Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  VMT: RBR Online märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
eckh
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.05.2005 23:27:39 vasta tsitaadiga

Mina igal juhul ei jõudnud, valus katkestamine liidrikohalt juba kolmandal katsel icon_cry.gif

Radu on vaja tundma õppida. Kui Falstone ja Noiker läksid igati hästi, siis Greenhills oli minu jaoks täiesti tundmatu katse, ühes 90 left kurvis keerasin liiga vara sisse ja otse vastu puud ning oligi mootor puruks.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rh
HV vaatleja
rh

liitunud: 06.04.2005




sõnum 07.05.2005 00:19:41 vasta tsitaadiga

Jälle üks võistlus katkestatud võistluste listis icon_confused.gif . Nii esimene rada Falstone...minu lemmik, kuid algul start tuli jäin auto ninaga sinna aeda kinni. Mootor kohe katki. Sõita sai kuid pöörded olid kogu aeg põhjas ja minekut ei olnud, kuid veeresin siis vaikselt lõpuni. Seda näeb siis siit. Edaspidi kulges vaikselt, oleks võinud kiiremini sõita kuid ei julgenud. Tuli siis esimene asfaldi rada vihmaga, sain selles päris hea aja. Järgmine rada oli ka Asfalt vihmaga kuid siis juba palju libedam ja auto lappas päris palju. Olin peaaegu lõpus kuid siis läks veid otse ja vastu palkaeda. Ja oligi kõik. Kiirust polnd ollagi. Ma millegi pärast olen katkestanud mingite väikeste laksude pärast. Suurem laks tuleb siis ei juhtu autoga midagi, ei tea mis värk on icon_lol.gif.
_________________
RBR Eesti Liiga
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 07.05.2005 00:29:09 vasta tsitaadiga

IRf jah, ma soitsin ka tana kuidagi, ei utleks, et hea tunnetus oli, pikk ralli oli tervelt 12 kiiruskatset , teadsin et prantsusmaal hakkan alles hoogu votma a kuna nad viimased 4 katset olid, siis oli selleks ajaks juba suht väsinud ja hakkasin lolle vigu tegema, seal vihmaga bisanne rajal, mis 2 eestlast vottis endale, ma panin ka vastu seda palkaeda, kuid onneks sain jatkata... igaljuhul viimane asfaldikatse oli joux plane ja seal sai ikka paris mitu lolli viga tehtud , vahel jain vist magama, et ei votnud oigel ajal hoogu maha voi lihtsalt panin otse icon_biggrin.gif ... viimase raja REPLAY

joudsin ikkagi onnelikult lõppu ja lõpetasin 5ndana , mingi 58st soitjast joudis siis 12 katset labida 15 rallimeest.

Tulemused

kiiruskatsed


viimati muutis Vananematu 07.05.2005 00:38:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Serio
HV kasutaja
Serio

liitunud: 05.12.2004




sõnum 07.05.2005 00:52:17 vasta tsitaadiga

Mul läks ilgelt hästi kui mitte arvestada ilget laksu Noikeris, mis tavaliselt oleks katkestamiseni viinud aga rallijumal oli sel rajal mõnda aega minuga icon_razz1.gif Järjest paremaks läks, igal rajal mingi viga sees, kas siis teelt välja või üle katuse niuhti. Ajad polnudki kõige hullemad, esikümmnesse oli suht tihti asja. Siis tuli Prospect II rada, mis teada tuntud allamäge minekuga ja seal kõige järsema kallaku peal läks masin käest ära. Möllasin seal tükk aega ja kui lõpuks võsast välja sain ja juba lappa andsin, avastasin juhuslikult teksti "WRONG WAY" icon_neutral.gif Mis seal ikka, ots ringi, koos väikese pusimisega ikka, et mitte liiga kiiresti finisisse jõuda icon_wink.gif Teisel asfaldi katsel sain autost jagu, auras teine ainult
Õnnitlused Erksxx'ile rallimaratoni lõpetamise puhul beer_yum.gif

Vaatasin te replayd üle icon_lol.gif RH väga hea start, kohe algul auto puru, ei te kas käigukast või sidur katki.
Erksxx poolt kena sõit thumbs_up.gif kui kässarit ka vähem kasutaks icon_wink.gif aga eks igalühel oma stiil rallimiseks
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eckh
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.05.2005 01:11:29 vasta tsitaadiga

