Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Turvalisus ja privaatsus »  AssaPauk märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
isiklik
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2003




sõnum 26.09.2008 14:09:22 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
angel kirjutas:
kus sa tead kas on viirus arvutis või mitte kui tulemüüri/nuhkvara kaitset/viirustõrjet peal ei ole icon_rolleyes.gif

Kõige mõnnam on selliseid "mul ei ole midagi peal" arvuteid pärast puhastada.


Selleks on Acronis, mis teeb sul iga öö süsteemikettast uue image ja paneb sul ~5 minutiga kõik uuesti peale kui miskit viga on!


Mis kasu on öösel tehtud süsteemiketta koopiast kui seal võib juba viirus sees pesitseda?
Sa võid ka homme ja ülehomme teha koopiaid, viirused kopeeruvad ju ka!

tahanteada kirjutas:
isiklik: Ole ikka täpne - Avast saadab maili aadressile koodi mõne sekundi või siis mõne minutiga, mitte 24 tunni jooksul. Olen ka Avasti kasutaja juba pikki aastaid ja iga kord on kood praktiliselt kohe postkastis olemas olnud.


Millal sa viimati käisid seal registreerumas? Mina käisin üleeile ja eile ka. Näitasin klientidele kuidas saab registreeruda ja kuidas võtme saab. Ma ka alguses ei saanud aru, mis pull on, võtit ei tule, ega tule. Läksin siis uuesti sinna kodukale registreeruma ja seal oli kirjas, et võti saadetakse teie e-mailile 24 tunni jooksul. Ma usun, et nii palju ma ikka inglise keelest saan aru.

HotPop kirjutas:
isiklik kirjutas:

Tallmaci lingi panin ma just nimelt sellepärast, et üks seltsimees hõikas kõva häälega, et tema saab ilma antiviiruseta läbi. Tahtsin teada, kas ta on nii julge poiss ja külastab seda kodukat ja kas peale koduka külastamist ta aru saab, et tema arvutis pole ikka veel mingit viirust.


Sa siga! Peale selle julge venna, võis veel keegi sinna lehele minna! Sa oled ikka "hea vend" küll.


Kas seal oli siis viirus või mitte?


On ikka. Ma saatsin ükskord sõbrale kah selle lingi ja temal oli tookord Kasperski - see samuti ei lasknud edasi minna ja tuli ka viirusehoiatus.
Nüüd sõbral kah kahes arvutis Avast.

Umbes 4 aastat tagasi ma olin kah NOD32-st sisse võetud, kiitsin ka seda taevani. Kuni selle ajani, kui üks tuttav soovitas AVAST-it. Avast meeldis mulle tookord just selle pärast, et ta näitas ka võrgurünnakud ära. Kuna ma kasutasin ja haldasin üsna suurt (üle 150 kliendi) võrku, siis oli Avast mulle mokkamööda. Nägin kohe ära millise IP pealt tuli võrgurünnak. Ja tookord peale AVAST-i installeerimist skannisin pullipärast ära kõik oma kettad, ma poleks uskunudki kui palju karvasjalg kakke ta mu masinast leidis. Just eelmisel õhtul käisin NOD32-ga üle ja polnud miskit.

Üldiselt, see antiviiruse teema on selline - kellele meeldib ema, kellele tütar. Mulle isiklikult meeldivad mõlemad.

Kui teile ei meeldi antiviirused - no milles probleem, ärge kasutage. Kui kellelegi meeldib NOD32 - palun, olge lahke kasutage.
AVAST on mulle sobinud viimased 4 aastat ja see on minu täiesti isiklik arvamus.

Päikest!


viimati muutis isiklik 26.09.2008 14:19:24, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 26.09.2008 14:16:27 vasta tsitaadiga

isiklik Loe uuesti: "Selleks on Acronis, mis teeb sul iga öö süsteemikettast UUE image(st iga päeva kohta jääb image alles) ja paneb sul ~5 minutiga kõik uuesti peale kui miskit viga on!"
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 26.09.2008 14:37:49 vasta tsitaadiga

NOD32 üksi ei toimi... ise lasen spybot, superanti spyware'iga üle kuna üks leiab üht teine teist. Seni veel olen toime tulnud. Tulemüür on kah peal mis midagist kah teeb.

