Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  peatus.ee analoogi? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.06.2020 12:38:35 peatus.ee analoogi? vasta tsitaadiga

nii, vähe sellest et see jura ei töötand enne korralikult on see nüüd uuega päris pekki keeratud.
vanasse sisestad kuupäeva aga selleks et kogu päeva näha, jebi ja sünnita

mõnda paremat varianti ka kuskil on?

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.06.2020 12:49:14 vasta tsitaadiga

Näiteks see asenduseks https://www.tpilet.ee/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 28.06.2020 13:03:58 vasta tsitaadiga

Bunny kirjutas:
Näiteks see asenduseks https://www.tpilet.ee/

Peatus.ee oli vist linnasiseste sõitude kohta rohkem ja tpilet maakonna omadele.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 28.06.2020 17:00:21 vasta tsitaadiga

Trafi v moovit ei sobi?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.06.2020 17:43:13 vasta tsitaadiga

Tallinna ja Harjumaa jaoks on https://transport.tallinn.ee/
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003




sõnum 28.06.2020 21:38:40 vasta tsitaadiga

google maps näitab peatusele klõpsates 25 esimest hetke väljumisaega.

Kirjuta oma jutt sinna ka https://www.mnt.ee/et/tagasiside-uuele-reisiplaneerijale
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2020 19:03:03 vasta tsitaadiga

juba kirjutasin, õigemini sõimasin, peaks helistama ja ropendama nii et 15 minuti jooksul ükski sõna ei kordu
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2020 19:06:42 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
juba kirjutasin, õigemini sõimasin, peaks helistama ja ropendama nii et 15 minuti jooksul ükski sõna ei kordu


Nii sa tulemust ei saavuta. Peaaegu kõik sh. ka mina lähevad lukku kui sõimatakse. Viisakas ja argumenteeritud lähenemine töötab. Mitte küll 100%, aga palju sagedamini.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2020 13:07:05 vasta tsitaadiga

Viskasin pilgu peale ja ei näe küll milles seal probleem on. Töötab ju igati kenasti.
Aru ma ei saa mis sellega öelda soovitakse: "vanasse sisestad kuupäeva aga selleks et kogu päeva näha, jebi ja sünnita". Sõidugraafikut tahad näha? See seal ju iga liini jaoks täiesti mugavalt olemas.

_________________
There is no place like 127.0.0.1

Vaata kasutaja äripakkumisi
PT: Frontend arendaja - Svelte / SvelteKit 0439
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2020 13:15:47 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Viskasin pilgu peale ja ei näe küll milles seal probleem on.

Kas asi ei või olla äkki selles, et sa pole seda varem kasutanud? Sest ka minu arvates on see ikka täielik pask, varasemaga võrreldes.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2020 13:21:49 vasta tsitaadiga

Olen küll varem ka kasutanud. Mitte küll regulaarselt.

Aga endiselt ei saa aru, et mis seal siis viga on. Lihtsalt see, et ei saa lihasmälu kasutada ja peab ümber õppima?

_________________
There is no place like 127.0.0.1

Vaata kasutaja äripakkumisi
PT: Frontend arendaja - Svelte / SvelteKit 0439
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2020 14:40:18 vasta tsitaadiga

Varem oli asi ülevaatlikum, kogu info oli ilusasti korraga ekraanil, nüüd piilu nagu läbi lukuaugu. Mitte, et oleks raske ühe korra asemel kümneid ja kümneid kordi näpuga toksida, lihtsalt ei näe selleks mingit vajadust.

Ja nüüd proovisin korra uuesti, ei saa panna marsruuti enam mitte peatusest peatusesse (nagu varem), vaid seal on mingi krdi koordinaatide jura. Peaks justkui jalgsi liikuma mõnikümmend või mõnisada meetrit (isegi üle poole kilomeetri), sest mõni buss justkui peatusesse enam ei lähekski.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2020 14:42:29 vasta tsitaadiga

Provisin ja täiesti kenasti saab panna peatusest peatusesse.

Samas mõte tundub seal olevat selles, et sa paned marsruudi alguspunktis lõpppunkti ning süsteem pakub siis sulle variandid välja mis peatusest ja mis transpordiga on kõige mõistlikum sõita.
Iseenesest loogiline ju ka. Kui sa juba niigi tead mis peatusest kuhu sõita soovid siis vaata lihtsalt graafikut ja polegi seda kaardirakendust vaja kasutada.

