Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Koduloomad ja/vs Koduarvuti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006




sõnum 30.03.2007 23:29:43 vasta tsitaadiga

Amarillo peldikus sugu tegemise unustasite ka ära icon_eek.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 31.03.2007 00:25:34 vasta tsitaadiga

me oleme algajad virutsillerid, õpime alles tapma ja lägastama icon_wink.gif
Kommentaarid: 202 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006




sõnum 31.03.2007 00:33:21 vasta tsitaadiga

syncmahv kirjutas:
Amarillo peldikus sugu tegemise unustasite ka ära icon_eek.gif icon_lol.gif


Kurat ja ma veel mõtlesin õhtul et olen popp ja noortepärane käisin õlle purk käes virust läbi.
icon_eek.gif

RPG16 kirjutas:
me oleme algajad virutsillerid, õpime alles tapma ja lägastama icon_wink.gif


Peaks mingid suuremad kursused orgunima. Nagu muidu lähed sinna pekstakse meiesugused Noobid välja sealt. icon_redface.gif
Kah torusiili ja värki.
Ma olen küll noor inimene aga Virukeskuses ma küll midagi head ei leia. Milleks? Mul on paremat teha kui virus istuda.
Käsi lõikuda, Või Amarillo WCs vastassugu ahistada. thumbs_up.gif

thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 31.03.2007 00:52:03 vasta tsitaadiga

Ok, aitab ot'st
keegi tahab võib siit teemast lapiga üle käia ja saasta ära pühkida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 202 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 31.03.2007 23:05:23 vasta tsitaadiga

RPG16 kirjutas:
Ok, aitab ot'st
keegi tahab võib siit teemast lapiga üle käia ja saasta ära pühkida icon_biggrin.gif


laurx'i postid võiks alles jätta icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kala912
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 02.04.2007 19:18:50 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
miski millimeetrine pleksi ekraanile peale, katseajaga kassile.
või siis vala telku üle selle lõhna värgiga mida kassid vihkavad.


Vala palderjaniga üle thumbs_up.gif icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
obu90210
HV kasutaja
obu90210

liitunud: 18.11.2002




sõnum 11.04.2007 18:42:09 vasta tsitaadiga

http://www.break.com/index/cat_vs_printer.html

kes sõi kodutööd ära? Kass!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
edgar77
HV vaatleja
edgar77

liitunud: 13.05.2006




sõnum 13.04.2007 09:42:16 vasta tsitaadiga

obu90210 kirjutas:
kes sõi kodutööd ära? Kass!

Päris hea jah icon_lol.gif
Aga sõbra koer magab everglide titan hiiremati peal icon_razz1.gif

_________________
X2
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
starnike
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2007




sõnum 18.04.2007 09:37:53 vasta tsitaadiga

Mul käis msnis ükskord mingi julm tähtis jutt ühega, kuna arvutilaua kõrval on tool, siis mingi hullu kiirusega jooskis mul väike lontu, ehk minijänes teisest toast suure kiiruga arvutituppa, otse toolile, siis arvutilauale ja muidugi möllas mu klavaiatuuril täiel rinnal, mingi hullem teks läks msn'i, selle jutu keskel oli veel muide niukene sõna, nagu m*nn, hakates seda hulljulget looma lauapealt maha lükkama, suutis see kepsjalg veel enterit vajutada, ma ei tea kuidas, aga kuidagi ta sinna vastu läks ning kogu see tekst jõudis teiseni. Aga see polnud veel kõik, arvuti ja tooli vahel oli veel supakas, mille kõrgus on täpselt tasa arvuti restardi ja väljalülitusnupuga ning krdi loom lendas supaka peale, suurest himust minema joostes suutis ta kuidagi( jälle ma ei tea kuidas )mu arvutile restardi teha, muideks, ma tõmbasin ühel msnist ühte filmi, mis oli 550mb juba laadinud. Olin mingi rämedalt vihane ning mõtlesin, et viskan selle hullu aknast välja, aga jällegi suutis ta puuris oma lolli nägu teha ning minu tuju leevendada. Hetkel vahibki lolli näoga puuris, teades, et arvutiuks on temajaoks igavesti kinni.
Aga sellel jänsul on ka pluss pooli, nimelt on ta loom, kes ei näri juhtmeid, õigesti teeb ka, sest muidu oleks puurluuk esimene luuk, millest ta välja ei saaks. Üks asi, mis mind kohutavalt kogu aeg hirmul hoiab, kui ta tubades lahti on, on see, et see krdi jänes, ikkagi jänes ei karda mitte kedagi, ega mitte midagi, ta on ühele taksi suurusele koerale peksa andud ning ka suurele valgele isaskassile kallale läinud ning ära teinud, olles ise neist kaks korda väiksem. Õnneks oskab see loom ka tore olla, joostes vahel mu juurde ja visates pikale küsitab ta ilusa pilguga pai icon_lol.gif .
Vot niukene huligaan on mul kordus.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 18.04.2007 15:28:37 vasta tsitaadiga

Mul juba mulje et see jänes on kassi ajudega, vägagi kassile iseloomulikud jooned ju icon_razz.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2007 15:35:41 vasta tsitaadiga

aga minu "elamus" olev kass närib juhtmeid... samas minu toas ei ole ja mingu juhtmeid ei puutu (leping tehtud icon_razz.gif ) seega päris kass see jänes ei ole....


vast pane ta iga kord kui pahandust teed ühte suurde prae potti....

