Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Elisa levi osutus Tallinnas parimaks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2008 13:29:44 Elisa levi osutus Tallinnas parimaks vasta tsitaadiga


Tehnilise järelevalve ameti poolt juunis läbi viidud mobiililevi kvaliteedi mõõtmiste tulemused näitasid, et Elisa levi edestab kõigis kvaliteedinäitajates oluliselt oma konkurente. Elisa juhatuse liikme Andrus Hiiepuu sõnul näitasid tehnilise järelevalve ameti mõõtmise tulemused, et Elisal on tugevaim levi, parim kõne kvaliteet ja suurim kõnede õnnestumise protsent.

Mõõtmistest selgus, et tugevaimat signaali (vahemikus 37-63) esines kõige enam Elisa võrgus. Tugevaimat levisignaal esines Elisa võrgus 66%-l juhtudest, Tele2 võrgus 63,1%-l ja EMT võrgus 50,2%-l juhtudest. „Elisa tugevaim välilevi tagab ka parima ja kvaliteetseima siselevi, mida nõrgema välilevi puhul on raske garanteerida,” ütles Hiiepuu.

Kõne kvaliteedinäitaja puhul tuvastas amet, et see oli parim Elisa võrgus. Elisa pakub 91% kõneajast oma klientidele maksimaalset kõnekvaliteeti. Tele2 suudab seda teha 87% -l ja EMT 83%-l kõneajast.

Ka kõnede õnnestumise protsent oli parim Elisa võrgus, ulatudes 94,7%-ni. Tele2 võrgus oli see 91,4% ja EMT võrgus 92,4%. Samuti näitasid mõõtmised, et Elisal ei esinenud Tallinnas ainsatki katkenud kõnet.



Tehnilise järelevalve amet viis mõõtmised Tallinnas läbi 10.– 12. juunil.

Kahe aasta eest suvel käivitunud parima leviala investeeringuprogrammi raames on Elisa praeguseks panustanud pool miljardit krooni oma mobiilivõrgu kvaliteedinäitajate tõstmiseks Eesti erinevates linnades ja maapiirkonnas.

Tänaseks on Elisa parima levialaga katnud üheksa linna – viimati Jõhvi, Sillamäe ja Narva Kirde-Eestis, varasemalt Lõuna- ja Kesk-Eesti linnad Tartu, Võru, Valga. Viljandi, Otepää ja Pärnu.

Elisa (www.elisa.ee) on Eesti soodsaim kvaliteetoperaator, mis pakub kõne- ja internetilahendusi nii mobiilside- kui ka püsivõrgu kaudu. Elisa mobiilsidevõrgu levialas elab 99% Eesti elanikkonnast. Elisa ja globaalne mobiilsideoperaator Vodafone on sõlminud laiaulatusliku koostöölepingu, mille kohaselt Elisa ja Vodafone pakuvad ühisteenuseid 40 erinevas riigis. Elisa pakub püsivõrgu- ja internetilahendusi Talllinnas, Tartus, Pärnus ja Narvas. Ettevõtte 2007. aasta käive oli 1,88 miljardit krooni ning tegevuskasum 591 miljonit krooni.

Mõõtmise tulemused leiab veebiaadressilt:

http://www.tji.ee/public/QOS_2008_Tallinn_OK.pdf
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 17.07.2008 13:49:00 vasta tsitaadiga

ja siis emt reklaamib ennast kui parimat??? Tugevaim levisignaal on teistel konkurentidel 13+% rohkem. Maksimaalse kõnekvaliteediga on ta samuti viimasel kohal!!! Vaesed EMT kliendid kes peavad selle eest veel kordades rohkem maksma kui teised.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xloaded
külaline






sõnum 17.07.2008 13:52:47 vasta tsitaadiga

Hakkame siis siin ka läbustama kumb on reaalselt parem!
Ise elan Tallinn, Mustamägi ja lasen pea iga päev mõõda linna autoga ringi. Kasutan kahte telefoni, töö ja isiklikk. Töö oma om EMT kuna kvalikteet ja levi on isiklikku kogemuse järgi parem kui TELE 2 mis on isiklikk.. Tihti teen pärast aruande pallju töö tel hellasin ja võetakse palgast maha kuna oma Tele 2 on jah odavam sest lihtsalt ei saa rääkida!
tagasi üles
taurip
HV kasutaja
taurip

liitunud: 10.02.2007




sõnum 17.07.2008 14:02:02 vasta tsitaadiga

aga emt ajab üle ääre, 110% levi oli vist.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 17.07.2008 14:08:31 vasta tsitaadiga

