Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Elisa taotleb parima leviala kaubamärki märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 28.09.2008 12:01:22 vasta tsitaadiga

wanawoll, kui elisakese levi otse mõnede elisa mastide all ainult üle prahi on, siis see ei tee mitte kuidagi teda parima leviga firmaks ja kogu see uudis on üks suur reklaamimöla!
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juser
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2001




sõnum 28.09.2008 12:05:07 vasta tsitaadiga

Läksin suvel EMT-st üle Elisasse ning kõik hakkimised ja katkemised kadusid ära. 10 aastat arvasin, et EMT viga see ei saa ju olla, peaks ju parim olema.
Omast kogemusest võin nüüd öelda, et Tartus ja Tartu maakonnas, kus ma tööasjus käin, on kindlasti Elisa levi kõvasti parem kui EMT-l.
Kodus helistades ei pea ma enam kindlasse nurka minema, et kõne ei katkeks, saan koos telefoniga majas ringi käia.
Arvan, et kõigil tasub selle peale mõelda ja proovida teisi võrke ning mitte kiita liiga palju EMT-d.
Lisaks veel arved vähenesid märgatavalt.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 28.09.2008 13:06:11 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
wanawoll, kui elisakese levi otse mõnede elisa mastide all ainult üle prahi on, siis see ei tee mitte kuidagi teda parima leviga firmaks ja kogu see uudis on üks suur reklaamimöla!

Üldiselt on asjaga nii et kui muhvigi tarka öelda ei oska siis hoiaksin labased kommentaarid endale vms. thumbs_up.gif
Arvestades klientide arvu siis oleks puht füüsiliselt võimatu masti all kõigil rääkida ja kvaliteediga rahul olla.
Tarbi oma operaatori teenuseid ja ole rahul beer_yum.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 28.09.2008 13:25:53 vasta tsitaadiga

Muuseas, ma tarbin ka elisa teenuseid. Seega ma tean päris täpselt mida ta väärt on ja mida mitte icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 28.09.2008 13:28:11 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
Muuseas, ma tarbin ka elisa teenuseid. Seega ma tean päris täpselt mida ta väärt on ja mida mitte icon_exclaim.gif
Ka mina tarbin ja ei oma ühtegi probleemi
Kui omad siis vaheta ära,ma küll ei tarbi asju või teenuseid mis ei tööta või on puudulikud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 28.09.2008 15:11:38 vasta tsitaadiga

Ma eespool kirjutasin, mis neil on ainsana tarbitav teenus õiglase hinnaga (ehkki asukohta tuleb valida tsipa) icon_wink.gif
Ja muidu levivärk - eelistangi enamasti helistamisteks kasutada emt-teenust, kuna levi on kindlam igal pool ringi liikumisel icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006




sõnum 29.09.2008 00:56:00 vasta tsitaadiga

olen EMT-s ja pole kunagi probleeme olnud leviga. Pole kunagi kasutanud elisat ega tele2 nii et ei oska kommenteerida icon_confused.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 29.09.2008 10:13:23 vasta tsitaadiga

Mina olen nüüdseks endine elisa klient. Kokku oli seda siis 18 kuud ja emt-st tulnuna võin öelda, et rakveres on neil küll kehvem levi. Samuti sai see tallinna piirkond kus elan, alles käesoleval kevadel 3G leviala. Enne seda oli siin vaid tele2 ja emt oma. Kui hakata veel meenutama, siis tegelikult pidin tallinnas ka oma kodus täheldama kõnede pidamisel ilmnema hakanud anomaaliaid. Seega võin omadest kogemustest öelda, et Elisa mobiilside kvaliteet on alles kolmandal kvaliteedi kohal. Näiteks Elisa mobiilse interneti suhtes aga tahaksin kasutada probleemse poolaasta järel vaid väga vängeid sõimusõnu ja hoiatada kõiki teisi selle eest https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=373509
Ma arvan, et antud juhul me kõik aitame kaasa Elisa reklaamkampaaniale juba ainuüksi sellele teemal siin arutades. Samas ma mõistan sealse müügiosakonna käiku, sest emt on liider ja tele2 on hinnaliider ning selle järel pole vahepeale jääv elisa ei liha ega kala. Eks nad selle pärast siis mõtlesidki kaubamärgi peale.
Olin ka Tele2 klient vähemalt 1,5 aastat kuid telefon oli enamasti kodune ja eriti ei kõnelenud ka kuid neil vähestel kasutamise kordadel probleeme ei kohanud. Paikapidava järelduse tegemiseks aga kasutasin liiga harva.

