Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Ghost of Tsushima märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 27.05.2024 21:31:07 vasta tsitaadiga

Eks see liiga ühtlane muru ole ka maru feik. Graafika nüüd midagi imelist ja ainulaadset ju tõesti pole, et te siin ohetate ja ahhetate. Piisavalt hea, et mängida aga mingit vau effekti küll ei tekkinud.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2024 22:03:21 vasta tsitaadiga

Ma ei ole ohhetanud ja ahhetanud, küll aga oli üsna veider minu arvates vähemalt näiliselt selline seisukohta, et isegi mängu sisu pole mõtet vaadata, kui ta just graafika viimane sõna ei ole.
Paratamatult tekkis küsimus,et kas siis retro või pixel art mängud või mingid shell shaded asjad siis jäävad ka automaatselt kohe radarist välja.
Kolmas nüanss on üldse mingit PS4le aretatud 4a tagasi vana mängu minna hindama sellise pilguga, et kas ta ikka tänapäeva moodstatele PC asjadele vastu saab. Kindlasti ei saa, selleks pole vaja mängu käima panna, et seda teada.
Teisalt kunstiliselt jälle, kindlasti saab.

Undertale? Deus ex? GTA1-...? Dwarf fortress? Factorio? Minecraft? xcom? ... vist ei pea jätkama.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 27.05.2024 22:24:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2024 22:20:27 vasta tsitaadiga

Sellega nõus jah, et kui mäng ise on hea, siis ei pea olema graafika viimane sõna.

Kuigi tunnistan, et kunagi üritasin esimest Deus Ex-i alustada. Mingi populaarne community edition vms mis moodsal raual jookseb õige kuvasuhtega aga loobusin, sest gameplay oli kohmakas ja see tappis igasuguse entusiasmi.
Graafikaga oleks veel leppinud aga kui gameplay (kontroll, mehhaanika jne) on kohmakas või katkine, siis see on piin.

Tegelikult lemmik mängud on võrdlemisi vanad Far Cry (2004), Need For Speed Most Wanted (2005), Aliens vs. Predator (2010) jne.
Ükski neist pole graafikalt just wow aga gameplay on nii hea, et aastate jooksul mitmeid kordi läbi tehtud.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 27.05.2024 22:51:10 vasta tsitaadiga

tsushima puhul pole oluline kui hea graafika on, vaid kui hästi on kunstiline pool välja tulnud. vundament on keskpärane, aga selle peale ehitatu on kvaliteetne. mina küll tihtilugu vaatan et pilt näeb ikka päris ilus välja, nagu maalitud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2024 01:24:16 vasta tsitaadiga

Graafikajutu vahelduseks veidi muljeid kah. Avastasin huvitava häki kuidas saada pmst unlimited predator hides.
Nimelt ilmneb, et kui teha fast travel kohta kus spawn pointi lähedal on metsloomad ja need seal ära killida, teha fast travel ükskõik kuhu mujale ja siis uuesti fast tarvel sinna kus need killitud sai - siis tuleb välja, et need on respawninud ja saab uuesti killida.
Nii saab väikese laadimisega koguda suure hulga nahku mida tapperile maha müüa, et upgrade osta või kui kõik upgraded tehtud siis selleks, et suure koguse supplies osta tema käest predator hides müües (1 hide = 10 supplies).

Üks selline koht on kõige lõunapoolsemas otsas Aoi küla juures. Vähmalt Act I's. Act II's see enam ei toimi sest neid metssigu pole seal enam.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 28.05.2024 10:11:08 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Sellega nõus jah, et kui mäng ise on hea, siis ei pea olema graafika viimane sõna.

Kuigi tunnistan, et kunagi üritasin esimest Deus Ex-i alustada. Mingi populaarne community edition vms mis moodsal raual jookseb õige kuvasuhtega aga loobusin, sest gameplay oli kohmakas ja see tappis igasuguse entusiasmi.
Graafikaga oleks veel leppinud aga kui gameplay (kontroll, mehhaanika jne) on kohmakas või katkine, siis see on piin.

Tegelikult lemmik mängud on võrdlemisi vanad Far Cry (2004), Need For Speed Most Wanted (2005), Aliens vs. Predator (2010) jne.
Ükski neist pole graafikalt just wow aga gameplay on nii hea, et aastate jooksul mitmeid kordi läbi tehtud.

RPG element jooksutab kohe aju kokku? icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2024 12:49:57 vasta tsitaadiga

sukelduja, Tegelikult mitte aga siinkohal tuleb mängu ka žanr. RPG pole kunagi minu nr 1 olnud. Pigem Action/Sci-Fi FPS ja siis 3rd Person Action/Sci-Fi. Alles peale neid RPG. Sekka ka mõni non-sim/arcade racing mäng.
Näiteks Human Revolution sai mitmeid kordi läbi tehtud. Mankind Divided sai korra läbi tehtud kuigi see polnud stoori poolest nii hea kui HR. Aga jah originaal mingil põhjusel ei sobinud.

