Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Pihi.net märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2006 16:04:48 vasta tsitaadiga

Death kirjutas:
pihi.net on virtuaalhost selles serveris ilmselt. pihi.neti saaksid näha ilmselt kui selle IP ja pihi.net paari hosts faili pistaksid. teine variant on, et proxy köhib teda buffrist välja.


Leht tuli tõesti ette kui lisasin read hosts faili:

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc


194.204.30.249   pihi.net
194.204.30.249   www.pihi.net
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2006 18:01:28 vasta tsitaadiga

tõesti, peale hosts faili modimist saab lehele. isegi pihtida sai:D aga ei usu eriti et see üles läheb:P
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 16.05.2006 19:58:16 vasta tsitaadiga

http://pihi.net/?mid=1120 icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Rõvenaljakas ja mõnele ebanaljakas,aga noh,kui mul juba on selline väärastunud huumorimeel icon_redface.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2006 22:27:57 vasta tsitaadiga

PCman, suured tänud! Tundsingi pihtimustest puudust. icon_razz1.gif
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 17.05.2006 11:01:25 vasta tsitaadiga

MOTT. Pihi.net on nii populaarne et nüüd on kõik HVlaste hosts failid sellega reostatud icon_wink.gif
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003




sõnum 05.07.2006 10:10:17 vasta tsitaadiga

http://pihi.ahju.ee/ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
artur-
HV veteran
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2006 20:02:41 vasta tsitaadiga

me@homeq kirjutas:
http://pihi.ahju.ee/ thumbs_up.gif


The page cannot be displayed
The page you are looking for is currently unavailable. The Web site might be experiencing technical difficulties, or you may need to adjust your browser settings
blablabla
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 05.07.2006 20:09:46 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
me@homeq kirjutas:
http://pihi.ahju.ee/ thumbs_up.gif


The page cannot be displayed
The page you are looking for is currently unavailable. The Web site might be experiencing technical difficulties, or you may need to adjust your browser settings
blablabla

kõik funkab....
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Coolest
HV veteran

liitunud: 04.07.2006




sõnum 05.07.2006 21:24:56 vasta tsitaadiga

sama siin


edit -
see nagu ylikoom icon_smile.gif

Teate, ma lasin talvel nii kõrge kaarega lumme et kohe uhke tunne tuli. Nüüd hakkas süda kripeldama.. äkki oleks natuke madalamalt pidand laskma.. noh õthune aeg ka ja nii..
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003




sõnum 06.07.2006 21:06:33 vasta tsitaadiga

http://pihi.ahju.ee/?171

icon_lol.gif

EDIT:Lehega mässaja on hetkel puhkusel. Uuendused ja muu kama tulevad augustis. Cheers! icon_sad.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 06.07.2006 22:39:27 vasta tsitaadiga

http://pihi.ahju.ee/?77

njh..
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Coolest
HV veteran

liitunud: 04.07.2006




sõnum 06.07.2006 23:48:37 vasta tsitaadiga

irf
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
treu
HV vaatleja

liitunud: 03.07.2006




sõnum 07.07.2006 02:13:10 vasta tsitaadiga

Yup, omanik läheb homme hommikul 8se rongiga trippama. Aga enne augustit ta peaks juba tagasi olema.

Kusjuures isegi ühe pihtimuse autor icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2006 13:21:58 vasta tsitaadiga

selle eelmise või icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
treu
HV vaatleja

liitunud: 03.07.2006




sõnum 07.07.2006 14:14:59 vasta tsitaadiga

Natuke üle sajakonna sissekande võrra tahapoole, siiski.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2006 15:46:10 vasta tsitaadiga

Südamest kahju, et algne pihi.net on surnud, aga nagu näha.. kõik jõuab kunagi oma lõpuni.

Vanas Pihi.net'is oli üks postitus, mis mulle päris meeldis. Kaevasin ta google.com'i cachest välja.. Seda ei oska öelda, kui palju selles postituses tõtt leidub, aga autor oli selle hingega kirjutanud & lihtsalt tore on vaadata, kuis' vahelduseks keegi midagi siiralt internetis räägib (olgu selleks kasvõi laim).

pihi.net kirjutas:
# 17348 // 11.08.05

tere... ma lihtsalt pean oma viha välja valama hinnavaatlus.ee foorumi kasutajate peale. ma olen (õigemini olin kasutaja, loo lõpust leiate miks ma enam ei ole kasutaja) ka ise seal aastaid kasutaja ning kõiki sealse foorumi tegelasi ma idikateks ja lapsemõistusega olenditeks ei pea, sest just vanemad persoonid on mõistlikud ja oskavad vajadusel tarka nõu anda. kuid just need nö. supermegahüper tiinekatest (antud foorumis klassifitseeruvad tiinekate alla 16-22aastased) arvutiässad... just need on probleemiks... ja see suhtumine kaaskasutajatesse... võeh, see on jube...