No see va levi võib ju parim olla, aga kõne kavliteet ei ole küll teab mis hõiskamise koht. Mul mõlemad taskus, nii EMT kui Elisa ja ma ütlen ausalt, EMTiga on mõnusam rääkida, sest ei kahise koguaeg kõrvus.
_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 17.07.2008 14:11:49 vasta tsitaadiga

Maapiirkondade suhtes pole elisal küll veel mitte mingit põhjust kilkamisteks. Just mõni päev tagasi liikusin Virumaal metsades ja mitmed korrad oli nii, et emt levi oli ainsana saadaval.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 17.07.2008 14:30:35 vasta tsitaadiga

miskipärast need testid ja reaalsus ei ole seesama nendes levitestides icon_confused.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2008 14:37:17 vasta tsitaadiga

Reaalsus on teistsugune. Olen täheldanud, et viimase paari aasta jooksul on tekkinud olukord, kus VÄGA TIHTI ei ole kõne algusest üldse midagi kuulda (kõne algab alati sõnadega "ahh? mida? ma ei kuule midagi! mine kuskile levialasse!" ja siis kostub kuskilt läbi hakkimise närviline "ma olen juba". Isaga suhtlemisel peaaegu alati selline jama (mõlemad Elisa võrgus). Samas ka teiste tuttavatega. Mustamäe, levi pulkade järgi põhjas, telefone selle aja jooksul vahetunud ilmselt 10 ringis. Mul on küll Teleyks, aga võrk on ju Elisa oma. Või siis segavad meelega, mõeldes käsi kokku hõõrudes "saad täpselt nii palju, kui maksad!"?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXacTy
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2004




sõnum 17.07.2008 14:38:43 vasta tsitaadiga

njaaa emt polegi siin see kvaliteedi siis icon_smile.gif samas kes teab kumb neid teste rohkem rahastas
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2008 15:28:23 vasta tsitaadiga

kuigi ma olen elisa klient, siis tundub, et rahakotti sai kellelgi nati tühjendatud nende numbrite illustreerimiseks... samas kes teab, äkki olen ma pimesi elanud ja ongi niipalju levi paranenud. Kuigi jah, kui aus olla, siis mul pole elisaga kunagi kõneprobleeme olnud.... kõik kõned alati tehtud saanud... isegi õllekal sain enamus ajast helistada... ka franzi kontserdi ajal ja peale seda icon_biggrin.gif

Kõige rohkem võib vast nuriseda elisa 3G leviala suhtes.... nüüd viimase kuu jooksul on mulle lõpuks mustamäele tekkinud korralik signaal, mis iga paari meetri tagant ära ei katke kui siseruumidesse jalutada.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2008 16:52:48 vasta tsitaadiga

EMT levist niipalju, et mul toas ilusti 3G olemas, teiste operaatoritega pole see signaal piisavalt tugev (Nokia 6120c ja nsysinfo nimelise programmi abil olen "mõõtnud" signaali tugevuseks EMTil -91dBm; Elisal ja Tele2-l -100...-110dBm)
_________________
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 17.07.2008 17:16:47 vasta tsitaadiga

Minu kodupiirkonnas, Kosel (Pirita Kosel) on rike viimased pool aastat, ja ilmselt jätkub pool aastat veel kuni jõuab järg sinnamaani et uus mast püsti pannakse (jah see on planeeritud, uus mast sinna piirkonda). Point selles et kõned katkevad, maja sees rääkida ei saa. Ebanormaalne. Samas mujal pole probleeme olnud.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2008 17:56:36 vasta tsitaadiga

Kuid pean kahjuks laitma Elisa 3G levi. Kesklinnas ja mustamäel on see liiga nõrk, nõmmel praktiliselt puudub. icon_cry.gif
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2008 18:25:47 vasta tsitaadiga

