Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus »   M: Corsair HX1200 ja Sapphire Nitro+ Vega 56 :: Asukoht: Saku märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.05.2024 22:40:22  M: Corsair HX1200 ja Sapphire Nitro+ Vega 56 :: Asukoht: Saku vasta tsitaadiga

Müügiks toiteplokk ja videokaart. Mänguarvutist, mis sai ehitatud ühele kliendile krüptokaevanduse madalseisu ajal.

Corsair HX1200 - karbi ja kaablid leian, kogu komplekt olemas. Puhas, korralik ja igati viisakas toiteplokk.
AH: 120 eur
OK: 130 eur

Sapphire Nitro+ Vega56 - karpi pole, saan postitamiseks pakendada viisakalt. Puhas, korralik ja igati viisakas kaart.
Tooteinfo: https://www.sapphiretech.com.cn/en/consumer/11276-01-nitro-rx-vega56-8g-hbm2

AH: 90 eur
OK: 110 eur

Asjadele minu poolt käimamineku garantii.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

Kommentaarid: 1147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 856
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pmq
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2007




sõnum 20.05.2024 09:23:58 vasta tsitaadiga

On Vega alles?
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.05.2024 09:24:39 vasta tsitaadiga

pmq, Vega müüdud.

Corsair HX1200 - karbi ja kaablid leian, kogu komplekt olemas. Puhas, korralik ja igati viisakas toiteplokk.
OK: 120 eur

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

Kommentaarid: 1147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 856
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.06.2024 23:06:35 vasta tsitaadiga

Arvutasin ja mõtlesin täna oma kaevuripargi keskel ning kuidagi ei tule ikka välja olemasoleva 3me Corsair PSU-ga. icon_sad.gif
2tk jääb 10x3070 kaevurile ja 3mas on lauaarvutile. Kuigi ma saaks siia PC-le mingi juustu PSU ka panna, sest GPU-d peal ei ole, siis mõte kisub ikka Corsair-i poole, kuna mul PSU kaablid ka kõik selle firma omad. icon_wink.gif
Plaan on oma 2x400W Kaspa ASIC-ud HX1200-le järele ühendada.. eusa_think.gif
Tahtsin täna proovida kas nad ikka hakkavad tööle selle PSU-ga nii nagu peab, kahekesi tõrgeteta. Lihtsalt peab 2 klemmi ühendama, et toide sisse lülitada..
Kuid venivillem nagu ma olen, ei jõudnudki täna ASIC-te ühendamisega eriti kaugele, aeg kulus siin info kogumisele ja koristamistele.

Tegelikult mul on plaan üks MSI RTX 3070 SUPRIM müüki panna, kuid vaja enne kaart lahti ühendada, puhastada ja testida, et oleks kõik tip-top.

Ega juhuslikult ole soovi vahetada HX1200 ühe SUPRIM-i vastu + kompensatsioon.. mõtlesin 300€-ga müüki panna. Eelmine kord läks sellise hinnaga kiirelt. 300-120=180€ juurde maksta pole vb paha pakkumine, kuid vist nagu ma mõistan on endalgi neid 3070-neid üle?

Kuid kui sobib selline diil, siis oleks tore. thumbs_up.gif Teine variant oleks mul GPU maha müüa ja loota, et vahepeal toidet ära ei osteta ja siis osta... eks mõtle kuidas sobib!
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2024 10:25:57 vasta tsitaadiga

jaanjaapan, mul on siin mõned 3070 kaardid juba olemas. Pigem eelistaks toiteka müüki. icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

Kommentaarid: 1147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 856
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2024 12:17:48 vasta tsitaadiga

Kuna pakkumised peavad avalikud olema, siis pakun soodsama diili HX1200 + 150€ SUPRIM X-i vastu. See oleks nagu 120+150 ehk SUPRIM 270€-ga. Tõenäoliselt parim hind HV-s icon_rolleyes.gif

edit: Pakun siis selle OK ära (ehk siis 120€ + post).. sellele vist vaja kõige suuremat kappi, et post tuleb ka siis ~5€ kanti?, kui ei taha SUPRIM-i. Eks ma saan ta esi ka müüdud, ei taha äkki ikka stiilis peale käia icon_smile.gif

P.S. Loodan, et see PSU karp mahub ikka pakimaati ära?

NB! Tegelt ma täpselt sellist toidet tahtsingi, panin eile otsingusse HX1200 ja voilaa jälle samal kaasfoorumlasel vajalik kraam olemas. Nüüd on mul talle kaableid ka igasugu värvilisi varutud. Seega selle firma toode sobib ideaalselt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2024 12:35:12 vasta tsitaadiga

jaanjaapan, teeme diili ära. icon_wink.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

Kommentaarid: 1147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 856
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus »   M: Corsair HX1200 ja Sapphire Nitro+ Vega 56 :: Asukoht: Saku
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.