TES Oblivion sai mitmeid kordi läbi tehtud nagu ka Skyrim kuigi iga mänguga eemaldati RPG elemente järjest enam. Kahtlen, et kui ma Morrowindi prooviks siis see mulle istuks. Mitte seetõttu, et see rohkem RPG on vaid pigem seetõttu, et ilma suure hulga modideta on ilmselt kohmakas ja seda on mulle öelnud Morrowindi fännid.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 29.05.2024 17:40:51 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=xVyaPw9pkfk

See FSR3 upcaling trick ja vanemate nvidia kaartidega koos veel DLSS icon_biggrin.gif

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 31.05.2024 10:48:20 vasta tsitaadiga

Kuulujuttude järgi saab igas EU riigis Steami keysid aktiveerida. On keegi proovinud?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 31.05.2024 11:44:30 vasta tsitaadiga

45-50 raha ei kutsu loomkatsete peale kulutama.
kui keegi mulle key ostab, siis võin vabatahtlikuna proovida icon_biggrin.gif

usaldusväärseid jutte ei ole. reddit vähemalt mõnel puhul räägib, et ei saa. kontekstina pole siiani küll eu riike märganud.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2024 11:47:21 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
Kuulujuttude järgi saab igas EU riigis Steami keysid aktiveerida. On keegi proovinud?


https://www.pcgamer.com/hardware/helldivers-2-may-have-triggered-a-wave-of-bans-for-20000-russian-and-belarusian-steam-accounts/

Hoiavad seekord vist silma peal seal Steamis.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2024 11:59:47 vasta tsitaadiga

Sony ikka väga üritab oma PSN peale suruda isegi PC peal. Kuuldavasti tulevane God of War 2 PC port nõudvat seda samuti ja sellel pole isegi online komponenti nagu antud teema mängul on Legends mode.
Kokkuvõttes see lihtsalt suurendab piraatlust ja administratiivseid kulutusi kasutajate kontrollimisel.

Eriti absurdne on see, me oleme Euroopa Liidus juba 20 aastat, meil toimuvad juba ammu elektroonilised valimised ja enamus raha liigub interneti kaudu, aga Sony PSN meil ei toimi. Sony meelest oleme vist ikka USSR...
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 31.05.2024 12:26:07 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
madness kirjutas:
Kuulujuttude järgi saab igas EU riigis Steami keysid aktiveerida. On keegi proovinud?


https://www.pcgamer.com/hardware/helldivers-2-may-have-triggered-a-wave-of-bans-for-20000-russian-and-belarusian-steam-accounts/

Hoiavad seekord vist silma peal seal Steamis.


No need on ju sanktsioonide all ka, ehk et vähe teine teema. Ja me oleme ju ka EUs, nii et VPNi ei peaks kasutama.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 31.05.2024 12:26:37 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Sony ikka väga üritab oma PSN peale suruda isegi PC peal. Kuuldavasti tulevane God of War 2 PC port nõudvat seda samuti ja sellel pole isegi online komponenti nagu antud teema mängul on Legends mode.
ei ole ainult kuuldavasti. steamis, epicus ja mujal on märked juures et meie regioonis ei saa osta. sama lugu nagu tsushimaga.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2024 14:32:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Eriti absurdne on see, me oleme Euroopa Liidus juba 20 aastat, meil toimuvad juba ammu elektroonilised valimised ja enamus raha liigub interneti kaudu, aga Sony PSN meil ei toimi. Sony meelest oleme vist ikka USSR...


No see tõesti absurdsus kuubis. Muidugi hea "loophole" on et Playstationit kasutades seda probleemi ei ole icon_biggrin.gif tee endale soome PSN ja anna minna.
Miks nad PC peal sama asja ei luba on (minu jaoks) arusaamatu, vähemalt juriidilises maailmas.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus27
HV kasutaja
margus27

liitunud: 14.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2024 14:39:29 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
Kuulujuttude järgi saab igas EU riigis Steami keysid aktiveerida. On keegi proovinud?

gamivos on saadaval eu regiooni võti, mis mul ära aktiveerus.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 31.05.2024 15:41:51 vasta tsitaadiga

