Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  SaueLink märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
PC_man
HV kasutaja


liitunud: 25.01.2004




sõnum 31.10.2005 12:14:19 SaueLink vasta tsitaadiga

link :: SaueLink

Mida siis sellisest firmast arvata, tasub oma nett sealt tellida?
Hinnatase tundub esmapilgul olevat madalam, kui Elionil, aga ega see pole tagatud halvema kvaliteediga??
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 31.10.2005 19:54:00 vasta tsitaadiga

SaueLink
_________________
möhhh..
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PC_man
HV kasutaja


liitunud: 25.01.2004




sõnum 31.10.2005 22:15:10 vasta tsitaadiga

Trwind55 kirjutas:
SaueLink


Meie kandis Raplamaal hakkab see firma teenust pakkuma. Kodulehte juba uurisin, aga tahaks loogilist arutlust, et kas tasub sealt oma nett tellida, et kuidas neil kvaliteediga on?
nett ikka pysib, või9 on nagu Starmanil?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mys
HV kasutaja
mys

liitunud: 02.11.2002




sõnum 31.10.2005 22:18:04 vasta tsitaadiga

kui muud võimalust ei ole, miks ei peaks käima?? kuigi katsetamiseks kõva liitumishind seadmete väljaostu näol...
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PC_man
HV kasutaja


liitunud: 25.01.2004




sõnum 31.10.2005 22:20:49 vasta tsitaadiga

mys kirjutas:
kui muud võimalust ei ole, miks ei peaks käima?? kuigi katsetamiseks kõva liitumishind seadmete väljaostu näol...


aga neid nagu rentida ei saa we?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mys
HV kasutaja
mys

liitunud: 02.11.2002




sõnum 31.10.2005 22:45:21 vasta tsitaadiga

PC_man kirjutas:
mys kirjutas:
kui muud võimalust ei ole, miks ei peaks käima?? kuigi katsetamiseks kõva liitumishind seadmete väljaostu näol...


aga neid nagu rentida ei saa we?


eile tuli reklaam ka postiga, mingi lipikuke, 1Mbit/s??? kuumakse vahemikus??? 150-350kr ja erandkorras??? 2Mbit/s 700kr kuus.
liitumisega seotud kulud sõltuvalt vajalikest tehnilistest paigaldusvõimalustest vahemikus 2000-4000kr
piiratud ulatuses võimalik seadmete rent ja järelmaks (kes ees - see mees!)
ahjaa, moodne lisalause keset lehte:
Klientide soovil lähitulevikus ka WiMAX tehnoloogia. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

lisaks lahedad paketid:
Eramu S 128Kbit/s 150,-
Eramu M 512Kbit/s 250,-
Eramu L 1Mbit/s 350,-
Eramu XL 2Mbit/s 700,-

Minupoolt küsimus, kui liitun selle 2,4Ghz peal töötava süsteemiga ostes keskmiselt 3tuhhi eest need seadmed välja, mis ma teen siis kui aasta pärast 5Ghz või WiMAX töötab, selle kolaga. Teiseks 2,4Ghz häired pole ka maal välistatud.

tekst lipikul oli aga küll mingi newbie poolt toksitud.
nb! muidugi tänuväärne tegu meeste poolt tuua internet ka sinna kus midagi muud saadaval pole.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PC_man
HV kasutaja


liitunud: 25.01.2004




sõnum 31.10.2005 23:01:31 vasta tsitaadiga

mys kirjutas:
PC_man kirjutas:
mys kirjutas:
kui muud võimalust ei ole, miks ei peaks käima?? kuigi katsetamiseks kõva liitumishind seadmete väljaostu näol...


aga neid nagu rentida ei saa we?


eile tuli reklaam ka postiga, mingi lipikuke, 1Mbit/s??? kuumakse vahemikus??? 150-350kr ja erandkorras??? 2Mbit/s 700kr kuus.
liitumisega seotud kulud sõltuvalt vajalikest tehnilistest paigaldusvõimalustest vahemikus 2000-4000kr
piiratud ulatuses võimalik seadmete rent ja järelmaks (kes ees - see mees!)
ahjaa, moodne lisalause keset lehte:
Klientide soovil lähitulevikus ka WiMAX tehnoloogia. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

lisaks lahedad paketid:
Eramu S 128Kbit/s 150,-
Eramu M 512Kbit/s 250,-
Eramu L 1Mbit/s 350,-
Eramu XL 2Mbit/s 700,-

