Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Samsungilt kõige õhem kellmobiil maailmas märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2009 20:38:38 vasta tsitaadiga

lumi-sajab kirjutas:
Sellised telefonid juba üle aasta Eestis müügil olnud. Kaalusin juba eelmine kevad kas soetada sarnane asi või mitte.
http://www.digikaup.ee/index.php/1/52/107/540 Siin on üks näide sellest. Hind ka mõistlikum.


peaks päris imelik olema kui sellis jama oma käepeale paneks

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.08.2009 10:27:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

100-kroonine hiinakas teeb täpselt sama asja

Kohe näha et pole kogemusi, need odavama klassi hiinakad sõna otseses mõttes lagunevad sul lühikese ajaga ära.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.08.2009 12:35:33 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
tsitaat:

100-kroonine hiinakas teeb täpselt sama asja

Kohe näha et pole kogemusi, need odavama klassi hiinakad sõna otseses mõttes lagunevad sul lühikese ajaga ära.

defineeri "lühikese ajaga". ma kaldun arvama, et pigem sul puudub kokkupuude tänapäevaste odavate hiinakatega icon_rolleyes.gif
pealegi, kui ta ka kestab kasvõi pool aastat, on ta end igati õigustanud...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Online

sõnum 16.08.2009 17:49:03 vasta tsitaadiga

Ilmselt on liig kasutada sõna stiil/maitse siin teemas.
Endast lugupidav inimene ei pane käe peale 100 kroonist hiinakat. (et kellaaega teada, on inimestel juba pea kümnendi olnud mobiiltelefonid)
Korralik käekell, põhjalikult valitud; näitab ka inimese hinnanguid ja staatust.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2009 18:51:35 vasta tsitaadiga

AllanK20 kirjutas:
Ilmselt on liig kasutada sõna stiil/maitse siin teemas.
Endast lugupidav inimene ei pane käe peale 100 kroonist hiinakat. (et kellaaega teada, on inimestel juba pea kümnendi olnud mobiiltelefonid)
Korralik käekell, põhjalikult valitud; näitab ka inimese hinnanguid ja staatust.
täpselt nii
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Online

sõnum 16.08.2009 19:14:14 vasta tsitaadiga

Ajaaa, sorry OT pärast, kuid ma lihtsalt ei suutnud seda ajuvabat juttu enam lugeda.

Ma eelistan küll kui käe peal on kena FOSSILI kronograaf, mis püüab pilke ja samas on ka tagasihoidlik.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 16.08.2009 19:48:11 vasta tsitaadiga

AllanK20 kirjutas:
.....Ma eelistan küll kui käe peal on kena FOSSILI kronograaf, mis püüab pilke ja samas on ka tagasihoidlik.

Kas kiri "Samsung" kellal on stiilne, või rõhutab kvaliteeti, ........

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Online

sõnum 17.08.2009 08:40:35 vasta tsitaadiga

Kunas on kiri "Samsung" kvaliteeti rõhutanud?
Telefon võiks ikka telefoniks jääda, vbl küll seostatud käekellaga, kuid ikkagii need asjad võiksid lahus olla.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2009 00:47:52 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
AllanK20 kirjutas:
.....Ma eelistan küll kui käe peal on kena FOSSILI kronograaf, mis püüab pilke ja samas on ka tagasihoidlik.

Kas kiri "Samsung" kellal on stiilne, või rõhutab kvaliteeti, ........


mitte kumbagi kohe kindlasti

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.08.2009 19:33:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

defineeri "lühikese ajaga". ma kaldun arvama, et pigem sul puudub kokkupuude tänapäevaste odavate hiinakatega icon_rolleyes.gif
pealegi, kui ta ka kestab kasvõi pool aastat, on ta end igati õigustanud...

Max paar kuud, teenistuses SBK ajal ka osad tegid nö "hanke" odavate hiinakate jaoks ja üks õnnelik kellaomanik pidi juba järgmine päev kella minema loopima, sest 1 seier kukkus ise küljest.