Panin kah oma edukalt läbitud katsete replayd üles. Noiker tuli päris hästi välja, ise olin rahul.
http://www.hot.ee/eckh/0605-ss1.rpl
http://www.hot.ee/eckh/0605-ss2.rpl
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 07.05.2005 04:10:47 vasta tsitaadiga

Serio kirjutas:

Erksxx poolt kena sõit thumbs_up.gif kui kässarit ka vähem kasutaks icon_wink.gif aga eks igalühel oma stiil rallimiseks


kui ma seal ei kasutaks, siis ma kütaks sellise hoo pealt ainult kraave ja valle... seda ma virisengi seal, et asi ei pööra 140ga lihtsalt, mul selline seadistus ka, et taguratastele on maks jõud mul suunatud, et kohapealt ikka vilinaga minema läheks, mitte kurat et kurvis sureb välja nagu enamikel nendel wrc autodel rbr-is asfadli peal kombeks on, ei tea mis jama on, kuid peugeotil ma sain sellise seadistuse, et kohapealt votab ikka ratta kerima ja U kurvis saab isegi 2 käiguga lasta, kuigi 5 käiguline kast on ja ma kasutan veel long gearboxi ka.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Serio
HV kasutaja
Serio

liitunud: 05.12.2004




sõnum 13.05.2005 01:19:53 vasta tsitaadiga

Reede õhta 22.30 sõitma kes viitsivad ja saavad või teine variant oleks muidugi beer_yum.gif icon_razz.gif

Alanud on mini championshipi registreerimine, kes ees see mees thumbs_up.gif

Igas klassis 60 kohta ja reeglid leiad siit. Esimene sõit toimub 26. mail
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
svenman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.04.2003




sõnum 13.05.2005 12:38:51 vasta tsitaadiga

Nonii.

NIRc sait jälle avatud. Vanad tegijad saavad oma vana kasutajanimega sisse logida, uued on alati oodatud registreerima icon_wink.gif

Kes tahab flashi vaadata ja kuulata nendele http://nirc-online.eu.tf/

Muidu on portaali adre http://www.spaniautleie-nerja.com/nirc/

Andke siis tuld icon_wink.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Serio
HV kasutaja
Serio

liitunud: 05.12.2004




sõnum 13.05.2005 14:02:33 vasta tsitaadiga

Tänud svenman thumbs_up.gif

Mul on mingi kamm sees, ei saa kudagi pealehele sisse. Algul sain siis püüdsin sisse logida aga jäigi sisse logima. Proovisin siis uuesti, nüüd enam leheni ei jõua, jääbki laadima. icon_confused.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
svenman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.04.2003




sõnum 13.05.2005 14:18:23 vasta tsitaadiga

Serio kirjutas:
Tänud svenman thumbs_up.gif

Mul on mingi kamm sees, ei saa kudagi pealehele sisse. Algul sain siis püüdsin sisse logida aga jäigi sisse logima. Proovisin siis uuesti, nüüd enam leheni ei jõua, jääbki laadima. icon_confused.gif


Imelik, minul küll probleeme ei esine. Hiljem võiksid msn-is ühendust võtta. Lisan avalehele uudistesse veel ühe soovituse, mida teha kui on probleeme sisselogimisega.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 13.05.2005 18:59:59 vasta tsitaadiga

Tre,

Sama jama siin..jääbki logima. Ja ma kasutan Firefoxi. See secutiry settingute lowimine ei ole küll õige lähenemine asjale kuidas probleem lahendada. Proovisin töö juurest Inet Exploreriga kah..sama kamm.. Kõige hullem, et peale seda ei tööta üldse enam midagi..vajuta millist linki tahad seal lehed jääbki seda laadima.

Edit: Nii igatahes kui ma clearisin kogu cookied ja cache. Hakkas kõik tööle. Imelik

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
svenman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.04.2003




sõnum 17.05.2005 19:45:17 vasta tsitaadiga

Täna siis jälle online ralli, avatud kõigile. Tulge siis kohale.

http://www.rbr-online.net/forum/index.php?showtopic=912

Proovin siis ka esimest korda rooliga terve ralli läbida, ärge siis näkku lööge kui ära kaon icon_lol.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Serio
HV kasutaja
Serio

liitunud: 05.12.2004




sõnum 24.05.2005 20:42:18 vasta tsitaadiga

Täna on põhjamaalaste liiga test ralli
Esimese katse start 22.30
Kas toome eestlastele kolmikvõidu? icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 22.06.2005 21:42:22 vasta tsitaadiga

Tre,

Täna siis jaanieelne Wednesday Free Fast Rally algusega meie aja järgi 22:15. Kõik kes veel ei grillima läinud kebige starti.