EMT jäi vana rasva peale liugu laskma, samal ajal läksid teised mööda
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxtor1
HV veteran
maxtor1

liitunud: 06.02.2007




sõnum 17.07.2008 19:17:00 vasta tsitaadiga

No ei ole elisa levi midagi väärt, reklaamigu end kuidas tahavad. Täiesti linnas, Pallasti tänavas saan normaalselt rääkida vaid paaris kohas korteris. Emt'ga seda probleemi polnd. Kasutusel on olnud erinevad telefonid, tulemus sama. Aegna saarel (Tallinna Kesklinna osa muide icon_biggrin.gif ) puudub keset saart levi peaaegu täielikult, samas kui Emt ja isegi Tele2 levivad kasutatavalt (hea pole seal levi ka nendega kuid vähemalt ta ON ). Korralik lollus oli see elisale üle minek aga noh, kes ikka kiidab kui mitte ise. Pullisitt on see uudis igatahes thumbs_down.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2008 19:30:22 vasta tsitaadiga

mul lasnamäel kodus EMT'ga levi oli väga jama aga Elisaga on normaalne. Ja Elisaga keset soome lahte oli levi põhjas icon_biggrin.gif (EMT simpeliga oli alles palju eesti pool)
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taurip
HV kasutaja
taurip

liitunud: 10.02.2007




sõnum 17.07.2008 19:38:07 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
EMT jäi vana rasva peale liugu laskma, samal ajal läksid teised mööda


Tead ka mida räägid või? keegi pole mööda läinud. See on umbes sama kaheldav jutt, kui räägitakse iPhone maailmaturu vallutustest ja peagi liidriks saamisest, samal ajal kui nokia müüb 400 mil ühikut aasta kohta võrreldes Iphone mõnekümnega.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2008 19:54:19 vasta tsitaadiga

See on kindlasti Elisa promo,nende teenindus on ka.... Iseenesest on ainult kaks valikut,kas Emt või Tele2-ks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2008 19:56:58 vasta tsitaadiga

Ega jah, kõik ametlikud mõõtmised on täielik bullshit ja iga isand enda kaunaga on Selline Sidespets icon_lol.gif . 5+mehed

PS: Elisa investeeris kahe aastaga leviala parandamisse pool miljardit krooni

_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2008 20:19:49 vasta tsitaadiga

taifunk kirjutas:
Ega jah, kõik ametlikud mõõtmised on täielik bullshit ja iga isand enda kaunaga on Selline Sidespets icon_lol.gif . 5+mehed

PS: Elisa investeeris kahe aastaga leviala parandamisse pool miljardit krooni
Mina mingi spets küll pole aga need 5 pealtnägija juhtumit näitasid elisa suhtumist klientidesse ja seal kohapeal kuuleb nii mõndagi imelikku,,, icon_eek.gif

Sellest ka arvamus Emt või Tele2 icon_razz1.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiidik
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2004




sõnum 17.07.2008 21:44:55 vasta tsitaadiga

Elisa ei ole kindlasti kohe muster operaator mis iganes need "testida" väidavad millega Elisa ennast üritab ehitida. See amet on neid teste korraldanud mõnda aega ja kuidagi väga kahtlaselt on "parima" tiitli saanud pea kõigis testides Elisa, mis tekitab tõsise kahtluse testide tõesuses/ehtsuses - kas keegi Elisast on tööd vahetanud ja nüüd teenib leiba antud ametis?! Minu arust loeb ka sisu mis sa selle võrgu vahendusel kasutada saad - mis Elisal praktiliselt puudub täna. Samuti puudub või on väga halva kvaliteediga klienditeenindus ja paranemise märke pole ka lähi-tulevikus näha. Alati ei ole esmane hind/pakkumine kõige määravam mille järgi otsustada - see võib lõpuks rohkem maksma minna ja reeglina ka läheb. nt. mis on sellest kasu kui sinu operaator on ehitanud oma peamise seadmeruumi kohta kuhu voolab sisse vesi ja kogu võrk on maas KAKS TÖÖPÄEVA? Mõni väiksem firma võib sedasi pankrotti minna kuna ei saa vb. mõnda vajalikku tellimust või kõne kus nendega tahetakse koostööd teha - kuna neid nagu ei eksisteeri - telefonid ei tööta(täna väga tiguposti ei kasutata ja läptop käis ka m-internetiga e-posti lugemas)!

