Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  noname Android tahvel ja wifi probleem märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2013 10:51:33 noname Android tahvel ja wifi probleem vasta tsitaadiga

Tere, olen hädas. Mul on tahvel nn." no name" androidi 2.3 ja siiani olin enam vähem rahul. Kuid eile hakkas mingi jama: ei suuda end Wifi-s hoida, ühendan ära ja hakkan kasutama kuid siis ühendus katkeb ja nii kordi ja kordi. Signaal on korralik ja sama kanali peal ei ole teisi ruutereid. Olen Elioni kasutaja ja vahetevahel on isegi ruuteril Wifi ära kadund. Kas on kellelgi sarnaseid kogemusi või siis häid ideid probleemi lahenduse kohta. Tänades .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2013 10:58:12 vasta tsitaadiga

mihkel7 kirjutas:
Tere, olen hädas. Mul on tahvel nn." no name" androidi 2.3 ja siiani olin enam vähem rahul. Kuid eile hakkas mingi jama: ei suuda end Wifi-s hoida, ühendan ära ja hakkan kasutama kuid siis ühendus katkeb ja nii kordi ja kordi. Signaal on korralik ja sama kanali peal ei ole teisi ruutereid. Olen Elioni kasutaja ja vahetevahel on isegi ruuteril Wifi ära kadund. Kas on kellelgi sarnaseid kogemusi või siis häid ideid probleemi lahenduse kohta. Tänades .

Sarnase mure puhul aitas ruuteri restartimine.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 03.01.2013 11:21:01 vasta tsitaadiga

mihkel7, Minul oli telefoniga sama kala, kuni Thomsoni ruuteri SSID vaikimisi nime ära muutsin. Samas on mul käepärast ka üks Buffalo ruuter, mis Androidi seadmetega mõnikord wifi katkestab ja aitab ainult ruuteri taaskäivitus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2013 21:54:10 vasta tsitaadiga

Tehtud ka ruuteri restarte aga teistel kasutajatel Wifi töötas. Aga kas ei saa olla probleem hoopis" GSam Battery Monitor" appis. Õigemini minu kasutus oskuses,sest peale uninstallimist tundub nagu oleks asi jälle korras. Vaatan mis saab edasi.
Tundub asi olevat tõesti appis,sest praegu on kõik OK. Jälle hakkas jukerdama,vahetesin SSID nime ära ja panin 1kanalile. Kui jälle hakkab jamama siis vist ostan uue ruuteri. Kuigi poiste nuttikad ei lülita Wifi välja. Segane värk
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estdata
Kreisi kasutaja
estdata

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2013 11:36:56 vasta tsitaadiga

mihkel7 kirjutas:
Tehtud ka ruuteri restarte aga teistel kasutajatel Wifi töötas. Aga kas ei saa olla probleem hoopis" GSam Battery Monitor" appis. Õigemini minu kasutus oskuses,sest peale uninstallimist tundub nagu oleks asi jälle korras. Vaatan mis saab edasi.
Tundub asi olevat tõesti appis,sest praegu on kõik OK. Jälle hakkas jukerdama,vahetesin SSID nime ära ja panin 1kanalile. Kui jälle hakkab jamama siis vist ostan uue ruuteri. Kuigi poiste nuttikad ei lülita Wifi välja. Segane värk

kanal 1 ja 11 on enamik tompsonite kanalid icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  noname Android tahvel ja wifi probleem
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.