Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, CISPA, DMCA, GDPR... »  Eesti ametnikud hoiduvad ACTAst rääkimast märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2012 13:08:13 vasta tsitaadiga

Kännuämblik kirjutas:
Kahjuks eelkirjeldatud moel valimissedelitele kirjutamise ainus tulemus on tõesti see et sedel tunnistatakse rikutuks ja tulemus on sama mis valimistele mitte minna.

Ei ole tegelikult sama. Valimistele mitte minemine toob kaasa madalama valimisaktiivsuse, ja viitab sellele, et kodanikud ei huvitu poliitikast, ja seega neil on ükskõik kes võimul on - minu tõlgenduse kohaselt annab see piiramatu mandaadi võimulolijale. Valimissedeli rikkumine aga kajastub valimisstatistikas ja näitab, et kodanik, kes huvitub poliitikast ja on valmistel osalenud, ei anna oma mandaati sisuliselt mitte kellelegi kandideerijatest.
------
http://www.postimees.ee/734862/irli-uus-juht-vastandus-acta-kusimuses-ansipile/
tsitaat:
IRLi värske esimees Urmas Reinsalu leiab, et võltsimisvastase kaubanduslepingu ACTAga seonduv pole veel piisavalt selge ja vajab põhjalikku läbiarutamist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 13.02.2012 03:43:19 vasta tsitaadiga

Kännuämblik kirjutas:
/--/ aga ma ei tahaks poliitikat usuga siduda - minu meelest need asjad ei sobi kokku.

Mõtlesin ükspäev, et kui poleks poliitikat, religioone ja energiapuudust - poleks ka sõdu icon_biggrin.gif (ja ja utoopia)

Noh ise arvan, et tegelikult on kogu see parteide näitemäng pigem rahvale tegevuse andmiseks, et tegelikke probleeme ei märgataks pluss jääks demokraatia tunne. Suuremaid otsuseid nemad nagunii ei tee ja on tagatubades juba varem tehtud. Nemad vaid kinnitavad. Kui üldse teevad siis ehk pigem lokaaalseid asju rohkem.
Ise ei valiks ka kedagi - aga peab ikka kedagi valima (KE vastu)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005




sõnum 13.02.2012 17:40:11 vasta tsitaadiga

Kuna mulle tundub, et Hannes Astok'i arvamuslugu pole veel siit teemadest läbi käinud, lisan lingi.

Hannes Astok: palun ilma fooliummütsita
Hannes Astok, e-riigi ekspert (Reformierakond)
http://arvamus.postimees.ee/737552/hannes-astok-palun-ilma-fooliummutsita/

EMT ACTAst: me ei peaks üle võtma politsei töökohustusi
http://www.e24.ee/737534/emt-actast-me-ei-peaks-ule-votma-politsei-tookohustusi/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlsson
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2012 23:15:49 vasta tsitaadiga

iceincube kirjutas:
Ise ei valiks ka kedagi - aga peab ikka kedagi valima (KE vastu)

Tulevikus soovitaks ka IRL ja RE vastu valida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kännuämblik
HV kasutaja
Kännuämblik

liitunud: 21.04.2003




sõnum 14.02.2012 15:21:47 vasta tsitaadiga

Äripäev on ka sel teemal pisut kirjutanud - http://www.ap3.ee/?PublicationId=d1b85767-4569-40eb-9b5c-eea616051fbe
Praegune teema on ametnike kohta ning see täitsa sobib siia. Õigem oleks aga rääkida poliitikutest ja parteidest selles kontekstis, teemaga tegelevad ametnikud on enamasti parteide poolt paika upitatud. iceincube-ga nõus, kipub olema jah nii et lisaks KE ka IRL ja RE vastu tuleb valida. Ja jõuamegi välja minu algse postituseni siin teemas - polegi õigupoolest enam kedagi valida edaspidi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2012 15:25:54 vasta tsitaadiga

Karlsson kirjutas:
iceincube kirjutas:
Ise ei valiks ka kedagi - aga peab ikka kedagi valima (KE vastu)

Tulevikus soovitaks ka IRL ja RE vastu valida.