dvdrw: Aga kuramuse kasu sul sellest image süsteemist on kui sa ei tea kas viirus sees või mitte? Iga kord astud ühe ja sama hunniku sisse + iga kord hakkad backupi tegema kui midagi uuendad? Kodukasutajal oleks see muidugi väga ÜBER süsteem et teeb lausa backup serveri etc et mingit kuramuse viirust masinast eemale hoida. Selle asemel et ehitada ulme süsteeme ja vaeva näha viskad mingi tulemüüri ja viirustõrje näraka peale ja ongi natuke "kindlam" tunne.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
isiklik
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2003




sõnum 26.09.2008 14:42:34 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
isiklik Loe uuesti: "Selleks on Acronis, mis teeb sul iga öö süsteemikettast UUE image(st iga päeva kohta jääb image alles) ja paneb sul ~5 minutiga kõik uuesti peale kui miskit viga on!"


Ja siis sa valid kas taastad süsteemi koos viirusega või ilma.

Paar meenutust veel:

1. Mingi 5 aastat tagasi tõi üks klient mulle arvuti, millest palus eemaldada viiruse. Tõepoolest 1 viirus seal oli, ja tema arvutis oli ka miskine antiviirus ka, kuid ilmselt kinni ta seda ei püüdnud.
Klient viis arvuti koju ja helistas umbes poole tunni pärast, et tal jälle viirus sees. Tõi siis arvuti uuesti mulle ja näe imet tõepoolest oli see sama raibe jälle sees. Eemaldasin siis uuesti viiruse ja klient viis masina minema.
Järgmisel päeval helistas uuesti ja vist isegi ülejärgmisel päeval ka. Küsisin, kus kohas ta kolab, et nii hästi viiruseid haagib? Ei kuskil eriti kola. Luges uudiseid käis hansanetis jne.
Hakkasin ise ka aktiivselt uurima sõprade-tuttavate käest, et milles pull. Jamasin mitu päeva, enne kui üks tuttav arvas, et võiks süsteemitaaste (System Recovery) ära keelata. Ja peale seda oli klient ka väga rahul.
Viirus oskas ronida süsteemitaastesse sisse ja seal vaikselt pesitseda. Mingil ajahetkel ta aga saatis enda koopia kõvakettale pahandusi tegema.

2. Paar-kolm aastat tagasi oli mul kodus kapi otsas üks vana ront serveriks. Peal oli tal win2000 ja otse loomulikult ei viitsinud ma installida mingit antiviirust. Serveris olid mul mitu ketast, millel igasugu vajalikke programme, pilte, koduvideoid jne. Keegi sealt netti kasutada ei saanud, sest polnud tal küljes miskit, ei hiirt, klaverit ega ka monitori. Oma arvutist käisin seal sees VNC-ga kui vaja. Kolmandal päeval koju tulles jäi pilk tema peal seisma, sest kõvaketta tuli vilkus kole kiiresti. Avastasin, et kodus polegi kedagi, kes saaks sealt midagi vaadata-kuulata. VNC-ga sisse ronides avastasin seal töötamast mingi MIRC-i või miskit säärast. See ju vist on jututubade jaoks vajalik proge? Pole kunagi üheski jututoas olnud ja sellepärast ei tea täpselt.
Ja mul ei jäänudki muud üle kui installida serverisse antiviirus.
Ma isegi ei käinud selle serveri kaudu netis mitte ja viirus oli plaksti sees.


viimati muutis isiklik 26.09.2008 14:44:59, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2008 14:42:52 vasta tsitaadiga

Pea kõigil AVZ logidel, mida vaatan, on Nod32 peal.Ja pahatihti on just need arvutid nakatunud.
Wilderssecuritys räägitakse juba, et praegu on Nod32 mõõnaperiood.
http://www.wilderssecurity.com/showthread.php?t=221255

Ja tallmaci puhul on tõesti tegemist viirusega.See pole valehäire.

