Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2024 10:39:35 vasta tsitaadiga

Olen see season Ball Lightning Sorcerer mänginud aga tundub kõige kehvem või igavam vs teiste classidega võrreldes, Druid vist on kõige rohkem meeldinud - olen iga season ainult ühe classi level 100 leveldanud.

Muidu see Season meeldib siiani kõige rohkem ja PIT aka greater rifts meeldis väga.

_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko38
Kreisi kasutaja
marko38

liitunud: 05.08.2010




sõnum 28.05.2024 13:29:06 vasta tsitaadiga

UnknowFunk kirjutas:
Olen see season Ball Lightning Sorcerer mänginud aga tundub kõige kehvem või igavam vs teiste classidega võrreldes, Druid vist on kõige rohkem meeldinud - olen iga season ainult ühe classi level 100 leveldanud.

Muidu see Season meeldib siiani kõige rohkem ja PIT aka greater rifts meeldis väga.

Proovi frozen orbi.
Vastased lausa sulavad sinu ees icon_biggrin.gif
Tegin pit lvl 61 sellega pmst 2 min ja olin bossi juures aga krdi kaua võtab selle buildiga maha teda.
Sain surma ja ei viitsinud selle pit lvl 61 edasi mässata enam.
Peab single targeti kuidagi paremaks saama, siis pit lvl 100 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 28.05.2024 16:42:04 vasta tsitaadiga

Ma jäin Pit T97 peale hetkel. Pole olnud aega ja vb ka viitsimist edasi teha, ca nädal pausi olnud. Plaan T100 pit ära teha ja siis vist kõik. Uut klassi peale necro ei viitsi teha, kuna grind on korralik masterwork reseti jaoks. 5m per reset on karm kui seda teha ca 3-5 korda ühe itemi kohta, no lihtsalt ei ole õnne mul icon_lol.gif

Viimane kord tegin D4 siis oli bug Helltide'is. See käis nii, et kui see monster rage bar läheb punakseks lõppu ja hakkab ise alla tulema vaikselt, siis logid kiirelt mängust välja ja tagasi mängu (vaata et surma ei saa logimise ajal, kui monsterid hitivad). Siis läks see rage bar tagasi fulli ise ja kogu aeg püsis seal lõputult kuniks sa surma ei saa. Sellega spawnivad eliidid sul kogu aeg ümberringi kui natuke edasi liigud kaardil ringi. 2h sain ca 1.7k neid angelbreath oli vist kollast craftimiste itemit. Looti oli nii palju, et lihtsalt kulda tuli kogu aeg. See rage ei resettinud ka siis ära kui sa linna portisid ja UUS helltide algas. Kohe oli uuesti rage maxis uues helltide's.

Ma ei tea kas nad fixisid selle ära vahepeal aga kui mitte siis proovige.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.05.2024 09:04:31 vasta tsitaadiga

Ah tegin lvl 100 Ball Lightning Sorcerer ära ja võtsin shadow minion necromanceri ette, juba palju lõbusam oli paar tundi. icon_lol.gif
_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.