Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused mobiilidega. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Avalance
HV vaatleja
Avalance

liitunud: 10.04.2010




sõnum 22.04.2010 16:10:26 vasta tsitaadiga

Minu kõige veidram asi telefoniga oli see, kui mul vana motorola timport(kõik kutsusid seda muda rolleriks) Parajalt suure atenniga ja rohelist värvi. Ma mängisin mõned talved jalkat ja telefonil ikka umbe elu vaim sees ja noor nagu ma siis olin oli vaja järgi uurida mida tarka ka sees leidub. Panin Displei klaaside vahele windows 95 kleepsu ja nägi päris äge välja:D. Aga isu oli ikka lammutada ja uurida siis sai võetud korpuse seest vibro mehhanism kahe vasest klemmiga ja panin sellele muusika signaali peale ja kujutad pilti ette sealt tuli muusikat. thumbs_up.gif Ma olin imestunud kuidas see bõimalik aga ja mudaroller üllatab. Isegi sellega üllatas kui vanamees telefoni massiivselt vastu kivimüüri viskas ja õnnetu telefon oma atenni toe kaotas:(. Aga ikka töötas levi isegi oli aga jah mitte enam see mis ennem.

Teine juhtum oli Alcatel enam nimegi mäleta mingi kokkumonteeritud seeria oli. Ehitusel sai muda pumbaga maasisest vett eemale pumbatud ja läksin sinna suure muda junni juurde labidat pesema ja kurrask krõpsu tasku kinniti oli pasaga nii ära käkerdatud et too ei suutnud kinni hoida ja telefon läks ujuma sinna sopa sisse. Aga õnneks oli meil seal brigaadil sõel pandud et igat staffi ka ära kaoks ja leidsin seal ülesse ja kui välja võtsin siis pilt oli ees ja võtsin aku tagant. lasin 2 päeva kuivada lahtiselt ja töötab isegi veel praegu aga aku on lahja võitu. icon_lol.gif

Kolmas juhtum kuid see polnd minu mobiiliga: Oli selline et kuttidel hakkas igav ja võtsid malm paja ning pistsid sinna koos lõhkelaenguga 3310 teibiga korralikult kinni. Panid asja sinna malm poti alla tikusma. Käis latakas pott tõusis c1.5~2m kõrgusele. Telefon täiesti korras. Teine katse vend seisis peal telefon jälle sama moodi teibitud käis litakas viskas 90kg venna maast 20~35 maast ülesse. Vennal oli isu täis viskas laengu koos telefoni plänni alla ja kõika vaatasime mis saab. Enne malmi ülesse lendamist viskas peenikese telefoni puru alt välja ning viskas plänni mõne meetri kõrgusele ja kaugemale eemale millega ta ühtlasi tegi põhjale augu sisse. Telefon oli päris suureks puru hunnikuks muutun igasugu huvitavaid asju oli kohe sealt ära imestada icon_lol.gif

Neljas juhtum oli selline et üks kutt koolis oli umbe närvis kuna nokia 3310 ajas asju segi ning otsustas kõigile demonstreerida telefoni puruks viskamist. Ta oli kusagil 3-4meetri kaugusel seinast ja viskas täie hooga vastu seina mis võttis seina puudutades hoo laesuunas ja läks otse vastu kuti otsa esist. icon_lol.gif Ta lusus selle peale: "loll telefon" thumbs_up.gif Endal korralik muhk otsa ees aga telefon ise oli korpuse mõraga. icon_eek.gif

_________________
Celeron inside and idiots outside. Mängur: Kumb on parem kas AMD või NVIDIA? Lagger: Ühed Piixud mõlemad.icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2010 16:31:08 vasta tsitaadiga

Selle esimese juhtumi kohta selgitus: Mikromootor on pmst sama süsteemiga nagu kõlar (vool tekitab magnetvälja ning midagi hakkab liikuma (mikromootoril rootor, aga see väga vähe, edasi tagasi, kõlaril aga...ma ei tea terminit...selle pealmise osa küljes hakkab mähis magnetvälja tõttu liigutama edasi tagasi) ning nii tekibki heli. Kuulasin ise ka kunagi mikromootori abil mp3-st laule nii, täitsa tavaline mootor oli.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.05.2010 21:26:25 vasta tsitaadiga

