Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  VMT: RBR Online märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Serio
HV kasutaja
Serio

liitunud: 05.12.2004




sõnum 20.04.2005 00:51:24 vasta tsitaadiga

Erksxx, esimene ja kolmas replay ei tule sul.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
svenman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.04.2003




sõnum 20.04.2005 09:58:11 vasta tsitaadiga

Väga head kommentaarid teil. Minu sõit oli nii naljakas, et kui matsu panin, hakkasin jubedalt naerma. Tavaliselt vahin tükk aega kuvarit nagu lehm lennukit icon_lol.gif Juhtus see siis esimese katse alguses juba. Lasin mõnuga, paras hoog oli sees, kaardilugeja ütles üle künka ja siis kui juba auto künka peal oli ja hakkas kergeks muuutuma, ütles alles medium left. Jõudsin ainult kässerit tirida ja siis ootasin kuni mats ära käis. Krt peab vist ikka pacenoted üle vaatama. Kiirused lähevad juba nii suureks, et kaardilugeja ei jõua järgi. Enda kaitseks võin öelda, et paar päeva harjutasin rooliga sõitu, aga rallile läksin ikka klaveriga, kuna ei tunne eriti kindlalt ennast rooliga. Teinekord jälle icon_wink.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 20.04.2005 15:16:40 vasta tsitaadiga

Minu esimene jaapani katse default seadega
Minu viimane katse kruusal asfaldi kummidega
Asfaldi rada bisanne õige kummiga
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002




sõnum 20.04.2005 21:26:10 vasta tsitaadiga

Tre,

Lugesin just RBRO foorumit ja ühes threadis ütles Metio just maha, et täna ilmselt 23:30 (meie aja järgi) tehakse ka üks mini test ralli. Väidetavalt oli Ghiboz teinud mingeid muudatusi täna andmebaasi kallal mis pidavat kiirust juurde andma. Kes veel sellel ajal elus on võivad proovida.

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 20.04.2005 21:42:08 vasta tsitaadiga

kuidas sinna chatti saada?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rh
HV vaatleja
rh

liitunud: 06.04.2005




sõnum 20.04.2005 21:43:41 vasta tsitaadiga

Erksxx kirjutas:
kuidas sinna chatti saada?


RBR-Online lehel on selline link nagu chat või võid kohe sellisele aadressile minna http://www.rbr-online.net/chat

_________________
RBR Eesti Liiga
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003




sõnum 20.04.2005 22:42:33 vasta tsitaadiga

leht ju maas icon_evil.gif tahaks sõita...aga parooli ju netu
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rh
HV vaatleja
rh

liitunud: 06.04.2005




sõnum 20.04.2005 22:45:05 vasta tsitaadiga

wa666ou kirjutas:
leht ju maas icon_evil.gif tahaks sõita...aga parooli ju netu

Minul tuleb küll leht ette. Kui on valge pilt siis lihtsalt vajuta refreshi nii kaua kuni pilt ette hakkab tulema. Seal lehel mingi probleem, järjest tihedamini hakkab seda valget lehte ette viskama.

_________________
RBR Eesti Liiga
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003




sõnum 20.04.2005 22:54:00 vasta tsitaadiga

ok, leht ees. Mingit infi tänase sõidu kohta ma küll ei leidnud.
Kui keski miskit targem on, andku parool siia, kui viitsib thumbs_up.gif

tnx, rh thumbs_up.gif


viimati muutis wa666ou 20.04.2005 23:10:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rh
HV vaatleja
rh

liitunud: 06.04.2005




sõnum 21.04.2005 16:07:55 vasta tsitaadiga

Ega foorumisse seda passwordi vist ei pandagi. Niipalju kui mina aru sain siis tuleb mingi 23:30 paiku jutukasse minna aja eks siis näis mis seal räägitakse. Ja RBRO foorumis on ka sellest ikkagi juttu aadressil: http://www.rbr-online.net/forum/index.php?showtopic=768

EDIT: Tegin täna ka väikse sõidu. Alguses kohe jälle probleem nimelt rool ei töötanud jälle, pidin siis esimese raja klaveriga sõitma. Mingi jama on kogu aeg kui arvuti käima panen siis rool ei tööta kohe, tuleb hardwaride alt korra disable panna ja siis uuesti enamble ja siis töötab. Aga nüüd siis sõidust. Mingi vend sõitis seal group N autoga esimesi aegu ja olin pidevalt kolmas neiljas. Aga lõpuks hakkasin tõusma ja sõitsin kindla esimese koha peale. Lõpuks oli siis päris hea edumaa sisse sõidetud, mingi minut oli vahe minuga. Lõpetajaid oli muidugi ka vähe, ainult 5, stardis oli 17. Katse võite tuli ka 3 kuuest. Loodame et järgmine kord läheb ka nii hästi icon_razz1.gif .