Noname, mu Fossil on igasuguseid vägistamisi üle elanud, kuna ei võta kella kunagi käest ära ja ei kurda üldse - väga vastupidav kell millel mingeid defekte pole ilmnenud, mida enam siis tahta ? Rolexi sajakilosed kellad on juba liig icon_smile.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.08.2009 21:14:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Max paar kuud

ma ei oska muud öelda, kui "EI!" icon_lol.gif
mulle pole mõtet seletada, et kellelgi kuskil juhtus nii ja naa. mul on endal reaalne kogemus olemas.
muidugi seda ei saa hiinakast eeldada, et peab igasugusele vägistamisele vastu. vastavalt oludele tuleb ka riist valida. aga minusugusele, kes töötab kontoris ja elab korteris, ning ekstreemsporti ei harrasta, piisab sellest hiinakast igati...
esimene hiinakas saigi pullipärast ostetud, olin täpselt samamoodi skeptiliselt meelestatud, a'la "mis käki siis $7.6 eest saab". aga tuli ära ja võrdlesin oma üle 10x kallima Lorus'ega - mingit kvaliteedivahet küll ei tabanud. hiinaka rihmaklamber oli isegi etem icon_razz.gif ja nüüd, 10 kuud hiljem, see hiinakas näeb ikka nagu uus välja ja ühtki defekti avaldunud ei ole.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.08.2009 21:21:22 vasta tsitaadiga

Samsung on üks neid Korea firmasid, kelle maine tasapisi siiski paraneb. Eks nad teevad selle nimel roppu moodi tööd. Nii et mina ei pea hetkel Samsungi kraami ka rõhutatult ebakvaliteetseks. Monitorid, läpakad, telerid, külmkapid, mikrouunid, millega olen kokku puutunud, pole nurinaks põhjust andnud. Iseasi küll jah, et kas nimi "Samsung" nüüd ehtena kella peale sobib. Kuna kellmobiili puhul on tegu pigem funktsionaalse, mitte ehteasjana, siis ei riivagi Samsungi nimi seal peal ehk rohkem silma kui näiteks mõne mobla peal.

Tanel kirjutas:
S9110 nime kandev tehnoloogiline käevõru on vaid 11,98 millimeetrit paks

See tõi silme ette kohe pildi, kus üks disainer ütleb teisele: "Kuule, lükka veel korra viiliga üle, alla 12 mm on vaja saada!" icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Online

sõnum 25.08.2009 08:54:31 vasta tsitaadiga

arm2004, see hiinakas seisis sul ilmselt enamus aega riiulil, või oled sa lihtsalt piisavalt tülpinud eluviisiga s.t et päeval tööl kusagil kontoris ja õhtul oma arvuti taga kodus?
Mul on käepäeal küll kvaliteet, kuid klaasi peal kriimud ja nii mõnigi koht on veidi kannatada saanud, kuna eluviis on niivõrd aktiivne ja käekell saab tahest tahtmata vatti.

_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2009 12:17:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

arm2004, see hiinakas seisis sul ilmselt enamus aega riiulil, või oled sa lihtsalt piisavalt tülpinud eluviisiga s.t et päeval tööl kusagil kontoris ja õhtul oma arvuti taga kodus?

sinu jaoks vbl tülpinud, minu jaoks meeldivalt rahulik icon_cool.gif nagu ma ütlesin, 100-kroonine hiinakas polegi ette nähtud kestma hüperaktivisti käel. aga tavalised igapäevatoimetused elab täiesti eduliselt üle.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2009 07:47:34 vasta tsitaadiga

AllanK20 kirjutas:
Ilmselt on liig kasutada sõna stiil/maitse siin teemas.
Endast lugupidav inimene ei pane käe peale 100 kroonist hiinakat. (et kellaaega teada, on inimestel juba pea kümnendi olnud mobiiltelefonid)
Korralik käekell, põhjalikult valitud; näitab ka inimese hinnanguid ja staatust.


Lõppude lõpuks on see ikkagi vaid piixupikendus ja ega staatuski pole 100% stabiilne. Arvan, et kui peaksid ühel hetkel sattuma kodutuna tänavale vaid selga jäänud riietes ja selle kalli käekellaga, siis esimene mõte saab olema kella mahamüümine (kui pole just sõpru, kes sulle sellises seisus raha laenata julgevad) - kuda sa ikka sellega kaasbomzide ees eputad, endal näljast pilt taskusse ronimas.... Ning kuna saadud raha kulub elamiseks, pead mõnda aega leppima mobiili või "hiinakaga".

