Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, CISPA, DMCA, GDPR... »  94% Hinnavaatluse kasutajatest ei poolda ACTA-t märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2012 04:54:39 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Tanel umbes 100% kõigist ACTA teemadest on sinu alustatud ja see pole just parim reklaam, kui arvestada, et sul on ka rahaliselt palju kaotada ACTA realiseerumise puhul.
Enamus niikuinii laulavad seda laulu mis teised ees laulavad ja oma ajudega mõtlevad valikuliselt ja siis ka lähtuvad sellest "mis kasulik, see ka õige"..
Mina olen 100% internetis toimuva kontrolli ja karistamise tõhustamise poolt.Kõik on kõvad demokraadid, ent internetis las lokkab anarhia- ha ha ha...
Kindlasti ei seostu siin foorumis ACTA vastane arutelu inimõiguste ja vabadustega kaitsmisega, ärme peta ennast.

Kui ACTA kehtestetakse, anname profülaktilistel kaalutlustusel sulle bänni, kuna võid potentsiaalselt rikkuda autoriõigusi icon_lol.gif
Muuseas, kas sul on avatari jaoks luba olemas vastavalt animatsioonisarja loojalt? icon_wink.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rkO
HV vaatleja
rkO

liitunud: 14.12.2009




sõnum 17.02.2012 12:07:30 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
rkO kirjutas:
Ei saanud hääletada kahjuks, aga mina olen kahe vahel selle ACTA suhtes.

Ja...? Tegemist "loomeinimesega"?


Ei ole loomeinimene.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.02.2012 12:16:08 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
soodent kirjutas:
Tanel umbes 100% kõigist ACTA teemadest on sinu alustatud ja see pole just parim reklaam, kui arvestada, et sul on ka rahaliselt palju kaotada ACTA realiseerumise puhul.
Enamus niikuinii laulavad seda laulu mis teised ees laulavad ja oma ajudega mõtlevad valikuliselt ja siis ka lähtuvad sellest "mis kasulik, see ka õige"..
Mina olen 100% internetis toimuva kontrolli ja karistamise tõhustamise poolt.Kõik on kõvad demokraadid, ent internetis las lokkab anarhia- ha ha ha...
Kindlasti ei seostu siin foorumis ACTA vastane arutelu inimõiguste ja vabadustega kaitsmisega, ärme peta ennast.

Kui ACTA kehtestetakse, anname profülaktilistel kaalutlustusel sulle bänni, kuna võid potentsiaalselt rikkuda autoriõigusi icon_lol.gif
Muuseas, kas sul on avatari jaoks luba olemas vastavalt animatsioonisarja loojalt? icon_wink.gif

Just just...
Eelmisel aastal koguti kassetitasu 46 448 eurot. Sellest rahast 25 898 eurot moodustavad tasu kokku kogumise kulud, nii et autorite vahel jagatakse ära vaid napilt üle 20 000 euro.
Geeniused seal ikka thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 17.02.2012 15:55:20 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
soodent kirjutas:
Tanel umbes 100% kõigist ACTA teemadest on sinu alustatud ja see pole just parim reklaam, kui arvestada, et sul on ka rahaliselt palju kaotada ACTA realiseerumise puhul.
Enamus niikuinii laulavad seda laulu mis teised ees laulavad ja oma ajudega mõtlevad valikuliselt ja siis ka lähtuvad sellest "mis kasulik, see ka õige"..
Mina olen 100% internetis toimuva kontrolli ja karistamise tõhustamise poolt.Kõik on kõvad demokraadid, ent internetis las lokkab anarhia- ha ha ha...
Kindlasti ei seostu siin foorumis ACTA vastane arutelu inimõiguste ja vabadustega kaitsmisega, ärme peta ennast.

Kui ACTA kehtestetakse, anname profülaktilistel kaalutlustusel sulle bänni, kuna võid potentsiaalselt rikkuda autoriõigusi icon_lol.gif
Muuseas, kas sul on avatari jaoks luba olemas vastavalt animatsioonisarja loojalt? icon_wink.gif


Foorumi kodukord võib Actaga vaid paraneda.Alles mõned aastad tagasi ütlesid ju ise uhkelt, et foorum ei peagi alluma mingitele inimlikele ega riiklikele reeglitele ja nii see seis siin ka on.Avatari võtsin HV databasest kunagi ja järelikult sina selle mulle andsid ja mina süütu ohver icon_lol.gif icon_lol.gif
Võiks ikka kajastada ka Actaga kaasnevaid positiivseid võimalusi, igatsugu virtuaalne solvamine ka äkki läheb reaalselt karistatavaks.
Terve põlvkond ilalõugasid on selle teadmisega elanud, et võib netis ükskõik mida trükkida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2012 16:01:44 vasta tsitaadiga

soodent, aga palun, too välja positiivsed arengud ACTA puhul thumbs_up.gif
Sõna on sinul, selleks ju foorum ongi olemas.

