Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Kõrgresolutsiooniga HTC Touch HD märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
nuffel
HV vaatleja
Keelatud avatar

liitunud: 27.10.2007




sõnum 02.12.2008 21:58:00 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
HTC Touch HD tapja ja ka paljude teiste telefonite tapja on saabumas poisid icon_biggrin.gif

http://www.gsmarena.com/touchscreen_nokia_n97_is_the_next_step_ahead_with_full_qwerty-news-694.php

detailid on üpriski segased ja olematud veel aga eks aeg seda parandab, oodatav aeg 2009 Q2 icon_biggrin.gif


Telefonina avaldab muljet!
PDA-mätta otsast vaadatuna = NOKIA need Windows

Symbian OS
Ericsson, Matsushita, Motorola, Nokia, Psion-i koostöös välja töötatud operatsioonisüsteem,
mis on spetsiaalselt mõeldud opereerimaks mobiiltelefonides, kuna tarbib vähe energiat ja mälu.


Igatahes ootame põnevusega kasutajate arvamusi ja miks mitte ka sellekohane uus teema teha thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2008 23:29:52 vasta tsitaadiga

tegelt tegin ka teema selle kohta...
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=391441&highlight=

ei ütleks, et nokia vajaks windowsit, symbian on väga võimukas operatsioonisüsteem. ise küll veel ostma ei kipu
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuffel
HV vaatleja
Keelatud avatar

liitunud: 27.10.2007




sõnum 04.12.2008 23:45:50 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
tegelt tegin ka teema selle kohta...
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=391441&highlight=

ei ütleks, et nokia vajaks windowsit, symbian on väga võimukas operatsioonisüsteem. ise küll veel ostma ei kipu


Jah, olen nõus. Telefon on mul ka NOKIA E51 mis töötab siiani laitmatult, aga pidasin silmas rohkem PDA-d millel ka telefoni funktsioon ja seal meeldib windows mulle rohkem.

Nüüd tagasi teema juurde ja nimelt kel huvi võib lisaks uurida venelaste foorumit siit HTC Touch HD, HTC Blackstone, HTC T8282 thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Muuhulgas on seal juttu viletsast korpuse materjalist, kus kõrgläike kiht hakkab maha kooruma



shocking.gif shocking.gif shocking.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 12.01.2009 07:55:17 vasta tsitaadiga

No vähemalt präegune nutitelefon iföön ei mädane icon_biggrin.gif
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 12.01.2009 15:23:14 vasta tsitaadiga

mhmh, mingit nutitelefoni lipulaeva temast vast ei saa.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 12.01.2009 21:50:17 vasta tsitaadiga

Kusjuures imelik on see et mulle tundub et korpus on alumiiniumist, mis suht imelik et sellisest materjalist korpust tehakse....
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 31.01.2009 11:01:42 vasta tsitaadiga

Tartust on see kellelgi olemas ka ?
tahaks tsut näppida enne soetamist.

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 03.03.2009 21:33:37 vasta tsitaadiga

nuffel kirjutas:
KillerXP kirjutas:
tegelt tegin ka teema selle kohta...
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=391441&highlight=

ei ütleks, et nokia vajaks windowsit, symbian on väga võimukas operatsioonisüsteem. ise küll veel ostma ei kipu


Jah, olen nõus. Telefon on mul ka NOKIA E51 mis töötab siiani laitmatult, aga pidasin silmas rohkem PDA-d millel ka telefoni funktsioon ja seal meeldib windows mulle rohkem.

Nüüd tagasi teema juurde ja nimelt kel huvi võib lisaks uurida venelaste foorumit siit HTC Touch HD, HTC Blackstone, HTC T8282 thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Muuhulgas on seal juttu viletsast korpuse materjalist, kus kõrgläike kiht hakkab maha kooruma



shocking.gif shocking.gif shocking.gif


pigem pooldaks läike asemel seda kummi taolist kihti mis Polarisel on (Touch Cruise), kuna PDA on varsti aasta vana ja ei ole mingit jälgegi peal.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 07.03.2009 11:59:58 vasta tsitaadiga

imho paistab see küll olevat mahakukkumise jälg, sest sellist pragu seal küll pole, kaks korpuse poolt on väga tihedalt ikka koos.
_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 08.03.2009 23:19:12 vasta tsitaadiga

On hea mugav?Ma siin mõtlen kas osta vb touch pro või hoopis touch hd.Ehk kaalun
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 09.03.2009 19:11:22 vasta tsitaadiga

oleneb, kas tahad keyboordi vai ei, mugav on küll, ühekäega ilusti kasutatav nii, et pole probleemi.
käes istub mugavalt ja pole raske, tagakaas on hea kummine, et libisemist nagu polegi.

ekraan on ikka vägah ea ja terav, aku peab väga kenasti, suurel näppimisel hetkel 3 päeva ja siis panin laadima.
ei oska nagu kurta.

