Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  IPhone´i uus versioon jõuab Euroopasse järgmisel aastal märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 29.05.2008 15:37:29 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
digweed kirjutas:
palju 3g kasutamine arvele juurde paneb ?

no mina kasutan tavaliselt 3g võimalusi või õigemini siis 3,5G võimalusi kuus mingi 3-4 päeva... ehk siis iga kord ostan endale elisast päevapileti, too siis 15.- ja 12h piiramatult (ei ole kiiruse ega andmemahupiirangut).

GPSist niipalju, et nokia mapsil on üsnagi pädev kaart vähemasti suurlinnades... nüüd uudse beta versiooniga on juba võimalik ka nt hübriidpilti koos satipildiga saada jne....


mis võrgus see 15.- eest ainult 12h saab? Ma tekitasin mõne tunniga 3,7MB traffikut päevapiletiga, hea et sellel vähemalt piirangut pole, see 35 eeq kuus maksev on limiidiga 5mb icon_biggrin.gif

mis kaart seal on? Peaks ka erinevaid proovima hakkama, aga samas on google mapsil ka kohe olemas sattelite view ja street view jms, vastavalt vajadusele, seda metsa pilti ei jaksa kuidagi kohe ära laadida autosõiduga kus 3,5G puudub ja ainult tavaline gprs on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.05.2008 16:56:35 vasta tsitaadiga

Elisa pakub sedasi 15.- = 12h

ma tekitan mõne minutiga selle 3,7mb kui tahta icon_razz.gif olenevalt kus ma ringi liigun...

EDIT: teleyks ka tegelt icon_biggrin.gif


EDIT2: tean jah et sama asi icon_razz.gif sama nagu emt ja diil... ei tegelt miks ma ta eraldi välja tõin oli see, kuna ise nende klient heade hindade pärast hetkel icon_biggrin.gif õpilase elu icon_razz.gif


viimati muutis KillerXP 29.05.2008 18:29:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.05.2008 17:09:41 vasta tsitaadiga

elisa pakub 99kr kuus piiramatu maht
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 29.05.2008 17:22:25 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
Elisa pakub sedasi 15.- = 12h

ma tekitan mõne minutiga selle 3,7mb kui tahta icon_razz.gif olenevalt kus ma ringi liigun...

EDIT: teleyks ka tegelt icon_biggrin.gif


elisa=teleyks icon_wink.gif

veab siis et tele2 on 15.- ja 24h alates tellimise hetkest, saab õhtul ühte kohta sõita ja järgmine päev tagasi icon_wink.gif Traffikut võib igatepidi tekitada mitmete asjadega, aga selle 3,7MB tekitas ainult google maps suht lõdvalt ning kasutuses oli meibi mõned tunnid kokku icon_biggrin.gif

lu1de kirjutas:
elisa pakub 99kr kuus piiramatu maht


piiramatu maht = 3gb minuteada kõikidel operaatoritel icon_wink.gif ja see 99 eeq on max kiirusega 50kbit
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.05.2008 17:46:18 vasta tsitaadiga

SurfData, edge kiirusel on see. kirjas on et ainult GPRS a tegelt EDGE icon_idea.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 29.05.2008 20:20:16 vasta tsitaadiga

Nu eks ole jah suht erinevad hindadega eri vorkudes.
Ja 3g on tegelt mugav asi küll thumbs_up.gif

Ja Selle 3GB suhtes, et Tele2-s minu teada ei ole kellelegi veel arvet saadetud andmemahu ületamise t6ttu ja ega üldiselt pole see nii hull midagi.
Esiteks pole seda mahtu üldse kerge käis saada, kui just torrenteist ja ftp-st ei sikuta. Ja ei viitsita jamada ka mitte.. Kui just korduvalt minga iga kuu ala 170GB ei tee icon_lol.gif

_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2008 14:59:31 vasta tsitaadiga

nii... mõned päevad veel uue versioonini jäänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanquish
HV kasutaja
Vanquish

liitunud: 25.09.2004




sõnum 10.06.2008 11:43:42 vasta tsitaadiga

Tuli mulle siis mail Applelt, mille kohaselt peaks iPhone 3G müüki jõudma 11 Juulis ja hinnad algavad 199$*
Kas tõesti saab iPhone omanikuks juba 2000 EEK-i eest siis juba o0.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 10.06.2008 11:47:42 vasta tsitaadiga

Vanquish kirjutas:
Tuli mulle siis mail Applelt, mille kohaselt peaks iPhone 3G müüki jõudma 11 Juulis ja hinnad algavad 199$*
Kas tõesti saab iPhone omanikuks juba 2000 EEK-i eest siis juba o0.