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 17.02.2012 19:32:34 vasta tsitaadiga

Acta võiks kohustada internetikeskkondi riigi seadusi järgima ja süüdlasi objektiivselt karistama.
Solvamise alustamine netis võrdsustada solvamisega tänaval.
Globaalses mõttes pole muidugi normaalne, et miljonid inimesed ei maksa ühegi tarkvara/meedia eest sisuliselt midagi.
Loomulikult tuleks lubada vaid neid ostu/müügi lehti, kus kõik kasutajad 100% panga vms kaudu identifitseeritud.
Kõiksugu programmide ja filmide tõmbajad/jagajad on ise selle Acta tekkimises süüdi, süüdistagu ennast, mitte Actat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2012 20:12:09 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Acta võiks kohustada internetikeskkondi riigi seadusi järgima ja süüdlasi objektiivselt karistama.
Solvamise alustamine netis võrdsustada solvamisega tänaval.
Globaalses mõttes pole muidugi normaalne, et miljonid inimesed ei maksa ühegi tarkvara/meedia eest sisuliselt midagi.
Loomulikult tuleks lubada vaid neid ostu/müügi lehti, kus kõik kasutajad 100% panga vms kaudu identifitseeritud.
Kõiksugu programmide ja filmide tõmbajad/jagajad on ise selle Acta tekkimises süüdi, süüdistagu ennast, mitte Actat.

... ja koigile voiks kohe synnitusmajas trackimiskiibid naha alla panna. Kui sa midagi halba ei tee, mida sul varjata on!?

/sarkasm

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 17.02.2012 20:18:49 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
soodent kirjutas:
Acta võiks kohustada internetikeskkondi riigi seadusi järgima ja süüdlasi objektiivselt karistama.
Solvamise alustamine netis võrdsustada solvamisega tänaval.
Globaalses mõttes pole muidugi normaalne, et miljonid inimesed ei maksa ühegi tarkvara/meedia eest sisuliselt midagi.
Loomulikult tuleks lubada vaid neid ostu/müügi lehti, kus kõik kasutajad 100% panga vms kaudu identifitseeritud.
Kõiksugu programmide ja filmide tõmbajad/jagajad on ise selle Acta tekkimises süüdi, süüdistagu ennast, mitte Actat.

... ja koigile voiks kohe synnitusmajas trackimiskiibid naha alla panna. Kui sa midagi halba ei tee, mida sul varjata on!?

/sarkasm

Sa ei oska isegi paari argumenteeritud lauset kirjutada, see Acta hakkab juba sarnast kujundit omama nagu paljude venelaste jaoks kõik eestlaste ja eestlusega seonduv on alati fashism..Emotsionaalselt nauditav olla Acta vastu ja tunda end mingi vabadusvõitlejana.
Kõik kiriklikule usule omased jooned, peaks anti Acta koguduse moodustama, hea äriidee.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.02.2012 21:18:04 vasta tsitaadiga

Mulle ka väga meeldib, et meeletult kasvab kontroll asja üle, mis pole tegelikult 100% tõestatav ja seega kontrollitav.
Ja et sellega kaasnevad reaalsed trahvid ja muud karistused. thumbs_up.gif
Varsti tasub siis hakata ise ka enda tegevust logima või kasvõi seda mis su kodulehe kontol toimub. Ehk keegi lisab sinna midagi, mis rikub mingit seadust ja sobival hetkel näidatakse, et sa oled alates X kuupäevast seda täiesti teadmatult jaganud või hoidnud.
Nende seaduste valguses saab autorikaitsele p2p võrgust meeletu rahamasin - 1 tõmbamisega jagad ju asja 50X välja ehk jaga kehv album välja ja teenid for sure kohtus käimisega rohkem, kui lugude reaalse müügiga.
Ajast ja arust inimesed ei usu muidugi isereguleeruvat süsteemi thumbs_down.gif