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.09.2008 13:03:48 vasta tsitaadiga

Mul kodus tele2 ja emt max, aga elisa levi oli ikka väga hädine 1-2 pulka. Sai näpitud elukaaslase telefoni ja zeniga oli sama lugu ka annelinnas. Vähemalt mina ei saa aru kuidas see "parim" leviala tuleb neil icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 29.09.2008 23:53:32 vasta tsitaadiga

link :: Elisa ei kavatse leppida EMT "kõige parema" reklaamiga

tsitaat:
Mobiilsideoperaator Elisa ei saa enda sõnul leppida sellega, et EMT nimetab end parima levialaga mobiilivõrguks selle kohta faktilist tõestust omamata.


Khm ?
tsitaat:
„Me ei taha mitte EMT kuvandit murda, vaid teha tarbijale selgeks, et tänasel päeval on häid võrke kaks, mitte üks, nagu inimesed kipuvad arvama,“ ütles Seppänen.


Mõtlen just sellest küljest,et kui tõesti EMT ei ole igalpool parim jne,et arusaadav,et Elisa torgib ja norib,et miks selline reklaam.Kuid ise samal ajal taotleb parimaleviala märki?
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2008 02:12:03 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
wanawoll, kui elisakese levi otse mõnede elisa mastide all ainult üle prahi on, siis see ei tee mitte kuidagi teda parima leviga firmaks ja kogu see uudis on üks suur reklaamimöla!
Mulle vaikselt tundub et selle kampaaniaga keeravad nad endale hoopis.Nagu lasteaed ,mul on parem ja ilusam.Ei jäta just mõtlevate inimeste muljet..
Ise kasutasin aastaid endist elisat (radjolinja) ja liikusin just viletsa levi pärast maal,yle tele2 ja pole siiani kordagi kahetsenud.et levi pole kuskil vms.
elisasse (juba nimi on labaselt ahvitud) ikka enam tagasi ei lähe.Praegu vaadates firma esindajate ärplemist ja kuulates reklaami-meil on parim levi lala linnades.. (peale linnade on ka muid kohti olemas ,kus inimene liigub) tundub et,turuosas jäädakse vist julmalt alla et on vaja juba meeleheitlikult ärplema hakata.
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 30.09.2008 04:25:58 vasta tsitaadiga

alliance,
tsitaat:

elisasse (juba nimi on labaselt ahvitud)

Tahad sa sellest rääkida veel icon_idea.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 30.09.2008 06:43:12 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis Mario. 22.12.2012 14:02:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 30.09.2008 08:24:53 vasta tsitaadiga

Tegelikult - mitmed räägivad, et emt-ga nad maksaksid ennast lolliks....minul on olnud aastate jooksul võimalus jälgida nii emt kui elisa paketi mitme telefoni arveid ja väljavõtteid kõnemahtude osas ja arukalt valitud kõnepaketi puhul ütleks, et olulist vahet pole silma torganud üldse, täpseid võrdlusarvutusi küll pole ette võtnud kuimitu protsendikest vahe on....ja vist polegi mõtet hakata täppisvõrdlusi tegema - kui ehtsalt lolliksmaksmist oleks, siis oleks emt juba ammuilma klientidest tühi.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2008 08:29:57 vasta tsitaadiga

mikk36, Regio kaart. Sateliitfotosid küll pole, kuid kaart on tõesti ajakohasem kui Google oma. Varem oli see avalik ning Nutimap kasutas ka seda, kuid nüüd muutus see millegipärast EMT omandiks. Ju siis oli nõus EMT selle eest maksma, kuina läbi Nutimapi oli see nagu vabavarana kättesaadav. EMT saab oma tasu tagasi arvatavasti läbi andmeside, sest mobiiltelefoni pole võimalik seda kaarti laadida.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2008 08:40:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Minul ajas Elisa karva turri siis kui nad Elioni järgi sarnase kirjapildiga nime ja värvilahenduse valisid ning kinnitasid, et see ei ole sarnane, kuid mina ajasin võõras linnas nende esindused segamini.


