Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Aidake valida videokaarti. HELP! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
MelMan
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2002




sõnum 07.11.2002 13:27:23 Aidake valida videokaarti. HELP! vasta tsitaadiga

Olen siin fooorumis kõvasti surfanud ja TV-out ja vidokaartide kohta inffi otsinud. Üks kiidab üht asja ja teine laidab jälle maha icon_smile.gif Mõtlesin, et äkki viitside veel nati vaielda.
Tahaks mingit sellist kuni 1600.- eeki maksvat videokaarti osta aga ei suuda otsustada millist kuna kogemus sellel alal eriti suur ei ole.
Nõuaks kaardit head TV-outi ja et kannataks mängida Colin MCr. rally 3-me.
Rohkem vaataks ikkagi filme, nii et milline videokaart (neist odavamatest) oleks kõike tõhusam. Telekas on 50HZ Nokia 71cm.
Kuskil teemas väideti, et nVidia kaardi pilt tuleb telekasse udusemalt kui näiteks ATI kaardiga. Ilmselt 71cm diameetriga telekas on see pilt siis täielik udukogu!
Keegi oskab äkki öelda, kas suure ekraaniga telekast, mis on 50hz, kannatab üldse läbi tv-out'i filme vaadata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalapala
HV kasutaja


liitunud: 15.11.2001




sõnum 07.11.2002 13:48:04 vasta tsitaadiga

Arvan, et mingi radeon9000 või 8500le sobib sinu kriteeriumitega kõige paremini icon_question.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deep Fury
Kreisi kasutaja
Deep Fury

liitunud: 13.12.2001




sõnum 07.11.2002 14:30:19 Re: Aidake valida videokaarti. HELP! vasta tsitaadiga

Sinna kanti mahuvad GF4MX440 ja Radeon8500LE ... viimane ilmselt selle raha est mis praegu müüakse parem valik. TV kasutab suht madala resoga pilti ja uuemate kaartide TVout ikka sipa parem kui vanadel GF2 ja GF2 kaartidel.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 07.11.2002 16:29:58 vasta tsitaadiga

filmivahkimiseks ja töötegemiseks kiidan mina oma matroxit (g450)
dualhead on ike väggev asi:)
mängudest mängin nii vanu asju et ei oska kommenteerida

blas
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thunderz
Kreisi kasutaja
thunderz

liitunud: 04.02.2002




sõnum 08.11.2002 01:43:57 Re: Aidake valida videokaarti. HELP! vasta tsitaadiga

Atil kindlalt parem Tv-out , kui gf4mx seerial.
ja Hercules Radeon 8500Le ddram 250 mhz praegu 1650 kr.(see mis bulk variant 1350 kr on hoopis sdram mäluga - mis tunduvalt aeglasem mängudes)
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skoop
Kreisi kasutaja
skoop

liitunud: 17.02.2002




sõnum 08.11.2002 02:00:59 Re: Aidake valida videokaarti. HELP! vasta tsitaadiga

thunderz kirjutas:
Atil kindlalt parem Tv-out , kui gf4mx seerial.
ja Hercules Radeon 8500Le ddram 250 mhz praegu 1650 kr.(see mis bulk variant 1350 kr on hoopis sdram mäluga - mis tunduvalt aeglasem mängudes)


see, et ati on parema kvaliteediga kui gf4mx pole ilmselt, kuigi kergelt tõestatav väide. üldiselt kõige odavam variant ongi gf4 mx440 või veidi kallim ja parem 8500LE. seda, mis masinat CMR3 vajab ei oska öelda
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelMan
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2002




sõnum 08.11.2002 11:49:26 vasta tsitaadiga

Hetkesisuga läheb vist Radeon 9000 loosi icon_biggrin.gif
Aga keegi ei oska öelda kui hea kvaliteediga pilt telekasse jõuab icon_mad.gif
Juhtusin eile juhuslikult K-Arvutisalongist mööda käima ja astusin sisse ja küsisin, et vabandage, öelge palun kui kvaliteetset pilti Radeon 9000 suudab luua 71cm 50hz telekasse, mille peale müüa, eee...mmmmm
...eeee icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_smile.gif icon_confused.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_neutral.gif icon_question.gif icon_question.gif ei mina küll teile ei oska vastata icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deep Fury
Kreisi kasutaja
Deep Fury

liitunud: 13.12.2001




sõnum 08.11.2002 12:11:17 vasta tsitaadiga

MelMan kirjutas:
Hetkesisuga läheb vist Radeon 9000 loosi icon_biggrin.gif


9000 aemele soovitaks kindalsti 8500LE-d, usu mind, hiljem pole vaja kahetseda icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 08.11.2002 12:19:33 vasta tsitaadiga