kodune kasvatus ja nn lastetuba olid vist paljudele väga viletsad või olematud.... suhtumine uutesse ja vähem tarkadesse arvutialal ei peaks kohe kraesse kargamine olema kui esitatakse mingi küsimus... näiteks paugutakse et kasuta googlet või kasuta otsingut, no kurat võtaks kui sa oled kasutanud ja ei leia SEDA mida sul VAJA siis aidake mitte ärge mölisege... ja see piraatluse teema... see on ka nagu ma ei tea mis asi...

hiljuti oli ühest eesti arvutiajakirjast link pandud et odavamast versioonist saab kallima versiooni kui natuke aju liigutada ja registrit muuta, siis kohe kõik karmid vennad et ou blää kle see on piraatlus ja siin foorumis piraatlust ei sallita ja loogish et kohe mitu mitu mitu mitu postitust mõttetut et mul on arvutis ainult legaalne tarkvara, no piixu küll, esiteks ma tahaks näha kodukasutajat kellel on arvuti tarkvara 110% legaalne, seda ma tahaks näha, ja teiseks kui te nii karmid tegijad olete siis miks enamus postitusi on mõttetud õlleklaasi emotikonid ja niisama „vaimukad” välgatused mis ei aita ega muuda kedagi targemaks... kuradi sitapead raisk...

siis veel selline asi nagu sõimatakse mõnd algajat kes teeb kas kogemata või siis viletsa internetiühenduse pärast mitu postitust järjest või siis mingis foorumis ütleb ka midagi vähem tähtsat, siis on ka kohe need mehahüper ITteismelised kiimlejad kallal nagu raisakotkad et „fakk fakk läbu läbu bänn bänn”... seline asi ajab ka kohutavalt närvi, ja kui vaadata siis selle vigiseja enda postitusi... üllatus üllatus ärgake nüüd inimesed MAAILM ÄRKA... oi kui palju on neid ühesõnalisi postitusi ja õllekruusi emotikone... isegi mõned kahesõnalised postitused leiab sealt... *aplaus* väga tähtsad ja vajalikud postitused... poleks uskunud et nii kohe saab...

(aukartus) ... ja ma sain ise ka bänni selle eest et ma julgesin ühte HV guru natuke manitseda et inimene on alles uus arvuti tarkvara vallas ja ei peaks kohe kurjustama kui esitab natuke labasema küsimuse super tarkadele iti meestele... kohe kergem hakkas... aitäh

Hinnatud 481 korda | keskmine hinne: 3.31

algne link: http://pihi.net/?mid=17348
cache: http://216.239.59.104/search?q=cache:6QokOS_kPP8J:pihi.net/%3Fmid%3D17348+&hl=en&ct=clnk&cd=1&client=firefox-a
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2006 16:09:19 vasta tsitaadiga

Väike tõepõhi on all asjal küll tegelt icon_wink.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 26.07.2006 16:11:35 vasta tsitaadiga

Timberg, siit cachest hakkas kohe silma pihi.net'i sõnumiga saadetud pihtimused

tsitaat:
TERVITAN LÜGi 12B KLASSI AITÄH VÄRDJAD KOMPLEKSIROHKETE AASTATE EEST. HOORAD RAISK


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif täitsa lõpp, see ajas naerma icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005




sõnum 26.07.2006 16:19:21 vasta tsitaadiga

pihi.net kirjutas:
# 17348 // 11.08.05

tere... ma lihtsalt pean oma viha välja valama hinnavaatlus.ee foorumi kasutajate peale. ma olen (õigemini olin kasutaja, loo lõpust leiate miks ma enam ei ole kasutaja) ka ise seal aastaid kasutaja ning kõiki sealse foorumi tegelasi ma idikateks ja lapsemõistusega olenditeks ei pea, sest just vanemad persoonid on mõistlikud ja oskavad vajadusel tarka nõu anda. kuid just need nö. supermegahüper tiinekatest (antud foorumis klassifitseeruvad tiinekate alla 16-22aastased) arvutiässad... just need on probleemiks... ja see suhtumine kaaskasutajatesse... võeh, see on jube...