Kui vaid saaks... Valida saab poolt, mitte vastu. Umbe hää oleks kui igal valijal oleks 1 poolt ja 1 vastu hääl. Pärast tehakse pingerida lihtsa valemiga !poolt! - !vastu!.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kännuämblik
HV kasutaja
Kännuämblik

liitunud: 21.04.2003




sõnum 14.02.2012 15:28:51 vasta tsitaadiga

ThedEviL kirjutas:
Kui vaid saaks... Valida saab poolt, mitte vastu. Umbe hää oleks kui igal valijal oleks 1 poolt ja 1 vastu hääl. Pärast tehakse pingerida lihtsa valemiga !poolt! - !vastu!.

Just, olen seda isegi mõelnud. Kui nii teha siis oleks tulemus palju realistlikum ning KE müstiline tulemus sulaks nagu kevadine lumi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 14.02.2012 15:32:23 vasta tsitaadiga

Ja kelle vastu KE poolt hääletajad hääletaks? Ei muudaks see valimistulemusi väga olulisel määral.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kännuämblik
HV kasutaja
Kännuämblik

liitunud: 21.04.2003




sõnum 14.02.2012 15:45:40 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Ja kelle vastu KE poolt hääletajad hääletaks? Ei muudaks see valimistulemusi väga olulisel määral.
Nende vastuhääled jaguneks teiste parteide vahel ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Risku
HV vaatleja
Risku

liitunud: 18.11.2002




sõnum 14.02.2012 16:08:07 vasta tsitaadiga

Et teha seadus spetsiaalselt Keskerakonnale ärategemiseks? icon_eek.gif
_________________
Loopige mind vobladega, kroonide ja rubladega!
It acquires because of the cotton 100% and true goodness is understood.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2012 16:14:30 vasta tsitaadiga

Karlsson kirjutas:
iceincube kirjutas:
Ise ei valiks ka kedagi - aga peab ikka kedagi valima (KE vastu)

Tulevikus soovitaks ka IRL ja RE vastu valida.

Arvestades et sotsid panevad vene erakonnaga ("okupatsiooni pole olnud" kamp) leivad ühte kappi, siis ma hääletaks lisaks eelnevatele ka nende vastu.
Lõpptulemus? Kelle poolt siis ikkagi lõppkokkuvõttes hääletada? icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2012 16:21:29 vasta tsitaadiga

civil disobedience
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2012 16:46:25 vasta tsitaadiga

eix666 kirjutas:
Arvestades et sotsid panevad vene erakonnaga ("okupatsiooni pole olnud" kamp) leivad ühte kappi, siis ma hääletaks lisaks eelnevatele ka nende vastu.

Ma ise ei ole muudel põhjustel sotside valija, ega ei saa selleks ilmselt kunagi, aga siiski WTF? Kuskilt jäi sulle poole sõnaga silma, et mingi okupatsioonijutt oli ja siis edasi on tegelikkusest suva, sest venelastega kõigepealt tulistame ja siis küsime küsimusi? thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlsson
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2012 16:52:09 vasta tsitaadiga

eix666 kirjutas:
Karlsson kirjutas:
iceincube kirjutas:
Ise ei valiks ka kedagi - aga peab ikka kedagi valima (KE vastu)

Tulevikus soovitaks ka IRL ja RE vastu valida.

Arvestades et sotsid panevad vene erakonnaga ("okupatsiooni pole olnud" kamp) leivad ühte kappi, siis ma hääletaks lisaks eelnevatele ka nende vastu.
Lõpptulemus? Kelle poolt siis ikkagi lõppkokkuvõttes hääletada? icon_rolleyes.gif

Üksikkandidaadid on ka veel..
Kuigi jah, Kalev Kallo istub riigikogus 308 häälega. Leo Kunnas oma 3267 ei pääsenud kuhugi. Midagi oleks nagu valesti..
http://vvk.ee/arhiiv/kandidaadi-otsing/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kännuämblik
HV kasutaja
Kännuämblik

liitunud: 21.04.2003




sõnum 14.02.2012 17:13:06 vasta tsitaadiga

Risku kirjutas:
Et teha seadus spetsiaalselt Keskerakonnale ärategemiseks? icon_eek.gif