_________________
There is no place like 127.0.0.1

Vaata kasutaja äripakkumisi
PT: Frontend arendaja - Svelte / SvelteKit 0439
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2020 11:23:26 vasta tsitaadiga

no mul näitab tühja lehte, mõne üksiku tekstiga, aga vana.peatus.ee on õnneks alles.
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 01.07.2020 11:34:35 vasta tsitaadiga

Väga kihvt leht on, kasutamine on selge ja arusaadav. Ei mõista hädalise muret.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2020 13:14:03 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
no mul näitab tühja lehte, mõne üksiku tekstiga

Ja millega sa seda vaadata üritad? Sest arvutiga (XP + FF 51.0.1) toimib, paraku on arvutiga kasutamiseks praktiliselt kasutuskõlbmatu (vanaga võrreldes), kuna on ilmselt vist telefoni jaoks tehtud.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2020 13:15:31 vasta tsitaadiga

chromium 49,xx, 2003 , ja firefox kah mingi viimane versioon.
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2020 14:39:15 vasta tsitaadiga

Panin W7 peale korraks FF 77.0.1 versiooni, see hakkas kohe turvalisuse kohapealt haukuma.



Panin küll "Risk and Continue", teoreetiliselt "sisse läks", aga https://api.peatus.ee pealt mitte miskit alla ei laadinud, ei css, js ega svg faile. F12 ja Network lipik näitab, mis toimub.
Oligi ilus valge pilt, silm lausa puhkas vaadates.

Turvavärk on ikka tore värk küll ja järjest toredamaks läheb. icon_lol.gif
https://support.mozilla.org/en-US/kb/secure-connection-failed-firefox-did-not-connect

Mina klõpsasin https://api.peatus.ee/ lingile ja jälle "riskisin", peale seda sain sisse ja kõik justkui toimib.

Ürita kuskilt miskit urgitseda, vaja äkki samuti mingine auk sisse teha või midagi, mina kasutan enda vana FF versiooni edasi.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 01.07.2020 15:07:25 vasta tsitaadiga

https://api.peatus.ee/ ei näita mul ei FF-ga ega Operaga mingit riski, ainult ilus valge leht ja ülal vasakus nurgas Hello.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2020 15:12:05 vasta tsitaadiga

Siis järelikult on sinu jaoks sertifikaatidega kõik korras, vanemal opsüsteemil ei pruugi see nii olla.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2020 15:18:49 vasta tsitaadiga

Eks need ole legacy süsteemide kasutajate lõbud. Aga see ongi nende personaalne lõbu. Keegi ei hakka supportima ega arendama tarkvaraplatvormide jaoks mida nende oma tootja on juba hüljanud.

See SSL teema on küll lihtne ära fixida - ja mõistlik ka oleks. Samas midagi sellega otseselt katki ei ole - lihtsalt vanem soft ei oska sellist chaini tarbida.

_________________
There is no place like 127.0.0.1

Vaata kasutaja äripakkumisi
PT: Frontend arendaja - Svelte / SvelteKit 0439
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2020 19:30:12 vasta tsitaadiga

noh pigem on lihtsalt nii, et nägemist peatus.ee ja teretulemast sõit.net või hakkamepäriseltkasõitma.com - sest et tarkvara võime ju lõpmatuseni uuendada, kasutaja võtab infot vastu ikka sama kiiresti - sellest ei paista aga keegi aru saavat

ei ole ju vahet kas ma tipin notepadis, või office 3400 , kirjutan ma ikka sama kiiresti.

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 02.07.2020 03:59:17 vasta tsitaadiga

