Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Mobiilide levinumad vead märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 17.08.2004 13:51:23 Mobiilide levinumad vead vasta tsitaadiga

See on nagu üldine teema, kus on kogutud sellised probleemid (soovitavalt ka lahendused), mis esinevad mobiiltelefonidel kõige sagedamini.
Teema on vajalik selleks, et teemasid, mille sisu on nt selline: APPPIII: NOKKIJA 6210 contact service!!!!!
Hea on sellise teema lukustamisel anda link siia teemasse.

Alustan mina, oodatud on aga kõikide telefonide parandajate-tuunijate-häkerdajate tarkuseterad.


Probleem:
Sisselülitamisel ilmub telefoni ekraanile kiri: Contact service.
Lahendus:
Telefoni raputamine ei aita, probleem on tarkvaras, see tuleks üle kirjutada.
Tarkvara saab üle kirjutada FLASH-kaabliga, mitte DATAkaabliga (erandeid on, aga vähe).

Probleem:
Must-valge ekraaniga telfonil on ekraanil horisontaalne triip, mis ei tööta (nagu oleks see osa välja lülitatud).
Lahendus:
Ekraan on tuksis, see tuleb välja vahetada.

Kui ma eksisin, siis parandage mind julgelt, muudan oma posti.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eimar1
Kreisi kasutaja


liitunud: 29.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2004 14:10:45 vasta tsitaadiga

displei peale vajutades paneb nokia pilt segast või läheb hästi heledaks

lahendus: keerake displei küljest, seal all on siuke pisike kummilulla, kiskuge see välja oma peseast ja pange tagurpidi tagasi

kui see ei tööta siis ostke uus
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yellowboost
Kreisi kasutaja
yellowboost

liitunud: 08.11.2003




sõnum 17.08.2004 16:08:25 vasta tsitaadiga

uus aku

Esimesed kolm korda tasuks laadida uut akut vähemalt 18 tundi ja lasta nii tühjaks kuni pilt taskusse läheb.Miks? Siis saavutab aku täisvõimsuse ja kestab nii nagu peab.


pole nüüd viga aga tasub hoiatada
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.08.2004 10:52:14 vasta tsitaadiga

mõtlesin ka mõned näpunäited lisada, aga tegelikult on lugu nii, et kõigepealt lugege manuaali. Kui see ei aita, lugege uuesti (seekord tagantpoolt alustades, seal on ka mõned küsimus-vastus stiilis näited tavaliselt).
Kui on võimalik, viige remonti - eriti garantiiajal, mil ise nokitsemine võib lõppeda garantiiaja katkemise või halvemal juhul uue telefoni surmaga. Kui on vana pann, 3310 näiteks, siis pole eriti hullu, kui ära sureb - aga kui tegu on neljakohalise summa maksva telefoniga, siis võiks pikemalt riski üle järele mõelda. Isegi kui tegu on enda veaga (telefon sai vett nt), siis hooldusesse viies võib veel midagi päästa. Ise remondimeest mängides on shansid väiksemad.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003




sõnum 22.08.2004 13:19:13 vasta tsitaadiga

on küll jah, lootsin, et saan ise ekraanist vee välja, saingi osaliselt, aga lõhkusin niipalju ekraani, et tekkisid laigud, kokkuvõttes tuleb ikkagi uus ekraan, poes oleks võibolla isegi saanud korda teha ilma ekraani vahetamata. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jann1975
HV vaatleja

liitunud: 17.06.2003




sõnum 22.08.2004 13:52:20 aku vasta tsitaadiga

Minuteada uutel akudel Lithium ion ei ole vaja enam algul teha pikka laadimist, see juba ju manuaalis ka kirjas kuidas esimest laadimist teha...piisab 2-4h
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.08.2004 17:54:33 vasta tsitaadiga

Mul natukene vanem Ericsson R520m. Ja ka teised telefonid mis mul on olnud, kõige levinum viga on see olnud, et kõnelimiit saab hästi kiiresti täis icon_neutral.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mairo22
Kreisi kasutaja
mairo22

liitunud: 05.03.2002




sõnum 22.08.2004 20:35:30 Re: aku vasta tsitaadiga

jann1975 kirjutas:
Minuteada uutel akudel Lithium ion ei ole vaja enam algul teha pikka laadimist, see juba ju manuaalis ka kirjas kuidas esimest laadimist teha...piisab 2-4h


Seda juttu küll nüüd tõsiselt ei tohi võtta.
Ka Li-ion akudega tuleb teha 3x18h laadimistsükkel ära!