Kui ma näiteks mõtlen enda koduse filmi või mängukogu peale, siis hetkel on mängudest 95% org.
Vaadatud filmidest 50% , lapsele ostan vastavalt võimalusele kõik org. Ehk pigem hiljem, aga org.
Samas näiteks see Lotte poleemika, et piratakse - viimane film on ikka üsna jama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 17.02.2012 21:49:10 vasta tsitaadiga

Magic 90-datel räägiti eestis ka pidevalt kapitalismist, kui isereguleerivast süsteemist ja politseile eeldati ka tegevuse lõppemist, sest kuritegevus pidi isereguleerivalt kaduma.Tagantjärgi keegi enam ei taha mäletada neid aegu- "eestlane on loomult aus" oli üks põhikild siis ja alati jäeti mainimata rahvused mis loomult ebaausad...Äkki Magic võtame tavakaubandusega seonduval ka kõik karistused ja piirangud maha- ei maksa makse, ei karista varastamist.Paljud oleksid õnnelikud ju ja poleks hiljem nõus loobuma sellisest heaolust.Reaalses elus ei karista huligaansuse eest.. paljude jaoks oleks see ju vabadus..
Kui vaadata praeguste noorte avalikku käitumist siis tundub, et nende jaoks avalik karjumine ja lägastamine juba legaliseeritud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.02.2012 21:52:51 vasta tsitaadiga

Ülevindi keeratud vastus on alati hea thumbs_up.gif
Seda pole mõtet isegi enam arutada...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 17.02.2012 21:54:26 vasta tsitaadiga

Järjekordne oponent, kes ei suuda miskit argumenteerida, Tanel tõesti lahja meeskond sul...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 17.02.2012 21:55:13 vasta tsitaadiga

soodent, samma kapsaaeda võiks lisada sinu absurdsuse valdkonda kuuluvad näited.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.02.2012 21:59:21 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
soodent, samma kapsaaeda võiks lisada sinu absurdsuse valdkonda kuuluvad näited.

Vaata, mis ajastusse ta enda näidetega jõudis icon_smile.gif
Ette tuleks näha tuleviku, aga mitte minevikus sobrada, eriti kui teemakäsitlus on suuresti kiiresti muutuv IT kaubandus.
Mõnele lihtsalt ei jõua kohale, et sellise pealiskaudsusega seadused pole kellegi jaoks head va. advokaadid.
Seda korduvalt lahatud, aga ikka tolgendab keegi lahmima...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 17.02.2012 22:00:01 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
/--/
Kui vaadata praeguste noorte avalikku käitumist siis tundub, et nende jaoks avalik karjumine ja lägastamine juba legaliseeritud.

Vaata, siin on tegu koduse kasvatusega.
Mis kõiki asju peab reguleerima seadustega.
Probleemi valest otsast "lahendamine" on see. See pole lahendus.

Üldiselt suhtun teisse kui trolli.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2012 22:14:52 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Võiks ikka kajastada ka Actaga kaasnevaid positiivseid võimalusi, igatsugu virtuaalne solvamine ka äkki läheb reaalselt karistatavaks. Terve põlvkond ilalõugasid on selle teadmisega elanud, et võib netis ükskõik mida trükkida.

soodent kirjutas:
Acta võiks kohustada internetikeskkondi riigi seadusi järgima ja süüdlasi objektiivselt karistama.
Solvamise alustamine netis võrdsustada solvamisega tänaval.

soodent kirjutas:
Sa ei oska isegi paari argumenteeritud lauset kirjutada...Kõik kiriklikule usule omased jooned, peaks anti Acta koguduse moodustama, hea äriidee.

Sa ju isegi balansseerid tihti üsna "joone peal", solvamist silmas pidades. "Kinniminemist" ei karda, kui su soovunelm ACTA osas teoks saab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 17.02.2012 22:48:38 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
soodent kirjutas:
Võiks ikka kajastada ka Actaga kaasnevaid positiivseid võimalusi, igatsugu virtuaalne solvamine ka äkki läheb reaalselt karistatavaks. Terve põlvkond ilalõugasid on selle teadmisega elanud, et võib netis ükskõik mida trükkida.

soodent kirjutas:
Acta võiks kohustada internetikeskkondi riigi seadusi järgima ja süüdlasi objektiivselt karistama.
Solvamise alustamine netis võrdsustada solvamisega tänaval.

soodent kirjutas:
Sa ei oska isegi paari argumenteeritud lauset kirjutada...Kõik kiriklikule usule omased jooned, peaks anti Acta koguduse moodustama, hea äriidee.