Ei, see poleks ju otseselt Keskerakonna vastu, vaid katse saada objektiivsemaid tulemusi. Hetkel me arvestame ainult valijate sümpaatiatega, ehk siis poolthäältega. Kui võtaksime arvesse ka vastuhääled, jääks kõrvale need keda kõige vähem soovitakse.
Väike näide illustreerimiseks, pole kuidagi seotud hetkel eksisteerivate parteidega ega nende jõuvahekordadega. Ehk siis kui meil on 5 parteid, ühel neist on 25% hääli, kolmel 20% ja viimasel 15%. Esimene partei vastandub kõigile ülejäänutele, kuna nende valijate protsent on kõige suurem siis nad väidavad et neil on kõige kõvem valijate toetus ja nemad väljendavadki rahva tahet. Tegelikult aga nelja partei valijatest 90% hääletaks esimese partei vastu, kui vastuhääli ka arvestada siis paistaks välja tegelik jõudude vahekord.
Ja sotsidega on tõesti nii nagu eelpool mainitud (okupatsioon on nende uute sõprade meelest usu küsimus, ilmselt ka küüditamine), sellest ma ju alustasingi - seepärast polegi õieti kedagi valida. icon_sad.gif


viimati muutis Kännuämblik 14.02.2012 17:15:06, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2012 17:14:16 vasta tsitaadiga

Aeg oleks Piraadipartei ametlikuks parteiks ümber vorpida, oleks keda hääletada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2012 17:21:44 vasta tsitaadiga

Kännuämblik kirjutas:
Risku kirjutas:
Et teha seadus spetsiaalselt Keskerakonnale ärategemiseks? icon_eek.gif

Ei, see poleks ju otseselt Keskerakonna vastu, vaid katse saada objektiivsemaid tulemusi. Hetkel me arvestame ainult valijate sümpaatiatega, ehk siis poolthäältega. Kui võtaksime arvesse ka vastuhääled, jääks kõrvale need keda kõige vähem soovitakse.

Kahtlustan, et nii olulise ja tegelikult ka keerulise süsteemi puhul, kui seda on valimissüsteem, võib sellistest lihtsatest näidetest väheks jääda, ja teatud olukorras võivad ettenägematud probleemid ja valija tahte moonutused tekkida. Ei ole hetkel aega otsida teooriat sellel teemal, aga wikipedia võiks ilmselt abiks olla.
Kännuämblik kirjutas:
Ja sotsidega on tõesti nii nagu eelpool mainitud (okupatsioon olevat nende uute sõprade meelest usu küsimus, ilmselt ka küüditamine), sellest ma ju alustasingi - seepärast polegi õieti kedagi valida. icon_sad.gif

Ei taha küll sellisesse diskussiooni langeda, aga kas mitte täpsem väljendus ei olnud see, et kuna konkreetset kohtulahendit selle kohta ei ole, ning ka Eesti Vabariigi poolne kommunikatsioon sellel teemal on olnud puudulik, siis teatud venekeelse ühiskonna osa jaoks on tekkinud olukord, kus nende jaoks see sisuliselt ongi usu küsimus, ja Vene Erakonna Eestis arvates peaks riik sellega tegelema ning seda väärarvamust tõrjuma, selleks et ühiskond sidusamaks saaks? Seda, et sotside või ka Vene Erakonna Eestis jaoks see usu küsimus oleks, ei ole keegi mitte kunagi väitnud, aga kuna mõni ajakirjanik seda mingil hetkel nii serveeris, siis on paniköörid selle valeinfoga nii mitu tiiru internetile peale teinud, et see on ikkagi muutunud justkui kinnitatud faktiks.

Kurb, kui nüüd mõni maailmavaatelt sotsidega samastuv inimene sellise lolli jutu ja teadmatuse pärast nüüd valimata jätab..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2012 17:23:09 vasta tsitaadiga

Eemn, mis ma siis nii valesti ütlesin? Sotsiaaldemokraadid on alla kirjutanud ühinemislepingu Vene Erakonnaga Eestis. Peale seda tuli Tšerepanovi sõnavõtt, kuidas okupatsioon on usu küsimus, ning järellainetusena eesti ja venekeelsele meediale saadetud erinevad pressiteated, mille venekeelses variandis konkreetselt väideti, et venelased pole kunagi olnud okupandid. Minujaoks isiklikult on selline käitumine vastuvõetamatu, ning nii rikub konkreetne tõrvatilk kogu meepoti ära. Ehk siis veelkord, mida ma valesti kirjutasin?


fallout3 kirjutas:
eix666 kirjutas:
Arvestades et sotsid panevad vene erakonnaga ("okupatsiooni pole olnud" kamp) leivad ühte kappi, siis ma hääletaks lisaks eelnevatele ka nende vastu.