Tänu sellele, et TV-OUT osa on juba GPU-se integreeritud ATI poolt (9000-9700), ei saa seda mingi teine firma ära solkida mingi odava lahendusega. Ja TV-Out on hea. TV-In-ga on teine lugu.
Samas, soovitaks osta kaarti, mis kasutab ATI "reference design" kaarti. Ehk siis näeb välja samasugune, värv pole tähtis. Pildid:
http://mirror.ati.com/designpartners/media/pc/radeon9000.html


[quote="
Aga keegi ei oska öelda kui hea kvaliteediga pilt telekasse jõuab icon_mad.gif
Juhtusin eile juhuslikult K-Arvutisalongist mööda käima ja astusin sisse ja küsisin, et vabandage, öelge palun kui kvaliteetset pilti Radeon 9000 suudab luua 71cm 50hz telekasse, mille peale müüa, eee...mmmmm
...eeee icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_smile.gif icon_confused.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_neutral.gif icon_question.gif icon_question.gif ei mina küll teile ei oska vastata icon_neutral.gif[/quote]
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 08.11.2002 12:29:56 vasta tsitaadiga

link :: R9000, R9000Pro, R8500LE

MelMan kirjutas:
Hetkesisuga läheb vist Radeon 9000 loosi icon_biggrin.gif

Ära lase ennast suurtel arvudel petta! Radeon9000 on igatpidi viletsam ja aeglasem videokaart kui Radeon 8500LE!! Oleks siis veel Radeon 9000Pro versioon, see oleks veel kuidagi kõlblik. Vaata ka neid võrdlusteste!

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelMan
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2002




sõnum 08.11.2002 12:40:34 vasta tsitaadiga

Hmmmm, olen seda tabelit juba korduvalt vaadanud, aga paar inimest, kes videkaartidest üpris head matsu jagavad ütlesid, et nad seda tabelit küll 100% ei usu.
icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
Aga noh, see selleks, ootangi rahvalt oma arvamusi selle kohta.

Tänud vahepeal ka kõigile vastajatele icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 08.11.2002 12:45:42 vasta tsitaadiga

link :: test

Need inimesed ei jaga siis absoluutselt midagi! Purjus olid nad või ?Toon veel ühe testi, selles on küll Radeon 9000Pro, aga ka see saab pikalt!

p.s leidsin veel ühe testi, vaata siit.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riverside
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2002




sõnum 10.11.2002 02:48:27 vasta tsitaadiga

Tervist!

Minul on sama probleem, mis MelManilgi, olen nagu 2 aastakest 16 MB (ATI) peal istunud ja nüüd tahaks nagu 64-st. Ja siis juba teleka-auguga kaa.

Olen siin siis vaadanud ja mõelnud, ja hakkas nagu ATI Radeon 7500(LE) silma, hinna poolest ja nii... (max. 1500.-) Mis sellest arvata? Sõbral on 7000 ja telekaga on pilt (tekst) udune, on see kaardi viga või?

Samas MX440-t, aga mina ikka ATI fänn olen! Kas keegi on kuulnud sellisest ATI kokkupanejast nagu Sapphire?

