Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Probleem XP to Win7 installimisega. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
HP.
HV vaatleja

liitunud: 10.02.2014




sõnum 14.02.2014 23:21:39 Probleem XP to Win7 installimisega. vasta tsitaadiga

Ma ei leidnud mingisugust teemat esimese vaatlusega selle kohta nagu minu probleem on, seega loodan, et ei kustutata seda teemat ja leidub inimesi kes suudaksid mind aidata !

Probleem seisneb selles, et kunagi ca 3a tagasi installisin arvutile windows XP peale ja jagasin k6vaketta kaheks. nüüd on vaja installida XP asemel Win7 ja eriti hea oleks kui saaksin k6vaketta yhildada yheks C kettaks j2lle. Probleem on selles, et olen katsetanud kahte erinevat Win7 plaati, mis mujal arvutites toimivad ilusti. Olen vaadanud youtubest videosi ja googeldanud juba 2 p2eva ja tean kuidas seda BOOTida tuleks peale restarti, kuid mul ei ole valikutes yldse BOOT variantigi. Yhes6naga mul on windows XP nii 6htal juba kui veel olla annab ja mitte kuidagi moodi keegi ei oska seda Win7t peale installida.
Olen t6siselt mures juba, ma ei saa aru mida kust ma tegema pean, et l6puks saaksin BOOTima ja yle installida Win 7 peale. Tegin sama DVD plaadiga enda lauaarvutis restardi ning k6ik toimis nii nagu peab ja sain windowsi peale, kuid selles HP Pavilioni l2pparis see ei toimi.
Ehk leidub kedagi kes oskaks kuidagi aidata. Olen n6us kedagi tarka laskma TeamVieweriga enda arvutisse, kui see mingilm22ral peaks m6ju avaldama... D kettale tegin fomati ja seal on 416GB tyhja ruumi aga C kettal on 11MB vaba ruumi ainult, ja ei mingit formatit ega mitttte midagi teha ei lase....
PALUN AIDAKE !!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2014 23:29:14 vasta tsitaadiga

Pavilioni puhul pane plaat sisse, käivita arvuti uuesti ja vajuta uuel käivitumisel kohe (korduvalt) F9. Sellega peaksid bootimismenüü ette saama.
Partitsioonidest saad lahti, kui valid enne installi alustamist Drive options (Advanced):
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007




sõnum 14.02.2014 23:42:38 vasta tsitaadiga

BIOSist pane bootlisti DVDROM esimeseks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2014 23:45:36 vasta tsitaadiga

brokenarm kirjutas:
BIOSist pane bootlisti DVDROM esimeseks.

Kui funktsiooniklahviga on võimalik alternatiivne bootmenüü esile kutsuda, siis mina ei paneks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HP.
HV vaatleja

liitunud: 10.02.2014




sõnum 15.02.2014 00:26:11 vasta tsitaadiga

tegin siis m6ned pildid k6ikv6imalikest variantidest. Nagu n2ha, siis vajutades F9 siis seal yleval ribapeal pole BOOT varianti nagu peaks olema... ja yleyldse ma ei tea mida kuidas ma tegema peaksin et l6puks see arvuti plaadi taha v6taks ja selle Win7 XP asemele installiks, ja k6vakettad yheks teha... seega panen siia pildid.... siis teil ka selgem pilt ees ja oskate kindlasti t2psemalt juhendada .
Ette t2nades !

PILDID>
http://www.upload.ee/image/3888348/20140214_230843.jpg

http://www.upload.ee/image/3888350/20140214_230930.jpg

http://www.upload.ee/image/3888351/20140214_230944.jpg

http://www.upload.ee/image/3888353/20140214_230959.jpg

http://www.upload.ee/image/3888356/20140214_231008.jpg
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2014 00:37:55 vasta tsitaadiga

See esimene pilt on peale F9 vajutamist? Vali seal Internal CD/DVD ning vajuta enter ja peaks plaadilt bootima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007




sõnum 15.02.2014 00:39:38 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
brokenarm kirjutas:
BIOSist pane bootlisti DVDROM esimeseks.