Ma ise ei ole muudel põhjustel sotside valija, ega ei saa selleks ilmselt kunagi, aga siiski WTF? Kuskilt jäi sulle poole sõnaga silma, et mingi okupatsioonijutt oli ja siis edasi on tegelikkusest suva, sest venelastega kõigepealt tulistame ja siis küsime küsimusi? thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2012 17:42:45 vasta tsitaadiga

eix666 kirjutas:
Eemn, mis ma siis nii valesti ütlesin? Sotsiaaldemokraadid on alla kirjutanud ühinemislepingu Vene Erakonnaga Eestis. Peale seda tuli Tšerepanovi sõnavõtt, kuidas okupatsioon on usu küsimus, ning järellainetusena eesti ja venekeelsele meediale saadetud erinevad pressiteated, mille venekeelses variandis konkreetselt väideti, et venelased pole kunagi olnud okupandid. Minujaoks isiklikult on selline käitumine vastuvõetamatu, ning nii rikub konkreetne tõrvatilk kogu meepoti ära. Ehk siis veelkord, mida ma valesti kirjutasin?

Venekeelsest meediast ma ei oska rääkida. Eestikeelse meedia põhjal olen aru saanud, et viidati sellele, et osade venekeelsete inimeste jaoks ongi juriidiliselt võttes kohtuotsuse puudumisel okupatsioon usuküsimus, ja et selle probleemiga tuleks tegeleda. Samuti sain aru, et öeldi seda, et okupatsioonis ei saa süüdistada kõiki Eestis elavaid venelasi ega ka kõiki venelasi rahvusena, vaid et okupatsiooni puhul on süü ja vastutus konkreetsetel isikutel sõltumata nende rahvusest.
Sina väidad aga, et nii sotside kui VEE jaoks kollektiivselt on okupatsioon usu küsimus, ning et eitati ühegi vene rahvusest inimese seotust okupatsiooniga? Kui ma su mõttest just valesti aru ei saanud, siis veelkord, seda sa valesti kirjutasidki.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kännuämblik
HV kasutaja
Kännuämblik

liitunud: 21.04.2003




sõnum 14.02.2012 18:38:53 vasta tsitaadiga

Siin peetakse silmas ilmselt seda, et kui kära suureks läks ja ilmselt sotsid ka nad liistule tõmbasid, siis hakati seletama et nad tegelikult ei eita okupatsiooni. Vat siin tuleb juba usu küsimus - kas uskuda seda mis algul öeldi või hilisemaid seletusi-õigustusi. Minu jaoks tundus sama hea kui Ansipi "vabandus"...
Kindel on see et räägitakse mitte Eesti okupeerimisest NL poolt, vaid Eesti vabastamisest NL poolt - ja siin olen ma teist meelt.
See, et eestikeelne ja venekeelne pressiteade olid erinevad, peaks aga fakt olema? Trikk mida KE armastab kasutada...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 14.02.2012 23:35:40 vasta tsitaadiga

No sotse ei saa juba sellepärast valida, et nende juht täna on Mikser. Endine KE figuur, kuidas teda saab valida? Libe sell, teeb kõik võimule saamise nimel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 15.02.2012 00:27:00 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
No sotse ei saa juba sellepärast valida, et nende juht täna on Mikser. Endine KE figuur, kuidas teda saab valida? Libe sell, teeb kõik võimule saamise nimel.


