Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  Kas kaks MacBook Prod võivad üksteist mõjutada teineteise peal olles? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 14.11.2019 16:15:58 Kas kaks MacBook Prod võivad üksteist mõjutada teineteise peal olles? vasta tsitaadiga

Ehk natukene loll küsimus, kuid mõnda aega jälginud ja avastanud seaduspära. Nimelt on mul kodus kaks MacBook prod - mõlemad 15". Üks 2011 aasta mudel, teine 2014 aasta mudel. Üks naise kasutada, teine minu. Ja nüüd probleem - kirjutuslaual laeme neid üksteise peal - st sleepis ja virnas. Kuid mina olen avastanud ühe probleemi - nimelt on minul enda uuema MBP-ga vahest tõsiseid probleeme, et ekraan sisse lülitaks, kui ta teise peal asetseb. Võtan ta ära - lähen teisse kohta - avan kaane - ja üldjuhul tuleb pilt ette.
Või kui ma ta lahtiselt sinna panen - siis võib visata ekraani pimedaks. Tõstes ülesse - on pilt tagasi. Ja vanemal MBP-l olen avastanud - et ta ei lähe sleepi - kui minu oma peal asetseb ja seal tööd teen. Kirjutan naisele Skype sõnumi - kuulen all käib kõll...
Ehk lihtsalt huvi pärast - kas ja mis sensoreid need kaks MBP-d üksteisel mõjutada võivad?

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2019 16:30:35 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt ühe macbooki küljes asuv magnet mõjutab teise macbooki lid sensorit.

Otsi kuskilt magnet ja käi sellega mööda macbooki ääri. Ühes kohas peaks ekraan kustuma. Eeldan, et asukohaks on vasak külg.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 14.11.2019 16:46:13 vasta tsitaadiga

Kas selle magnetiga on ikka mõtet kõvaketta läheduses mingeid kummalisi loomkatseid teha?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Emil
Uus generatsioon
Emil

liitunud: 13.09.2007




sõnum 14.11.2019 16:52:27 vasta tsitaadiga

Kui õigesti mäletan, siis ekraani bezelites on päris tugevad need magnetid, kruvid nt vupsasid vanasti sinna suht rõõmsalt külge.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2019 16:55:08 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Kas selle magnetiga on ikka mõtet kõvaketta läheduses mingeid kummalisi loomkatseid teha?


Jah.

Kui see väike magnetike teeks kettale midagi, oleks vähemalt ükski minu käest masinatest mingitmoodi viga saanud, sest ühe käe küljes kogu aeg magnet olemas.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raudpits
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.03.2004




sõnum 14.11.2019 17:07:20 vasta tsitaadiga

väga suurt maagiat pole, kui pastakas sinna kinni jääb...
MPB2016-l on see nii vasakul kui paremal
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2019 17:12:45 vasta tsitaadiga

Kui nüüd algsele küsimusele vastata, siis jah, kindlasti on lid sensor see n.ö süüdlane seal.

Olen 13" ja 17" mudeleid üksteise otsa stackinud ja siis sensored unustades mõelnud, et miks nüüd pilt ette ei tule. Kindlasti ei ole 15" mingi erand sessuhtes.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 14.11.2019 17:33:03 vasta tsitaadiga

Selge - järelikult ma tean, milles nüüd asi on - tundub tõenäoline küll icon_biggrin.gif

EDIT: see magnet on ikka päris kõva - ma panin enda MBP-l praegu käärid ekraani nurka magnetiga kinni icon_biggrin.gif Püsis täitsa vabalt. Ja ei ole ka kõige väiksemad isendid... Sellised 21cm-sed.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  Kas kaks MacBook Prod võivad üksteist mõjutada teineteise peal olles?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.