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2007 16:03:47 vasta tsitaadiga

s6brad on pika " treenimisega" saanud kassidelt 2ra kombeid: voodis magamine, lauapeal k2imine.. kass vana tropp, ei suuda halba kommet 2ra unustada.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
starnike
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2007




sõnum 18.04.2007 16:09:36 vasta tsitaadiga

RustyZ, suht ongi ju icon_lol.gif . Lükkab mingi plastikpudeleid mööda tuba ringi, läheb muide karvastele sussidele millegi pärast kallale, mul on nimelt karvased koerpeakujuga sussid, käiia ma nendega kahjuks ei saa, kuna mind tõmmatakse esimesel pilgul pikali maha icon_lol.gif .

angel "vast pane ta iga kord kui pahandust teed ühte suurde prae potti...."

Äkki ootaks ennem jõulud ära?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2007 16:17:07 vasta tsitaadiga

tegelt mõnus kui kass voodis magab ja jalgu soojendab....


Ega jõuludeni on veel aega... vast selleks ajaks võtab õppust ja saab aru kes peremees on.... jänes muidu mõtleb et ta karja liider seal ja teeb mis tahab icon_lol.gif


ps: seda tahaks näha kuda sa karvaste sussidega jooksed ja jänes taga ajab 8)

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
starnike
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2007




sõnum 18.04.2007 16:26:26 vasta tsitaadiga

Eks ta üks rüblik ole, vanevanemate juures kuidas hüppas turnis teleka otsa, jooksis mööda aknalauda, nii et lilled alla kukkusid, uskumatu loom on, aga meil on karistus olemas, nii kui mingi värki jälle teeb, istub tund, mitu, puuris, kus ta sugugi olla ei taha. Tal on veel kombeks oma pea sulle käe alla panna, kui pai tahab icon_lol.gif .
Muide, üks suss on juba omadega läbi peaaegu, ta kisub ja peksab neid käppadega, tõeline monstrum, ise veel mingi väike tatt alles icon_lol.gif .

Peab talle rääkima, mis asjad need jõulud on ja mida sel ajal tehakse, küll siis maha rahunema hakkab. icon_lol.gif .
Suvel vahel ajab väljas meil kassi taga ju icon_lol.gif .
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 18.04.2007 16:43:11 vasta tsitaadiga

angel, kui õppust ei võta sis pane potti, pott ahju ja iga kord kui pahandust teeb lisad nac sooja juurde icon_biggrin.gif
ega ta seda kaua talu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 202 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 18.04.2007 17:06:08 vasta tsitaadiga

starnike kirjutas:
Eks ta üks rüblik ole, vanevanemate juures kuidas hüppas turnis teleka otsa, jooksis mööda aknalauda, nii et lilled alla kukkusid, uskumatu loom on, aga meil on karistus olemas, nii kui mingi värki jälle teeb, istub tund, mitu, puuris, kus ta sugugi olla ei taha. Tal on veel kombeks oma pea sulle käe alla panna, kui pai tahab icon_lol.gif .
Muide, üks suss on juba omadega läbi peaaegu, ta kisub ja peksab neid käppadega, tõeline monstrum, ise veel mingi väike tatt alles icon_lol.gif .

Peab talle rääkima, mis asjad need jõulud on ja mida sel ajal tehakse, küll siis maha rahunema hakkab. icon_lol.gif .
Suvel vahel ajab väljas meil kassi taga ju icon_lol.gif .


täpselt nagu minu kass. mingi jookseb ja laamendab, närib susse, maadleb täiega, möllab, siis kui pahandad siis situb ja vahib armsalt ja pärast õhtul tuleb poeb küljealla:D
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2007 17:07:42 vasta tsitaadiga

päris piinata ei tasu....

vat kui tore loom ja annab perele tegevust ja tsirkust....

vähemalt igav ei hakka.... midagi teha ei ole karvased sussid jalga ja jänes puurist välja icon_lol.gif

egas ma mingi jänese spets ole aga suht müstiline loom tundub see teemas olev jänes olevat... mingi närilise, kassi ja koera segu? Ultimate koduloom ? icon_eek.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
starnike
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2007




sõnum 18.04.2007 17:59:44 vasta tsitaadiga

Mingi imelik elukas on jah... Võib-olla mõjutas teda koer, kes mul kunagi oli ja nad koos hirmasti nügisid üksteist, igatahes mind paneb hämmasta, kui julge üks jänes on, vähemalt mul, ei pane ta pakku midagi, kui mõni võõras siis tammub, eriti loom.