kodune kasvatus ja nn lastetuba olid vist paljudele väga viletsad või olematud.... suhtumine uutesse ja vähem tarkadesse arvutialal ei peaks kohe kraesse kargamine olema kui esitatakse mingi küsimus... näiteks paugutakse et kasuta googlet või kasuta otsingut, no kurat võtaks kui sa oled kasutanud ja ei leia SEDA mida sul VAJA siis aidake mitte ärge mölisege... ja see piraatluse teema... see on ka nagu ma ei tea mis asi...

hiljuti oli ühest eesti arvutiajakirjast link pandud et odavamast versioonist saab kallima versiooni kui natuke aju liigutada ja registrit muuta, siis kohe kõik karmid vennad et ou blää kle see on piraatlus ja siin foorumis piraatlust ei sallita ja loogish et kohe mitu mitu mitu mitu postitust mõttetut et mul on arvutis ainult legaalne tarkvara, no <b>piixu</b> küll, esiteks ma tahaks näha kodukasutajat kellel on arvuti tarkvara 110% legaalne, seda ma tahaks näha, ja teiseks kui te nii karmid tegijad olete siis miks enamus postitusi on mõttetud õlleklaasi emotikonid ja niisama „vaimukad” välgatused mis ei aita ega muuda kedagi targemaks... kuradi sitapead piix...

siis veel selline asi nagu sõimatakse mõnd algajat kes teeb kas kogemata või siis viletsa internetiühenduse pärast mitu postitust järjest või siis mingis foorumis ütleb ka midagi vähem tähtsat, siis on ka kohe need mehahüper ITteismelised kiimlejad kallal nagu raisakotkad et „fakk fakk läbu läbu bänn bänn”... seline asi ajab ka kohutavalt närvi, ja kui vaadata siis selle vigiseja enda postitusi... üllatus üllatus ärgake nüüd inimesed MAAILM ÄRKA... oi kui palju on neid ühesõnalisi postitusi ja õllekruusi emotikone... isegi mõned kahesõnalised postitused leiab sealt... *aplaus* väga tähtsad ja vajalikud postitused... poleks uskunud et nii kohe saab...

(aukartus) ... ja ma sain ise ka bänni selle eest et ma julgesin ühte HV guru natuke manitseda et inimene on alles uus arvuti tarkvara vallas ja ei peaks kohe kurjustama kui esitab natuke labasema küsimuse super tarkadele iti meestele... kohe kergem hakkas... aitäh

Hinnatud 481 korda | keskmine hinne: 3.31
ise olen sellega 99% nõus. mind ajab vihale täpselt sama asi siin foorumis, ise käin HV-s peaaegu igapäev ja suht tihti tulevad sellised postitused ette kus öeldakse, et kasuta googlet jne...
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2006 16:20:04 vasta tsitaadiga

eyelids kirjutas:
tsitaat:
TERVITAN LÜGi 12B KLASSI AITÄH piixud KOMPLEKSIROHKETE AASTATE EEST. HOORAD piix

:lol: :lol: :lol: täitsa lõpp, see ajas naerma :D

Kurat.. kuidas nii hea asja sain silmist mööda lasta. Oh neid.. oh neid. Tänud viite eest.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005




sõnum 26.07.2006 16:28:00 vasta tsitaadiga

Lordlesta kirjutas:
ise olen sellega 99% nõus. mind ajab vihale täpselt sama asi siin foorumis, ise käin HV-s peaaegu igapäev ja suht tihti tulevad sellised postitused ette kus öeldakse, et kasuta googlet jne...


See googlesse saatmine on kohati õigustatud kohati mitte. Ise olen end paar korda tabanud mõttelt, et kui keegi viitsis juba postitada, et "kasuta googlet" siis oleks võinud ju selle asemel lihtsale küsimusele üherealise vastuse kirjutada... et selline demonstratiivne üle google'i saatmine on nõme.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naljatilk
HV kasutaja
Naljatilk

liitunud: 03.03.2006




sõnum 26.07.2006 22:27:35 vasta tsitaadiga

Draax kirjutas:
Lordlesta kirjutas:
ise olen sellega 99% nõus. mind ajab vihale täpselt sama asi siin foorumis, ise käin HV-s peaaegu igapäev ja suht tihti tulevad sellised postitused ette kus öeldakse, et kasuta googlet jne...


