Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Euroopa Liidu uus plaan: kasutajad peavad saama telefonil ise akut vahetada märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 29.12.2022 10:49:05 vasta tsitaadiga

Suvel t-särgi ja lühkarites polegi muud hoiukohta kui T-särgi rinnatasku. Alternatiiv kleeplindiga varre külge tõmmata on veel ebameeldivam.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
triu
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 29.12.2022 10:49:35 vasta tsitaadiga

No vähemalt kordki elus saan ennast erilisena tunda icon_biggrin.gif . Juhul, kui kohtate poes kedagi, kellel särgi rinnataskus telefon, siis võite tervitada- see olen mina! Seda, et triiksärgi taskusse ei saa panna, sellest on mul kahju, aga nn. kodusärgi taskusse panen võimalusel (kõigil sobivat taskut pole) küll. Alternatiiv on pükste tasku, aga seal on juba võtmed ja rahakott ees. Häda korral muidugi saab rahakoti kõrvale panna. Talvel ka jope/mantli taskusse. Sellist naiste käekotti, mida idanaabri mehed icon_question.gif üle õla kannavad, ka nagu ei tahaks. Vaatasin, et paberite järgi kaalub minu praegune telefon 275g.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.12.2022 10:50:08 vasta tsitaadiga

Õlakott on selleks puhuks hea
Tegelt ei pea ju igal pool telefoni kaasas ka tassima, eriti veel kui tasakaaluhäired tekkida võivad.


viimati muutis Janis 29.12.2022 10:51:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 29.12.2022 10:50:29 vasta tsitaadiga

Järelikult võib meid sassi ajada - ka minuga saab kohtuda...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2022 10:51:48 vasta tsitaadiga

kalvis kirjutas:
Suvel t-särgi ja lühkarites polegi muud hoiukohta kui T-särgi rinnatasku. Alternatiiv kleeplindiga varre külge tõmmata on veel ebameeldivam.


ma olen vanakooli-inimene, t-särk on taskuta, aga lühikestel pükstel on taskud olemas... Rahakott ja autovõti on kah vaja kuskile mahutada.
Aga see läheb juba pisut offtopicuks.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 29.12.2022 10:54:50 vasta tsitaadiga

Mind saab siiski eristada - autovõti ongi suve pärast paelaga kaelas. Suve jaoks on eraldi õhuke rahakott - kuhu mahub paar pangakaarti ja natuke sularahatähti - kenasti rinnataskusse lisaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 29.12.2022 11:16:36 vasta tsitaadiga

See kaalutõusu jutt on huvitav. Minu kogemusel pole telefonid küll kergemaks läinud viimase 10 aastaga, pigem ikka vastupidi (sama suuruse juures). See tooks ehk tagasi plastikust tagakaane, mis on palju kergem kui see kergestipurunev klaas, mida praegu palju kasutatakse.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2022 11:21:31 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
aga lühikestel pükstel on taskud olemas... Rahakott ja autovõti on kah vaja kuskile mahutada.

Telefoniga püksitaskus on selline jama, et kui istud, tekib mulje, justkui m*** oleks kõva. Nuputelefoniga polnud probleemi.

https://www.jahipaun.ee/netipood/toode/taktikaline-varustus/vestidrakmedmolletaskud/kott-condor-gps-pouch-black-_b3wg9f/
Aga säherdune vist pole tänapäeval innnnnn...

oliver. kirjutas:
Aga see läheb juba pisut offtopicuks.

