Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Cube Talk 9X märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012




sõnum 07.12.2014 19:11:32 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
Tõsiselt huvitav vidin, võibolla peab jõuluvana endale ise ühe kingituse ka tegema icon_smile.gif

Kes Aasiast ei soovi tellida, siis saab Soomest ka:
http://www.tabletshop.fi/en/tablets/cube-9x.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ipi
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2007




sõnum 23.12.2014 10:07:56 vasta tsitaadiga

Kas keegi sel aparaadil multitaskingut ka kasutab? Kuidas selle tööle saite?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2014 19:41:10 vasta tsitaadiga

Paistab, et v2.0 ka olemas. Seal juba heleduse patch sees...
Aga seadme serial peab olema suurem kui B1426xxxxxx

_________________
- censored -
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2014 21:53:21 vasta tsitaadiga

Mul seeria poolest okei, aga pole veel uuendanud. See 2.0 on nüüd vist ju official ehk koos mingisuguste hiina appide jms jamaga? Custom ROMi 2.0 põhjal veel vist pole?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2014 22:58:24 vasta tsitaadiga

Lepa versioon on olemas, aga ma pole neid paigaldamise vidinaid viitsinud installida. 1.8 kärab ka väga hästi. Iseasi, kui androidi versioon muutub, siis küll uuendaks...
_________________
- censored -
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit26
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2003




sõnum 05.02.2015 12:49:40 vasta tsitaadiga

Enda tahvel enam ei käivitu, ainult plõksib korra nii pool sekundit ekraani natuke heledaks. Laps siin üritas laadida telefoni laadijaga, kas see võis midagi teha ?
Kas on kedagi tarka eestis, kes asja üle vaataks ja äkki remondikski ? Või pean ikkagi hiina tagasi saatma icon_rolleyes.gif

_________________
www.akud24.ee/ Sülearvuti akud korralike elementidega ja sülearvuti laadijad. Palju originaal akusid ja laadijaid kohe laos.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2015 13:58:50 vasta tsitaadiga

Ei usu hästi, et telefoni laadija viga sai teha, telefoni laadijad laevad üldjuhul poole väiksema vooluga kui tahvlid. Muidugi kui tegemist polnud mingi teab mis kahtlase hiinaka telefonilaadijaga, need võivad kõike teha....
Kui mingi korraliku laadijaga päevaks laadima jätta siis ikka tulemus sama?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit26
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2003




sõnum 05.02.2015 14:15:05 vasta tsitaadiga

Tarts5 kirjutas:
Ei usu hästi, et telefoni laadija viga sai teha, telefoni laadijad laevad üldjuhul poole väiksema vooluga kui tahvlid. Muidugi kui tegemist polnud mingi teab mis kahtlase hiinaka telefonilaadijaga, need võivad kõike teha....
Kui mingi korraliku laadijaga päevaks laadima jätta siis ikka tulemus sama?


Endal on tal kaasas 2A laadija. Samas läpaka usb august peaks ikkagi laadima hakkama, kui oleks laadija viga. Aga vilkuma hakkabki ta siis, kui usb kaabliga läpakaga ühendan, seinast laadijaga ei tee midagi. Ta nagu üritaks ühendust saada arvutiga, kuna device manageri all korra tuleb seade nähtavale, siis jälle kaob.

_________________
www.akud24.ee/ Sülearvuti akud korralike elementidega ja sülearvuti laadijad. Palju originaal akusid ja laadijaid kohe laos.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012




sõnum 05.02.2015 22:10:16 vasta tsitaadiga

tiit26 kirjutas:
Enda tahvel enam ei käivitu, ainult plõksib korra nii pool sekundit ekraani natuke heledaks. Laps siin üritas laadida telefoni laadijaga, kas see võis midagi teha ?
Kas on kedagi tarka eestis, kes asja üle vaataks ja äkki remondikski ? Või pean ikkagi hiina tagasi saatma icon_rolleyes.gif

Veider lugu. Ma võibolla katsetaksin SP Flash Tooliga romi uuesti peale lasta, sest mingi elu seal tundub olema, kui device manageris vilksatab. Nii need Mediateki kiibistikuga seadmed teevadki ka ilma, et miskit häda oleks. Võin vajadusel aidata sellega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit26
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2003




sõnum 06.02.2015 00:08:47 vasta tsitaadiga

hippokrates kirjutas:
tiit26 kirjutas:
Enda tahvel enam ei käivitu, ainult plõksib korra nii pool sekundit ekraani natuke heledaks. Laps siin üritas laadida telefoni laadijaga, kas see võis midagi teha ?
Kas on kedagi tarka eestis, kes asja üle vaataks ja äkki remondikski ? Või pean ikkagi hiina tagasi saatma icon_rolleyes.gif

Veider lugu. Ma võibolla katsetaksin SP Flash Tooliga romi uuesti peale lasta, sest mingi elu seal tundub olema, kui device manageris vilksatab. Nii need Mediateki kiibistikuga seadmed teevadki ka ilma, et miskit häda oleks. Võin vajadusel aidata sellega.


Romi proovisin uuesti peale lasta ja ka õnnestus, kuid midagi ei muutunud. Ise hakkasin mõtlema, et äkki laps plõksis teda käima ja aku protsent läks alla 1% Ise müün läpaka akusid ja tean ,et alla 1% võib arvuti mitte enam laadima hakata, äkki tahvlil sama teema ? Kas saaks kuidagi välistada ,et aku viga pole ? Või peaks töötama juhtme otsas ka ilma akuta, nagu läpakas ?