Lisaks ka mõne näpunäite aga kuna neid tuleks siia hulgi, siis on parem vastata konkreetsetele küsimustele icon_smile.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003




sõnum 22.08.2004 21:46:04 vasta tsitaadiga

see liitumi värk jah on ikkagi nii, et algus tuleb jah aku sisse elada, hiljem juba võib niiviisi tükiliselt laadida, minu oma telefoni akuga tegin nii ,päris hästi peab vastu, kuigi jah pole telefon eriti vana ka, 7 kuud ainult.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aZu
HV vaatleja


liitunud: 30.06.2004




sõnum 23.08.2004 11:49:03 Re: Mobiilide levinumad vead vasta tsitaadiga

Caveman kirjutas:

Probleem:
Sisselülitamisel ilmub telefoni ekraanile kiri: Contact service.
Lahendus:
Telefoni raputamine ei aita, probleem on tarkvaras, see tuleks üle kirjutada.
Tarkvara saab üle kirjutada FLASH-kaabliga, mitte DATAkaabliga (erandeid on, aga vähe).


oleks kysimus sis palju see (Contact Service) viga võib paranduses maksma minna?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.08.2004 13:27:31 Re: Mobiilide levinumad vead vasta tsitaadiga

aZu kirjutas:
Caveman kirjutas:

Probleem:
Sisselülitamisel ilmub telefoni ekraanile kiri: Contact service.
Lahendus:
Telefoni raputamine ei aita, probleem on tarkvaras, see tuleks üle kirjutada.
Tarkvara saab üle kirjutada FLASH-kaabliga, mitte DATAkaabliga (erandeid on, aga vähe).


oleks kysimus sis palju see (Contact Service) viga võib paranduses maksma minna?

nagu tavaline softivahetus peaks olema, olenevalt kohast siis...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mairo22
Kreisi kasutaja
mairo22

liitunud: 05.03.2002




sõnum 23.08.2004 17:13:23 Re: Mobiilide levinumad vead vasta tsitaadiga

Ega ei saa küll igat contact servicet softiga korda. Minu kogemused näitavad, et max 30% juhtudel on sellest abi. Olen käest läbi lasknud ka julgelt üle 10.000 telefoni. Enamustel juhtudel flash/combomemory vahetus abiks.
Ametliku hoolduse hind on olenevalt mudelist alates 400EEK flashi vahetuse puhul.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2004 21:52:55 vasta tsitaadiga

eXpanium kirjutas:
uus aku

Esimesed kolm korda tasuks laadida uut akut vähemalt 18 tundi ja lasta nii tühjaks kuni pilt taskusse läheb.Miks? Siis saavutab aku täisvõimsuse ja kestab nii nagu peab.


pole nüüd viga aga tasub hoiatada

See kehtib Ni-MH ja Ni-Cad akude puhul. Kõikidel uutel telefonidel on liitiumaku (Li-Ion), millele piisab ühest pikast laadimisest.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.08.2004 23:57:17 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
eXpanium kirjutas:
uus aku

Esimesed kolm korda tasuks laadida uut akut vähemalt 18 tundi ja lasta nii tühjaks kuni pilt taskusse läheb.Miks? Siis saavutab aku täisvõimsuse ja kestab nii nagu peab.


pole nüüd viga aga tasub hoiatada

See kehtib Ni-MH ja Ni-Cad akude puhul. Kõikidel uutel telefonidel on liitiumaku (Li-Ion), millele piisab ühest pikast laadimisest.

jap, need Ni-MH ja Ni-Cad akude puhul tuleb mitu korda seepärast teha, et nad "üles äratada"
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 25.08.2004 06:24:24 vasta tsitaadiga

mairo22: mis sa vastad sellise probleemi peale.. Nokia xxxx (võib juhtuda, et ka mõni muu telefon, kuid harvemini) pole levi, mida teha?!
Ise pakuks välja, et saatja/vastuvõtja generaator või filter (misiganes põhjusel siis) oma õigelt sageduselt ära vajunud. Aga suure huviga ootaks spetsialisti seletust asjale.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mairo22
Kreisi kasutaja
mairo22

liitunud: 05.03.2002




sõnum 26.08.2004 00:11:43 vasta tsitaadiga

Lemmy kirjutas:
mairo22: mis sa vastad sellise probleemi peale.. Nokia xxxx (võib juhtuda, et ka mõni muu telefon, kuid harvemini) pole levi, mida teha?!
Ise pakuks välja, et saatja/vastuvõtja generaator või filter (misiganes põhjusel siis) oma õigelt sageduselt ära vajunud. Aga suure huviga ootaks spetsialisti seletust asjale.