SE kõrvaklapid käisid pesumasinas, suur tõenäosus on ,et uuesti tööle hakkavad?
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.05.2010 21:30:50 vasta tsitaadiga

Kui neil miskit elektroonikat lisaks pole siis pärast kuivamist peaksid tööle hakkama, muidugi ei pruugi see heli enam sama olla. Kuivata ära, proovi ja anna teada.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.05.2010 21:32:43 vasta tsitaadiga

K3ndu, suurem võimalus, kui nii tehes vast : http://www.youtube.com/watch?v=ObKL11A4W0U icon_lol.gif
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.05.2010 23:38:53 vasta tsitaadiga

biomehanik kirjutas:
K3ndu, suurem võimalus, kui nii tehes vast : http://www.youtube.com/watch?v=ObKL11A4W0U icon_lol.gif


Ma mõtlesin, et laenan kassi, aga pärast lõpu nägemist jääb vist ära. icon_lol.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006




sõnum 14.05.2010 23:47:16 vasta tsitaadiga

Huvitav, mitu seda videot näitutest seda järgi teha on proovinud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.05.2010 12:57:06 vasta tsitaadiga

Nii sai proovitud täna ja funksoneerivad. thumbs_up.gif
Hääl pole ka vaiksemaks jäänud.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.05.2010 13:01:46 vasta tsitaadiga

Mul nokia klapid korduvalt käinud pesumasinast läbi. Pesupulbri lõhn juures koguaeg, a töötavad veel. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008




sõnum 21.11.2010 21:05:29 vasta tsitaadiga

Avalance kirjutas:
Minu kõige veidram asi telefoniga oli see, kui mul vana motorola timport(kõik kutsusid seda muda rolleriks) Parajalt suure atenniga ja rohelist värvi. Ma mängisin mõned talved jalkat ja telefonil ikka umbe elu vaim sees ja noor nagu ma siis olin oli vaja järgi uurida mida tarka ka sees leidub. Panin Displei klaaside vahele windows 95 kleepsu ja nägi päris äge välja:D. Aga isu oli ikka lammutada ja uurida siis sai võetud korpuse seest vibro mehhanism kahe vasest klemmiga ja panin sellele muusika signaali peale ja kujutad pilti ette sealt tuli muusikat. thumbs_up.gif Ma olin imestunud kuidas see bõimalik aga ja mudaroller üllatab. Isegi sellega üllatas kui vanamees telefoni massiivselt vastu kivimüüri viskas ja õnnetu telefon oma atenni toe kaotas:(. Aga ikka töötas levi isegi oli aga jah mitte enam see mis ennem.

Teine juhtum oli Alcatel enam nimegi mäleta mingi kokkumonteeritud <b>seeria</b> oli. Ehitusel sai muda pumbaga maasisest vett eemale pumbatud ja läksin sinna suure muda junni juurde labidat pesema ja kurrask krõpsu tasku kinniti oli pasaga nii ära käkerdatud et too ei suutnud kinni hoida ja telefon läks ujuma sinna sopa sisse. Aga õnneks oli meil seal brigaadil sõel pandud et igat staffi ka ära kaoks ja leidsin seal ülesse ja kui välja võtsin siis pilt oli ees ja võtsin aku tagant. lasin 2 päeva kuivada lahtiselt ja töötab isegi veel praegu aga aku on lahja võitu. icon_lol.gif

Kolmas juhtum kuid see polnd minu mobiiliga: Oli selline et kuttidel hakkas igav ja võtsid malm paja ning pistsid sinna koos lõhkelaenguga 3310 teibiga korralikult kinni. Panid asja sinna malm poti alla tikusma. Käis latakas pott tõusis c1.5~2m kõrgusele. Telefon täiesti korras. Teine katse vend seisis peal telefon jälle sama moodi teibitud käis litakas viskas 90kg venna maast 20~35 maast ülesse. Vennal oli isu täis viskas laengu koos telefoni plänni alla ja kõika vaatasime mis saab. Enne malmi ülesse lendamist viskas peenikese telefoni puru alt välja ning viskas plänni mõne meetri kõrgusele ja kaugemale eemale millega ta ühtlasi tegi põhjale augu sisse. Telefon oli päris suureks puru hunnikuks muutun igasugu huvitavaid asju oli kohe sealt ära imestada icon_lol.gif

