Avaleht
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Värvimusa komplekt Spektr-301 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
pruuli555
Kreisi kasutaja
pruuli555

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2008 21:50:02 Värvimusa komplekt Spektr-301 vasta tsitaadiga

tere mul mureks see et kuda ma saan selle seadme panna muusika taktis lampe vilgutama

http://tmr.gameservers.ee/ siin on 4 pilti tagant. kui keegi oskab võib selle teksti ka ära tõlkida.

kuna ma ei teadnud kuhu seda teemat panna siis palun suunake see sinna kus ta koht on.

masin on 4 aastat lakas vedelenud. vahetasin ära kõik juhtmed puhastasin soklid pesad ja panin uued kaitsmed. kunagi sai pandud mingid juhtmed kuhugi ja ei mäleta enam kuhu ja millised juhtmed nüüd siis paluks abi ehk on kellelgi kogemusi või teadmisi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wer1
HV kasutaja
wer1

liitunud: 01.11.2006




sõnum 17.08.2008 15:30:22 vasta tsitaadiga

Oman ka seda aparaati ja ei kurda(tegin suure komponentide vahetuse). icon_biggrin.gif thumbs_up.gif ise kasutan kõige ülemist sisendit(siis peab sama tähistusega sisendi lüliti eest sisse lülitama). seda laia pistikut tagant ära näpi kuna sealt võid saada voolu. icon_mad.gif pruuli555, (kui küsimusi on siis küsi kuna juba üle 1.a. seda omanud)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sillu
HV kasutaja
Sillu

liitunud: 24.10.2002




sõnum 20.08.2008 12:03:51 vasta tsitaadiga

ega see asi muidu tulesid ei vilgutagi, kui ainult muusika järgi. niisama saad ainult heledust muuta. kui see jurakas sul vähegi toimib, siis pane väljundpesadesse tuled järgi ja liiguta sama kanali nuppe. vasakpoolsed olid minumeelest heledused ja parempoolsed tundlikus muusikale. vb oli vastupidi, ei mäleta, viimati kasutasin asja siiski 5...6 aastat tagasi. muidu üsna kabe riist, mulle meeldis. 200W kannatas kanalisse panna, kui olid korralikud türistorid sees. need aga sôltusid täiesti seeriast. muidu vist kannatas 100W. minu kasutuses oleval isendil sai isegi 400W proovitud. kangemate türistoride paigaldamisel toimis ilusti.
_________________
pole asju, mida ei saa p****e keerata
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wer1
HV kasutaja
wer1

liitunud: 01.11.2006




sõnum 20.08.2008 20:02:32 vasta tsitaadiga

Sillu, parampoolsed oli heledused(saab ka niisama põlema panna nendega) ja vaska poolsed tundlikuse omad jah icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Värvimusa komplekt Spektr-301
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.