wanawoll kirjutas:
alliance,
tsitaat:

elisasse (juba nimi on labaselt ahvitud)

Tahad sa sellest rääkida veel icon_idea.gif


Loe selle teema minu esimest posti, siis saad aru. Elisa oli see AHV kes võttis oma nime Elioni järgi ning Tele2 järgi ahvisid omal Tele Yhe. Need on need loomad, kes ei oska ilma teisi laimamata oma reklaamikampaaniat organiseerida icon_exclaim.gif

Tore muidugi, et on imimesi kes asuvad ka jõe vastaskaldal, sest muidu poleks vaidlusel jumet, kuid nii kiivalt oma teenusepakkjat kaitsta saab ainult inimene kes saab tema käest palka ja mitte ei maksa ainult arveid. Kas tõesti Elisal siis sa ühtegi viga ei näe? Kas reklaamieetikast oled midagi kuulnud. Isegi labased pesupulbrifirmad ei näita konkurendi pakendit vaid valget karpi, siin aga võrreldakse nahaalselt kumb kõnekaart on odavam ja kelle leviala parem icon_evil.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2008 09:44:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Elisa oli see AHV kes võttis oma nime Elioni järgi

Soome emafirma kandis seda nime siiski juba aastast 2000
http://en.wikipedia.org/wiki/Elisa_Oyj

Elisa Oyj (Elisa) is a Finnish telecommunications company founded in 1882 (known until July 2000 as HPY or Helsingin puhelinyhdistys).

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 30.09.2008 13:05:12 vasta tsitaadiga

UB, Järgmisena olekski seda viidanud mida Tanel, juba tegi thumbs_up.gif
Seega kontrollime fakte ja äkki Elion lähtus sellest teadmisest,et võtab sarnase nime Elisaga,kuna oli teada mida emafirma juba kannab 8)
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 30.09.2008 13:24:11 vasta tsitaadiga

Täpselt ei mäleta - kas sel ajal, kui elisa nimi Eestis kasutusele võeti ta üldse tavatelefone/sidet pakkus? Alguses oli neil nagu ainult mobladega seotud äritegevus ja sel ajal siis polnud elion ja elisa konkurendid. Elion mobiilleviga ei tegele otseselt tänapäevani, emt on selle turuosa jaoks.........
Seega on või vähemalt oli minu silmis see nimesarnasuse probleem ülepaisutatud, rohkem reklaami eesmärke täitev, et inimesed rohkem tähele paneks.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 30.09.2008 13:31:04 vasta tsitaadiga

Elisa võetigi see pärast et liitusid Uninet ja Radiolinja.
Elion on juba pikemat aega teenindanud täiesmahus EMT-i kliente aga EMT ei teeninda Elioni asjadega
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 30.09.2008 13:39:55 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Elisa võetigi see pärast et liitusid Uninet ja Radiolinja.
Elion on juba pikemat aega teenindanud täiesmahus EMT-i kliente aga EMT ei teeninda Elioni asjadega
Õige küll, see ühinemine....aga siis kui väga norida tahta, siis kippuski tulema tõesti see sarnase nime võtmine ehki soome emafirma nime alusel mingi moraalne õigus selleks minu silmis on....samas mind pole see nimede sarnasus kordagi häirinud.
Mida aga selle täies mahus teenindamisega mõtled? Ruume olen ühistena küll kohanud aga asja ajanud ikka "õige" teenindaja juures, muidu on kiputud vabandama, et peate minema teise teenindaja juurde....
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 30.09.2008 13:43:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mida aga selle täies mahus teenindamisega mõtled?

Seda et Elioni shopis saad kõik tehingud tehtud ka mobiilindusega aga EMT-i pole mõtet fix värgiga tüütama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 30.09.2008 13:51:27 vasta tsitaadiga

Ei, päris kõike ei saa, kui seal just juba eespoolmainitud viisil mõlema teenindajat pole.
Näiteks kui sul on emt-kinkekaart, siis saad seda kasutada ainult emt-s, elionis see ei kehti.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 30.09.2008 13:54:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Näiteks kui sul on emt-kinkekaart

See jah poe keskne,ma mõtlesin üldist teenindust thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Elisa taotleb parima leviala kaubamärki mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.