Equ, õnnelik eilse 6 saadud punkti üle Int Group N Trophy-s

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 27.07.2005 00:26:47 vasta tsitaadiga

Niih. Esimene sõit üle kuu aja nin peab ütlema, et päris rahul tasub olla. Eestlastele tuli kolmik võit. Enamik katseid oli soomes lumega kus ma ei olnud rahul oma piduritega, liiga vara pidin pidurdama, et mitte välja panna, enne seda olin just pidureid näppinud ja mitte testinud neid suurel kiirusel. Ajakadu ikka tuli, 2 eestlast panid ka täna puusse või katkestasid tehnilistel põhjustel... Olgu järgnevad põhjamaade rallid neile edukamad.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
svenman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.04.2003




sõnum 28.07.2005 12:15:21 vasta tsitaadiga

Õnnestus esimene võit võtta rbr-online sõidus thumbs_up.gif Kuigi mõned kiiremad sõitjad olid puudu, aga siiski. Rütm oli kogu ralli jooksul väga hea ja mõnus sekund sekundisse sõit käis RH-ga. Kahju, et lõpus temal kehvasti läks. Aga siiski kolmikvõit koju. Sellist asja ei ole vist enne juhtunudki.

Näeme järgmisel sõidul.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 30.07.2005 21:59:11 vasta tsitaadiga

Vaatasin seda Tšehhi pluginat ja mõtlen, et ei, too ei kõlba ikka kuhugi. icon_biggrin.gif RBR-Online on parim, kuna sellel juhul tekib sul tõeline rallitunne sisse, kui valmistud ja tead nädal aega ette, et nüüd see päev ja kella aeg, saad kokku oma maa sõitjatega ja hakkad võistlema kogu maailmaga just sellel hetkel jne. Hea on näha "live" aegu ning neid nähes oma tempot reguleerida jne. RBR-Online ikka parim, kujundus ja kõik on üldse paremini korraldatud, suvel on ralleid aint väheks jäänud. icon_neutral.gif A, nu, ega endalgi pole olnud aega just aktiivselt osa võtta nendest suvel.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
svenman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.04.2003




sõnum 02.08.2005 15:27:29 vasta tsitaadiga

Ajapuudus ongi suurim faktor, mis teeb pluginiga sõitmise paremaks. Seal saad valida vabalt aja millal sõidad oma sõidu ära ja ongi olemas. Suvel ei jõua pidevalt rbr-online sõidu ajaks koju. Samas näitab ka plugin katse ajal ajavõrdlust eelmiste sõitjatega. Nii et proovi ikka veel, hakkab meeldima icon_wink.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002




sõnum 02.08.2005 15:30:30 vasta tsitaadiga

Jep, see on ka minu jaoks ainuõige valik online-võistlustest osa võtmiseks. Kellaaegadele peale passimine on ikka väga raske tegevus.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 02.08.2005 21:34:44 vasta tsitaadiga

Olgu mis tahes küll, kuid seda erilist tunnet ei ole sees tolle pluginaga, mis on rbr-onlines. Eks ma kunagi proovin kah seda...
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Serio
HV kasutaja
Serio

liitunud: 05.12.2004




sõnum 02.08.2005 21:46:10 vasta tsitaadiga

Tunne on mõlemas sama, kõik oleneb sõidu tähtsusest. Kui on tähtis sõit siis lööb vahest ikka sellise vibra sisse, et force feedback rooli ei ole eriti vaja icon_razz.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 08.08.2005 17:38:17 vasta tsitaadiga

Eile oli siis ka sõit RbrOnlines ja ma võtsin osa ja jõudsin ka õnneks lõpuni. Eesruumi jõudsin 10 seci enne starti icon_smile.gif. Seekord oli juba subaruga kindlam sõita, kuid saba ikka lappas vahepeal ning kohati pidin lausa 160ga külg ees laskma USA-s, teadmata, kas terveks jään. Lõppkokkuvõttes sain 6nda koha. Igal rajal olid päris karmid momendid kuid chirdonheadis õnnestus, mul ikka täitsa õnnelikult 3 laksu panna. Üks neist meenutas Tommy Makkineni laksu, kui ta üle pildistaja mehe lendas icon_smile.gif, mul oli täpselt sama moment, süda jäi seisma, mõtlesin, et nüüd on metsas kah, kuid maandusin ratastele ja panin edasi icon_smile.gif .
Teine märkimisväärsem laks oli jaapanis, Tanner, kus ma ühel hüppel tegin niivõrd pika lennu, et õhus keeras auto juba ringi enne kui maandusin, see meenutas neid A-rühmas olevate masinate lende icon_biggrin.gif . Mõlemad replayd on päris lahedad välja tulnud .