Minupoolt küsimus, kui liitun selle 2,4Ghz peal töötava süsteemiga ostes keskmiselt 3tuhhi eest need seadmed välja, mis ma teen siis kui aasta pärast 5Ghz või WiMAX töötab, selle kolaga. Teiseks 2,4Ghz häired pole ka maal välistatud.

tekst lipikul oli aga küll mingi newbie poolt toksitud.
nb! muidugi tänuväärne tegu meeste poolt tuua internet ka sinna kus midagi muud saadaval pole.



täpselt sellest samast lipikust räägin
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 01.11.2005 18:59:41 vasta tsitaadiga

Lõpetage see võistlus, kes pikema tsitaadi teeb või asi läheb jamaks kellelegi thumbs_down.gif
_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PC_man
HV kasutaja


liitunud: 25.01.2004




sõnum 02.11.2005 10:26:43 vasta tsitaadiga

Jumbu kirjutas:
Lõpetage see võistlus, kes pikema tsitaadi teeb või asi läheb jamaks kellelegi thumbs_down.gif


tahaks nagu asjalikku vestlust arendada, aga jah tundub, et asi kisuhb ....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hacman
HV vaatleja

liitunud: 12.02.2004




sõnum 02.11.2005 10:54:35 vasta tsitaadiga

kasutan selle firma teenust saku kandis...
tegemist siis nn.mittetulundusühinguga ja sellega seoses on nagu vanadel seal nats savi..
kui ise ei torgi ei liiguta sul keegi mittemidagi, on seal suht loiud ja käpud
ennemalt istusid vanad elioni magistrali taga net toimis ja oli sitaks stabiilsem kui mingi räpane adsl.
kiirus oli ka reaalselt see mille eest maksid!
elioniga nagu ikka oli probleeme olnud...sellest ka vahetus
praeguseks (mingi suvel vahetati pea teenusepakkujat) väidetavalt istuvad EestiEnergia magistrali otsas..
ylemineku periood oli suht nutune ja vanad nagu varjasid oma infot...
muidugi muutusid ip'd ja dns'id ja gw'd aga selle ma pidin kõik ise välja pinnima..mail saadeti ainuld dns'i muutuse kohta.
aga noh praegu systeem toimib ja ei kurda..selle raha eest sitaks (kasutan 512KB/s)
seadmeteks kasutavad Linksys'i WRT54G ja välist antenni..olenevalt siis kaugusest ja tingimustest kas väiksemat või suuremat paneel antenni
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PC_man
HV kasutaja


liitunud: 25.01.2004




sõnum 02.11.2005 20:34:56 vasta tsitaadiga

WRT54G -selle ruuteri kylge paned antenni ja asi toimib???

PS. mina saatsin neile eile hommikul maili, senimnaani pole mingit vastust sealt tulnud, see peaks juba nii mõndagi selle firma kohta ytlema, ja vaid kinnitama seda, mida
hacman, rääkis icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hacman
HV vaatleja

liitunud: 12.02.2004




sõnum 03.11.2005 15:10:55 vasta tsitaadiga

eee..päris niilihtne se nüüd ka ei ole..mis nii viga oleks..siis ei maksaks kopikatki...
seal ikka statiline ip ja igal yhel oma gw jne., ilmselt ka mac filter peal

japp..mailida on sinna suht mõttetu
viimane kord kui ma tööajal sinna helistasin võttis seal vastu mingi vene aktsendiga tibi kes ei tiand maast ega ilmast.!?
sellepärast, kui nüüd mure on siis helistan peale tööaega..siis võtab vähe asjalikum tegelane vastu.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PC_man
HV kasutaja


liitunud: 25.01.2004




sõnum 03.11.2005 16:34:14 vasta tsitaadiga

hacman kirjutas:
eee..päris niilihtne se nüüd ka ei ole..mis nii viga oleks..siis ei maksaks kopikatki...
seal ikka statiline ip ja igal yhel oma gw jne., ilmselt ka mac filter peal

japp..mailida on sinna suht mõttetu
viimane kord kui ma tööajal sinna helistasin võttis seal vastu mingi vene aktsendiga tibi kes ei tiand maast ega ilmast.!?
sellepärast, kui nüüd mure on siis helistan peale tööaega..siis võtab vähe asjalikum tegelane vastu.