Tuleb tunnistada, et kunagi eriti halvas nimekirjas olnud operaator TELE2 on teinud suuri samme teenuse ja teeninduse kvaliteedis paremuse poole - minu arvamus. See kõik hakkas juhtuma kui nad said mõned aastad tagasi omale uue juhi Eesti poolele. Kohe hakati tegelema väga halvasti toimiva võrgu ringi ehitamise ja täiendamisega mis on ka ilmselt väga õige otsus. Samuti pandi tööle korralikult marketingi osakond - me ju näeme täna rohkem, et TELE2 on olemas ja teeb midagi. Samuti loodi korralikult toimiv iseteenindus ja korrastati klienditeenindus.

Lõpetuseks olen ma ise olnud kogu aeg EMT klient ja jään 101% selleks ka edasi - pole kunagi probleeme olnud. Võrk on piisavalt võimas, et teenindada kõiki kliente ja piisavalt lai, et ulatuda kõikjale. Samuti tuleb öelda, et klienditeenindus on parim Eestis ja spetsialistid on samuti parimad Eestis kes kogu asja taga on. Polegi nagu midagi väga lisada - kõik on EMT's paigas ja toimib nii nagu vaja! Samuti kui hindu võrrelda ei ole see EMT alati nii väga palju kallim kui räägitakse ja vahel ka hoopis odavam!

Soovitan soojalt parimat operaatorit - EMT icon_smile.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 4 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 17.07.2008 21:49:49 vasta tsitaadiga

wiidik, emti sulane? elisat kasutan sest mina pikaajaline klient ja soodustused on pehmelt öeldes suured selle eest icon_wink.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
taurip
HV kasutaja
taurip

liitunud: 10.02.2007




sõnum 17.07.2008 21:59:29 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
wiidik, emti sulane? elisat kasutan sest mina pikaajaline klient ja soodustused on pehmelt öeldes suured selle eest icon_wink.gif


Soodustusi ei kasutata rääkimiseks, leviala kasutatakse. Ja hinnad on väga hästi ka selle järgi paigas top 3 seas. Maksad rohkem - saad rohkem.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2008 22:08:56 vasta tsitaadiga

hmm mõõtsin just välja -82db oma korteris elisaga mustamäel. mõni nädal tagasi polnud levi ollagi... nii et mina olen nüüdseks rahul.

EDIT: see on siis 3g/3,5g signaal
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiidik
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2004




sõnum 17.07.2008 23:17:54 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
wiidik, emti sulane? elisat kasutan sest mina pikaajaline klient ja soodustused on pehmelt öeldes suured selle eest icon_wink.gif


Ei ole EMT'i sulane ja ei ole ka olnud. Töötan mitte Eesti ettevõttes ja olen siiani ka juhtkonnale suutnud selgeks teha, et EMT on ainus ja õige partner täna. Samuti oman ka ise oma era-numbrit ja telefoni mis kasutab samuti EMT võrku ning teenuseid. EMT puhul tooksin ka selle veel välja, et klienditeenindus saab vajadusel hakkama võõr-keeltega. Loomulikult kui suur-klient omame personaalset kliendihaldurit(kes on minu arvates väga tubli ja osav) aga kõik ei suhtle temaga ning kasutavad vajadusel 123(infotelefon kliendile mobiililt valides) teenuseid. Sama muide kehtib ka EMT puhul, kui oled kaua või suur klient saad pehmelt suuri soodustusi.

taurip kirjutas:
d3t kirjutas:
wiidik, emti sulane? elisat kasutan sest mina pikaajaline klient ja soodustused on pehmelt öeldes suured selle eest icon_wink.gif


Soodustusi ei kasutata rääkimiseks, leviala kasutatakse. Ja hinnad on väga hästi ka selle järgi paigas top 3 seas. Maksad rohkem - saad rohkem.


Olen sinuga nõus, et "maksad rohkem - saad rohkem". Aga tahaksin siiski ka väita, et ei maksa alati EMT'iga asjad rohkem...
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 4 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Elisa levi osutus Tallinnas parimaks mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.