Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Galaxy Tab 2 ühendamine Win XPga märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Weel
HV vaatleja

liitunud: 02.11.2003




sõnum 31.07.2012 21:03:21 Galaxy Tab 2 ühendamine Win XPga vasta tsitaadiga

Sai ostetud tahvel Samsung Galaxy Tab 2 (GT-P3100) ja ma ei saa hakkama selle ühendamisega mu lauaarvutiga üle USB, millel on XP SP3. Tööl oleva Win 7 arvutiga ühildus hetkega.

Esamalt suskasin lihtsalt USB-pesasse, ütles, et paigaldamine ei õnnestunud täielikult, kuid My Computer’isse tekkis seade nimega P3100. Seda saab avada ja mulle kuvatakse kõik tahvlis olevad kaustad, kuid need on kõik tühjad ja sinna ei saa midagi kopeerida. Device Manager’is on seade muidugi kollase hüümärgiga.
Proovisin otsida netist drivereid, ilmselt valede otsingusõnadega, kuna ei leidnud midagi ja enamikes teemades soovitati installida mingi driver tool, mis on tasuline.
Mõtlesin, et OK, annan alla, Samsung võitis, ja installin selle needud Kiesi, mis on ainus tarkavara Samsungi lehel selle seadme all.
Kies installitud, Device Manager’is ühtegi kollast asja enam ei ole, proge proovib ühendust leida tahvliga... jääbki lõputult proovima.
Uuendan proge viimase versiooni peale, tulemus sama. Lülitan tahvlist sisse USB debugging mode ja proovin uuesti, tulemusteta.
Unistallin Kiesi, vähemalt jäid selle kausta nüüd driverid alles ja uninstallides jätsin linnukese eest ära, et ta drivereid maha ei võtaks.
Isegi siis ei kuva ta mulle tahvli sisu, nüüd kus Kiesega tulnud driverid on peal, My Computeris kuvatakse „Samsung Mobile MTP Device“ ja Device Manager’is on see mittekollasena Portable Devices’i all. Kui ma avan selle Samsung Mobile MTP Device’i, siis on seal ainult tühjus, mitte ühtegi kausta.
Vajaks abi, need androidid on võõrad mulle, kellelgi kindlasti töötab see seade win XP all kopp.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Galaxy Tab 2 ühendamine Win XPga
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.