Aga hiina käekellade seas olen kohanud selliseid, mis küll lasevad vett sisse, aga mille elektroonika miskipärast ei allu vee mõjudele. Paned kella vette, hoiad seal, kuni klaas ei paista läbi. Mõnel kellal ehk kaob enne seda pilt ka eest. Kuid kuivata see kell ära kasvõi patareid eemaldamata - ja töötab taas. Üks sihuke elas mul kunagi õige mitukümmend sihukest uputamist üle.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Online

sõnum 04.09.2009 12:48:34 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
AllanK20 kirjutas:
Ilmselt on liig kasutada sõna stiil/maitse siin teemas.
Endast lugupidav inimene ei pane käe peale 100 kroonist hiinakat. (et kellaaega teada, on inimestel juba pea kümnendi olnud mobiiltelefonid)
Korralik käekell, põhjalikult valitud; näitab ka inimese hinnanguid ja staatust.


Lõppude lõpuks on see ikkagi vaid piixupikendus ja ega staatuski pole 100% stabiilne. Arvan, et kui peaksid ühel hetkel sattuma kodutuna tänavale vaid selga jäänud riietes ja selle kalli käekellaga, siis esimene mõte saab olema kella mahamüümine (kui pole just sõpru, kes sulle sellises seisus raha laenata julgevad) - kuda sa ikka sellega kaasbomzide ees eputad, endal näljast pilt taskusse ronimas.... Ning kuna saadud raha kulub elamiseks, pead mõnda aega leppima mobiili või "hiinakaga".

Aga hiina käekellade seas olen kohanud selliseid, mis küll lasevad vett sisse, aga mille elektroonika miskipärast ei allu vee mõjudele. Paned kella vette, hoiad seal, kuni klaas ei paista läbi. Mõnel kellal ehk kaob enne seda pilt ka eest. Kuid kuivata see kell ära kasvõi patareid eemaldamata - ja töötab taas. Üks sihuke elas mul kunagi õige mitukümmend sihukest uputamist üle.


Nonii....vastus missugune, kuid alatoon selline vihkav.
Miks sa arvad, et konkreetselt mina peaksin sattuma tänavale? icon_cool.gif Kui ma olen piisavalt heal elujärjel, et hinnata kvaliteeti kvantiteedile, ei tähenda see seda, et ma elan kuidagi hävitaval viisil icon_rolleyes.gif

Kahtlane suhtumine sul.
Käekell pole küll mitte mingist otsast piiksu pikendus, vaid näitab maitsemeelt ja praktilisust thumbs_up.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2009 13:12:04 vasta tsitaadiga

AllanK20 kirjutas:
Nonii....vastus missugune, kuid alatoon selline vihkav.
Miks sa arvad, et konkreetselt mina peaksin sattuma tänavale? icon_cool.gif Kui ma olen piisavalt heal elujärjel, et hinnata kvaliteeti kvantiteedile, ei tähenda see seda, et ma elan kuidagi hävitaval viisil icon_rolleyes.gif

Ja miks sa arvad, et just sina ei võiks kunagi tänavale sattuda? Kõik materiaalne on paraku ajutine ja kaduv. Üks hea test oma hetkeväärtuste hindamiseks on mõelda, mis jääb sulle alles, kui sõda üle maa käib? Ilmselt ei hoia sa sel juhul oma kallist kronograafist kümne küünega kinni, vaid annad selle hea meelega peotäie toidu eest ära. Paraku ei mõelda sellele heal elujärjel olles...

AllanK20 kirjutas:
Kahtlane suhtumine sul.
Käekell pole küll mitte mingist otsast piiksu pikendus, vaid näitab maitsemeelt ja praktilisust thumbs_up.gif

Maitsemeelt - jah, eks ta üks iluasi ole. Üks väheseid meeste ehteasju. Praktilisust - no mitte nii väga, kui mobla on niikuinii taskus ja sellel juba kell peal. Enda kuldne Citizen Automatic on juba aastaid sahtlis vedelenud. Vahel kui silma jääb, mõtlen, et võiks reede-laup õhtul klubisse minnes käele panna (no et äkki saab paremini naisi), aga ei tule enamasti siis meelde. icon_biggrin.gif Muidu aga on ilma käel oleva kellata palju vabam tunne. Ei jää päevitusranti. Ei pea sporti või mõnda tööd tehes kaaluma, kas ikka on ohutu kella käel hoida. Kunagi olin ka ise selline, kes ei võtnud ööselgi kella käelt.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 04.09.2009 13:21:51 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
...... Kunagi olin ka ise selline, kes ei võtnud ööselgi kella käelt.