Kui funktsiooniklahviga on võimalik alternatiivne bootmenüü esile kutsuda, siis mina ei paneks.
Next time lihtsam lihtsalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HP.
HV vaatleja

liitunud: 10.02.2014




sõnum 15.02.2014 00:56:58 vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:
See esimene pilt on peale F9 vajutamist? Vali seal Internal CD/DVD ning vajuta enter ja peaks plaadilt bootima.


Vajutasin Internal CD/DVD , seejärel viskas ette " Press any key to boot from CD/DVD....... " võibolla 3-4sec oli see tekst ees ja siis hakkas vana XP windowsi edasi laadima ja kõik nagu tavaliselt logis arvutisse sisse. Ei hakka nagu millegipärast bootima :S Proovisin täpselt sama kahe erineva Win7 plaadiga. Samade plaatidega mul teises arvutis oli kõik korras icon_sad.gif
Mõistus jumala otsas aga arvuti vaja korda saada :/
Jätkuvalt palun abi icon_smile.gif!
Ette tänades !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2014 01:00:46 vasta tsitaadiga

Press any key to boot from CD/DVD.......
Sel ajal vajuta suvalist klahvi ja hakkab plaadilt bootima.
icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2014 01:08:12 vasta tsitaadiga

Sa ikka üritad endast kõik anda, et plaadilt bootimist vältida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HP.
HV vaatleja

liitunud: 10.02.2014




sõnum 15.02.2014 01:15:10 vasta tsitaadiga

sain windowsi installima nüüd icon_smile.gif ja lõpuks C kettale ka läbi selle formati teha. aga see kuidas ma kaks erinevat partitioni üheks kettaks saan. pole õrna aimugi. Sega ilmselt muuta siis enam ei saa kui windows C kettale installitud ? Tahaksin et oleks ainult C ketas koos kogu HDD mahuga....
Aga windows 7 installib juba icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007




sõnum 15.02.2014 01:35:42 vasta tsitaadiga

Betamax postitatud pildi pealt saad partid ära kustutada ja siis ühe uue parti luua ning sinna peale installida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HP.
HV vaatleja

liitunud: 10.02.2014




sõnum 15.02.2014 01:53:34 vasta tsitaadiga

vaatasin praegu seda windowsi endal ja ketaste mahtusid.... KUI ma pean UUESTI windowsi peale seda muudatust peale installima ??? Siis sellisel juhul hetkel jätan ikkagi kaks erinevat ketast.
Ainus vastus mis soovin veel on siis, et kui muudan ühiseks suureks kettaks, kas pean uuesti windowsi laadima peale ?

Igatahes suurimad tänud teile abi eest icon_smile.gif!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2014 09:50:25 vasta tsitaadiga

No saab hiljem ka erinevate partitsioonihalduritega, aga hetkel (kuni pole veel uude OS-i sisse elanud) on sul lihtsam see plaat sealt uuesti läbi lasta. Kustutad kõik partitsioonid ja pressid "next". Ise uut ei pea tegemagi.

Eeldan, et kettal midagi olulist ei ole või on see juba mujale varundatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 15.02.2014 11:16:01 vasta tsitaadiga

Las olla nüüd, see on ta jaoks raketiteadus.
Aga: kasuta seda suuremad ruumi oma andmete-dokumentide, meedia jms talletamiseks.
Win 7 laseb ka mugavalt teekide vaikeasukohta muuta (paremklõps- properties kaudu). Eeliseks see, et kui wini peppu keerad, siis on ja jäävad uuesti installides su andmed alles (muidugi, kui parte agaralt-ogaralt kustutama ei hakka).

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Longero
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2011




sõnum 15.02.2014 23:58:40 vasta tsitaadiga

HP., kui sul HDD siis jaota võimaluse korral ketas ära. See partitsioon kuhu win läheb jäta kusagil näit 50GB või nii (partitsiooni tegemisel sisesta 51200MB siis tuleb 50GB), kui mängur pole peaks 50GB piisama. Pole hea kui win tervel kettal laiutab st ketta lõpus läheb kiirus aeglasemaks ja win ei toimeta nii nobedalt. Boonusena saad andmete jaoks eraldi partitsiooni.

Siit saad palju eestikeelset lugemist, superhea koht alustamiseks thumbs_up.gif http://www.hot.ee/sm2/sitemap.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Probleem XP to Win7 installimisega.
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.