Sa ju isegi balansseerid tihti üsna "joone peal", solvamist silmas pidades. "Kinniminemist" ei karda, kui su soovunelm ACTA osas teoks saab?


Mina panen täie rauaga, kui mind esimesena asjata solvatakse.Too näide kus ma solvan esimesena.
Näha on, et teil kõik emotsioonide peale üles ehitatud, nagu see kasutaja, kes kirjutab, et ma olen troll..
Tõesti selline tunne nagu kusagi lasteaias vaidleks ja arutaks.Asi pole ju tegelikult Actas.. te ei salli tõtt mitte kusagi ja elate ettekujutletud maailmas.
Pole vahet ju kui palju ma argumenteerin ja teie ilma argumenteerimata olete ikka "õiged mehed".Teil pole mingeid enda õigust toetavaid fakte peale emotsioonide.Magic ole hea kirjuta üks lause, kus mingi arusaadav idee või mõte on.
Kui inimeste mõtlemist määravad hea enesetunne ja eeskuju "teha nii nagu enamus" siis saamegi ühe keskmise oponendi siin teemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2012 23:57:54 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Mina olen 100% internetis toimuva kontrolli ja karistamise tõhustamise poolt. Acta võiks kohustada internetikeskkondi riigi seadusi järgima ja süüdlasi objektiivselt karistama. Solvamise alustamine netis võrdsustada solvamisega tänaval.

Saan aru, kui toetad ACTA-t sellepärast, et kontroll suureneks toimingute osas, mis puudutavad autorikaitset ja muud taolist, ok. Aga see eelnev tundub (sinu postituste põhjal!), et ei ole siiski peamine põhjus toetusele. Primaarne 100%-se toetuse puhul tundub olevat see, et "järsku" hakatakse siis solvamist/käitumist netis võrdsustama solvamisega/käitumisega tänaval ja muu sinna valdkonda kuuluv? Taoliste seoste tegemine, eeldamine ACTA-lt midagi taolist, mida seal ei ole, eeldamine et ACTA toob kaasa hoopis midagi muud, muust valdkonnast, muu regulatsiooni hoopis teistmoodi seaduste osas. Ja sellepärast ka 100%-ne ACTA toetus...? icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AndresS
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2008




sõnum 18.02.2012 02:48:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:
"õiged mehed".Teil pole mingeid enda õigust toetavaid fakte peale emotsioonide.Magic ole hea kirjuta üks lause, kus mingi arusaadav idee või mõte on.Kui inimeste mõtlemist määravad hea enesetunne ja eeskuju "teha nii nagu enamus" siis saamegi ühe keskmise oponendi siin teemas.


Keskmine opponent on platsis.
HV keskkonnas oled vana olija ning omad ka autoriteeti. Lapsikut demagoogiat sa ei aja, kuid ka põhjapanevaid argumente ACT_ poolehojuks ei esita.
Mida ühist on HinnaVaatluse Kasutajajal ja labasel kOllases ajakirjanduses ilkuva tegelasega, kus nö. pekstakse alla vööd ja laimatakse igal põhjusel?
Ilkujaid ja laimu levitavaid kloune võiks tõesti karistada, kuid kuidas sa seda teostaksid? IT asjatundjana peaksid teadma, mida tähendab, keskkoolist tulnud logide analüüsiJa ja logide põhjal inimeste saatuse üle otsustaja.
Kas ACT_ annab vastuseid? Kas usud, et meetmed toimivad? Garanteerid, et selle pealelõunase sõnadevalangu peale ei viida mind minema:)?
HV karistusmeetodid toimivad paremini, kui meie majandus!
Vargus on omaette teema. "Varastasin" Marju.L lood, tehes neist varukoopia 700Mb plaadile - on tegelasi, kes nina püsti mind võlla tõmbaksid:(
Selle pika ja libeda jutu lõpuks tahaks märkida - VASTUTAVAD ISIKUD ........ RAKENDAGE OLEMASOLEVAD SEADUSED JA REEGLID, NAD EI OLE HALVAD. Peale seda võib libedale teele minna:)

Inimesed ei usu, et uued reeglid töötavad nende heks! On sellest raske aru saada?

Opponendina tahakski välja tuua kaks viimast küsimust. Lihtne ja kerge vastata - miks inimesed ei usu? ca 90% lambaid?

