Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Arvuti ja internet »  Uus MacBook Air - Läptop ümbrikus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.01.2008 01:20:04 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Jorsik kirjutas:
http://tehgiraffe.com/pix/2008/01/1200494620-1200487276099.jpg icon_lol.gif


Ja tõesti, komme lugedes jätkub nalja kauemaks beer_yum.gif


Need võrdlused on tõesti parajad naljajutud. Ja 3000$ on mingi lambinumber, mis on vist koos SSD-ga?

Eee PC-ga võrdlemine on ka suht imelik. Need on täiesti erineva suunitlusega kompuutrid.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 18.01.2008 01:30:00 vasta tsitaadiga

Hinnad on imelikud küll, macil on selle hinna sees SSD, sonyl mitte.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek Säde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 18.01.2008 12:52:02 vasta tsitaadiga

mis te inisete omavahel...muide, kas mitte selline überõhuke läppar ei vaja väga erilist tähelepanu just purunemise poole pealt, ju on tarvilik ikka ka tugev paks kott, mitte ümbrik icon_biggrin.gif Eks ta ikka mobla-läpparipededele suunatud on.
_________________
Tehingud Soomes, müük ja ost ja saatmine/toomine pisikese % eest. Küsi järgi!
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 18.01.2008 13:52:45 vasta tsitaadiga

lasen endale kellelgi ameerikast tuua.Mu workstationi kõrvale ideaalne pisike arvutike.
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 18.01.2008 16:55:28 vasta tsitaadiga

Linnapea kirjutas:
mis te inisete omavahel...muide, kas mitte selline überõhuke läppar ei vaja väga erilist tähelepanu just purunemise poole pealt, ju on tarvilik ikka ka tugev paks kott, mitte ümbrik icon_biggrin.gif Eks ta ikka mobla-läpparipededele suunatud on.


Vaio kest on carbon fiberist icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2008 20:15:52 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:

ärimeestele

ärimehe it mees ei soovita/ osta / võta seda junni hallata juba puhtalt selle sama RJ45 pistiku puudumise pärast.

Ma ei ole kül adminn, aga ma arvan samuti et nö. "ärikasutusse" ei kõlba see lahe aparaat just nimelt selle ühe asja pärast.

Ilma SSD kettata tundub see Air nagu natuke invaliid. Koos sellega aga on hind ikka idiootne. Oleks ta koos selle kettaga 30k oleks ok Minu meelest.
Muid igati tore masin tundub.Alumiinium!!!

Ja see algallika link on ka väga ebasoliidne.

_________________
KASS
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 18.01.2008 21:00:57 vasta tsitaadiga

inca, eesti hind on idiootne jah aga 1800 doltsi ehk mingi 20k tuuri maksta otse ameerikast tuues on sigaodav.
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2008 21:48:39 vasta tsitaadiga

Herr Kurm, 20k on ju selle kahtlase kettaga. Ja kahjuks on väga vähestel hea tuttav usast 20k-ga MB Airi toomas. Ja ise satuvad ka sinna siiski mitte just väga paljud inimesed.
_________________
KASS
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.01.2008 21:53:30 vasta tsitaadiga

inca, miks see ketas nii kahtlane siis on?
iPodide sees on see ketas juba pääris kaua olnud.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2008 21:55:07 vasta tsitaadiga

Ennem piiluks ikka nende Dell XPS seeriate poole sellise rahahunniku eest.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2008 22:17:07 vasta tsitaadiga

pessuka mehel ikka jäägu PC ja võiks asjatu oletuse ära jätta-ehh mina võtaks selle ja selle ja selle. MINA VÕTAKS UUE MAC PRO võimalikult hea varustusega.
ilmselt antud kodanikud ei osta ja ka ei hakka maci ostma. icon_biggrin.gif mõni on ja jääb winblowsi useriks (isegi vist õnneks)
saladuskatte all kirjutan - küla pealt kuulsin, et esimesel päeval anti IMis päris ohtralt tellimusi antud masinale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 649 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.01.2008 22:21:37 vasta tsitaadiga

digweed, uutele Inteli Mäkkidele läheb ju windows ludinal peale.
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2008 22:45:28 vasta tsitaadiga

läheb (küll vaid 32bit töötab oklt) ja isegi kasutanud üsna mitu korda.
kui wini ainult kasutaks siis ei näeks macil pointi ja kasutaks laua all seisvat T43 või naise X31.
Kommentaarid: 649 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.01.2008 22:45:53 vasta tsitaadiga

Tegin väikest researchi Air-i kohta.

arvasin, et tegemist on uute 45nm protsessoritega, sest loogika ütles mulle, et 65nm ei saaks lambist nii väikesed olla.
Kahjuks siiski nad on tavalised 800MHz 65nm protsessorid väikseks surunud.

