Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Milline Linuxi distributsioon on parim? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 22.09.2005 16:08:30 vasta tsitaadiga

endale meeldib Fedora thumbs_up.gif


kuid ega ubuntu/knoppixi livecdd kah nii hlvad pole icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 22.09.2005 17:45:33 vasta tsitaadiga

Spott, ma täpselt ei tea aga arvan, et Ubuntu järgmise aasta reliisid on kõvasti läpaka sõbralikumad kuna HP pidavat hakkama tootma/müüma just Ubuntuga läptoppe. Ja Ubuntu on alles poolteist aastat vana/noor ka nii et tal on veel arengu ruumi kõvasti.
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
v6sa
HV Guru
v6sa

liitunud: 29.01.2004




sõnum 22.09.2005 18:27:42 vasta tsitaadiga

ubuntu profiilis oleval l2pakal ja k6ik toimib!
_________________
Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004




sõnum 22.09.2005 18:43:55 vasta tsitaadiga

v6sa kirjutas:
ubuntu profiilis oleval l2pakal ja k6ik toimib!
kas akuvastupidamisel on vahet võrreldes windowsiga?
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 22.09.2005 18:44:35 vasta tsitaadiga

Kasutan SuSE Linux Professional 9.3

Proovinud/kasutanud olen ka Ubuntu 5.04; Ubuntu 5.10; SuSE 9.2; Red Hat 9...

Igatahes mulle too SuSE meeldib. Kasutan teist nö teise opsüsteemina, winnidossi kõrval.

Sel 9.3-el on ikka vägevalt kraami küll kaasas DVD pääl ja online update lisab ka vajadusel veel kraami juurde. Kõike ei pea muidugi peale vägistama, aga vajadusel saab väga palju asju tehtud kaasasoleva tarkvaraga.

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 22.09.2005 19:04:16 vasta tsitaadiga

OFFF kirjutas:
Spott kirjutas:
cbr, minu arvates - ACPI korralik seadistus, PCMCIA on buutimisel alati toodud ette võrgust. Dünaamiliselt reguleeritav protsessori kiirus - et ei kasutataks kogu aeg ehk 100% ära vaid ainult 70% maksimaaalselt, kui vaja. ACPI skriptide suutelisus juhtida protsessori ventilaatori tööd. Buutimisel erinevate võrgukaartide kohe tööle tämbamine, kui ta leitakse. Ja seda kiiresti tehes, mitte vaikimisi 30s otsides ja siis edasi alles liikudes. Kernelisse kohe sisse kompileeritud praktiliselt kõik võrgukaardid, videokaardid, muud kiibistikud. Korralik riistvara detector, mis esmalaadimisel kõik vajalikud moodulid üle kontrollib. WiFi võrkude lihtne hallatavus, et saaks vabalt ühest võrgust teisse minna.

Sellised arvamused esialgu...


Sa unustasid lisada VAIKEPAIGALDUSES. Oskaja ka"es vastab IGA liinuks nendele n6uetele kui too on mingi aeg pusinud icon_wink.gif

A.

jah
tõsi - vaikepaigaldus peaks vastama juba nendele nõuetele.

Sest ütlen ausalt 6 päeva nädalas kuuest kuueni pidevalt ratastel olles ei ole lihtsalt aega ja tahtmist tulla koju, et hakata ajusid ****
Hetkel olen Fedoraga rahul, sest ta täidab mu nõudmised ja ma tulen taga toime. Samuti on install kiire ja lihtne - ja peale väikest järelseadistust saab tast töötav masin ilusti.

OT: just natuke aega tagasi tegelesin mõistatamisega, miks mu uuel läpakal KDE-s klahvid ei tööta icon_razz1.gif
Jätsin ta ööseks avatud kaanega updatema. Ja kass muidugi avastas sooja magamiskoha icon_smile.gif Hommikul nägin küll, et KDE-s kümmneid ja kümmneid aknaid lahti, kuid polnu aega uurida ja panin lihtsalt masina kinni....
Kass oli Shifti peal peesitanud ja mingi invaklahvistiku hoopis sisse lülitanud. Läks lihtsalt aega, enne kui aru sain, milles point...

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 25.09.2005 09:48:13 vasta tsitaadiga

icon_redface.gif
Läksin lihtsamat teed pidi - Installisin endale Kororaa ( http://forums.gentoo.org/viewtopic-p-2708251.html#2708251 )
Nii jäi ära see KDE kompileerimine. Hetkel teostan updated süsteemile.
Tegu siis Gentoo binaar installiga, kus KDE 3.4 kohe kaasas.
Mida võin hetkel öelda - paigaldus lihtne ja kiire. Paistab olevat suuresti orienteeritud just läptopidele - PCMCIA, Bluetooth, Irda tõmmatakse kohe käima.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Milline Linuxi distributsioon on parim? mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.