Neljas juhtum oli selline et üks kutt koolis oli umbe närvis kuna nokia 3310 ajas asju segi ning otsustas kõigile demonstreerida telefoni puruks viskamist. Ta oli kusagil 3-4meetri kaugusel seinast ja viskas täie hooga vastu seina mis võttis seina puudutades hoo laesuunas ja läks otse vastu kuti otsa esist. icon_lol.gif Ta lusus selle peale: "loll telefon" thumbs_up.gif Endal korralik muhk otsa ees aga telefon ise oli korpuse mõraga. icon_eek.gif


oo timo, kes see vana oli,kui võiks küsida?
igatahes minu story:
SE K750i- oli vanamehel taskus, läks sellist vinget mullikat söötma piima ja jahu kördiga ja nagu tellitud, kukkus telo taskust sinna plänni, vasikal hea meel, krõmps krõmps
glõmm, egas midagi, otsis lõpuks selle telo sealt väljaheite icon_redface.gif seestüles ja töötab icon_lol.gif , siiamaani.

_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 24.11.2010 10:49:11 vasta tsitaadiga

sai oksi hakitud oksapurustajaga, sekastel asjaoludel kukkus ka sinna sisse (N 1100).
läks algosadeks, TEHTUD
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarkoP
HV vaatleja
MarkoP

liitunud: 07.08.2010




sõnum 24.11.2010 11:05:34 vasta tsitaadiga

Terve shampuse pudeli sisu voolas Nokia 5230 peale. Avades oli tagasilöök nii suur, et pudel lendas käest icon_razz.gif Kõik toimib korralikult ainult külje slaider kipub vahest kleepuma.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 24.11.2010 13:37:10 vasta tsitaadiga

Et pole otseselt õige teema, aga tel. käis garantiis ja vahetati flexi varje. Oskab keegi öelda mis asi see on? icon_eek.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005




sõnum 24.11.2010 19:59:07 vasta tsitaadiga

Tulin üks õhtu natukene napsusena koju, viinakoks oli veel käes ja hommikul ärgates oli pooltühi viinakoks laual ja minu vana SE W800i ilusti koksi klaasis. Pühkisin lapiga puhtaks ja töötab paremini kui enne icon_lol.gif (rõõmupulk hakkas paremini tööle)
Umbes 2-3 aastat tagasi kaotasin sama telefoni kuhugi aeda sügisel-talvel. Järgmine hommik kainelt otsides leidsin telefoni aias veetünnist, lõhkusin jääkihi maha veelt ja võtsin telefoni välja, mõne tunni möödudes võttis pildi ette ja töötas, ainult rõõmupulk hakkas jupsima miskipärast. Mälukaardiga koos ei töötand ka miskipärast enam aga see vahetati garantiis välja icon_lol.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minimx38
Kreisi kasutaja
Minimx38

liitunud: 08.09.2010




sõnum 24.11.2010 22:12:46 vasta tsitaadiga

Endal pole midagi juhtund aga mu isal kunagi, nimelt töötab ta restoraatorina, restoreerisid firmaga kirikutorni, aga siis tal telefon helises, hakkas vastu võtma, libises käest ära ja lendas alla, vastu nurgakive, imekombel ei juhtund midagi, ainult korpus tuli lahti icon_lol.gif tegemist oli 5110
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 24.11.2010 23:12:11 vasta tsitaadiga

Õlitasin täna toiduõliga oma mobiili. Töötab edasi, ainult et käed on rasvased peale kasutamist. Puhastasin teda, aga nuppudega on ja nende vahele läks, ei saa kätte eriti, kuigi mingi kuus tundi juba seisis tagurpidi icon_razz.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004




sõnum 05.12.2010 01:34:53 vasta tsitaadiga

Rootsis ehitusel juhtus töökaaslasel Nokia 5110-ga...
ehitusel tellingul, suht kõrgel olles, libises rinnataskust suure akuga 5110 välja. Seda ta ise märkas ja hõikas kärmelt allapoole: "Telefon!" Noja alumine vennike vaatas üles ja sai kümnesse icon_smile.gif Seekord ei aidanud ka kiiver... aga tekefon täiesti ok. Hea, et vastu kiivrit ei põrkand icon_wink.gif