Kunagi oli endal ka käekell kõikjal, siis aga ei teatud mobiiltelefonist midagi, et selline asi kunagi tuleb või leiutatakse

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2009 13:26:39 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
rex kirjutas:
...... Kunagi olin ka ise selline, kes ei võtnud ööselgi kella käelt.

Kunagi oli endal ka käekell kõikjal, siis aga ei teatud mobiiltelefonist midagi, et selline asi kunagi tuleb või leiutatakse

Knight Riderit sa lapsepõlves vist ei vaatanud? icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 04.09.2009 13:42:16 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Marie kirjutas:
rex kirjutas:
...... Kunagi olin ka ise selline, kes ei võtnud ööselgi kella käelt.

Kunagi oli endal ka käekell kõikjal, siis aga ei teatud mobiiltelefonist midagi, et selline asi kunagi tuleb või leiutatakse

Knight Riderit sa lapsepõlves vist ei vaatanud? icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

google otsing:
ot:
"Knight Rider" [nait r'aider] on populaarne 1980. aastate USA seriaal, mida näidati ajavahemikus 26. september 1982 kuni 8. august 1986. Kokku valmis 90 osa.

Midagi varasemat paluks

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2009 15:29:12 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
AllanK20 kirjutas:
Nonii....vastus missugune, kuid alatoon selline vihkav.
Miks sa arvad, et konkreetselt mina peaksin sattuma tänavale? icon_cool.gif Kui ma olen piisavalt heal elujärjel, et hinnata kvaliteeti kvantiteedile, ei tähenda see seda, et ma elan kuidagi hävitaval viisil icon_rolleyes.gif

Ja miks sa arvad, et just sina ei võiks kunagi tänavale sattuda? Kõik materiaalne on paraku ajutine ja kaduv. Üks hea test oma hetkeväärtuste hindamiseks on mõelda, mis jääb sulle alles, kui sõda üle maa käib? Ilmselt ei hoia sa sel juhul oma kallist kronograafist kümne küünega kinni, vaid annad selle hea meelega peotäie toidu eest ära. Paraku ei mõelda sellele heal elujärjel olles...



tjah, kui sa teaksid nende kodutute elulugusid kes täna koduta on siis saaksid aru miks üks mõstusega inimene kunagi kodutuks ei jää.
Kell on praktiline sest koguaeg mobiili taskust välja võtta oleks imelik. Väga soliidsesse kohta näiteks ülikonnaga teatrisse või ooperisaali ei võetagi telefoni kaasa vms

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2009 17:42:28 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
tjah, kui sa teaksid nende kodutute elulugusid kes täna koduta on siis saaksid aru miks üks mõstusega inimene kunagi kodutuks ei jää.

Never say never.

Noname kirjutas:
Kell on praktiline sest koguaeg mobiili taskust välja võtta oleks imelik. Väga soliidsesse kohta näiteks ülikonnaga teatrisse või ooperisaali ei võetagi telefoni kaasa vms

Kui on pidevalt vaja viibida selliste inimeste seltskonnas, kelle ees on häbi moblalt kella vaadata või siis vaheldumisi igal õhtul teatris või ooperis käimist, siis arusaadav. Mul pole kumbagi. Ega ma ole tegelikult mingi radikaalne käekella vastane. Muidu mul teda ju enam sahtlis ei oleks. Hetkel lihtsalt tunnen end ilma vabamalt. Kui oled tükk aega ilma ringi käinud, sellega harjunud ja siis korra jälle käele paned, saad aru, mida ma mõtlen.