See googlesse saatmine on kohati õigustatud kohati mitte. Ise olen end paar korda tabanud mõttelt, et kui keegi viitsis juba postitada, et "kasuta googlet" siis oleks võinud ju selle asemel lihtsale küsimusele üherealise vastuse kirjutada... et selline demonstratiivne üle google'i saatmine on nõme.
enamus asju on võimalik google'st kätte saada otsingu teel, tuleb ainult lisada õiged sõnad sinna kasti.

ja ei ole mõtet eriti nämmutada inimestele kõike ette.. muidu nad ei hakkagi ise kunagi mõtlema.

postscriptum. ei kasuta õllekruusi emoticoni, sest ei meki see pruulitud vesi eriti.

_________________
Vaata pilti
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005




sõnum 26.07.2006 23:53:56 vasta tsitaadiga

mina isiklikult küll ei hakkaks teistele näkku sõimama, et kasuta otsingut ja googlet ja muud sellist kraami.
kui ma teaks IT-st palju, aitaks ma neid hädasolijaid suurima rõõmuga ilma, et peaks koguaeg neid google poole saatma ja võib-olla mõni isegi ei tea mida kirjutada otsingusse, et saaks omale vastuse kätte.
aga kuna ma pole IT alal nii tark kui mõned siin siis ei hakka ma oma nina igale poole toppima. pigem loen pealt teiste postitusi...
see ongi põhjus miks ma olen ainult 441 posti kokku saanud aasta peale, kuigi mõni oleks selle ajaga mingi 2000 posti teinud...
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oz
HV kasutaja
oz

liitunud: 20.05.2005




sõnum 27.07.2006 01:23:01 vasta tsitaadiga

Lordlesta kirjutas:
mina isiklikult küll ei hakkaks teistele näkku sõimama, et kasuta otsingut ja googlet ja muud sellist kraami.
kui ma teaks IT-st palju, aitaks ma neid hädasolijaid suurima rõõmuga ilma, et peaks koguaeg neid google poole saatma ja võib-olla mõni isegi ei tea mida kirjutada otsingusse, et saaks omale vastuse kätte.
aga kuna ma pole IT alal nii tark kui mõned siin siis ei hakka ma oma nina igale poole toppima. pigem loen pealt teiste postitusi...
see ongi põhjus miks ma olen ainult 441 posti kokku saanud aasta peale, kuigi mõni oleks selle ajaga mingi 2000 posti teinud...
täpselt sama siin,olen sinuga ühel arvamusel
_________________
Peoga hakati varem peale, sest muidu võis kaklus pimeda peale jääda
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 27.07.2006 10:34:26 vasta tsitaadiga

Lordlesta, ma tahaks näha mitu korda sa viitsid igale newbile siin foorumis mõnd triviaalset asja seletadada mille googlest kahe sekundiga üles leiaks. Ausalt. Kaks korda viitsid seletada aga siis viskab üle.

Ja mis mind eriti marru ajab On ajuvabad küsijad kes
a) ei teagi mida nad tahavad või lihtsalt ei vaevu oma probleemi kirja panema.
b) kui pikka punnitamise peale neilt probleem välja pitsitada pole sel esialgse postiga midagi pistmist
c) kui neile vastata ei saa nad essugi aru mida sa neile räägid.
d) kui probleem on osutunud triviaalseks ja sada korda räägituks nad googlesse/vikisse suunata siis nad solvuvad

Siia abi küsima tulnud inimeselt eeldaks mina vähemalt mingeidki baasteadmisi, mingitki viisakust, mõtlemisvõimet JA OSKUST GOOGLET kasutada. Ülejäänud võiks pisut end foorumit ja vikit lugedes järele aidata enne kui googlele viitamise peale karjuma pista. Üldiselt pole siin keegi kohustatud kedagi aitama seega paluks siis ka vastavalt suhtuda.

Googlesse saadetakse reegilna siiski kas triviaalsete kuid ebadavaliste probleemidega või väga kehva suhtumisega inimesi. Isikilikult hakkab konkreetselt vastu, kui tegelasele on googlele viidatud ja siis tegelane pistab karjuma, et kurat te mind googlesse saadate öelge mulle parem kohe vastus mis te kitsitate oma teadmistega. See on lihtsalt nõme. Kui ei tea mida otsida, küsi... Võimalused abi saada on märksa suuremad kui räuskama kukkudes. Lisaks veel enda näitel tean öelda, et ega ma peast ei tea enamusi asju, pean kah googeldama/manuali lugema, et täpsed faktid kätte saada. Ja ausalt, kellegi teise eest googeldamine ei ole atraktiivne tegevus. Ning pea pole prügikast. icon_rolleyes.gif

Igatahes. Väga pihi teema tuli... icon_lol.gif ja suur OT kaa veel.

_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Pihi.net mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.