no ja siis saab aint yhe masina järgi lykata sinna we? Kui neil Mac filter peal on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mys
HV kasutaja
mys

liitunud: 02.11.2002




sõnum 03.11.2005 20:32:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

no ja siis saab aint yhe masina järgi lykata sinna we? Kui neil Mac filter peal on?


mac filter vast vaid kliendiseadme ja saatja vahel, sina saad LAN otsa ja pane sinna siis ruuter või arvuti, vahet ei ole.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PC_man
HV kasutaja


liitunud: 25.01.2004




sõnum 03.11.2005 20:52:25 vasta tsitaadiga

mys kirjutas:
tsitaat:

no ja siis saab aint yhe masina järgi lykata sinna we? Kui neil Mac filter peal on?


mac filter vast vaid kliendiseadme ja saatja vahel, sina saad LAN otsa ja pane sinna siis ruuter või arvuti, vahet ei ole.


Tallinnas oli umbes selline värk, võin eksida, aga vist oli see starmanil, et regad enda mac adre ära nende juures, ja siis saad oma raalu järgi panna, aga aint yhe
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 03.11.2005 21:19:16 vasta tsitaadiga

Mul tuttav paneb nende ühendusi üles ja tegi mulle reklaami. Seda Elion -> Eesti Energia värki ma ei teadnudki. Peab küsima. Muidu mõtlesin isegi, et võiks äkki endale ka nt 2mb ühenduse võtta. Upload on päris magus... icon_smile.gif
Nu see min 3k alustuseks on nats soolane, aga samas ka mõistetav.
Ma kh raplamaal. Pidid siiakanti maste panema jah. Muidugi mitte siia, kus mina elan, aga too tuttav ütles selle peale, et saab orgunnida (mida iganes ta siis täpsemalt sellega silmas pidas).

EDIT: seda ma ka mõiganud lugeda, et too teenusepakkuja MTÜ on.. icon_razz.gif Oi deem.. tuttavaga jälle jututeemat jätkub, kui kokku juhtuda icon_biggrin.gif

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 04.11.2005 21:57:25 vasta tsitaadiga

PC_man kirjutas:
Tallinnas oli umbes selline värk, võin eksida, aga vist oli see starmanil, et regad enda mac adre ära nende juures, ja siis saad oma raalu järgi panna, aga aint yhe

Kui sa pistad wrt54g sinna vahele, siis annad sa neile aint wrt mac aadrssi, edasi majandab NAT juba ja siis võid pista kasvõi 100masinat sappa. Samas on vaja wrt'le lasta peale 3rd party software, et see töötaks client-mode's.
JA ega see ise juppide ostminegi odav tule: WRT maksab 1K ja sinna juurde veel ka korralik antenn ja natuke kaabeldust+otsikud ja ongi pea sama summa koos. Jääb ainult tegemisrõõm ja katsetamisrõõm, sest wifi ei ole mingi kindel laks, võib ka nii juhtuda, et kogu investeering seadmetesse on mõttetu, kuna levi ei saa lihtsal kätte või link ebastabiilne ja sind visatakse võrgust lihtsalt välja, kuna su seadmed ummistavad trafficu ära.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PC_man
HV kasutaja


liitunud: 25.01.2004




sõnum 04.11.2005 22:08:17 vasta tsitaadiga

Vidget kirjutas:
PC_man kirjutas:
Tallinnas oli umbes selline värk, võin eksida, aga vist oli see starmanil, et regad enda mac adre ära nende juures, ja siis saad oma raalu järgi panna, aga aint yhe

Kui sa pistad wrt54g sinna vahele, siis annad sa neile aint wrt mac aadrssi, edasi majandab NAT juba ja siis võid pista kasvõi 100masinat sappa. Samas on vaja wrt'le lasta peale 3rd party software, et see töötaks client-mode's.
JA ega see ise juppide ostminegi odav tule: WRT maksab 1K ja sinna juurde veel ka korralik antenn ja natuke kaabeldust+otsikud ja ongi pea sama summa koos. Jääb ainult tegemisrõõm ja katsetamisrõõm, sest wifi ei ole mingi kindel laks, võib ka nii juhtuda, et kogu investeering seadmetesse on mõttetu, kuna levi ei saa lihtsal kätte või link ebastabiilne ja sind visatakse võrgust lihtsalt välja, kuna su seadmed ummistavad trafficu ära.


njaa, aga lev ga probleeme ei tohiks olla, see ok, sest elan masti läheduses icon_smile.gif

PS. aga mis mõtes siis yldse sel mac filtril on, kui niikuinii saab sinna kasvõi arvutit järgi panna?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 04.11.2005 22:18:16 vasta tsitaadiga

PC_man kirjutas:
njaa, aga lev ga probleeme ei tohiks olla, see ok, sest elan masti läheduses icon_smile.gif

PS. aga mis mõtes siis yldse sel mac filtril on, kui niikuinii saab sinna kasvõi arvutit järgi panna?

