Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Kas oled proovinud Windowsi hüljata Linuxi kasuks? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oled proovinud oma Windowsi op. süsteemi Linuxi oma vastu välja vahetada?
Jah, proovisin. Kuid kasutan Windowsi edasi.
42%
 42%  [ 407 ]
Jah. Kuid kasutan arvutis nüüd mõlemat op.süsteemi.
18%
 18%  [ 176 ]
Jah. Kuid kasutan nüüd muud op.süsteemi.
1%
 1%  [ 10 ]
Ei. Olen kasutanud vaid Linuxit.
1%
 1%  [ 10 ]
Ei. Kasutan vaid Windowsi
37%
 37%  [ 357 ]
hääli kokku : 960

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
sander85
HV kasutaja
sander85

liitunud: 30.09.2007




sõnum 11.05.2008 18:38:33 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
sander85 kirjutas:
miks puudub variant, et olen nüüd täielikult linuxile üle läinud? icon_rolleyes.gif
Ilmselt küsitlejat ei huvita üldse lõpptulemus vaid ta soovib infot ainult selle kohta, kas keegi on katset teinud icon_rolleyes.gif


no ma proovisin ka omal ajal, edukalt ja enam windowsi ei vaja, isegi võib öelda, et selle töös hoidmine tundub palju raskem icon_rolleyes.gif

_________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003




sõnum 11.05.2008 18:41:19 vasta tsitaadiga

Läheks hea meelega Linuxile üle kui oma Audigy SE helika tööle saaks icon_biggrin.gif
Kahjuks töö juures on Vista, et päris vabaks ei saa niikuinii icon_evil.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Notsu
HV vaatleja
Notsu

liitunud: 01.01.2003




sõnum 23.08.2008 08:49:51 vasta tsitaadiga

sander85 kirjutas:
miks puudub variant, et olen nüüd täielikult linuxile üle läinud? icon_rolleyes.gif

Oleks võinud küll jah sellise küsimuse kah panna. Olen seda isegi hiljem mõelnud. See küsitlus sai loodud kunagi päris ammu, sest mind hakkas teatud hetkel huvitama see, kuipaljud on üldse Linuxiga pisutki kokku puutunud, et räägivad kui raske või jama see on ja räägivad eri probleemidest. Suunitlus oli eelkõige Win kasutajatele mõeldud, kuna huvitas ka see, milliste probleemide otsa üleminekul satutakse ja tagasi wini tullakse-minnakse.

Ise olen ma Linuxis endiselt võhik ja peamiselt kasutan Wini. Kuigi mõningatel juhtudel siiski ka Linuxit, (eelkõige plaadilt). Ja ma julgen praegusel ajal öelda, et mingi eriline keerukus pole küll tavaliselt probleemiks. Pigem harjumused ja püsimatus neid muuta. Ise kasutan Wini eelkõige seetõttu, et kunagi sai siiski litsents ostetud. Samuti paari proge tõttu, mille alternatiivid Linuxis minule harjumatud või ei suuda need proged teise genereeritut süüa. Minumeelest on probleemid paljuski sarnased Vistale üleminekuga (need, kus kasutajana toppama jäädakse). Ja paljud Xp-s töötanud proged ei tööta ju ka Vistas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Kas oled proovinud Windowsi hüljata Linuxi kasuks? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.