Ja need, kes ütlevad: "Ma saan aru, kui viirus sees on" ajavad iba.Tulge maa pealt alla ja viige ennast kurssi uuemate viirustega.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 26.09.2008 14:52:15 vasta tsitaadiga

nod32 on jah mõõna perioon aga ei oska midagi uut valida... kaspersku läks mul comodoga tülli ja seni veel ei ole vaevanud endale selgeks tegema mis viga oli.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2008 14:52:28 vasta tsitaadiga

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=19970504
_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2008 14:58:25 vasta tsitaadiga

Ma ei tea mis see avast tegi nüüd, aga peale selle installimist mu klaviatuurid ei tööta. Uninstallisin maha selle aga klaviatuurid ei tööta ikka... icon_evil.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
isiklik
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2003




sõnum 26.09.2008 15:00:59 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
nod32 on jah mõõna perioon aga ei oska midagi uut valida... kaspersku läks mul comodoga tülli ja seni veel ei ole vaevanud endale selgeks tegema mis viga oli.


Loe eelmist DIGI, seal testiti antiviiruseid, ehk oskad siis miskit valida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 26.09.2008 15:09:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ja siis sa valid kas taastad süsteemi koos viirusega või ilma.


No mõeldud on ikka nö puhast imaget ehk siis seda mille sa peale arvuti ülesseadmist teed.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 26.09.2008 15:40:57 vasta tsitaadiga

Avira peale üle kolima vist... kaspersku ei istunud eriti.

jah aga andmed .. seal viirus sees siis puuksus ju icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2008 15:51:49 vasta tsitaadiga

maxsimiljo kirjutas:
Ma ei tea mis see avast tegi nüüd, aga peale selle installimist mu klaviatuurid ei tööta. Uninstallisin maha selle aga klaviatuurid ei tööta ikka... icon_evil.gif

Pilt:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2008 16:00:16 vasta tsitaadiga

noo avasti peale panna on sama mis kohe viirus omale installida. kaitsest pole nagu tolku kui see pole parim
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 26.09.2008 16:03:22 vasta tsitaadiga

parim on suhteline mõiste... iga üks kiidab oma icon_rolleyes.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
isiklik
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2003




sõnum 26.09.2008 16:33:04 vasta tsitaadiga

maxsimiljo kirjutas:
maxsimiljo kirjutas:
Ma ei tea mis see avast tegi nüüd, aga peale selle installimist mu klaviatuurid ei tööta. Uninstallisin maha selle aga klaviatuurid ei tööta ikka... icon_evil.gif

Pilt:
Spoiler Spoiler Spoiler


Seal aknas ju kirjas, et windows ei suuda käivitada selle raudvara device, kuna konfiguratsiooni info (registris) ei ole komplektne või on vigane.
Ja nagu näha, on sul klaviatuuril kolm kollast hüüumärki ja hiirel ka üks. Eemalda need ja tee restart, win peaks need uuesti üle kirjutama. Liigseid klavereid pole mõtet kah installida, ega paremaks asi ikka ei lähe.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2008 16:36:04 vasta tsitaadiga

Mul koguaeg 2 klaverit taga, ma ei tea miks seal kolm näitab... Igatahes see ei aidanud, aitas hoopis System Restore. Avast tegi igatahes minu silmis omal margi täis icon_neutral.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 26.09.2008 16:42:11 vasta tsitaadiga

sul seal kindlasti mingi muu jura, ei usu elusees, et avast midagi registris klaveriga tegi.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 26.09.2008 17:11:59 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Väga lolli juttu ajad ikka, avast antiviirus icon_biggrin.gif mis kuradi kaitse see peaks olema? igast masinast milles avast leiab 10 leiab nod 15 pahalast.
See oleks nagu aukudega kummi kasutamine kui kasutad avasti.

Käisin seal lehel, kuna kasutan operat siis ei teinud see leht mulle mitte sittagi.

Mees, kes antiviirust ei kasuta, ei tohiks sihukest jura üldse foorumisse postitada.
Viimasel ajal 2 masinat käind mu juures. Ühel oli NOD32, teisel AVG 7.5 peal. Mõlemad olid ikka julmalt ussitanud. Avast peale, boot-time scan, peale seda safe mode'is veel full scan ja sai masinad puhtaks. Kurjust tuli sealt välja ikka tohutul hulgal ning peale puhastamist mõlemal arvutil hoopis teine hingamine. Ühel oli ka Rootkit, mille kõrvaldamisega sai Avast perfektselt hakkama ilma süsteemi vigastamata. thumbs_up.gif Ah jaa, System Restore kataloogid suudab ka kenasti puhtaks teha, seega ei tasu karta, et peale puhastust viirus uuesti välja ujub.

