Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, CISPA, DMCA, GDPR... »  Ilves: valitsus peaks ACTA osas kuulama meie IT-inimesi märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2012 11:26:31 Ilves: valitsus peaks ACTA osas kuulama meie IT-inimesi vasta tsitaadiga


President Toomas Hendrik Ilves ütles, et ACTA temaatika vajab demokraatlikule riigile kohast arutelu, milles arvestatakse rahva ja IT-ekspertide arvamustega ja mis on vaba poliitikute üleolevast suhtumisest.

Loe edasi Postimehest.

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2012 11:34:34 vasta tsitaadiga

Õige jutt!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2012 11:47:41 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 12.02.2012 11:53:55 vasta tsitaadiga

Nuh tubli Ilves! Plusspunkt lõpuks ka sulle!

Advokaadid ja IT spetsialistid on need, kes peaks selle lepingu grupiviisiliselt läbi süüvima enne, kui mõni agar sellele alla kirjutama läheb.

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 12.02.2012 12:10:33 vasta tsitaadiga

Minult saaks ta plussi siis, kui ta julgeks seda Andrjuhhale ka avalikult näkku öelda. Looda sa ... Nagu Tsahkna, keksib kuskil Delfis - mina käisin ka, mina ütlesin ka, andke hääled mulle. Eks see klouni amet ongi selline vahedal teral kõndimine - pead rahvale nalja tegema, ilma, et suured onud pahandaks.
_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.


viimati muutis margus1000 12.02.2012 12:37:30, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2012 12:33:28 vasta tsitaadiga

Myts maha icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 12.02.2012 13:04:42 vasta tsitaadiga

margus1000 kirjutas:
Minult saaks ta plussi siis, kui ta julgeks seda Andrjuhhale ka avalikult näkku öelda. Looda sa ... Nagu Tsahkna, keksib kuskil Delfis - mina käisin ka, mina ütlesin ka, andke hääled mulle. Eks see klouni amet ongi selline vahedal teral kõndimine - pead rahvale nalja tegema, ilma, et suured onud pahandaks.

Kaasaegsed rahvamehed on jah iduni poliitikud- Katsuvad kenakesti küüneotsaga jää paksust ja astuvad sammu alles siis, kui on kindel, et alus ei varise.
Ehk siis õige rahvamehena oleks võinud oma arvamuse öelda siis, kui asi suure kella külge pandi (kümned tuhanded acta-vastaseid rahva hääli on juba pikemat aega antud teemat pildl hoidnud), mitte siis, kui rahvsuvahelisele meediale teema huvi pakkuma hakkab.
Sama on lähiminevikust näha ka nii elamislubade teemast, kui Toobali lugemishuvist.
Ega ka muud poliitikud just algatusega hiilga, pigem lähevad massiga kaasa korjavad odavat populaarsust thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 12.02.2012 13:35:00 vasta tsitaadiga

Tsitaat, mis näitab, millise mulli kloun järjekordselt püsti pani - "ACTAga liitumise või mitteliitumise kohta president seisukohta ei võtnud, vaid leidis, et info- ja internetivabadust tuleb kasutada parimal moel." Tõlge eesti keelde oleks järgmine - ma ei julge midagi arvata, aga ma olen selline nunnu ja ärge mind ka ära unustage. Ja rahvas läheb pöördesse - tubli, tegi häält, mis siis et see oli lihtsalt selgrootu "määä".
Kole on aeg, kuhu me oleme jõudnud.

_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oksakoor
HV kasutaja
oksakoor

liitunud: 16.07.2009




sõnum 12.02.2012 13:36:20 vasta tsitaadiga

Hakkab looma thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2012 13:43:29 vasta tsitaadiga

ei tea jah mis ta põeb, teine ametiaeg võiks ju ometi suuremat vabadust parteidest anda
_________________
---
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entr0cks
HV kasutaja
entr0cks

liitunud: 01.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2012 16:08:52 vasta tsitaadiga

Väga positiivne!
Hakkame IT alaseks Šveitsiks? Ehk hakatakse meile ka kolima?
Kui me saame selle võitlusega hakkama võib olla annab see meile päris hea hüppe ka majanduses.
Kerge optimist icon_lol.gif

_________________
VULTR - proovimiseks $100 krediiti - igasugu serveri/pilve teenuseid, üldiselt suhteliselt parem jõudlus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2012 16:56:18 vasta tsitaadiga

margus1000 kirjutas:
Tsitaat, mis näitab, millise mulli kloun järjekordselt püsti pani - "ACTAga liitumise või mitteliitumise kohta president seisukohta ei võtnud, vaid leidis, et info- ja internetivabadust tuleb kasutada parimal moel." Tõlge eesti keelde oleks järgmine - ma ei julge midagi arvata, aga ma olen selline nunnu ja ärge mind ka ära unustage. Ja rahvas läheb pöördesse - tubli, tegi häält, mis siis et see oli lihtsalt selgrootu "määä".
Kole on aeg, kuhu me oleme jõudnud.