Probleem oli selles, et Intel ei suutnud õigeks ajaks töötavaid 45nm kiipe shippida ja seega esimesed Airid on vanade protsessoritega, mis on kuumemad.

Seega mina ootan uued 45nm protsessoritega Air-id ära, mis on 15W ning süles kindlasti palju jahedamad hoida. Eks ka kiiremad.
ja no SSD hinnad lähevad ka kindlasti alla.

Aga noh.. eks ta ole nii, et arvutimaailmas on alati midagi paremat tulemas icon_wink.gif

http://blogs.guardian.co.uk/technology/2008/01/18/macbook_air_chip_mystery_possibly_solved.html
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2008 22:47:42 vasta tsitaadiga

kuda selle SSDga lood on?
mul macbook pro 24/7 kasutuses peaks sinna millalgi ostma. ta siis 2.5" sata ketta mõõduga ja pesadega?
Kommentaarid: 649 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.01.2008 22:48:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mul macbook pro 24/7 kasutuses peaks sinna millalgi ostma. ta siis 2.5" sata ketta mõõduga ja pesadega?


2000$ 64GB

imho hetkel haigelt kirves.

Peaks 10 korda odavamaks minema.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2008 22:49:11 vasta tsitaadiga

ai krt. seda küll.
OSi jaoks muidugi piisaks ka minu puhul 30GBst. muu jama istub fw800 ketta pääl
Kommentaarid: 649 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2008 01:15:15 vasta tsitaadiga

Kes on üldse see hüpoteetiline ärimees? Kas ta peab selleks tegema iga päev mingeid stamptegevusi või võib ta niisama inimene ka olla ja lihtsalt arvutit kasutada? Nii, nagu iga teinegi normaalne inimene. Paljud neist läpakaga reaalselt iga päev roppu "tööd" teevad? Mis see ärimehe töö seal läpaka taga on üldse? Emailide lugemine-saatmine, veebist info otsimine, dokumentide vormistamine. Milleks talle LAN? Milleks talle CD-draiv? Miks krt peaks ärimees läpaka töölaual dokki toppima ja eraldi klaverit-monitori kasutama? Võibolla kasutab ta töölaual hoopis läpakat nii, nagu ta on? Ega ta mingi 1337 tekstisisestaja ole, et läpaka klaveril oma emaile ja dokumente tehtud ei saaks või et ekraan liiga pisikeseks jääks.

Ma olen ka poole kohaga itimees ja poole kohaga ärimees. Minu nõuded läpakale on kergus, kompaktsus, hea tunnetusega klaver, pikk aku iga, palju võimalusi juhtmevabaks sideks. Mul ei ole absull mingit dock'i vaja, et läpakale 100 seadet külge riputada. Mulle piisab sellest, kui ma laua taga saan lisaks lihtsalt BT hiirt kasutada. Minu arust oleks selline õhuke mäkk igati värskendav valik. Torkad selle elegantselt portfelli kaustade vahele ega tee sellist nägugi, nagu tahaks mingit suurt pseudoläpakakotti kaasas tarida.

Mina loobusin läpaka sees olevast optilisest seadmest juba 4-5a tagasi X22 kasutama hakates. Ei vaja seda lihtsalt. Kõik asjad saab üle võrgu tehtud. Just praegu hakkasin mõtlema, et mu preguse X40 LAN adapter on juba algusest saati disabled olekus olnud. Miks krt peaks ma tahtma sinna võrgukablat taha torgata? Kasutan vastavalt oludele wifit/3G-d/GPRS'i. Ja kui ma mõtlema hakkan, siis ma ei vajakski tegelikult enam oma kodus lauaarvutit. Mängida pole ammu viitsinud, praegu tiksub ta kodus peamiselt ainult netist torrentite tirimise ja failiserveri eesmärgil. Pole monitorigi tal ammu taga enam. Kõik käib läpakast üle RDP. Nii et minu arust kasutatakse tänapäeval arvutit tihti vaid veebibrauserit, meiliklienti ja MSN'i jooksutava terminalina. Uus MacBook Air täidab selle ülesande ideaalselt.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2008 01:55:02 vasta tsitaadiga

Ärimees on mingi ärikas noh.
Ärikasutus on midagi muud. Ükski korralik firma ei halda oma arvuteid wifist. Sest süsteemiadminn on üks üliparanoiline tegelane reeglina ja heameelega laseks ainult terminale kasutada. Ja sinu kasutuses oleval läpakal on halvemal juhul wifi kinnigi keeratud. Rääkimata mingist installimisest vms.
Asjad olgu turvalised ja lollikindlad. Muidu tulevad jaapani industriaalspioonid.