Äkki troll või keegi viitsib siia jälle paar rida visata? icon_biggrin.gif

---

PS! Seda kuidas seda tv-outi värki tööle saada, seda ma parem küsima ei hakka, sai juba niigi palju küsitud ja kogemused näitavad, et mida rohkem küsid, seda vähem vastatakse! icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 10.11.2002 12:13:14 vasta tsitaadiga

Jäta see R7500 küll ostmata, eriti veel sellise hinna eest! Mitmes kohas on Hercules 3D Prophet Radeon 8500LE müügil 1600-1700 krooni eest. Sadakond krooni juurde ja tunduvalt parem kaart! TV-Out on R8500 seerial juba väga hea, parem kui NVidia kaartidel. Kuidas pilti telekasse saada, on kõige lihtsam seletada siis , kui sul see kaart juba käes on ning installitud, muidu on jutt liiga teoreetiline.
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riverside
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2002




sõnum 10.11.2002 12:35:57 vasta tsitaadiga

Oot-oot, kustkohast sa selle 8500LE 1600-1700 krooni eest saad? Mina olen krabistanud siin ja seal ning kõige odavam 8500LE maksis 2200.- (SurfData) ja oli veel Powercolori oma kah, mida siin igasuguste ilusate sõnadega "kiidetakse".
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.11.2002 12:49:35 vasta tsitaadiga

Tiigrikutsikas kirjutas:


Samas MX440-t, aga mina ikka ATI fänn olen! Kas keegi on kuulnud sellisest ATI kokkupanejast nagu Sapphire?


thumbs_up.gif Sapphire ongi praktiliselt ATi ise, firma kasutab 100% reference disaini (va cooler) ja komponente, vähemalt nii nad väidavad. Oleks minu esimene valik, sest täiesti BBA kaarte müüakse vaid põhja-ameerikas icon_sad.gif

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 10.11.2002 14:06:41 vasta tsitaadiga

Tiigrikutsikas kirjutas:
Oot-oot, kustkohast sa selle 8500LE 1600-1700 krooni eest saad? Mina olen krabistanud siin ja seal ning kõige odavam 8500LE maksis 2200.- (SurfData) ja oli veel Powercolori oma kah, mida siin igasuguste ilusate sõnadega "kiidetakse".

icon_eek.gif Siis sa vaatasid küll valest kohast! Surfdatas müügil: Hercules 3D Prophet 8500LE/AGP 64MB bulk hinnaga 1350krooni! (Sellel pole küll sõna Radeon välja toodud, kas sellest siis segadus?)
ABC-Computing: Hercules 3D Prophet 8500LE 64MB AGP bulk 1624.-
Alfacom: Hercules 3D Prophet RADEON 8500LE AGP 64MB TV DDR 250MHz 1680.-

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!


viimati muutis Troll 12.11.2002 16:56:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riverside
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2002




sõnum 12.11.2002 01:27:13 vasta tsitaadiga

Niih, ära ostsin, Hercules 7500 DDR, K-arvutisalongist.... 1890.- Ma tian, et sihuke kirves hind on, aga kiusatus tuli peale... icon_redface.gif

Kas keegi ütleks kuidas nüüd asja teleka taha saab? Tuleb osta S-Video -> RCA jupp ja siis RCA kaablit, millel teine ots on SCART, eks? Helist ei hakka veel esialgu rääkima, mul telekas nagunii arvuti kõrval ja mono heliga, arvuti kõllid siis ehk paremad... icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riverside
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2002




sõnum 12.11.2002 01:28:18 vasta tsitaadiga

Ja miks alati, kui ma videokaardiga midagi teen, helikaart töötamast tõrgub? Siis lasen driverid uuesti peale ja töötab jälle... Kummaline... 8) icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 12.11.2002 01:33:38 vasta tsitaadiga

Tiigrikutsikas kirjutas:
Niih, ära ostsin, Hercules 7500 DDR, K-arvutisalongist.... 1890.- Ma tian, et sihuke kirves hind on, aga kiusatus tuli peale... icon_redface.gif

Kas keegi ütleks kuidas nüüd asja teleka taha saab? Tuleb osta S-Video -> RCA jupp ja siis RCA kaablit, millel teine ots on SCART, eks? Helist ei hakka veel esialgu rääkima, mul telekas nagunii arvuti kõrval ja mono heliga, arvuti kõllid siis ehk paremad... icon_smile.gif

