Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Acer Iconia B1-A71 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
hallhunt
Piiratud kasutaja
hallhunt

liitunud: 24.11.2007




sõnum 19.06.2013 16:39:40 Acer Iconia B1-A71 vasta tsitaadiga

Sooviks pealkirjas nimetet tahvli kohta kommentaare.Huvitavad just (kooste)kvaliteedi kohta kommid.Kuidas korpus,kas miskit kuskilt kergelt ei lagune,kas riistvara suht normaalselt vastupidav.Confi kohta komme ei vaja,vaid just kvaliteedi kohta ja inimestelt kes Acer toodetega kokkupuutunud rohkem ja kes teinud Acer tahvlitele(garantii) remonti.Niisama apple fannboyd ja samsung galaktika täpitajad võivad kommimata jätta:) Tänud ette!
_________________
Ära taha olla see,kes sa ei ole.Ole see,kes sa oled ja peagi märkad et olid see,kes tahtsid olla
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 22.06.2013 16:32:09 Re: Acer Iconia B1-A71 vasta tsitaadiga

hallhunt kirjutas:
Sooviks pealkirjas nimetet tahvli kohta kommentaare.Huvitavad just (kooste)kvaliteedi kohta kommid.Kuidas korpus,kas miskit kuskilt kergelt ei lagune,kas riistvara suht normaalselt vastupidav.Confi kohta komme ei vaja,vaid just kvaliteedi kohta ja inimestelt kes Acer toodetega kokkupuutunud rohkem ja kes teinud Acer tahvlitele(garantii) remonti.Niisama apple fannboyd ja samsung galaktika täpitajad võivad kommimata jätta:) Tänud ette!

Kogemus Acer Iconia A500 tahvliga. R.I.P.
Esimese garantiijuhtumini oli igati rahuldav seade. Ei mingeid naginaid ega kvaliteediprobleeme. Siis aga andis toitenupp otsad ning tehti garantiiremont. Selle käigus suudeti asi ära rikkuda. Ei suudetud enam korralikult asja kokku panna.
1.5 aastat peale ostu andis EMMC (Flash mälu emaplaadil) otsad. Selle vahetus pole praktiliselt võimalik ehk siis tuleks kogu emaplaat välja vahetada (120-300 eurot, sõltuvalt kus seda teha lasta). Tootjagarantii on 1 aasta ning kuna pole ostetud eraisikuna, siis tuleb seade maha kanda.
Sai siis ise vaadatud, mis on karul kõhus. Tootjale pole midagi ette heita. Aga garantii teostajale nii mõndagi. Puudus 1 kinnituskruvi (mis ka seotud teatud emaplaadi osa maandusega) - see võis teoreetiliselt ka põhjustada viimase fataalse vea. Seadme kokkupanekul on kasutatud MAALRITEIPI!!! Seda siis sisemiste kaablite paikasättimiseks. Mina suutsin seadme kokku panna ilma mingite lisateipideta ning tulemus ole palju parem, kui peale remondiskäiku. Kahju ainult, et aparaat enam kasutuskõlbulik pole.

Sinu poolt viidatud seadme põhiprobleem on puuduv GPS. Mõtle hoolega, kas seda ehk ühel päeval vaja pole! Otsin ise samuti asendust ning otsustasin ära oodata Asus MemoPad HD 7 uue mudeli. Peaks tulema väga hea hinna/funktsionaalsusega seade.

Mina Acerit enam ei osta. Ja seda peamiselt vaid garantiiteostajate pärast. Ei väida, et teistel tootjatel sama probleemi pole.
Sisemised komponendid on enamustel samad. Ka seesama minu juhtumil probleemi põhjustanud Sandiski flash mälu kiip (sama, mis Samsa Nexustel probleeme on tekitanud). Teatud erinevus on, Mototola on sellised komponendid teinud vahetatavaks, Aceri puhul see paraku nii ei olnud. Aga sellest ei saa Sa teada enne, kui probleem käes. Seega, osta midaiganes. Ja pärast peab suu kinni hoidma, kui "kooliraha" liiga suureks osutus icon_wink.gif

Remondi teostajate osas on meil paraku banaanivabariik. Paljud seadmed remonditakse Leedus, kus on olemas vahendid seadmete testimiseks ja kalibreerimiseks (see on juhtum telefonide ning phabletite juures, ehk mitte antud seadme osas). Siinne turg on liiga väike, et (väga) kalleid remondiseadmeid soetada. Lisaks, elu näitab, et ka tehnikute oskuste osas on parajad puudujäägid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McSilmus
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2013 16:47:44 vasta tsitaadiga

To MultiUser:

Miks sa arvad, et GPS puudub? Täitsa olemas, küll aga heidetakse ette, et GPS kiip pole parim. Otsib kaua satelliitidega ühendust ja katkestab tihti.
Iseenesest tegemist keskmisest parema kvaliteediga seadmega. Iconia B1-A71 on Aceri esimene katse siseneda odavate tahvlite segmenti ja vaatamata mõnedele puudustele, on see minu arvates õnnestunud. Suurim mure oli OTA uuendamine, mis ajas partitsioonid flash mälul segamini. Selle parandamiseks on olemas patch koos õpetustega. Lisaks on võimalus tahvlit root`ida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 22.06.2013 18:36:29 vasta tsitaadiga

McSilmus kirjutas:
To MultiUser:

Miks sa arvad, et GPS puudub? Täitsa olemas, küll aga heidetakse ette, et GPS kiip pole parim. Otsib kaua satelliitidega ühendust ja katkestab tihti.
Iseenesest tegemist keskmisest parema kvaliteediga seadmega. Iconia B1-A71 on Aceri esimene katse siseneda odavate tahvlite segmenti ja vaatamata mõnedele puudustele, on see minu arvates õnnestunud. Suurim mure oli OTA uuendamine, mis ajas partitsioonid flash mälul segamini. Selle parandamiseks on olemas patch koos õpetustega. Lisaks on võimalus tahvlit root`ida.

No siis ma eksisin, järelikult. Olen sellise mingil heal põhjusel oma valikutest välja jätnud.
Kuna välistingimustes kasutamine on minu jaoks oluline, siis ilmselt oli üks põhjustest valgussensori puudumine. Ning minu jaoks on oluline ka HDMI väljund.
Ja loomulikult mängis rolli ka kõhutunne eelmise varalahkunud seadme osas, mis justkui ei luba sama firmat enam sponsoreerida icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Acer Iconia B1-A71
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.