Muide, tuli mul üks lugu meelde veel. Olid mul kunagi niukesed tegelased, nagu Jaapani tantsuhiired, väga väikesed hiired on ja hüppevad väga kõrgele, eriti puuris, nh, oli mul üks väike tegelane peos, aga krt, putku sai, nii teate kuhu see tegelane puges? Mul restardi nupust natuke all pool on mingi luuk, mis lahti käib ja see oli lahti ning see tüüp jooksis sinna sisse ju icon_lol.gif . Ruttu arvuti kinni, ega muud moodi kätte ei saanud, kui tuli korpus maha võtta icon_lol.gif .
Mu sõbral elasid 3-4 päeva hiigel suure ja raske kapi all 2 rotti, kodurotid, nad elasid tal puuris, aga nad panid üks päev putku ja kapi alla, välja neid meelditada ei saanud, nad lihtsalt ei tulnud, kapi ka liigutama ei hakatud, loodeti, et tulevad välja, öösel käisid muidugi väljas, siis kui kõik magasid, junnasid igale poole jne, aga kui pere ülesse sai, siis olid jälle kapi all icon_lol.gif . Närisid öösel arvutil juhtmed läbi icon_lol.gif . Üks päev, aga tulid päeval välja ja sõber viskas ruttu kasti ette, pani uksed kinni ja sai kätte mõlemad. Pärast kappi liigutades leiti tapeedist tühjaks söödud sein, suht jube icon_smile.gif .
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hõljuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2004




sõnum 18.04.2007 18:17:47 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:

täpselt nagu minu kass. mingi jookseb ja laamendab, närib susse, maadleb täiega, möllab, siis kui pahandad siis situb ja vahib armsalt ja pärast õhtul tuleb poeb küljealla:D


Väga armas.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.04.2007 19:35:49 vasta tsitaadiga

jänesed on jah ühed julmad elukad, väga tugevad kah veel oma tagajalgadega...
endal oli kah paar aastat tagasi jänes, enda toas välja õpetatud et ühtegi juhet ei puutunud
kui kass temaga eriti tegutseda ei viitsinud siis ta lihtsalt jooksis peaga talle külje pealt sisse icon_razz.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 18.04.2007 21:22:19 vasta tsitaadiga

Hõljuk kirjutas:
RustyZ kirjutas:

täpselt nagu minu kass. mingi jookseb ja laamendab, närib susse, maadleb täiega, möllab, siis kui pahandad siis situb ja vahib armsalt ja pärast õhtul tuleb poeb küljealla:D


Väga armas.


fakk, typo icon_lol.gif /me on lauaall kõveras
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2007 22:16:32 vasta tsitaadiga

Kui ma veel teismeeas olin, ajas kassipoeg mind korra mööda tuba taga.... talle meeldisid inimeste jalad väga, armastas mänguhoos küüntega jala külge karata. Tollal ma sellega nii harjunud polnud, pealegi tavaliselt see kassike seda eriti järjekindlalt ei harrastanud-paar hüpet jala külge ja siis võttis mingi muu tegevuse käsile. Tol päeval aga oli kiisu hüperaktiivne, ei jätnud mu jalgu rahule ja siis jooksingi tal eest ära. Üle toa toolide, laua ja diivani kuni kööki, kus ma alles taburetil varju leidsin, sinna ta mulle järgi ei hüpanud, istus natuke tabureti all, oodates, et maha tuleksin icon_biggrin.gif Sama kass suutis ühel hommikul esikus minu ja õe jalgrattad pikali joosta. Ja kuidas ta lastetuba armastas-tal polnud mingi probleem kasvõi tund aega ukse taga näuguda, aga sisse ta pidi saama.

Hiljem muidugi harjusin ära.... nüüdseks üle 10 aasta kassidega koos elatud ja kui kass mänguhoos mu kätt pureb, ma kaifin seda thumbs_up.gif

Aastaid tagasi oli õel kodujänes ja too pani ühe korra mu kõrvaklappide juhtme pintslisse. Õnneks olid odavad mõnekümnekroonised krapid, mida oli lihtne parandada.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2007 22:18:54 vasta tsitaadiga

koduloomade orjad olete.... kass annab tappa icon_lol.gif

ma parem treenin kassi nõnda et teistele annab tappa ja mind ei puudu icon_razz.gif

Aga jah... kui kassi eest ära joosta siis kass arvab et mäng ja tulebki kallale... suured kahejalgset rotid mis teha icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dianatrix
Kreisi kasutaja
Dianatrix

liitunud: 14.03.2006




sõnum 19.04.2007 09:30:42 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
koduloomade orjad olete.... kass annab tappa icon_lol.gif

RustyZ ei ole kodulooma ori, nagu näha. Tema kassil kohe põhjalauad alt ära, kui pahandada saab. icon_biggrin.gif

EDIT: oma koerast siis ka... Pidevalt hüppab klaverile ja teeb IRC's margi täis mingite öä'üõõ tekstidega. icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Koduloomad ja/vs Koduarvuti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.