PS. Asjad, mis AHV-i päeva päikeseliseks teevad (vastukaaluks Vinguviiulile).
http://www.youtube.com/watch?v=lrF814OnFQ4
http://www.youtube.com/watch?v=pRPOztxXWlQ&feature=relmfu

Lp,
Andres Sirkel

_________________
Andres
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2012 01:12:09 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Acta võiks kohustada internetikeskkondi riigi seadusi järgima ja süüdlasi objektiivselt karistama.
Solvamise alustamine netis võrdsustada solvamisega tänaval.

Olen soodent-iga korra äri teinud ja tollal poleks uskunud, et taoline mees sellist juttu ajab foorumis icon_eek.gif

Virtuaalne "solvamine" karistatavaks ja võrdsustada solvamisega tänaval? Kas see on tõesti sinu arvamus või sa lihtsalt trollid? Vaadates sinu postitusi oleksid sa kindlalt nende hulgas, kes isikliku solvamise eest vastu kätt ja tänaval vastu pükse saavad.
Jääb mulje, et sa oled millegipärast Taneli ja tema "lahja meeskonna" peale kibestunud ning elad end nüüd siin välja. Isegi siis kui sa oled sadu tehinguid HV keskkonna kaudu teinud ja toredat kasumit teeninud.

Tanel kõigest kajastab uudiseid IT-alastel teemadel nagu ta seda kogu aeg teinud on. ACTA puhul saab iga ratsionaalne inimene aru, et praegusel kujul seda vastu võtta oleks lauslollus ja halvav kogu internetile, sõnavabadusele ja info vabale liikumisele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 19.02.2012 03:17:04 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
soodent kirjutas:
Acta võiks kohustada internetikeskkondi riigi seadusi järgima ja süüdlasi objektiivselt karistama.
Solvamise alustamine netis võrdsustada solvamisega tänaval.

Olen soodent-iga korra äri teinud ja tollal poleks uskunud, et taoline mees sellist juttu ajab foorumis icon_eek.gif

Virtuaalne "solvamine" karistatavaks ja võrdsustada solvamisega tänaval? Kas see on tõesti sinu arvamus või sa lihtsalt trollid? Vaadates sinu postitusi oleksid sa kindlalt nende hulgas, kes isikliku solvamise eest vastu kätt ja tänaval vastu pükse saavad.
Jääb mulje, et sa oled millegipärast Taneli ja tema "lahja meeskonna" peale kibestunud ning elad end nüüd siin välja. Isegi siis kui sa oled sadu tehinguid HV keskkonna kaudu teinud ja toredat kasumit teeninud.

Tanel kõigest kajastab uudiseid IT-alastel teemadel nagu ta seda kogu aeg teinud on. ACTA puhul saab iga ratsionaalne inimene aru, et praegusel kujul seda vastu võtta oleks lauslollus ja halvav kogu internetile, sõnavabadusele ja info vabale liikumisele.


Kui sa nii kindel oled minu jõuetuses siis ma annan oma andmed sulle ja tule vaatame kes peksa saab ja need on minu seisukohad ja hoia mokk maas kui ei meeldi tolgus.
Millegipärast kõik Acta Ja HV patrioodid ei oska viisakalt pöörduda ja ma ei pea sellisele kõntsale viisakalt vastama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007




sõnum 19.02.2012 03:48:07 vasta tsitaadiga

Pole kordagi sellist tunnet tekkinud, et ükski ACTA vastane seemneid sööks, küll aga paistavad seda tegevat kõik ACTA pooldajad. Või siis tõmbab see teema kohe olemuselt Trolle ligi. Mõni paistab lihtsalt kergemini ennast seaks vihastavat kui teine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008




sõnum 29.03.2012 03:12:51 vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif No comments soodent.
Ju siis pööningul hiired käinud ja mõned kaablid ära nüsinud või siis
majavamm laudadesse löönud.

90 nendad, kõik olid rõõmsad, kõik oli hea ja tore, 2000 ndad, oli veelgi parem, 2010 nendad,
pööningud kopitavad, kaebame kohtusse kui sa minukäest ei osta vaid tirid netist...
äää. kle sul ikka avatari eest cn- ile makstud?
HV kasutamise eest Tanelile plekk kantud?

Brouseri firmale ka väike papp visatud?

Jumalale elamispinna ja õhueest palved loetud? icon_lol.gif

_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, CISPA, DMCA, GDPR... »  94% Hinnavaatluse kasutajatest ei poolda ACTA-t mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.