Kui mac filtrit poleks, siis saaks suvaline mats wifit kasutada ja vaevalt et sa maksaks, kui saab ka tasuta. WEp võtit võib jagada nii suusoojaks kõigile.
MAc aadressi nagu ei taha eriti jagada, kuna siis võib naabripoiss oma mac'i ära muuta ja tulemuseks on see, et tema naudib tasuta netti ja sina maksad, aga netti ei saa.
Kui lähedal? Mulle ISP ütles, et kasutavad antenne, mis on suunatud nii, et normaalne levi hakkab 500m, aga ma olen lähemal mastile.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PC_man
HV kasutaja


liitunud: 25.01.2004




sõnum 04.11.2005 22:29:20 vasta tsitaadiga

Vidget kirjutas:
PC_man kirjutas:
njaa, aga lev ga probleeme ei tohiks olla, see ok, sest elan masti läheduses icon_smile.gif

PS. aga mis mõtes siis yldse sel mac filtril on, kui niikuinii saab sinna kasvõi arvutit järgi panna?

Kui mac filtrit poleks, siis saaks suvaline mats wifit kasutada ja vaevalt et sa maksaks, kui saab ka tasuta. WEp võtit võib jagada nii suusoojaks kõigile.
MAc aadressi nagu ei taha eriti jagada, kuna siis võib naabripoiss oma mac'i ära muuta ja tulemuseks on see, et tema naudib tasuta netti ja sina maksad, aga netti ei saa.
Kui lähedal? Mulle ISP ütles, et kasutavad antenne, mis on suunatud nii, et normaalne levi hakkab 500m, aga ma olen lähemal mastile.


no mul on umbes 700 m,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 04.11.2005 22:35:48 vasta tsitaadiga

PC_man kirjutas:
no mul on umbes 700 m,

Seega vaja kindlasti välist antenni
Wrt antenniotsik maksab ca 50 kr tevalos, anetnnikaabel 27kr meeter. Purkantenn otsa ja naudi traadita netti.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PC_man
HV kasutaja


liitunud: 25.01.2004




sõnum 04.11.2005 22:42:41 vasta tsitaadiga

Vidget kirjutas:
PC_man kirjutas:
no mul on umbes 700 m,

Seega vaja kindlasti välist antenni
Wrt antenniotsik maksab ca 50 kr tevalos, anetnnikaabel 27kr meeter. Purkantenn otsa ja naudi traadita netti.


yldiselt on mul Linksys BEFW11S4 ruuter, kas sellega saaks ka, ta ju ka client
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 04.11.2005 23:07:53 vasta tsitaadiga

PC_man kirjutas:
Vidget kirjutas:
PC_man kirjutas:
no mul on umbes 700 m,

Seega vaja kindlasti välist antenni
Wrt antenniotsik maksab ca 50 kr tevalos, anetnnikaabel 27kr meeter. Purkantenn otsa ja naudi traadita netti.


yldiselt on mul Linksys BEFW11S4 ruuter, kas sellega saaks ka, ta ju ka client

Selle mudeli kohte ei oma infot, aga kasuta googlit
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PC_man
HV kasutaja


liitunud: 25.01.2004




sõnum 04.11.2005 23:10:11 vasta tsitaadiga

krt mul ju aint AP funktsioon, klienti ta ei oska teha icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 04.11.2005 23:15:44 vasta tsitaadiga

PC_man kirjutas:
krt mul ju aint AP funktsioon, klienti ta ei oska teha icon_sad.gif

mitu masinat sul netti läheb? Kas mõni lauaarvuti kah nende seas on? Kas lauaarvuti käib 24/7?
Äkki oleks mõttekam osta pci/USB wifi kaart? Ahh, mis ma siin ikka seletan, lisa mind msn'i listi, räägime seal
Kuigi paarsada posti oleks vaja saada küll, et GURU staatus kätte saada.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  SaueLink mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.