Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Sony Xperia Z3 Tablet Compact ja Android 5 Lollipop (segadus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
poroloon
HV kasutaja
poroloon

liitunud: 25.07.2010




sõnum 29.03.2015 19:51:10 Sony Xperia Z3 Tablet Compact ja Android 5 Lollipop (segadus) vasta tsitaadiga

Sellest, et Android 5 tuleb Z3 seeria peale, kaagutati juba eelmise aasta lõpupoole. Kohe on juba aprill ja minu tahvlil pole ikka uuendust, hetkel näitab 4.4.4. Pea iga päev uurin ja alati näitab "This device is up to date". icon_mad.gif
Google otsingutulemused selle kohta on täis uudist, et 5 on juba ammu väljas Z3 seeria jaoks, aga leidub ka inimesi, kellel seda ikka millegipärast ei ole ja keegi justkui aidata ka ei oska.
Äkki on seal mingi nõks, mingi nipp? Äkki vaatan uuendust valest kohast? icon_rolleyes.gif Tahvel on rootimata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2015 14:42:33 vasta tsitaadiga

Minu tabletile tuli täna lollipopi uuendus icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poroloon
HV kasutaja
poroloon

liitunud: 25.07.2010




sõnum 31.03.2015 17:34:52 vasta tsitaadiga

Mul ajab ikka sama paska, et "your device is up to date" oma 4.4.4-ga. icon_mad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2015 19:16:51 vasta tsitaadiga

Mul võimalik, et oli see uuendus juba varem väljas, kuid alles täna vaatasin. Läksin sinna settingute alt, about tablet-> software update ja siis viskas kohe ette, et Lollipop on saadaval thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2015 19:46:51 vasta tsitaadiga

Uuendusi antakse regionaalselt välja. Ehk mis turu tarbeks seade on tehtud. Tulebtuleb - aga pole mida oodata ma arvan..
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
poroloon
HV kasutaja
poroloon

liitunud: 25.07.2010




sõnum 01.04.2015 12:22:58 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
Uuendusi antakse regionaalselt välja. Ehk mis turu tarbeks seade on tehtud. Tulebtuleb - aga pole mida oodata ma arvan..

Minu tahvel on Saksast ostetud detsembris, aga wifi võrgus on Tallinnas. Ja ka täna ajab ta täpselt sama okset, et on "up to date" ega kavatsegi 4.4.4 pealt 5 peale uuendada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2015 17:55:20 vasta tsitaadiga

poroloon kirjutas:
mteachx kirjutas:
Uuendusi antakse regionaalselt välja. Ehk mis turu tarbeks seade on tehtud. Tulebtuleb - aga pole mida oodata ma arvan..

Minu tahvel on Saksast ostetud detsembris, aga wifi võrgus on Tallinnas. Ja ka täna ajab ta täpselt sama okset, et on "up to date" ega kavatsegi 4.4.4 pealt 5 peale uuendada.

See, et ta Tallinnas wifis on, ei tähenda, et ta eestis olles nüüd alla laeb uuenduse. Saksast ostetud, siis kui saksa turule ükshetk uuendus avatakse, siis sa ka saad selle. Kõik sakslased ootavad seda uuendust sellisel juhul (kui antud seade oli saksa turule mõeldud).

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 01.04.2015 19:21:20 vasta tsitaadiga

poroloon kirjutas:
mteachx kirjutas:
Uuendusi antakse regionaalselt välja. Ehk mis turu tarbeks seade on tehtud. Tulebtuleb - aga pole mida oodata ma arvan..

Minu tahvel on Saksast ostetud detsembris, aga wifi võrgus on Tallinnas. Ja ka täna ajab ta täpselt sama okset, et on "up to date" ega kavatsegi 4.4.4 pealt 5 peale uuendada.

We’re starting our Android 5.0, Lollipop upgrade from today for Xperia Z3 and Xperia Z3 Compact.
You’ll see the upgrade hit first devices in the Nordics and Baltics, continuing to further markets.
*Software rollouts are a phased process – timings & availability will vary by market/operator. Most models supported but some operator/market exceptions will apply.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Sony Xperia Z3 Tablet Compact ja Android 5 Lollipop (segadus)
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.