Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] PlayStation VR2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rauli
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2024 20:05:32 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
rauli kirjutas:
kõike korraga fookuesse ma ei saa, st kui on ekraani keskelt selge siis nt alumised kirjad on udused jne.

Tee omale selgeks kuidas PS VR2 töötab siis sa ei arutleks siin selle teema üle. icon_razz.gif


Palun harida mind VR2 tööpõhimõtte ja fookuse seosega- kuulan huviga. Googeldamine annab, et osadel inimestel on sama probleem, mis mul, osadel mitte.

Seadme liigutamisega pea suhtes saan olukorra veidi paremaks koos eye trackingu kalibreerimisega, kuid mingis osas siiski ei renderda ilusti kogu ekraani ära!
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.05.2024 10:20:27 vasta tsitaadiga

rauli kirjutas:
Dj-E kirjutas:
rauli kirjutas:
kõike korraga fookuesse ma ei saa, st kui on ekraani keskelt selge siis nt alumised kirjad on udused jne.

Tee omale selgeks kuidas PS VR2 töötab siis sa ei arutleks siin selle teema üle. icon_razz.gif


Palun harida mind VR2 tööpõhimõtte ja fookuse seosega- kuulan huviga. Googeldamine annab, et osadel inimestel on sama probleem, mis mul, osadel mitte.

Seadme liigutamisega pea suhtes saan olukorra veidi paremaks koos eye trackingu kalibreerimisega, kuid mingis osas siiski ei renderda ilusti kogu ekraani ära!


PSVR2 kasutab mitmete mängude puhul (nagu ka GT7) foveated rendering'u, mis tähendab, et täiskvaliteedis kuvatakse vaid seda, mida su silmad hetkel vaatavad. Näiteks nagu päris elus, kui sa arvutiekraani vaatad ja samal ajal trükid, on arvutiekraanil toimuv selge ja käed klaviatuuril udused ja sa nagu tead, et need seal on. GT7s tehaks sama ja need ekraani piirkonnad, mida sa ei vaata, ei ole ka täisresoga. Kui su silmad sinna liiguvad, renderdatakse need ära.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauli
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2024 17:18:29 vasta tsitaadiga

Tänud selgituse eest- ühesõnaga toote eripära ja peab meeldima! thumbs_up.gif Mul lisaks sünnidefektina ka vähene silmade kontrollimatu liikumine, ehk vb see süvendab ka olukorda, et ei jõua ette renderdada kuna ma lihtsalt vehin silmadega edasi-tagasi. Kas keegi The Dark Pictures: Switchback VR ka proovinud on? Peaks olema Until Dawn: Rush of Blood teine osa ja mulle esimene sümpatiseeris küll. beer_yum.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] PlayStation VR2 mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.