_________________
KASS
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2008 02:11:20 vasta tsitaadiga

Seega ei olegi see läpakas mõeldud suurkorporatsiooni keskastme- või tippjuhile. Pigem iseteadlikule oma rida ajajale, kes ei lase sysadminnil endale midagi ette dikteerida. Kes julgeb teistest erineda ja esimesena innovaatilisi lahendusi omaks võtta. Jaapani industriaalspioone paranoiliselt kartmata.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.01.2008 04:13:40 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
tsitaat:

mul macbook pro 24/7 kasutuses peaks sinna millalgi ostma. ta siis 2.5" sata ketta mõõduga ja pesadega?


2000$ 64GB

imho hetkel haigelt kirves.

Peaks 10 korda odavamaks minema.
kogu läpp ikka 2000$
ketas ometi ei saa nii kallis olla, 32GB'sed on soomes müügil alla 5000 tükk
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2008 11:21:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ärimees on mingi ärikas noh.

äriklass ei ole üksiküritajatele. see "ärikasutuse" mõiste on pigem korporatiivne: haldamise poole pealt tähendab paljusid sarnaseid masinad ja nende võimalikult lihtsat haldamist. pessukameestel on selleks SMS ( System management servr) mullega siis kogu portsule (meil kahe maja peale umbes 600 tööjaama ) uuendusi, kaughaldust jms. fifi võrku sellisele hulgale t88jaamadele k2ima ajada ja k2igus hoida on paras porr.. isegi majas olev 1gbit lan n6uab sysimeestelt pidevat n2ppimist. ainukese vahetga, et kaaelv6rgus kaablid teineteisele otsa karjuma ei hakka ja yhendus on koguaeg olemas. samamoodi eeldavad näiteks arvutite võ6rguketastele syncimised suhteliselt stabiilset ja kiiret v6rguyhendust. . mina ei viitsiks oodagta kui mu paar giga t88stuffi ennast yle 54mbits i kuskile syngida yritab. kaablis olles selle minuti paar ma ehk jaksan veel oodata.. smamoodi k2ib v6rgus ka printimine: l2buprintereiteks on v6rgus teatud seltskonna peale v6rguprinterid., mis istuvad samamoodi kaabli otsas ja mis enast nt jetdirect i abil v6rgust masinatele k2ttesaadavaks teevad. iseenesest enese arendamise huvides tahaks ma näha kontorit, kus paari kymmet 6hkraamatut mingi local policyga sedasi hallatakse ja k2itatakse. + piisavalt stabiilset fifiv6rku, mis seda k6ike teha laseb.
tsitaat:

küla pealt kuulsin, et esimesel päeval anti IMis päris ohtralt tellimusi antud masinale


loomulikult ostetake ja ilmselt veel palju, selleks et padjaklubis elu24 ast elutisse valida ja s6prade ees edev olla.. X5 e meestel ppeaks selline asi nagu 6hkraamat lausa kohustuslik atrubutsioon olema.. edevus viib meie majandust edasi.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 19.01.2008 11:21:08 vasta tsitaadiga

64gb on 1600-2000USD
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 19.01.2008 11:47:55 vasta tsitaadiga

laurx: Lisan veel juurde Sinu tekstile selle, et "Äriklassi masin tähendab ka tugevamat ja töökindlamat arvutit" - alates sellest, et neid koostatakse paremini valitud detailidest, nad näbivad palju rohkem kõikvõimalikke teste, testid on karmimate nõuetega ja pikemaajalisemad jms.

Väike kogemus - remontisin paar päeva tagasi kõva kukkumise üle elanud Delli Äriklassi läpakat. Läppar oli paugu saanud toitepesa "piirkonda" ja selle tulemusena oli ainsana toitepesa purunenud + kaanes olev pragu. Kõik muu kraam selle pesa ümber oli laitmatult töökorras - kõvaketas, jne.
Odaval, mitte äriklassi arvutil oleks selline "pauk" tähendanud katkist ekraani, kutut kõvaketast või optilist seadet vms.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2008 13:05:45 vasta tsitaadiga

Paraku ei ole kaugeltki mitte kõik äriklassi läpakad domeenis. Ega sattugi sinna kunagi. Ei tehtagi neist mingit tsentraalset backuppi ega lasta nende kallale ei SMS'i ega SUS'i.

MacBook Air'i ostjana näen mina ikkagi pigem üksiküritajat, kellel on piisavalt raha ja teadlikkust, et suvalise 3-kilose 15.4" Amilo asemel natuke omanäolisem, kvaliteetsem ja kaasaskantavam läpakas osta. Ma ise võtaks küll, kui ca 15k-ga kätte saaks.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Arvuti ja internet »  Uus MacBook Air - Läptop ümbrikus mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.