kahtlen, kui usas on 199 taala, siis euroopas on 199 euri, lisaks veel käibemaks jms, ei usu et alla 4k tuleb.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2008 11:53:56 vasta tsitaadiga

ja eestisse tuleb suve jooksul, mitte 11 juuli. näiteks soome ja rootsi jõuab küll 11 juuli...
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanquish
HV kasutaja
Vanquish

liitunud: 25.09.2004




sõnum 10.06.2008 12:28:13 vasta tsitaadiga

No, kes ütles,et Eestist ostma peab =). EMT-d ma nagunii ei kasuta.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003




sõnum 10.06.2008 13:50:58 vasta tsitaadiga

Vanquish kirjutas:
No, kes ütles,et Eestist ostma peab =). EMT-d ma nagunii ei kasuta.


Enam ei saa nii, et ostad ja aktiveerid kodus. Kui poes lepingut ei tee ei müüda sulle mingit iPhone'i icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 12.06.2008 08:53:17 vasta tsitaadiga

Apple Introduces iPhone 3G Videoconferencing Kit, ZOMG!

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2008 09:49:54 vasta tsitaadiga

asjast niipalju, et kui EMT oma hinnapoliitikat peale ei suru siis tuleb küll 2000.- ja 3000.- aga nuh muidugist iseasi mis lepingutesse sind sellega sunnitakse


UKs olen kuulnud müügihindadest 100 ja 150 naela mis teeb siis need summad kenasti
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003




sõnum 12.06.2008 19:23:55 vasta tsitaadiga

http://www.engadget.com/2008/06/12/unsubsidized-iphone-3g-priced-at-499-569-in-europe/
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 23.08.2008 11:15:36 vasta tsitaadiga

Imevidin sattus päeva paar tagasi eestisse emt brändi all, no sorri, 890 eeguse tähtajalise lepinguga 2 aastat. Dude, mine ole normaalne ja võta mõne kolli arvele sms laenu ja siis joo 3 õlut ning jõuad järeldusele, et asi pole seda väärt. Aga no mine sa tea, meediakära on küll selle jubina müügiletulekuga (ametlikule müügile). Seod ennast sellega et telefon maksab lõpphinnaks üle 20 kilo. icon_lol.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007




sõnum 23.08.2008 11:48:18 vasta tsitaadiga

Tiiger15 kirjutas:
Imevidin sattus päeva paar tagasi eestisse emt brändi all, no sorri, 890 eeguse tähtajalise lepinguga 2 aastat. Dude, mine ole normaalne ja võta mõne kolli arvele sms laenu ja siis joo 3 õlut ning jõuad järeldusele, et asi pole seda väärt. Aga no mine sa tea, meediakära on küll selle jubina müügiletulekuga (ametlikule müügile). Seod ennast sellega et telefon maksab lõpphinnaks üle 20 kilo. icon_lol.gif

Kle kui natuke mõistust peas on siis saad ka selle 12 kiloga kätte ja kui ikka virisemist on siis mine helista enda KIAga edasi thumbs_up.gif
Ega see polegi mõeldud ju kõigile inimestele vaid nendle kes hindavad Apple tooteid ja soovivad stiilset multiseadet, mitte ei võta 10 asja eraldi.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 23.08.2008 12:45:25 vasta tsitaadiga

Alo.Ko kirjutas:
Kle kui natuke mõistust peas on siis saad ka selle 12 kiloga kätte ja kui ikka virisemist on siis mine helista enda KIAga edasi thumbs_up.gif
Ega see polegi mõeldud ju kõigile inimestele vaid nendle kes hindavad Apple tooteid ja soovivad stiilset multiseadet, mitte ei võta 10 asja eraldi.

Selle postituse põhjal võib ütelda, et sa pole just apple toodetega kursis. Funktsionaalsuse osas on nii Kia kui paljud teised tootjad üle, aga põhiline on ikkagi kasutajaliides, mis applel on väga lihtne ja mugav.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007




sõnum 23.08.2008 15:48:43 vasta tsitaadiga

Vidget kirjutas:
Alo.Ko kirjutas:
Kle kui natuke mõistust peas on siis saad ka selle 12 kiloga kätte ja kui ikka virisemist on siis mine helista enda KIAga edasi thumbs_up.gif
Ega see polegi mõeldud ju kõigile inimestele vaid nendle kes hindavad Apple tooteid ja soovivad stiilset multiseadet, mitte ei võta 10 asja eraldi.

Selle postituse põhjal võib ütelda, et sa pole just apple toodetega kursis. Funktsionaalsuse osas on nii Kia kui paljud teised tootjad üle, aga põhiline on ikkagi kasutajaliides, mis applel on väga lihtne ja mugav.