Kas levi pole üldse, kas siis kui teleofn sisse lülida või viskab korra levi pulgad üles? Kas levi kaob aegajalt ära või on vahel 1-2 pulka olemas? Enamasti jah saatja kutu või mõni filter. Tihedamini vajab diplexer vahetust. Harvemini COBBA, 26M kvarts jms... Uuematel on paljud filtrid ja kivid UEM'is sees juba.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 26.08.2004 00:20:20 vasta tsitaadiga

3310 seeria puhul siis olen täheldanud ak kontrolli vigasust. et tutika akuga 4 pulka ees, teed ühe kõne viskab poole kõne pealt pildi kotti. lülitad sisse on ees 4 pulka.
lahendus: 150.- parandus. ise ei tea ka täpselt mis/kus viga sellel on, aga selline prob on olemas

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mairo22
Kreisi kasutaja
mairo22

liitunud: 05.03.2002




sõnum 26.08.2004 16:55:33 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
3310 seeria puhul siis olen täheldanud ak kontrolli vigasust. et tutika akuga 4 pulka ees, teed ühe kõne viskab poole kõne pealt pildi kotti. lülitad sisse on ees 4 pulka.
lahendus: 150.- parandus. ise ei tea ka täpselt mis/kus viga sellel on, aga selline prob on olemas


Siis said küll odavalt icon_smile.gif Tõenäoliselt oli saatja peetis ja tõstis voolutarbe u. 500mA peale millepärast ka täis akuga telefon ära suri.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 26.08.2004 20:32:00 vasta tsitaadiga

mairo22 kirjutas:
limp kirjutas:
3310 seeria puhul siis olen täheldanud ak kontrolli vigasust. et tutika akuga 4 pulka ees, teed ühe kõne viskab poole kõne pealt pildi kotti. lülitad sisse on ees 4 pulka.
lahendus: 150.- parandus. ise ei tea ka täpselt mis/kus viga sellel on, aga selline prob on olemas


Siis said küll odavalt icon_smile.gif Tõenäoliselt oli saatja peetis ja tõstis voolutarbe u. 500mA peale millepärast ka täis akuga telefon ära suri.

ma ei usu seda eriti, pigem mingi telefoni aku andur mis peetis on, aga ei tea ka. nu odav odavaks, harilik taks see minule vähemalt icon_lol.gif

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mairo22
Kreisi kasutaja
mairo22

liitunud: 05.03.2002




sõnum 26.08.2004 21:33:50 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
mairo22 kirjutas:
limp kirjutas:
3310 seeria puhul siis olen täheldanud ak kontrolli vigasust. et tutika akuga 4 pulka ees, teed ühe kõne viskab poole kõne pealt pildi kotti. lülitad sisse on ees 4 pulka.
lahendus: 150.- parandus. ise ei tea ka täpselt mis/kus viga sellel on, aga selline prob on olemas


Siis said küll odavalt icon_smile.gif Tõenäoliselt oli saatja peetis ja tõstis voolutarbe u. 500mA peale millepärast ka täis akuga telefon ära suri.

ma ei usu seda eriti, pigem mingi telefoni aku andur mis peetis on, aga ei tea ka. nu odav odavaks, harilik taks see minule vähemalt icon_lol.gif


Kui sa selliste vigadega kokku pole puutunud ja parandanud, siis ei usu jah.
Aku anduriga ei ole siin midagi pistmist.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 26.08.2004 21:36:09 vasta tsitaadiga

mairo22 kirjutas:
limp kirjutas:
mairo22 kirjutas:
limp kirjutas:
3310 seeria puhul siis olen täheldanud ak kontrolli vigasust. et tutika akuga 4 pulka ees, teed ühe kõne viskab poole kõne pealt pildi kotti. lülitad sisse on ees 4 pulka.
lahendus: 150.- parandus. ise ei tea ka täpselt mis/kus viga sellel on, aga selline prob on olemas


Siis said küll odavalt icon_smile.gif Tõenäoliselt oli saatja peetis ja tõstis voolutarbe u. 500mA peale millepärast ka täis akuga telefon ära suri.

ma ei usu seda eriti, pigem mingi telefoni aku andur mis peetis on, aga ei tea ka. nu odav odavaks, harilik taks see minule vähemalt icon_lol.gif


Kui sa selliste vigadega kokku pole puutunud ja parandanud, siis ei usu jah.
Aku anduriga ei ole siin midagi pistmist.


asoh, ei lihtsalt pakkusin, ise pole parandaja tüüpi:-P vahetan softi ja võtan turvakoodi maha, aga muidu fiximisse pole viicind süveneda icon_smile.gif
aga samas on aku täis kui sisseuuesti lülitada... kuidas seda kommenteerid?