_________________
www.akud24.ee/ Sülearvuti akud korralike elementidega ja sülearvuti laadijad. Palju originaal akusid ja laadijaid kohe laos.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2015 12:13:03 vasta tsitaadiga

Võrdluseks tooks välja, et mul telefon toimetab nii, et kui ta täiesti tühjaks saab (pildi tasku) ja ma ta seejärel laadija otsa panen ja üritan kohe sisse lülitada siis see ei õnnestu, plõksib mulle seda tootja logo, aga bootima ei hakka. Tuleb minut (umbkaudu) oodata ja alles siis lülitub sisse. Minu mäletamist mööda ka telefon ei lähe ainult juhtme pealt tööle (kui akut pole üldse sees). Seepärast kahtlustaks ka äkki ikka mingit aku jama sul...

Küsi äkki siit ka abi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012




sõnum 03.04.2015 21:16:49 vasta tsitaadiga

*kustutatud*
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2015 11:35:26 vasta tsitaadiga

Kas keegi MIUI romi on proovinud?
Ja kas eestist on lootust leida uut kvaliteetset ekraanikile?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002




sõnum 19.07.2015 19:36:44 vasta tsitaadiga

Leidsin sellise ROMi ja igavusest lükkasin selga http://www.htcmania.com/showthread.php?t=998832
Kuidagi natukene vilkamalt toimetab, kui Lepi oma, mis mul algusest peale peal. Või siis värske install (ilmselt viimane). TWRP kaudu läheb sujuvalt peale. Alguses buudib üles katalaani keeles, aga seda pole keeruline muuta.

_________________
OM MONEY PADME HUM!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2015 15:49:51 vasta tsitaadiga

minisvami, lasin ka peale, aga nüüd olen ilma kompassita ja tundub, et GPS on ka tundetu... navigeerimisega paistab probleeme olevat.
... aga leidsin ka juhendi, kohe ei pannud tähele.

How to correctly select the location?

If you manually activate the location from their section in Settings> Location , will not be properly enabled. By default the application will try to use the satellites directly, so if we are indoors fail.
To activate properly, we help of Google Maps:
The location must be turned off in Settings> Location
We Open Google Maps and click on the icon to locate our position
One box appears asking us activate the High Accuracy mode and accept
We have successfully activated the location, operating in mixed mode with GSM, GPS and Wi-Fi networks

_________________
- censored -
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002




sõnum 20.07.2015 20:11:36 vasta tsitaadiga

mega kirjutas:
minisvami, lasin ka peale, aga nüüd olen ilma kompassita ja tundub, et GPS on ka tundetu... navigeerimisega paistab probleeme olevat.
... aga leidsin ka juhendi, kohe ei pannud tähele.

How to correctly select the location?

If you manually activate the location from their section in Settings> Location , will not be properly enabled. By default the application will try to use the satellites directly, so if we are indoors fail.
To activate properly, we help of Google Maps:
The location must be turned off in Settings> Location
We Open Google Maps and click on the icon to locate our position
One box appears asking us activate the High Accuracy mode and accept
We have successfully activated the location, operating in mixed mode with GSM, GPS and Wi-Fi networks

Ahaa, ma neid funktsioone pole proovinudki, navi telefonis enamasti käib. Aga kuna sel suvel veits veel reise ette tuleb, peaksin igaks juhuks fixima. Tänan viitamast.

_________________
OM MONEY PADME HUM!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guccimucci
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2010




sõnum 09.09.2015 14:19:52 vasta tsitaadiga

Kuidas esimestel ostjatel vastu on pidanud tahvel? Ma vaatasin, et aliexpress enam Eestisse ei tarni miskipärast, aga ebay.co.uk's on müügis umbes 200€'ga, kas keegi on sealt ka tellinud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003




sõnum 09.09.2015 16:17:51 vasta tsitaadiga

guccimucci kirjutas:
Kuidas esimestel ostjatel vastu on pidanud tahvel?

Tahvel 10 kuud igapäevases kasutuses olnud ja toimib siiamaani kenasti. Midagi ära pole lagunenud, üldine akukestvus ka endiselt hea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012




sõnum 09.09.2015 19:09:47 vasta tsitaadiga

guccimucci kirjutas:
Kuidas esimestel ostjatel vastu on pidanud tahvel? Ma vaatasin, et aliexpress enam Eestisse ei tarni miskipärast, aga ebay.co.uk's on müügis umbes 200€'ga, kas keegi on sealt ka tellinud?

Aliexpress on oksjonikeskkond nagu eBaygi, kuhu riiki tarnitakse oleneb juba konkreetsest müüjast.

Mul saab kohe see Cube Talk 9X tahvel aastaseks (olengi see esmapostitaja siin teemas) ja pole häda miskit. Ekraan köeb umbes kaheksa tundi ühe laadimisega. Olen endiselt rahul. Seda sõnumitki toksin praegu mainitud aparaadiga diivanil külitades. icon_smile.gif

Samas, kui peaks praegu hea hinna-kvaliteedi-omaduste suhtega tahvlit ostma siis pööraksin pilgu nüüd Teclast X98 suunas: link

Cube Talk 9X on juba suht vana mudel, vahepeal esines suure populaarsuse tõttu kvaliteedis probleeme seoses ekraaniga (vist miski kile oli jäänud tootmises ekraanilt eemaldamata ja pilt oli teralisem kui muidu - see oli küll tagantjärgi parandatav). Samuti on mõned custom rome mudinud entusiastid lõpetanud arendustöö selle aparaadiga. Samas ega see endiselt mingi kehv valik poleks. Ma endiselt ei tunne parema järele vajadust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Cube Talk 9X mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.