_________________
RBR Eesti Liiga
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Serio
HV kasutaja
Serio

liitunud: 05.12.2004




sõnum 22.04.2005 00:06:17 vasta tsitaadiga

Reede õhtul võimalik teha üks tiir thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 25.04.2005 00:46:46 vasta tsitaadiga

Oli ralli, suht jamad rajad mulle, uhtegi prantsusmaa soitu polnud... soitsin ja olin ikka kuidagi tabelis, kuid siis kaotasin sellel rajal mingi alla minuti, kui rahvas appi tuli mu autot, katuse pealt, ratastele lükkama. Ja siis sellel rajal tegin tutvust kiviga, kuid ikka jätkasin, a jällegi rahvas tuli appi ja kaduma läks järjekordne alla minuti aeg... ja nu lopuni joudsin, kuid erilist motivatsiooni polnud sõita enam järgnevatel katsetel...
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Serio
HV kasutaja
Serio

liitunud: 05.12.2004




sõnum 25.04.2005 12:18:35 vasta tsitaadiga

Päris huvitav ralli oli, suht stabiilne sõit ainult ühe tõsise momendiga, mis peaks olema tõestuseks, et auto purunemist on vähendatud.
Replay

Imelik Erksxx, et sul seal väikeste kivide peal üle katuse viskas icon_rolleyes.gif Seal hakkab auto tavaliselt jubedalt kargama aga nii kinni pole mul seal veel võtnud
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
svenman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.04.2003




sõnum 25.04.2005 19:18:17 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka replayd ära ja tõesti sellise laksu peale mis Serio pani, oleks pidanud auto ka sinna jääma icon_razz.gif No nüüd teab vähemalt, et võib julgemalt vajutada icon_wink.gif Kusjuures täitsa imelik on vaadata teie sõidustiili. Kuidagi nagu rööbaste sees sõidate ja pidurdate päris palju, äkki see ongi õige ma ei tea icon_lol.gif Mina igatahes lähen kurvi, korraks pidureid, et auto külje ette võtab, madalam käik ja siis täidega pedalit. Kui juhtub, et auto hakkab otse minema kuna kiirus liiga suur, siis korra kässerit ka ja ongi olemas.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 25.04.2005 21:09:16 vasta tsitaadiga

ma alles tutvun citroeniga icon_wink.gif, ning mul ei ole tunnetust, kui ma end kindlalt ei tunne... kui sa mu prantsuse replaysi vaata kunagi, siis näed, et ei ole seal mingit pidurdamist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Serio
HV kasutaja
Serio

liitunud: 05.12.2004




sõnum 25.04.2005 22:16:17 vasta tsitaadiga

Eks sõidustiil on igalühel erinev, ma kasutan jah suht palju pidurit ja onlainis ka kindlasti rohkem kui vaja oleks icon_razz.gif kuid püüan ka gaasi samal ajal peal hoida, et piduri vabastamisel hoogu kiiremini üles saada. Rööbastes sõitmisel on see eelis, et pidamine on seal parem,s.t et seal on vähem lahtist kruusa. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 28.04.2005 19:42:33 vasta tsitaadiga

http://www.rbr-online.net/forum/index.php?&act=calendar&code=showday&y=2005&m=4&d=28 tana siis sõidule...

ma olen jalle peugeotiga tagasi icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eckh
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2005 01:37:00 vasta tsitaadiga

Teine ralli järjest kus ühendus maha sureb. Pärast 4. katset ei näinud enam tulemusi, pärast 5.ndat katset jäi please wait kiri ette ja enam edasi ei saanudki sõita icon_sad.gif Kahju, sest koht oli iseenesest hea.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 29.04.2005 13:02:35 vasta tsitaadiga

ma ei jõudnud startigi icon_smile.gif jäin musta pilti vahtima, kuladi närvi ajas...
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Serio
HV kasutaja
Serio

liitunud: 05.12.2004




sõnum 29.04.2005 17:10:43 vasta tsitaadiga

Reede õhtune ralli

Täna üritan poodiumile tõusta, alla enne ei anna kui ribad taga icon_razz1.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 30.04.2005 00:32:26 vasta tsitaadiga

No see sõit oli enamvähem, olin konkurentsivõimeline, kuni viimase lume katseni, kui ma katusele keerasin ja umbes 40 seci ,voi midagi, kaotasin. Siis tulid asfaldirajad, kus ma olin enamvähem, kuid esimene asfaldi rada olin väheke närvis ja tegin 2 lolli viga, teine asfaldi rada tegin oma rekordi, kuid kaugeltki mitte ei saanud esimeseks tollel katsel. Ja siis tuli viimane katse, austraalias asfaldikummidega sõita ja oi rsk, see oli hullem kui kuradi jääl. no meeletu sõit oli, vandusin nii, et vähe ei olnud rooli taga, koguaeg panin välja ja kutsusin abi, 2 korda kuid siis 2 kilti enne lõppu ikka panin sodiks auto... möh.

esimene asfaldirada(cote d arbroz II) narviline olin icon_smile.gif
nagu rauakelk lumel, hupped ja liiga madal põhi