Õigus ta on.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2022 11:29:32 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
kalvis kirjutas:
Suvel t-särgi ja lühkarites polegi muud hoiukohta kui T-särgi rinnatasku. Alternatiiv kleeplindiga varre külge tõmmata on veel ebameeldivam.


ma olen vanakooli-inimene, t-särk on taskuta, aga lühikestel pükstel on taskud olemas... Rahakott ja autovõti on kah vaja kuskile mahutada.
Aga see läheb juba pisut offtopicuks.

aamen thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 29.12.2022 11:37:47 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
See kaalutõusu jutt on huvitav. Minu kogemusel pole telefonid küll kergemaks läinud viimase 10 aastaga, pigem ikka vastupidi (sama suuruse juures). See tooks ehk tagasi plastikust tagakaane, mis on palju kergem kui see kergestipurunev klaas, mida praegu palju kasutatakse.
Loodan siiski, et see reegliks ei saa, sest mulle just meeldib klaasist korpus. Telefoni mahakukutamine pigem laste teema.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 29.12.2022 11:54:43 vasta tsitaadiga

LKits ma ei mõista. Kas sa hoiad seda telefoni kogu päeva oma õrnade ja hellade näppude vahel, et 200g raskus nii määravaks saab.
Mul on mitu korda telefon maha kukkunud, seda ikka juhtub. Vot kus nüüd tuli ideaalne täiskasvanud välja icon_lol.gif

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2022 12:09:37 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
sakinaga kirjutas:
See kaalutõusu jutt on huvitav. Minu kogemusel pole telefonid küll kergemaks läinud viimase 10 aastaga, pigem ikka vastupidi (sama suuruse juures). See tooks ehk tagasi plastikust tagakaane, mis on palju kergem kui see kergestipurunev klaas, mida praegu palju kasutatakse.
Loodan siiski, et see reegliks ei saa, sest mulle just meeldib klaasist korpus. Telefoni mahakukutamine pigem laste teema.


Jah

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 29.12.2022 12:24:23 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
LKits ma ei mõista. Kas sa hoiad seda telefoni kogu päeva oma õrnade ja hellade näppude vahel, et 200g raskus nii määravaks saab.
Mul on mitu korda telefon maha kukkunud, seda ikka juhtub. Vot kus nüüd tuli ideaalne täiskasvanud välja icon_lol.gif
Eks kõik oleneb ekraani suurusest. Kui sama suure ekraaniga seade muutub 20-30% raskemaks, siis see on ikka halb. Miks peaksin seda tahtma?
Ning võid ju tõlgendada, et mul hellad ja õrnad näpud, mille vahel telefoni hoida, aga ühe käega telefoni kasutamine on vajalik. Ja kui pole tagumisele kaanele seda "junni" pannud, millest sõrmedega kinni hoida, siis määrab kaalu suurenemine päris palju.
Jah, kaal on minu jaoks telefoni soetamisel määravaks. See on minu otsus, mida keegi teine minu eest ei langeta. Kui see sinu jaoks määravaks pole, siis nii ongi - mina ei tule sulle ütlema, kuidas sina telefoni soetamisel otsustama pead.

Küll aga ikkagi konkreetne foorumiteema sõnastus, et akut PEAB olema võimalik kasutajal vahetada, siis praegusel turul olevate telefonide kaalu järgi otsustades kahjuks SUNNITAKSE ka neid kasutajaid valima raskemaid seadmeid, kui on praegused, sest teisi seadmeid enam ei pakutaks.

PS: Ma tõesti ei ole enda telefoni maha pillanud... võib-olla olen seetõttu eriline...

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 29.12.2022 12:33:06 vasta tsitaadiga

Enne ostaks uue telefoni nagunii kui hakkaks 2a vanal telefonil veel akut vahetama
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 29.12.2022 12:49:34 vasta tsitaadiga

Tüdrukud, tehke hommikuti kätekõrverdusi, siis jaksab telefoni ka hoida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2022 13:29:32 vasta tsitaadiga

Vaevalt asi nüüd jaksamises on, normaalne inimene jaksaks ka 20kg kaaluvat telefoni hoida. Iseküsimus, kas inimene seda teha soovib või mitte.