Nõus jah, nii hiline ja ei midagi ütlev sõnavõtt on rohkem enese näitamiseks. Kus ta varem oli?

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guardv
HV veteran
guardv

liitunud: 15.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2012 20:26:02 vasta tsitaadiga

margus1000 kirjutas:
Minult saaks ta plussi siis, kui ta julgeks seda Andrjuhhale ka avalikult näkku öelda. Looda sa ... Nagu Tsahkna, keksib kuskil Delfis - mina käisin ka, mina ütlesin ka, andke hääled mulle. Eks see klouni amet ongi selline vahedal teral kõndimine - pead rahvale nalja tegema, ilma, et suured onud pahandaks.


just! thumbs_up.gif eriti läbinähtav oli see keigar tsahkna reporteris, vennike käiski tegelikult piilumas mis seisukohta võtta ja randpere ka samasugune kloun, silus andruse sõnavõttu ... tõsine parteisabarakk thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stayout
HV vaatleja

liitunud: 22.04.2006




sõnum 12.02.2012 20:39:29 vasta tsitaadiga

Olen eelnevalt postitatud kasutaja margusega täielikult ühel meelel. Aga samas peame arusaama, et president ei saa päris nii teravalt ka haukuda. Tema on see, kes esindab meie riiki ja peab enda esinduslikkust (kui palju tal seda nüüd on, on igaühe enda hinnata) ikkagi hoidma - "big brother" is watching you know icon_smile.gif. Jälle on riigis olukord selline, et ignoreerida ei ole hea ja samas jutuga pole soovitatav päris puusse ka panna, muidu on äkki "kutsud" väljas. Mõlemat pidi ei ole win-win temale (nagu see oleks mingi loto icon_mad.gif).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guardv
HV veteran
guardv

liitunud: 15.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2012 21:25:49 vasta tsitaadiga

stayout kirjutas:
Olen eelnevalt postitatud kasutaja margusega täielikult ühel meelel. Aga samas peame arusaama, et president ei saa päris nii teravalt ka haukuda. Tema on see, kes esindab meie riiki ja peab enda esinduslikkust (kui palju tal seda nüüd on, on igaühe enda hinnata) ikkagi hoidma - "big brother" is watching you know icon_smile.gif. Jälle on riigis olukord selline, et ignoreerida ei ole hea ja samas jutuga pole soovitatav päris puusse ka panna, muidu on äkki "kutsud" väljas. Mõlemat pidi ei ole win-win temale (nagu see oleks mingi loto icon_mad.gif).


Sellisel juhul pole Eestile üldse presidenti vaja, sisutuid soovitusi jagada ja nn arutleda antud teema üle võib ka iga joodik külapoe kõrval viinapudel taskus!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 12.02.2012 21:27:00 vasta tsitaadiga

guardv kirjutas:
stayout kirjutas:
Olen eelnevalt postitatud kasutaja margusega täielikult ühel meelel. Aga samas peame arusaama, et president ei saa päris nii teravalt ka haukuda. Tema on see, kes esindab meie riiki ja peab enda esinduslikkust (kui palju tal seda nüüd on, on igaühe enda hinnata) ikkagi hoidma - "big brother" is watching you know icon_smile.gif. Jälle on riigis olukord selline, et ignoreerida ei ole hea ja samas jutuga pole soovitatav päris puusse ka panna, muidu on äkki "kutsud" väljas. Mõlemat pidi ei ole win-win temale (nagu see oleks mingi loto icon_mad.gif).


Sellisel juhul pole Eestile üldse presidenti vaja, soovitusi jagada ja arutleda antud teema üle võib ka iga joodik külapoe kõrval viinapudel käes!