Aga ega ma ei ütle, et ma kunagi jälle igapäevaselt käekella kandma ei võiks hakata. Näiteks kui talle uusi vajalikke funktsioone lisandub. Mobiiltelefon näiteks. icon_cool.gif Käel kanda oleks ilmselt siiski mugavam kui taskus/käes jne. Kolisid ju kelladki üks hetk taskust käele.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 04.09.2009 20:13:23 vasta tsitaadiga

Marie: Eespool nimetatud filmis kasutatakse Kell-Raadiosaatjat. Seega ulatub taolise spionaazi- ja luuretehnikavahendi ajalugu tagasi II Maailmasõja aegadesse või ka veel kaugemale tagasi.
Esialgu oli tegu Detektorvastuvõtjatega, hiljem, kui leiutati transistor, lisandus juurde ka saatmisfunktsioon.

Sellekohast kirjandust leiad, kui tuulad läbi Nõuk. ajal välja antud trükikirjandused, mis käsitlevad spiooni- ja luuretehnika arenguid kapitalistlikes riikides.
Ja kui hästi otsida viitsid, siis võid selliseid raamatuid isegi mõnes raamatukogus veel isegi leida. thumbs_up.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.09.2009 02:36:02 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Noname kirjutas:
tjah, kui sa teaksid nende kodutute elulugusid kes täna koduta on siis saaksid aru miks üks mõstusega inimene kunagi kodutuks ei jää.

Never say never.


Täiesti õigus. Võin näitena tuua ühe tuttava, kes töötas terapeudina ja kes nautis oma tööd. Tal oli loomupäraselt positiivne ellusuhtumine ja kõrvalt vaadates tundus ta olevat võimeline ületama kõik raskused. See, et ta ühest haiglast välja söödi, oli pisiasi, ta läks teise haiglasse tööle. Kuid kes oleks osanud karta, et teda varsti peale seda insult tabab? Paraku nii juhtuski. Mõned kuud vegeteeris ta koomaseisundis ja siis läks siit ilmast... Seega, kui tal olnuks mingi ülikallis käekell, siis mida ta sellega oma seisundis peale hakanud oleks?
rex kirjutas:

Noname kirjutas:
Kell on praktiline sest koguaeg mobiili taskust välja võtta oleks imelik. Väga soliidsesse kohta näiteks ülikonnaga teatrisse või ooperisaali ei võetagi telefoni kaasa vms

Kui on pidevalt vaja viibida selliste inimeste seltskonnas, kelle ees on häbi moblalt kella vaadata või siis vaheldumisi igal õhtul teatris või ooperis käimist, siis arusaadav.
Eks oleneb inimesest kah. On selliseidki, kes ei häbene. Mobiili hääle saab vaigistada ja vastamata kõnedele hiljem tagasi helistada (või vastata neile kiire SMSiga stiilis "helistan hiljem, praegu puhkan"), aga kui ma tahan mugavalt kella vaadata ja mu mobiil näitab kella, siis ei näe ma mingit põhjust omale käe peale midagi siduda. Pealegi on hämaras teatrisaalis suht kasutu igasugune ajanäitaja, millel puudub taustavalgustus või helendav numbrilaud.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vanquish
HV kasutaja
Vanquish

liitunud: 25.09.2004




sõnum 28.09.2009 21:30:52 vasta tsitaadiga

Mis see kodutu ja surma teema käekella ja mobiiltelefoniga seotud on?

Kell on ja jääb klassikaliseks härrasmehe esemeks/mingil määral ka ehteks. Tüüpiline õlipea ei peagi sellest aru saama. Odav hiina junn ei näe käe peal jsut eriti stiilne ning huvitav välja samas jah, does the job. Kui inimesel endal häbi ei ole plastkondoom käeümber käia siis miks mitte. Näiteks võib veel tuu asjaolu, miks suur osa meist ostab spordiriideid spordipoest, olgugi,et turult saaks ju ka kvaiteet kaubamärki "Mike" soetada ja tasuvad ka need ära, kui arvestada,et korralikud tossud maksavad 1k+, paari vuhvlit saab 50-ga. Viimase näite puhul mängib küll kindlasti ka mugavus rolli, kuid polegi mõeldud see lause nendele, kes põhimõttest aru ei saa.

IMO, kui kella peale midagi raisata ei taha, siis pole üldse mõtet kanda.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Samsungilt kõige õhem kellmobiil maailmas mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.