Renka, asi on selles, et uus on tehtud võimatult ebamugavaks... vanas mobiiliversioonis leiti su asukoht üles, avanesid lähedalasuvad bussijaamad ja peatused ja kõik antud peatuseid läbivad liinid olid kirjas koos kellaaegade ja muu infoga. Uues versioonis on vaja kõik ükshaaval üles otsida... oma 10 "operatsiooni" on juurde tulnud, et vajalik aeg ja liin kätte saada. Uus ei suuda muide asukohta leida... mitu korda üritab ja siis ütleb, et "liiga kaua läheb aega" ja jätab otsingu pooleli, vana mobiiliversiooniga sellist asja ei juhtunud kunagi. Ja kui leiabki pika punnimise peale minu asukoha üles, siis näitab mitte lähedalolevaid peatuseid vaid mind... kurat, ma tean ju kus ma olen, mul on läheduses asuvate peatuste nimekirja vaja! Siis veel üks numbritemaailmas elavate progejate/disainerite "kenjaalzuz" - Näiteks peatuse "Võidu" otsingul viskab ette 10 ühesugust "Võidu" nimelist peatust ja all on siis mingid numbrid. Mitte liini number või linna nimi nagu mõtlevate inimeste puhul võiks loota, vaid mingi suvaline numbrijada! Milline idioot sellise asja peale tuli? Mudugi on kogu leht nüüd kirbusita suuruse ja vähekontrastse fondiga heledal taustal ja seda kõike on väikesel mobiiliekraanil, õues olles väga "mugav" kasutada. Vana mobiiliversioon oli tumeda, kontrastse põhja ja suure fondiga. Järjekordne "projekt" mis tehti valmis tüüpide poolt, kes ise oma kätetööd ei kasuta ja ei hakka kunagi kasutama... Veel üks asi, varem näitas peatuse all kõiki liine kui valisid "kõik liinid", mobiiliversioonis näitas vaikimisi kõiki liine, nüüd valikut pole ja näitab ainult avalikke liine, kommertsliinid puuduvad. Eraldi, liininumbri järgi otsides leiab nad üles, aga jälle visatakse ette kogu Eestis tegutsevad otsitava numbriga liinid ja siis otsi sealt sinule vajalikku ja ega igaüks, eriti veel mittekohalik neid numbreid ei teagi... seega kommertsliinide olemasolu ja sõiduplaanid jäävad paljudele saladuseks, sest peatus.ee neid bussipeatuste all enam ei näita. Ja veel, varem said valida linnade vahel, nüüd seda valikut enam pole, nüüd on see leht üks suur ja segane "kolhoos"... Kindlasti on neid "bambuseid" veel, sest minul kulus vaid pool tundi uuel Peatus.ee lehel toimetamist, et siin kirjeldatud probleemide otsa komistada. Päris koomiline kuidas ei suudeta ära kasutada juba välja töötatud ja toimivaid lahendusi ja tehakse nullist asemele mingi kasutajavaenulik käkk.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 02.07.2020 08:28:39 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Renka, asi on selles, et uus on tehtud võimatult ebamugavaks... vanas mobiiliversioonis leiti su asukoht üles, avanesid lähedalasuvad bussijaamad ja peatused ja kõik antud peatuseid läbivad liinid olid kirjas koos kellaaegade ja muu infoga. Uues versioonis on vaja kõik ükshaaval üles otsida... oma 10 "operatsiooni" on juurde tulnud, et vajalik aeg ja liin kätte saada. Uus ei suuda muide asukohta leida... mitu korda üritab ja siis ütleb, et "liiga kaua läheb aega" ja jätab otsingu pooleli, vana mobiiliversiooniga sellist asja ei juhtunud kunagi. Ja kui leiabki pika punnimise peale minu asukoha üles, siis näitab mitte lähedalolevaid peatuseid vaid mind... kurat, ma tean ju kus ma olen, mul on läheduses asuvate peatuste nimekirja vaja! Siis veel üks numbritemaailmas elavate progejate/disainerite "kenjaalzuz" - Näiteks peatuse "Võidu" otsingul viskab ette 10 ühesugust "Võidu" nimelist peatust ja all on siis mingid numbrid. Mitte liini number või linna nimi nagu mõtlevate inimeste puhul võiks loota, vaid mingi suvaline numbrijada! Milline idioot sellise asja peale tuli? Mudugi on kogu leht nüüd kirbusita suuruse ja vähekontrastse fondiga heledal taustal ja seda kõike on väikesel mobiiliekraanil, õues olles väga "mugav" kasutada. Vana mobiiliversioon oli tumeda, kontrastse põhja ja suure fondiga. Järjekordne "projekt" mis tehti valmis tüüpide poolt, kes ise oma kätetööd ei kasuta ja ei hakka kunagi kasutama... Veel üks asi, varem näitas peatuse all kõiki liine kui valisid "kõik liinid", mobiiliversioonis näitas vaikimisi kõiki liine, nüüd valikut pole ja näitab ainult avalikke liine, kommertsliinid puuduvad. Eraldi, liininumbri järgi otsides leiab nad üles, aga jälle visatakse ette kogu Eestis tegutsevad otsitava numbriga liinid ja siis otsi sealt sinule vajalikku ja ega igaüks, eriti veel mittekohalik neid numbreid ei teagi... seega kommertsliinide olemasolu ja sõiduplaanid jäävad paljudele saladuseks, sest peatus.ee neid bussipeatuste all enam ei näita. Ja veel, varem said valida linnade vahel, nüüd seda valikut enam pole, nüüd on see leht üks suur ja segane "kolhoos"... Kindlasti on neid "bambuseid" veel, sest minul kulus vaid pool tundi uuel Peatus.ee lehel toimetamist, et siin kirjeldatud probleemide otsa komistada. Päris koomiline kuidas ei suudeta ära kasutada juba välja töötatud ja toimivaid lahendusi ja tehakse nullist asemele mingi kasutajavaenulik käkk.


Otsingut alustades pakub ju sinu asukoha tuvastamist.
Ja selle "Vöidu" alumise kirje lõpus on kiri "sõiduplaan", ilmne vihje, et tegu peatusega.
Mis siin arusaamatut? Proovitud 6" ekraanil.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 02.07.2020 09:54:31 vasta tsitaadiga

Märt., Sa vist ei saanud üldse aru, millest kirjutasin... aga pilt ehk seletab asja,
nad kõik on sõiduplaanid, oskad sa ilma neid ükshaaval lahti klõpsimata öelda kus need peatused asuvad?

_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  peatus.ee analoogi? mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.