil on see näiteks ainuvõimalik lahendus.

PS. Ma kasutasin Asust mitte lihtsalt poweruserina, vaid lausa röövelliku userina icon_biggrin.gif - näiteks eelmisel kevadel Egiptuses käies oli ta mul ainuke kaasasolev tehniline device, kasutuses oli GPS (TomTom, Google Maps, GPS Tuner), kõik pildid tegin sellega, reisipäevikut pidasin lehekülgede kaupa Notes'i pulgaga märkmeid toksides, kui wifi otsa sattusin, lugesin brauserist kodumaiseid uudiseid, kasutasin MSN'i, emaili jne. Enamuse ajast oli ikkagi pulk näpu vahel. Isegi helistamisel (suht pisikeste) numbrinuppe vajutamine või kontaktide seast valimine ei olnud tegelikult sõrmega kuigi mugav ja tabasin end ikka ja jälle instinktiivselt pulka haaramast. Tahan öelda, et iPhone'i ekraaniga seda enam ei ole. Esiteks on ekraan palju tundlikum (samas ainult sõrmele, mitte juhuslikule muu teravama asjaga vajutamisele!), teiseks on UI tehtud inimese, mitte seadistaja või progeja nägemuse järgi. Kasvõi see scrollimine - miks peaks pulgaga ekraaniservas mingeid klotse sikutama, kui võib lehekülje ühe sõrmeviipega hoogsalt liikuma panna? Proovige, soovitan soojalt!


viimati muutis rex 24.01.2009 15:40:57, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2009 20:14:35 vasta tsitaadiga

Youtubist hulga videosid vaadates tundus virt. qwerty klava tähtede suurus olema piisav, et täppudega vabalt trükkida.

ED: ostsin ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2009 17:32:41 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Kas gayphone synkib outlookiga normaalselt (exchange)?

Tugi on igatahes selleks olemas: http://www.apple.com/iphone/enterprise/
Kommentaarid: 689 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.01.2009 00:03:38 vasta tsitaadiga

krusu70, kirjutad ehk pärast mõnenädalast kasutamist ülevaate ka? Ma võibolla olin tõesti pisut liiga kriitiline, tegelikult on tore, kui konkurents valitseb, see tuleb tarbijale ainult kasuks. 3" ekraaniga LG on iPhone'ist kindlasti kaasaskandmiseks mugavama suurusega, samas on iPhone'i 3,5" koostöös võrratu Safari brauseriga jällegi imehea brausimiseks. Eks omad plussid mõlemal. Kirjuta, kuidas kasutusmugavus ja toimivusaeg on.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.06.2009 20:17:49 vasta tsitaadiga

rex, üle vaade on olemas juba siin. <= Edasine teemaarendus toimub siin icon_exclaim.gif
Lisan vahetevahel uudiseid kuda toimib thumbs_up.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  LG lubab soodsaimat puuteekraaniga mobiili mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.