Kusjuures külajoodikul ON seisukoht ja ta JULGEB soovitusi jagada, mitte nagu Eesti esikloun, kes julgeb ainult mök-mök teha ja mulli ajada. Närvi ei aja mitte see kikilipsuga tolgus, sealt ei ole midagi oodata, parteide kelgunöör nagu ta on, aga just nimelt see, kui meil on kodanikke, kes peavad normaalseks, et riigi president ei julge välja öelda arvamust asjade kohta mis tema riigis toimuvad. Praegune kloun või mitte, presidendil võiks tema riigis toimuva kohta mingi seisukoht olla, muidu pole teda tõepoolest vaja.

_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
guardv
HV veteran
guardv

liitunud: 15.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2012 21:28:37 vasta tsitaadiga

täiesti nõus thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.02.2012 22:41:29 vasta tsitaadiga

ot:
margus1000 kirjutas:
Kusjuures külajoodikul ON seisukoht ja ta JULGEB soovitusi jagada, mitte nagu Eesti esikloun, kes julgeb ainult mök-mök teha ja mulli ajada
kurb, et need joodikud siin foorumis osa ei võta. Küll on saadud kõiksugu poliitika-majandus ja teistes teemades riigi kirujailt uuritud et kuidas peaks tegema aga tüüpvastus on, et miks tema peaks midagi välja pakkuma kui seda võiks teha õppinud asjapulgad

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005




sõnum 13.02.2012 00:21:26 vasta tsitaadiga

Praegune president ei oma mitte mingit võimu poliitikas, kuid arvamuse avaldamine nõuab ka samme.
Võimalik, et see avaldatu on hoopis Evelini seisukoht icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guardv
HV veteran
guardv

liitunud: 15.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2012 01:06:08 vasta tsitaadiga

toomas hendrikul ju seal selleks lausa 13 nõuniku kõrgeima palga peal, ta ise saab rahulikult edasi raua mihkliga põnevaid mussilinke meili teel vahetada seni kuni acta tal selle võimaluse ära võtab icon_lol.gif ja siis saab jersey kutt aru, et midagi läks vist valesti krt thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
revo1
HV kasutaja
revo1

liitunud: 22.06.2009




sõnum 13.02.2012 02:04:30 vasta tsitaadiga

Spetsialist räägib : http://www.e24.ee/736716/randpere-actaga-uhinemine-toob-eestile-head/

Kuna valimised plaanis? Võiks juba erakonda vahetada, või teha uue erakonna "IT"

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/000/126/314/3cd8a33a.png?1306264975

Sorry, kui kellegi tundeid riivan, kas selliseid idioodid tulevad ainult Tallinnast või mulle tundub , et Tartus ei lasta igat tsorti nii tebiilset juttu ajama...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 13.02.2012 08:05:37 vasta tsitaadiga

Ansip on ju Tartust.
_________________
i like my sugar with coffe and cream
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005




sõnum 13.02.2012 10:12:10 vasta tsitaadiga

revo1 kirjutas:
Spetsialist räägib : http://www.e24.ee/736716/randpere-actaga-uhinemine-toob-eestile-head/

Randpere sõnavõtud on kurtidele kõrvadele ma loodan. Ta on isiklikult välja käinud, et pole pädev ACTA teemal.
Kuid Шнур iseloomustab nii Randperet, kui Ilvest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 13.02.2012 11:16:43 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
ot:
margus1000 kirjutas:
Kusjuures külajoodikul ON seisukoht ja ta JULGEB soovitusi jagada, mitte nagu Eesti esikloun, kes julgeb ainult mök-mök teha ja mulli ajada
kurb, et need joodikud siin foorumis osa ei võta. Küll on saadud kõiksugu poliitika-majandus ja teistes teemades riigi kirujailt uuritud et kuidas peaks tegema aga tüüpvastus on, et miks tema peaks midagi välja pakkuma kui seda võiks teha õppinud asjapulgad


Palju kurvem on see, et kolmelauselisest postist suudetakse ära lugeda ainult esimene ja siis mõeldakse ise ülejäänu juurde (lihtsam kui lõpuni lugeda) ning näägutamine hakkab pihta. Võimetus lõpuni lugeda ja süveneda, see paistab olevat Eestis väga laialdaselt levinud.

_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 13.02.2012 11:34:00 vasta tsitaadiga

margus1000, kui arvasid et ei lugenud su toda postitust lõpuni ja poindist aru ei saanud siis eksid. Lihtsalt see lause sobis väga hästi kirjeldama seda olukorda kus siin rahvas pidevalt vingub ja viriseb aga ise ei suuda midagi adekvaatset välja pakkuda.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, CISPA, DMCA, GDPR... »  Ilves: valitsus peaks ACTA osas kuulama meie IT-inimesi mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.