Endale väga meeldib see mäng,igaõhtu saab madistatud thumbs_up.gif see mõõgavõitlus ja kõik need special attackid on väga ägedalt tehtud eriti see end suffering icon_lol.gif osad missioonid on kohati päris rasked .ühega madistasin siin tükk aega pidin mingit venda kaitsma kes kuskil nurgas kükitas ja siis igaltpoolt sadas neid peale kes teda killida tahtsid ... oli ikka tükk tegemsit et läbi saada .kasutasin smoke bomb siis sain neid seljatagant killida... Graafika on minu jaoks küll väga ilus, pluss mäng on väga hästi optmisieeritud ka minusuguse vanaraua peal hästi jooksma high graafikaga thumbs_up.gif samamoodi jookseb hästi nagu god of war ... Kahju ainult et sony ei taha eurooplaste raha ma ei saa aru mis jonn neil sellega peab olema ja kui veel sügisel tuleb god of war ragnarok ka veel icon_cry.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 31.05.2024 16:01:53 vasta tsitaadiga

margus27 kirjutas:
madness kirjutas:
Kuulujuttude järgi saab igas EU riigis Steami keysid aktiveerida. On keegi proovinud?

gamivos on saadaval eu regiooni võti, mis mul ära aktiveerus.


Hea teada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 31.05.2024 16:19:14 vasta tsitaadiga

Selles mõttes on naljakas, et mul on töötav PSN+ konto, aga ikka ei saa osta. icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2024 22:28:30 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Endale väga meeldib see mäng,igaõhtu saab madistatud thumbs_up.gif see mõõgavõitlus ja kõik need special attackid on väga ägedalt tehtud eriti see end suffering icon_lol.gif osad missioonid on kohati päris rasked .ühega madistasin siin tükk aega pidin mingit venda kaitsma kes kuskil nurgas kükitas ja siis igaltpoolt sadas neid peale kes teda killida tahtsid ... oli ikka tükk tegemsit et läbi saada .kasutasin smoke bomb siis sain neid seljatagant killida... Graafika on minu jaoks küll väga ilus, pluss mäng on väga hästi optmisieeritud ka minusuguse vanaraua peal hästi jooksma high graafikaga thumbs_up.gif samamoodi jookseb hästi nagu god of war ... Kahju ainult et sony ei taha eurooplaste raha ma ei saa aru mis jonn neil sellega peab olema ja kui veel sügisel tuleb god of war ragnarok ka veel icon_cry.gif

Seni kõige raskemad on mul olnud duellid mõõgavendade vastu. Ma ei saa nime öelda, kuna see on Act I spoiler, kui ma ütlen, et hiljem võitled nende vastu. Mongol Leader jne duellid on olnud palju kergemad.

Paar tüütust on mis silma jäänud:
Cutscene ei saa skippida. See on tüütu kui mingil põhjusel peab seda teist korda vaatama.
Charm slotid ei salvestu outfit juurde. Muidugi on loogiline, et seda saaks igal ajal muuta aga outfit muutmisega võiks uuesti aktiveerida need charmid is selle outfitiga eelmine kord kasutuses olid.
Hetkel on tüütu neid charme iga kord vahetada outfit vahetades. Näiteks standoff ja duellide jaoks on ühed charmid paremad, explorationi ja hiilimise jaoks jällegi teised.
Ühtlasi avastasin, et kui mingit outposti rünnata, siis bonus objective muutub kui sured (või meelega surma saad). Seega kui bonus objective on tüütu või ebameeldiv, siis on parem sisse joosta ja surma saada.

Hetkel olen Act II lõpus aga otsustasin enne Act III alustamist teha ära Iki Island DLC.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 31.05.2024 23:01:14 vasta tsitaadiga

Tomorrow, seda ma kirjutasin ka jah paar posti tagasi et natuke nõme et cutscene ei saa skippida thumbs_down.gif igat hala ei viitsi kuulata igakord ...kuna mängin xbox puldiga siis see et hobune kiiresti jookseks on ka kuidagi ebamugav ma ei tea icon_rolleyes.gif aga muidu on väga huvitav ja lahe mäng... polegi kunagi mänginud sellist samuraidega madistamise mängu icon_lol.gif huvitav mitu acti seal üldse siis ka on ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2024 23:09:44 vasta tsitaadiga

Gap, Peaks olema kolm pluss Iki Island DLC mis avaneb koos Act II'ga. Ma olen tükk aega mänginud ja tunnen justkui oleks alles veidi üle poole tervest mängust ära teinud.

Hetkel igatahes tundub, et ma saan kõik tecnique punktid maksimeerida, sest DLC punktid pole eraldi vaid lisanduvad põhimängu omadele.
Lisaks on kõik outfitid, kaks vibu, pikk ja lühike mõõk kõik maxed out upgrade osas. Kõige raskem on muidugi leida Silk ja Gold nende upgrade'de jaoks. Kumbki ei vedele kuskil niisama ja saab teenida ainult missioonidega.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Ghost of Tsushima mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.