Üks lollimaid oste, mida ma tean! icon_lol.gif K-Arvutite hinnakirjast: VGA 64MB Hercules 3D Prophet FDX 8500LE, TV-out, DDR, Retail 2050 kr.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 12.11.2002 01:55:07 vasta tsitaadiga

troll kirjutas:
Tiigrikutsikas kirjutas:
Niih, ära ostsin, Hercules 7500 DDR, K-arvutisalongist.... 1890.- Ma tian, et sihuke kirves hind on, aga kiusatus tuli peale... icon_redface.gif

Kas keegi ütleks kuidas nüüd asja teleka taha saab? Tuleb osta S-Video -> RCA jupp ja siis RCA kaablit, millel teine ots on SCART, eks? Helist ei hakka veel esialgu rääkima, mul telekas nagunii arvuti kõrval ja mono heliga, arvuti kõllid siis ehk paremad... icon_smile.gif

Üks lollimaid oste, mida ma tean! icon_lol.gif K-Arvutite hinnakirjast: VGA 64MB Hercules 3D Prophet FDX 8500LE, TV-out, DDR, Retail 2050 kr.


100% päri sinuga, Tiigrikutsikas sai pehmelt öeldes oma R7500 ostuga mööda kotte icon_biggrin.gif , R8500LE ja kõvasti etem asi.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2002 03:01:03 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_neutral.gif thumbs_up.gif
nii tubli ostumeest pole vist tõesti varem kohanud, sellise asja eest peaks kohe mingi tiitli andma. Kiusatus tuli peale icon_eek.gif I wonder, mis huvitavaid ülemaxtud asju sul veel võib kõik kodus olla icon_biggrin.gif
Kas sellepärast käiaxegi siin HV foorumis nõu kysimas, et sellise ostuga maha saada. K-vennad vist ei uskund oma silmi.
Ma usun, et K-komando läks tiigrikutsika kottide kallale lausa pesakurikaga icon_wink.gif
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-1
HV vaatleja
X-1

liitunud: 08.10.2002




sõnum 12.11.2002 03:03:42 vasta tsitaadiga

Tiigrikutsikas kirjutas:
Niih, ära ostsin, Hercules 7500 DDR, K-arvutisalongist.... 1890.- Ma tian, et sihuke kirves hind on, aga kiusatus tuli peale... icon_redface.gif

Kas keegi ütleks kuidas nüüd asja teleka taha saab? Tuleb osta S-Video -> RCA jupp ja siis RCA kaablit, millel teine ots on SCART, eks? Helist ei hakka veel esialgu rääkima, mul telekas nagunii arvuti kõrval ja mono heliga, arvuti kõllid siis ehk paremad... icon_smile.gif

Mingi päris loll olid ostu hetkel ve?
Sa üldse lugesid mida teised sulle soovitasid? thumbs_down.gif
HEA TYYP thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2002 08:00:45 vasta tsitaadiga

... oh jätke nüüd, toetas tiba meie kõigi armastatud saluuni paari
kopikaga, no big deal, igal ****** oma lõbu ja toorikuid jätkub rohkem beer_yum.gif ...
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2002 08:13:19 vasta tsitaadiga

Tiigrikutsikas kirjutas:

Kas keegi ütleks kuidas nüüd asja teleka taha saab? Tuleb osta S-Video -> RCA jupp ja siis RCA kaablit, millel teine ots on SCART, eks? Helist ei hakka veel esialgu rääkima, mul telekas nagunii arvuti kõrval ja mono heliga, arvuti kõllid siis ehk paremad... icon_smile.gif

... ühest ma aru ei saa st. kui Sa ostsid selle karbivariandi, siis peaks ju
need juhtmed kaasas olema. Vähemalt üks juhe selline, millel ühes otsas
s-video ja teises fe-RCA ja siis vähemalt meetri jagu RCA juhet.
Nüüd oleneb, mis sisendid Su telekal on RCA, s-video, SCART ? Selle
järgi ostad siis ka pikenduse/adapteri. Endal on selline SCART ostetud,
millest tulevad välja RCA pulkadena kõik nii audio ja video, nii in kui out ...
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Aidake valida videokaarti. HELP! mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.