Tallmac'i lehest niipalju, et proovisin töömasinast Operaga, viirusetõrje Symantec Endpoint Protection, vaikus (logid ja quarantine ka tühjad.. peaks avastiga üle käima igaks juhuks). Proovisin kodumasinast ka Operaga, viirusetõrjeks Avast ning püüdis kohe trojani kinni.
Selle Symanteci tõrjega on üldse palju probleeme esinenud. Eelmine, TrendMicro OfficeScan oli tunduvalt tõhusam ja probleemivabam.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2008 17:29:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ühel oli NOD32, teisel AVG 7.5 peal.

icon_lol.gif ise ostsin omale kaspersky. töötab. n+ziljon kõvaketast on mu masina küljes istunud. ma ei viitsi aastaid vanu installikaid lappida vaid kopeerin andmed masinasse, masinas on selleks tarbeks 1,2Tb ketast, scanin siis ja teen uue installi ning kopeerin andmed tagasi. vahel kui aaega rohkem on siis uurin, et mis parasjagu masinat kiusab. vanasti liikus nööd32htedele neid nn legaliseerimispakke: lasid selle käima ja keeras kõik kinni ning tekitas exeptionsite alla mõned read ning run i ja mujale paar käivitusvõtit icon_smile.gif avast on tubli aga mitte täiuslik kuid kodukasutajale toimib ta kenasti.

tallmac i kontaktidele saatsin töömeili pealt teate, et neil seal paha ripub.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 25.05 ilmselt Tallinnas
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2008 18:15:31 vasta tsitaadiga

Lemmy kirjutas:
Noname kirjutas:
Väga lolli juttu ajad ikka, avast antiviirus icon_biggrin.gif mis kuradi kaitse see peaks olema? igast masinast milles avast leiab 10 leiab nod 15 pahalast.
See oleks nagu aukudega kummi kasutamine kui kasutad avasti.

Käisin seal lehel, kuna kasutan operat siis ei teinud see leht mulle mitte sittagi.

Mees, kes antiviirust ei kasuta, ei tohiks sihukest jura üldse foorumisse postitada.
Viimasel ajal 2 masinat käind mu juures. Ühel oli NOD32, teisel AVG 7.5 peal. Mõlemad olid ikka julmalt ussitanud.


Mul käib iga päev ~3 masinat, kuus kokku siis ~60 masinat, ma ei mõtle asja niisama välja.

väga rumalate vastu ei aita muidugi miski, üldpilt on ikka see, et nod32 kasutajad on kõige puhtamad olnud alati.
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 26.09.2008 18:22:58 vasta tsitaadiga

isiklik: Kell a 18:15 tegin Avasti kodulehel päringu uue parooli saamiseks:
Paar minutit hijlem tegin oma GMaili postkasti lahti ja nüüd võid ise lugeda mis mail postkastis oli:

register@register.avast.com to me show details 6:18 PM (0 minutes ago)

Nii, et pole mõtet vaielda ega heietada, et Avast saadab parooli kuni 24 tunni jooksul
8)
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2008 18:30:00 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/mrizos
Natuke uurimist.
MBAM on super icon_smile.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 26.09.2008 18:49:38 vasta tsitaadiga

Masinas kaitseks ThreatFire + Spybot ja samuti ei tulnud TallMac-i kodulehe kaudu mingit prahti masinasse. Ei IE ega Firefox-i ega Chrome kaudu. Nii, et tundub, et TallMaci puhul on tegu mitte niivõrd viirusega kuivõrd Spy-ga või Add-iga mis lihtsalt masinasse lipsata üritab ja mille ThreatFire või SpyBot koheselt ära blokeerivad.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2008 18:50:48 vasta tsitaadiga

Igastahes mul nod32 midagi ei leidnud ja sas'iga lasin ka masina üle ja polnd midagi... äkki see avast teeb seal lehel false positive'i? icon_rolleyes.gif
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2008 18:58:55 vasta tsitaadiga

ei tee.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 25.05 ilmselt Tallinnas
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Turvalisus ja privaatsus »  AssaPauk mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.