Oman hetkel 3 apple toodet icon_wink.gif
Funktsionaalsuse osas ütle üks KIA telefon mis on 16GB mäluga.
Nokia 91 on küll 8GB mäluga(olen ka ise omanud), aga võrreldes Iphone 1ver. paar korda aeglasem jne.
GPS+16GB+telefon seadmeid pole just palju ja veel see, et ta on ka stiilne ja pole telliskivi.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 23.08.2008 16:12:37 vasta tsitaadiga

Kui mõistust peas on siis tead, et sellised vidinad ja m***ipikendused (autod) on lihtsalt nö klassi näitajad. Dude kellel on luxuslexus ja iPhone, lihtsalt omab iphone selleks, et näidata mis masti mees ta on, mitte selleks, et kõiki funktsioone ära kasutada. Tuleks eputamisega ikka koomale tõmmata. Ahjaa, ärge nüüd kadedusest rääkima hakake. Ma isiklikult pole kade. Ostsin just 3-4 päeva tagasi omale meelepärase tellu ja olen igati rahul. icon_rolleyes.gif

Ahjaa, EMT - Meiega oled esimene icon_lol.gif

Ärge mind täna tõsiselt võtke, olen kaldunud natuke kõrvale oma tavapärasest elurõtmist ja see segab ka minu reaalsustaju ja tolerantset käitmist (no acid and alcohol)

_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 24.08.2008 09:47:12 vasta tsitaadiga

Nagu aru saan, siis eraldi telefoni ei müüda. Ainuke variant saada seda ametlikult Eeestist ilma kaheaastase orjuseta on alguses ikkagi liituda ja seejärel leping kohe katkestada. Küll pidi sellega kaasnema "trahv", mille suurust ma ei leidnud, kuid mis ilmselt võrdub telefoni täishinna + X koefitsendiga. icon_rolleyes.gif
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: Samsung S10 Lite
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2008 10:30:49 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
Nagu aru saan, siis eraldi telefoni ei müüda. Ainuke variant saada seda ametlikult Eeestist ilma kaheaastase orjuseta on alguses ikkagi liituda ja seejärel leping kohe katkestada. Küll pidi sellega kaasnema "trahv", mille suurust ma ei leidnud, kuid mis ilmselt võrdub telefoni täishinna + X koefitsendiga. icon_rolleyes.gif

siin kõik info olemas:
http://iphone.spot.ee/wiki/index.php?title=EMT
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 24.08.2008 11:18:59 vasta tsitaadiga

äkki oli kuni 12 000 eegune trahv, ju see sõltub sellest mis aja pärast sa lõpetad lepingu. Aga milleks üldse selline jaburus, et telefoni niisama osta ei saa? Mis sajandil me elame inimesed icon_lol.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007




sõnum 24.08.2008 11:35:07 vasta tsitaadiga

Tiiger15 kirjutas:
äkki oli kuni 12 000 eegune trahv, ju see sõltub sellest mis aja pärast sa lõpetad lepingu. Aga milleks üldse selline jaburus, et telefoni niisama osta ei saa? Mis sajandil me elame inimesed icon_lol.gif

Samahästi võib mõni küsida, mis jaburus see on, et BMW 7 seeriat endale igaüks lubada ei saa icon_lol.gif
Kui on nii siis ole rahul sellega mis on ja kui sa natuke kasvõi telefoni vastu huvi oleks tunnud teaskid ka trahvi suurust jne., aga sa oled see tüüpiline halaja, kes pole ilmselt millegagi rahul icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2008 11:41:25 vasta tsitaadiga

Tiiger15 kirjutas:
Kui mõistust peas on siis tead, et sellised vidinad ja m***ipikendused (autod) on lihtsalt nö klassi näitajad. Dude kellel on luxuslexus ja iPhone, lihtsalt omab iphone selleks, et näidata mis masti mees ta on, mitte selleks, et kõiki funktsioone ära kasutada. Tuleks eputamisega ikka koomale tõmmata. Ahjaa, ärge nüüd kadedusest rääkima hakake. Ma isiklikult pole kade. Ostsin just 3-4 päeva tagasi omale meelepärase tellu ja olen igati rahul. icon_rolleyes.gif

oled sa kunagi kumbagi lähedalt näinud/katsunud et sa nii kohe oskad rääkida?

iPhone ongi selline telefon mille omadusi kasutatakse 100%liselt ära. Need odavamad lutsud on sellised mille ainult väheseid omadusi kasutatakse.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  IPhone´i uus versioon jõuab Euroopasse järgmisel aastal mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.