VI**U kll kuid mis mind väga väga häirib on see, et üldse peab valima kuladi ühed kummid rsk asfaldi ja siis kruusa rajale, no toho tonti kulat võtaks no, vakk, üheski normaalses WRC etapis ei ole kulat erinevate katete jaoks erinevaid kumme, okei vihm vihmaks kui kulat kruus ja asfalt, see on ikka midagi muud, metsa ma tahan ikka asfaldietappi korralikult ja õigest sõita, mille jaoks ma valin ka vastavad kummid, mitte kulat ujuda nahhui, et saaks viimase pika kruusaraja, (austraalias on see veel mai tea mis kuradi imeliiv rsk, mis libiseb nagu jääl ) ja kui asfaldi kummidega lähed, siis on põhimõtteliselt perses, kui just 40-ga rada läib ei sõida ja siis ikkagi tuleb kaotsut kuladi minuteid... oeh, nii närvis olen, et ikka välja panin icon_smile.gif , a see põhimte on ikka vale neil, kes korraldavad neid soite kus pead uhed kummid valima, asfaldi kui ka kruusa jaoks...
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rh
HV vaatleja
rh

liitunud: 06.04.2005




sõnum 30.04.2005 00:39:42 vasta tsitaadiga

Sain üle pika aja auto rooli ja tegin ka väikse sõidu. Vedas, kõik rajad olid ilusa ilmaga. Esimene oli karm rada kuid pidasin vastu. Väike napikas oli ühe kohapeal, keerasin nii kõvasti rooli, et see tuli laua küljest lahti icon_razz.gif. Järgmine jaapani rada kus oli ka väike napikas lõpu poole. Siin siis video. Vahepeal kulgesin siis vaikselt. Nii lõpus oli kaks asfaldi rada ja üks kruusa, pidin siis rehvivaliku tegema. Mõtlesin tükk aega aga otsustasin kruusa rehvide kasuks. Kahel asfaldi rajal kaotasin küll kuid kruusa rajal sain nats tagasi tehtud. Lõpuks tuli siis 5. koht. Vedas, et asfaldi rehve ei võtnud, nagu näha Erksxx ei jõudnud tänu sellele lõpuni. Aga noh õnne peab ka olema icon_razz1.gif.
_________________
RBR Eesti Liiga
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Serio
HV kasutaja
Serio

liitunud: 05.12.2004




sõnum 30.04.2005 01:27:56 vasta tsitaadiga

Minu tänane sõit läks pehmelt öeldes aia taha, endale pandud eesmärgini ei jõudnud icon_lol.gif Lootused juba purunesid esimesel katsel kus panin otsapidi valli ja lõhkusin radika. Paari sekundiga läks temp. maksimumini. Võtsin veits hoogu maha muidu vist poleks lõpetanudki icon_rolleyes.gif Järgmistel radadel jätkus kõik samamoodi, kas siis üle katuse või lihtsalt rajalt välja icon_confused.gif
Kolmas katse oli mu tänane tippsaavutus, esimese kurvi võtsin juba nii et nagu poleks autos enne istunud. Varsti muidugi järgnes sõit üle katuse ning siis lõhkise esiklaasiga edasi, muhvigi ei näinud enam. Käisin siis paar korda rajalt väljas ja ega teinegi üle katuse käimine ära ei võinud jääda icon_razz1.gif
Siin selle raja replay, see on nagu õppevideo icon_wink.gif
Viimaseks kolmeks rajaks valisin jubeda riskiga kruusa rehvid erinevalt mõnest sõitjast icon_wink.gif , 2 rada olid asfalt ja 1 kruus. Kruusa rada oli East-West, mis teada tuntud pikk ja käänuline. Asfaldi libistasin vaikselt läbi ja kruusa raja sai kah enamvähem õnnelikult lõpuni.
Tundub, et asfaldi kummiga on Austraalia radadel suht võimatu sõita, mida ei saa öelda teiste kruusamaade kohta.

Edit: Sorry vale replay panin, nüüd ok.

Vaatasin teie replayd üle icon_lol.gif Erksxx pani riski piirimail asfaldi rajal. Kui korra ühe rattaga tee peenral ära käia siis tahab ikka käest ära minna küll icon_biggrin.gif
RH sa kütsid mööda heinamaad, väga agresiivne sõit oli sul. Mu oma vist suht rahulik selle kõrval icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 01.05.2005 23:57:49 vasta tsitaadiga

Tjah, tanane soit oli suht norm, kuid kuna enne loppu tekkis mingi jama egadega, siis rally peatati. Igaljuhul viimane rada , mis luges oli lahe, kuna 4 eestlast oli järjest rivis ajastuses icon_biggrin.gif

4eestlast
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Serio
HV kasutaja
Serio

liitunud: 05.12.2004




sõnum 06.05.2005 19:53:15 vasta tsitaadiga

Peale mõningast pausi on reede õhta taas võimalus kätt proovida icon_razz1.gif
Sõit algab tavapärasest pool tundi varem 22.30, ralli nimeks Friday Long Rally. Loota on vist pikemat sõiduelamust icon_wink.gif

Timetable ja pass on juba avaldatud sellel samal lingil. Ralli koosneb 12 katsest, ei tea kas keegi lõppu ka jõuab icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  VMT: RBR Online mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.