No "endine tippkommunist" Ansip juhib ju pikemat aega valitsust. See kuidagi ei meenu ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2012 01:15:00 vasta tsitaadiga

Vt artiklit SIIN, kus kirjutatakse erinevast lähenemisest vastavalt sihtgrupile. Selline käitumine on minule igastahes vastuvõetamatu. Ning see muudab vastuvõetamatuks ka erakonna, kes end nii käituvate isikutega seob (nagu see ütlus, et "ütle mulle, kes on su sõbrad, ning ma tean kes sa oled"). Mikseri kiire vastus sellele, kuidas Sotsid okupatsiooni ei eita, kahjuks vähemalt minu jaoks enam tõrvatilka meepotist ei eemalda (kui nad just VEE'ga ühinemist tegemata ei jäta).
Ning mis puutub algsesse teksti SIIN, siis vähemalt minumeelest ütleb see selgesõnaliselt, et ärge mehed oma okupatsiooniga turtsuge, las venelastele jääb nende usk, et okupatsiooni pole olnud. Tsitaadid artiklist: "On arusaadav, et me ei saa ega hakka siin rääkima millestki peale selle, et Nõukogude armee vabastas Euroopa fašismist. See on meie selge seisukoht" ja "Sa tunnistad seda usuna, kas see oli okupatsioon või ei olnud okupatsioon. Ja milleni see viib? See on ummiktee. Uskude vahel ei tohi olla konflikte. Seetõttu las jääb see usk tänasel päeval selliseks, nagu ta on."
No ma ei tea, minumeelest ei kõla just sügava teoretiseerimisena okupatsiooni juriidilise tagapõhja üle.... icon_rolleyes.gif

fallout3 kirjutas:
eix666 kirjutas:
Eemn, mis ma siis nii valesti ütlesin? Sotsiaaldemokraadid on alla kirjutanud ühinemislepingu Vene Erakonnaga Eestis. Peale seda tuli Tšerepanovi sõnavõtt, kuidas okupatsioon on usu küsimus, ning järellainetusena eesti ja venekeelsele meediale saadetud erinevad pressiteated, mille venekeelses variandis konkreetselt väideti, et venelased pole kunagi olnud okupandid. Minujaoks isiklikult on selline käitumine vastuvõetamatu, ning nii rikub konkreetne tõrvatilk kogu meepoti ära. Ehk siis veelkord, mida ma valesti kirjutasin?

Venekeelsest meediast ma ei oska rääkida. Eestikeelse meedia põhjal olen aru saanud, et viidati sellele, et osade venekeelsete inimeste jaoks ongi juriidiliselt võttes kohtuotsuse puudumisel okupatsioon usuküsimus, ja et selle probleemiga tuleks tegeleda. Samuti sain aru, et öeldi seda, et okupatsioonis ei saa süüdistada kõiki Eestis elavaid venelasi ega ka kõiki venelasi rahvusena, vaid et okupatsiooni puhul on süü ja vastutus konkreetsetel isikutel sõltumata nende rahvusest.
Sina väidad aga, et nii sotside kui VEE jaoks kollektiivselt on okupatsioon usu küsimus, ning et eitati ühegi vene rahvusest inimese seotust okupatsiooniga? Kui ma su mõttest just valesti aru ei saanud, siis veelkord, seda sa valesti kirjutasidki.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 15.02.2012 09:38:44 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
vipu kirjutas:
No sotse ei saa juba sellepärast valida, et nende juht täna on Mikser. Endine KE figuur, kuidas teda saab valida? Libe sell, teeb kõik võimule saamise nimel.


No "endine tippkommunist" Ansip juhib ju pikemat aega valitsust. See kuidagi ei meenu ?
Pisike vahe sees: ametlikult komparteid meil vist polegi enam ja endisi kommareid on kõik praegused parteid täis, eriti juhtkonnas. Aga Mikser on lihtsalt tuulelipp.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 15.02.2012 11:51:30 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
vipu kirjutas:
No sotse ei saa juba sellepärast valida, et nende juht täna on Mikser. Endine KE figuur, kuidas teda saab valida? Libe sell, teeb kõik võimule saamise nimel.


No "endine tippkommunist" Ansip juhib ju pikemat aega valitsust. See kuidagi ei meenu ?


Ma polegi kunagi reformi valinud, ma olen IL valinud, aga peale IRLiks muutumist pole enam ise valimas käinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, CISPA, DMCA, GDPR... »  Eesti ametnikud hoiduvad ACTAst rääkimast mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.