Kordus 1
Kordus 2
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
svenman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.04.2003




sõnum 10.08.2005 23:24:43 vasta tsitaadiga

Mina annan alla. Kolm viimast sõitu rbr-onlines ja kolm korda on server minu aja ära kaotanud. Tekib tahtmine rbr-offline nimeks panna. icon_cry.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 27.04.2008 19:27:57 vasta tsitaadiga

Äge värk! Tegin täna üle väga pika aja RBR-online'is sõitu ning peab mainima, et kuradi lahe ikka. Nüüd, kus iga rada on võimalik kihutada iga ilmaga, teekattega ning rajatingimusega ehk siis kas märg, sombune või kuiv teekate, siis seda põnevam on.
Igal juhul alustasin tagasihoidlikult nagu ikka. Esimesed soome kruusateed panid ahetama ning pidin pidurit rohkem vajutama, kui pedaali. Poole peal sain tempo juba sisse ning hakkasin ka 5ndaid ja kuuendaid aegu välja sõitma. Lõpuks, kaks viimast kiiruskatset jäänud, olid need mõlemad usa kõige hüpete rohkemad rajad ning lisaks sellele oli ka märg teekate esindatud. Ma teadsin, et ainsal teekattel, kus ma konkurentsi vähegi suudan pakkuda, on asfalt. Andsin siis endast parima ja kui ma enne 2te viimast kiiruskatset kolme tüübiga üldkokkuvõttes 3ndale kohale kandideerisime, siis asfaldi peal hakkas rahvas muidku ära kukkuma. Eest otsast neid muidku pudenes ja lõppkokkuvõttes saingi teise koha esimest korda oma rbr-online ajaloos icon_biggrin.gif

Igal juhul sõit oli põnev ja jään ootama järgmisi kiiruskatseid. Viimane pilt ka tulemustest ja lipuvärvidest.

Edit:

Ahah, üks huvitav seik veel. Kui ma soomes sõitsin kruusaga, siis panin kohe alguses esiotsaga vastu kivi. Õnneks ei olnud hoog enam pidurdamisel nii suur ja mootor kahju ei saanud. Küll aga juhtus see, mis juhtus 2003 (oli vist see aasta) kui Märtin ja Park sõitsid Kreekas vist, kus neil kapott esiklaasi ette jäi. Just nõnda läks ka mul ning ära ta ei mõtlenudki tulla, hoogu ei saanud ka maha võtta, kuna niigi see mats lasi aja kaduma. Kahjuks ei saanud sõidu ajal pead armatuuri tasandile lasta ja pidin hoopis vaadet muutma ja bumperil olevat kaamerat kasutama.

kokkuvõte

Edit:

Tjah, tundub, et olen üksi siia teemasse jäänud, kuid ei ma ei lase ennas heidutada sellest icon_smile.gif

Sai ka täna üks mitteametlik test ralli läbitud ning pean tõdema, et 2 aastane suurem paus rbr-maailmast annab tunda. Pühapäeva sõitjatel ei ole mõtetki konkurentsi pakkuda oma ala professionaalidele. Seekordselt pidi tegema raskeid otsuseid rehvi valikul, ja kus ikka asfalt oli märg ja intermediate kummid all, siis vead olid kerged tulema. Samuti soome rajad asfaldiga, kus kraavi ääred olid ikka lumega kaetud - olid eriti ohtlikud. Ja nii ma seal vaikselt kulgesin kuni sõitsin ennast omas klassis üldkokkuvõttes 7ndaks kaheteistkümnest. Alustas wrc-d umbes 20 sõitjat. Ka 7 on number ja pidi ka õnne number olema nii et olen rahul icon_smile.gif


EDIT 27. aprill 2008:

Täna on sõit RBRO's - NextRally: 27/04/2008 sunday | FREE RALLY | not active | pwd: TBA | SS1: 21:00 GMT+2
Parool avalikustatakse kuskil veerand tundi enne sõitu.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  VMT: RBR Online mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.