Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid »  .OSD --> Exchange märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
vaegkuulja
Aeg maha 30

liitunud: 08.11.2007




sõnum 12.03.2008 19:15:01 .OSD --> Exchange vasta tsitaadiga

Hi, kas keegi teab kuidas lihtsalt OSD-cachist (Outlooki offline mailid) Exchange2003 mailboxi maile tagasi saada? Nii sain küll, et kopisin Outlookis Exchange mailboxi mailid PST-faili ning siis kohe tagasi. Siis sain mailid tagasi Exchangesse. Kuid kas mingit lihtsamat-automaatsemat moodust pole, et ei peaks kliente tüütama, äkki Exchangest endast? Ise nad tagasi minna ei tahtnud, vähemalt kohe mitte, tuleviku kohta ei tea. Exchangest kadusid ära nimelt serveri hunnikusse mineku järel. Kuid enamasti on kõigil defaultina Outlook ikka cache-modes töös, niiet mailid on alles muidu kõigil.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2008 19:51:41 vasta tsitaadiga

http://www.google.co.uk/search?hl=en&q=.ost+to+.pst&meta=
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaegkuulja
Aeg maha 30

liitunud: 08.11.2007




sõnum 12.03.2008 20:16:39 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
http://www.google.co.uk/search?hl=en&q=.ost+to+.pst&meta=


see on sutsu mööda asi - OSD pole mul vigane ning ma ei soovi seda konvertida PST'ks, vaid sooviksin, et ilma Outlooki kliente häirimata kopitakse automaatselt kõik OSD failis olevad mailid Exchange andmebaasi (FirstStorage....Mailboxes).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s.p.o.c.k
HV kasutaja
s.p.o.c.k

liitunud: 29.11.2002




sõnum 13.03.2008 22:41:09 vasta tsitaadiga

Uuri sellist tööriista nagu Exmerge. Kui sul juba PST võimalik teha on, siis saad selle väheste liigutustega täies ulatuses mailboxiga kokku sulatada. MS enda tööriist, Exchange'i bin-kataloogis, knowledgebase'is on kasutuse kohta artikleid küll.
_________________
Welcome to Dogville, USA.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaegkuulja
Aeg maha 30

liitunud: 08.11.2007




sõnum 14.03.2008 10:16:35 vasta tsitaadiga

s.p.o.c.k kirjutas:
Uuri sellist tööriista nagu Exmerge. Kui sul juba PST võimalik teha on, siis saad selle väheste liigutustega täies ulatuses mailboxiga kokku sulatada. MS enda tööriist, Exchange'i bin-kataloogis, knowledgebase'is on kasutuse kohta artikleid küll.


Exmerget ma tean ja olen kasutanud. Mul aga on probleem just selles, et saada OSD-cacheist mailid tagasi Exchangesse ilma et oleks vaja teha midagi Outlooki masinatega. GPO'd ja tagasihoidlikud skriptid sobiksid, eriti aga kui ka neidki poleks vaja. Pean silmas et Exchange võiks ise korjata masinate OSD-cacheist mailid enda andmebaasi kokku. Muidu kasutajad ise saaksid teha seda vabalt - moveda Exchange mailboxi mailid PersonalFolderisse ja kohe tagasi, peale mida kõik mailid on taas Exchange serveris. Probleem aga on selles et sellise asjaga ei tahaks hakata kedagi tülitama ja tahaks asja korda saada ainult serveripoolsete vahenditega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2008 10:56:59 vasta tsitaadiga

Ma kahtlen, kas keegi siinsetest kasutajatest sellist asja teinud on. Ilmselt pead siiski ise loomkatsed läbi viima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmasL
HV kasutaja
UrmasL

liitunud: 18.06.2003




sõnum 16.03.2008 11:05:00 vasta tsitaadiga

Cachetud outlooki kirjad on minuarust *.ost failis. Sealt otse exchangesse ei saa. Kõigepealt teed ost->pst ja siis sealt Exmergega exchangesse. Ei ole liiga palju käsitsi nokkimist. Olen ise sedaviisi ühe Exchange taastanud umbes ~20 kasutaja võrgus. Kasutajaid eriti kiusama ei pea. Ost failid saad läbi võrgu kätte kõik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaegkuulja
Aeg maha 30

liitunud: 08.11.2007




sõnum 22.03.2008 18:18:30 vasta tsitaadiga

UrmasL kirjutas:
Cachetud outlooki kirjad on minuarust *.ost failis. Sealt otse exchangesse ei saa. Kõigepealt teed ost->pst ja siis sealt Exmergega exchangesse. Ei ole liiga palju käsitsi nokkimist. Olen ise sedaviisi ühe Exchange taastanud umbes ~20 kasutaja võrgus. Kasutajaid eriti kiusama ei pea. Ost failid saad läbi võrgu kätte kõik.


Selleks ei pea üldse PST faile ega Exmerget kasutama. Piisab ainult korra mailide movemisest kuhugi teise folderisse ja tagasi ning kõik mailid on jälle Exchanges.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmasL
HV kasutaja
UrmasL

liitunud: 18.06.2003




sõnum 23.03.2008 18:27:50 vasta tsitaadiga

vaegkuulja kirjutas:
Selleks ei pea üldse PST faile ega Exmerget kasutama. Piisab ainult korra mailide movemisest kuhugi teise folderisse ja tagasi ning kõik mailid on jälle Exchanges.


Ise sa ju küsisid varianti kus kasutajaid ei peaks tüütama?! Loomulikult saab nii, et tõstad kirjad välja ja tagasi aga seda tuleb teha kasutaja konto alt. Olen ise ka nii teinud, "kui" kasutaja mulle parooli annab. Hea tava on siin selline, et admin kasutaja paroole ei tea ja taastab asjad backroundis. Miks sa muidu backupist taastada ei taha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaegkuulja
Aeg maha 30

liitunud: 08.11.2007




sõnum 23.03.2008 21:53:10 vasta tsitaadiga

UrmasL kirjutas:
vaegkuulja kirjutas:
Selleks ei pea üldse PST faile ega Exmerget kasutama. Piisab ainult korra mailide movemisest kuhugi teise folderisse ja tagasi ning kõik mailid on jälle Exchanges.


Ise sa ju küsisid varianti kus kasutajaid ei peaks tüütama?! Loomulikult saab nii, et tõstad kirjad välja ja tagasi aga seda tuleb teha kasutaja konto alt. Olen ise ka nii teinud, "kui" kasutaja mulle parooli annab. Hea tava on siin selline, et admin kasutaja paroole ei tea ja taastab asjad backroundis. Miks sa muidu backupist taastada ei taha?


Jah, sain aru nüüd. Sutsu tüütu on ainult iga kasutaja OSD faile konverteerida eraldi, paras käsitöö. Backup aga vedas alt - osa LOG faile oli puudu.
Aga ikkagi, see et Exchange ühe hiirekliki peale kõikide OSD faile sünkroniseerida ei taha, on rohkem kui imelik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid »  .OSD --> Exchange
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.