_________________
- censored -
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 234
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
One_Of_Us
Kreisi kasutaja
One_Of_Us

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2010 16:51:22 vasta tsitaadiga

1. kunagi kooliajal proovis klassivend väikseid pappinaelu 5110ga puidu sisse lüüa, iseenesest edukalt aga kopus sai täkkete võrra rikkamaks
2. samuti prrovisime klassivendadea kunagi kellel on julgust ja jõudu telefon kaugemale visata, viskasin oma 3510i pargi alla ja enam ei leidnudki üles icon_neutral.gif

_________________
mida saab öelda, saab öelda lühidalt.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2mblik
HV kasutaja
2mblik

liitunud: 16.05.2006




sõnum 08.12.2010 21:02:26 vasta tsitaadiga

minul läksid järjepanu telefond tööohvriks - telefon ise tunke taskus, aga küll sattus sinna vett ja mootoriõli ja piduriõli ja ühe telefoni lõhkusin ära sellega, et auto sõitis tõstuki pealt maha ning ma just kummardasin, ise märkamata, et tasku lahti ja lupsti ning kohe käis krõpsti otsa. icon_biggrin.gif siis ma loobusin edevate telefonide omamisest. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dopey
HV vaatleja
dopey

liitunud: 28.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2011 03:39:54 vasta tsitaadiga

Ka minul on juhtunud televunnidega igasugu vahvaid asju.
Tavaliselt aastavahetustel ja imelikul kombel ainule sellises kohas nagu Puurmani.
Kord oli mul telefon SE K750i, mis oli mul muidugi aastavahetusel Puurmanis kaasas, käisime sõpradega kohalikul simmanil ja enamvähem järgmine pilt oli hommik - telefon muidugi kadunud. järgmine päev helistati ühele mu sõbrale et telefon ootab mind Tallinnas ühes kaubanduskeskuses, telefonipoes(Müstika). Telefoni väljanägemine oli üsna räbal, nagu oleks autoga üle sõidetud - aga töötas!

Teine kord, sama koht, sama aeg. Telefoniks siis SE C702 mis on igati vinge televunn.
Kakerdasin kuskil väljas lume sees ja koperdasin lasipuu otsa, niiet jalad taevapoole ja telefoni tookord enam ei näinud. 3 kuud hiljem helistas siis sõbra isa (kelle juures me pidu pidasime), et minu telefon on maja ees lume seest välja sulanud, et tulgu ma sellele järgi. Läksin järgi, väänasin laadija taha ja ennäe imet - telefon töötab =)
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andres123
HV vaatleja

liitunud: 07.05.2011




sõnum 08.05.2011 15:20:42 vasta tsitaadiga

Ma olen kõik oma telefonid puruks visanud.
Viimati viskasin oma nokia 5230.
Tahtsin kaugust sõbraga visata muruplatsile linnas.
Aga enne platsi oli Asfalt tee kah, millest tuli üle visata.
Nii me siis viskasime, sõber viskas täega, napilt lendas üle.
Siis viskasin mina, mõtlesin et vast ei ole täiega vaja visata.
Viskasin siis õrnemalt ning telefon kukkus asfaldteele juppideks.
Akuklemmid murdusid ära ning korpus puruks ning sõbra telefon täiesti terve. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006




sõnum 08.05.2011 15:30:58 vasta tsitaadiga

Andres123, Viha probleemid, et telefone puruks loobid ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 08.05.2011 20:49:42 vasta tsitaadiga

hea, et veel telekatega kaugust ei heida... icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.05.2011 20:54:32 vasta tsitaadiga

Klaviatuuri- ja kõvakettaheitmist harrastatakse...Samuti mobiiltelefonite kaugusvise on välismaailmas suhteliselt populaarne. Ole õnnelik siis, et sa ainuke pole icon_biggrin.gif
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004




sõnum 08.05.2011 22:07:03 vasta tsitaadiga

ot:
ot, aga raske mainimata jätta

http://en.wikipedia.org/wiki/Dwarf_tossing

Nii, et mobiilide ja ketaste loopimine pole just kuigi imelik selle kõrval icon_lol.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused mobiilidega. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.