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.08.2004 22:31:59 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
aga samas on aku täis kui sisseuuesti lülitada... kuidas seda kommenteerid?

loomiulik, et uuesti sisse lülitades oli täis, kuna ta arvestab seda täisolekut vastavalt hetkekulule...
kõne ajal kulutab 500mA ja sisse lülitades ikka hunniku vähem, suht loogiline ju, et ta välja peksab...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jann1975
HV vaatleja

liitunud: 17.06.2003




sõnum 27.08.2004 21:52:56 AKU vasta tsitaadiga

Esmane laadimisaeg Li-Ion akude puhul ei pea pikem olema, kui järgmised. Tuleb aga meeles pidada, et kui telefon ise näitab, et aku on FULL, siis enamasti on ta ainult 80...90% ulatuses laetud. See lihtsalt Li-Ion (ja Li-Poly) akude eripära...esimese tunniga u. 85%...järgmise tunniga ülejäänud osa. Seejärel võib laadija taga olla päevade kaupa, aga mingit laadimist enam ei toimu. Uuel telefonil (kui poest ostad) on aku umbes 40% ulatuses laetud...nii säilib ta kõige kauem.
Li-Ion'l esimese tunniga laetakse (u. 600mA) kuni pingeni 4,1 volti ja siis teine tund alandatakse lineaarselt laadimisvoolu, kuni aku pinge saavutab 4,21 volti. Seejärel laadimine lõpeb täiesti. Mingit järellaadimist väikese vooluga Li-Ion ei salli.
Kõik eelnev kehtib nii esimese laadimiskorra, kui ka kõigi järgnevate suhtes.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 29.08.2004 12:22:41 Re: AKU vasta tsitaadiga

jann1975 kirjutas:
Esmane laadimisaeg Li-Ion akude puhul ei pea pikem olema, kui järgmised. Tuleb aga meeles pidada, et kui telefon ise näitab, et aku on FULL, siis enamasti on ta ainult 80...90% ulatuses laetud. See lihtsalt Li-Ion (ja Li-Poly) akude eripära...esimese tunniga u. 85%...järgmise tunniga ülejäänud osa. Seejärel võib laadija taga olla päevade kaupa, aga mingit laadimist enam ei toimu. Uuel telefonil (kui poest ostad) on aku umbes 40% ulatuses laetud...nii säilib ta kõige kauem.
Li-Ion'l esimese tunniga laetakse (u. 600mA) kuni pingeni 4,1 volti ja siis teine tund alandatakse lineaarselt laadimisvoolu, kuni aku pinge saavutab 4,21 volti. Seejärel laadimine lõpeb täiesti. Mingit järellaadimist väikese vooluga Li-Ion ei salli.
Kõik eelnev kehtib nii esimese laadimiskorra, kui ka kõigi järgnevate suhtes.

vot mulle meeldib minu Alcatel, kus näeb aku kohta täpset infot, sinu info klapib minu telefoni andmetega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andu
HV vaatleja
andu

liitunud: 05.07.2003




sõnum 29.08.2004 13:28:06 Re: AKU vasta tsitaadiga

jann1975 kirjutas:
Esmane laadimisaeg Li-Ion akude puhul ei pea pikem olema, kui järgmised. Tuleb aga meeles pidada, et kui telefon ise näitab, et aku on FULL, siis enamasti on ta ainult 80...90% ulatuses laetud. See lihtsalt Li-Ion (ja Li-Poly) akude eripära...esimese tunniga u. 85%...järgmise tunniga ülejäänud osa. Seejärel võib laadija taga olla päevade kaupa, aga mingit laadimist enam ei toimu. Uuel telefonil (kui poest ostad) on aku umbes 40% ulatuses laetud...nii säilib ta kõige kauem.
Li-Ion'l esimese tunniga laetakse (u. 600mA) kuni pingeni 4,1 volti ja siis teine tund alandatakse lineaarselt laadimisvoolu, kuni aku pinge saavutab 4,21 volti. Seejärel laadimine lõpeb täiesti. Mingit järellaadimist väikese vooluga Li-Ion ei salli.
Kõik eelnev kehtib nii esimese laadimiskorra, kui ka kõigi järgnevate suhtes.


Aga miks siis ikkagi soovitatakse laadida esimesed paar-kolm korda vähemalt 16 tundi? Kui ma ei eksi siis selline soovitus on isegi osade telefonide kasutusjuhendis kirjas. Ja tuttaval suri SE polümeeraku üsna alguses ära, sai uue ja soovitati esimesed 2-3 korda aku täiesti tühjaks rääkida/kasutada ja seejärel vähemalt 16 tundi laadida. Ja see, et järellaadimist peale 2-te tundi enam ei toimu on minu meelest kah vale. Oma kogemustest tean öelda, et on suur vahe (aku kestmises siis) olenevalt kas laen akut terve öö või siis ettenähtud paar tundi, viimasel juhul on aku kestvus tuntavalt lühem.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Mobiilide levinumad vead mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.