Sold OUT kirjutas:
Enne ostaks uue telefoni nagunii kui hakkaks 2a vanal telefonil veel akut vahetama

Maitse asi, mõnele on jällegi uue telefoniga harjumine piisavalt tüütu tegevus, lihtsam mõne sekundiga aku ära vahetada.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 29.12.2022 13:35:37 vasta tsitaadiga

LKits mina sinu eest ei langeta mingit otsust lihtsalt proovin aru saada miks 200g käes hoidmine raske on. Näiteks Roonemaa ka koguaeg ikka ja jälle arutleb/kurdab telefonide kaalu üle. Minu jaoks on see kaalu vahe nii väike ning ma pole veel enda juures täheldanud, et käsi ära väsiks telefoni käes hoidmisest, sellepärast ma mõtlengi et kas te hoiate seda telefoni kogupäeva käes. Võib-olla tõesti eusa_think.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.12.2022 13:39:50 vasta tsitaadiga

Kui raskem telefon varba peale kukub on kahju suurem
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2022 13:48:33 vasta tsitaadiga

Kui palju sa vastavaid katseid teinud oled?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.12.2022 13:50:20 vasta tsitaadiga

Paar korda on kuidagi õnnestunud. Muidu mujale kukub ikka tihti, betoonpõrandale või mootori vahele näiteks. Tegijal juhtub.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 29.12.2022 14:05:25 vasta tsitaadiga

Näkku kukub ju kui oled max väsinud aga tahad voodis olles veel paari naljavideot vaadata reelsis
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 29.12.2022 15:34:21 vasta tsitaadiga

bugbrake, korduvalt selgitanud - kui telefon on ühes käes, siis hoian seda nii, et toetub väikese sõrme peale. Põhjus sellepärast, et ekraani alumises osas on klaviatuur ning siis saan ühe käe pöidlaga kirjutada.

Juba hetkel on minu jaoks piir käes, varasemalt oli ~150g sobiv, tegin otsuse, et tõstaks seda ~175g peale ning eks siis varsti peab tahvelarvutit hakkama käes hoidma.
Kahjuks ei müüda väiksemaid telefone (~5'' ekraan), mis kaaluksid ~130g, aga see on juba OT.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2022 17:21:14 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:

bugbrake, korduvalt selgitanud - kui telefon on ühes käes, siis hoian seda nii, et toetub väikese sõrme peale. Põhjus sellepärast, et ekraani alumises osas on klaviatuur ning siis saan ühe käe pöidlaga kirjutada.



Telefon väiksel sõrmel, pöial ekraanil... aga ülejäänud sõrmed?
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 29.12.2022 17:32:25 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
LKits kirjutas:

bugbrake, korduvalt selgitanud - kui telefon on ühes käes, siis hoian seda nii, et toetub väikese sõrme peale. Põhjus sellepärast, et ekraani alumises osas on klaviatuur ning siis saan ühe käe pöidlaga kirjutada.



Telefon väiksel sõrmel, pöial ekraanil... aga ülejäänud sõrmed?
Toetavad ääre poolt, näiteks nii:
https://i.imgur.com/GAUdTu0.png

* veider arutelu icon_biggrin.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2022 18:22:36 vasta tsitaadiga

Kust see müstiline kaalutõus tuleb?
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8466&idPhone2=6294&idPhone3=10420
minu kolm viimast telefoni siis. LG G3 oli neist ainukesena vahetatava akuga.
Ma tegelikult ostaks hea meelega vahetatava aku ja 4" ekraaniga telefoni kui neid saada oleks. Järelturu isendid ei lähe arvesse, mõtlen et saaks ikka kaasaegase kus on Android 13 ja min 4GB RAM. Aga lähevad labidaks kõik ära, see on palju suurem mure taskusse mahutamisel tegelikult.
Nah mulle vaja telefoni, mis oleks läpakas, telekas ja multimeediakeskus 3 in 1. Telefon on helistamiseks või selleks kui on kiirelt vaja miskit netist vaadata või mõnda e-kirja lugeda. Pluss vajadusel hotspot. Filmi sealt nagunii ei vaata ja netis surfan ka äärmisel vajadusel kui pole läpakat/tahvlit käepärast ja on kohe vaja.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Euroopa Liidu uus plaan: kasutajad peavad saama telefonil ise akut vahetada mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.