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 10.03.2009 00:33:00 vasta tsitaadiga

Kasutan praegu wizardit, kuid keyboord on mugav küll.Kaalun veel
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 10.03.2009 05:26:35 vasta tsitaadiga

mina neid liugsüsteeme eriti ei usalda, ega klappe. Üleüldine kogemus on näidanud, et kauaks nendest asja pole.
_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 10.03.2009 10:59:28 vasta tsitaadiga

hmekk kirjutas:
mina neid liugsüsteeme eriti ei usalda, ega klappe. Üleüldine kogemus on näidanud, et kauaks nendest asja pole.


liuguritest ja klappidest rääkides, oman SAMSUNG D500 (teemast kõrvale pisut kaldudes) ja tollel on metallist liuguri süsteem ja juba rohkem kui 2 aastat vastu pidanud,kuigi olen kuulnud et mõnel vennal on "lint" mis mobla sees on katki läinud. Kas selline süsteem võiks olla ka äkki HTC-l, et liugur on metallist?

Youtube videodest vaadates näitas küll nagu hinged oleksid tehtud plastist, oli kohe näha et pealmine osa liikus natukene.

Äkki keegi oskab kommenteerida liugurite kohapeal midagi?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002




sõnum 10.03.2009 12:03:38 vasta tsitaadiga

Tre,

Minuarust piisab Touch HD kasuks otsustamisel juba ühest punktist ja see on väga hea resolutsiooniga 3.8" ekraan. Kui ikka Operas pea terve Postimehe sait ekraanile mahub võtab muigama küll võrreldes näiteks P1i 2.6" (mis oma aja kohta ka normaalne oli) ekraaniga kus tuli palju kerida, et sisu näha. Muidugi on ka integreeritud klaviatuur hea asi aga samas HD virtuaalse klaveriga (on neid valiuid seal ju lausa mitmeid) saab ilustasti kõik asjad aetud.

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prj
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2009 10:35:25 vasta tsitaadiga

Mul on antud telefon olnud eelmise aasta septembrist...
Väga korralik, eriti just viimaste custom ROM-dega, kus on hulganisti tarkvara adapteeritud uutelt HTC telefonidelt.
Korpusel ei ole ühtegi kulumisjälge ega probleemi, mitte ühtegi kriimu pole telefonil.
Muidugi ta silikoonümbrises ja screen protectoriga esimesest päevast peale icon_smile.gif Näeb siiani välja nagu uus.

iPhone vs HD teemal ei ole üldse mõtet vaielda, iPhone on rohkem selline stiilijubin, mida sõpradele näidata riistapikenduseks.
Ma eelistan viimaseks kasutada autot, mitte telefoni icon_wink.gif

Tegelikult põhjusteks, miks ma ostsin HD mitte iPhone 3G on:
1) GPS Navi - liigun autoga ning ei näe pointi osta eraldi seadet endale. iPhone-l siiamaani puudub gps navigatsioon (Google maps EI OLE gps navigatsioon)
2) Exchange - Windows mobile device-l on vägagi viimase peal integratsioon exchangega, võib-olla on vahepeal midagi juurde tehtud, aga eelmise aasta septembris sai iPhone vaevu kirjad süngitud.
3) Vahetatav aku.

Ega muud väga meelde ei tule.
N97 kohta - tuleb kindlasti väga vinge telefon, naisel on 5800 ning on väga tegija.

Probleem on selles, et N97 on natuke "hiljaks jäänud". Varsti tuleb HTC-l Tegra kiibistikul telefon, mis suudab mängida HD videot 18 tundi jutti.
Samsungil on Omnia HD, mis praegugi mängib ja lindistab HD videot.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002




sõnum 03.06.2009 11:13:08 vasta tsitaadiga

Tre,

prj kirjutas:

Korpusel ei ole ühtegi kulumisjälge ega probleemi, mitte ühtegi kriimu pole telefonil.
Muidugi ta silikoonümbrises ja screen protectoriga esimesest päevast peale icon_smile.gif Näeb siiani välja nagu uus.


Kas seda silikoonümbrist on kustkil meilt siit ka osta? Endal telefonil hetkel sametist vutlar mis kaasa tuleb komplektis. Üldiselt, kas HTC-dele lisavarustust keegi pakub kuskil. On maaletooja leht küll olemas ja käinud vaatamas aga ei paistnud sealt silma, et nende käest tellija midagi saaks. Elioni esindustes olen paaris kohas käinud ja kõik on kehitanud õlgu kuigi ise HTC-sid müüvad.

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prj
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2009 15:27:25 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Kas seda silikoonümbrist on kustkil meilt siit ka osta? Endal telefonil hetkel sametist vutlar mis kaasa tuleb komplektis. Üldiselt, kas HTC-dele lisavarustust keegi pakub kuskil. On maaletooja leht küll olemas ja käinud vaatamas aga ei paistnud sealt silma, et nende käest tellija midagi saaks. Elioni esindustes olen paaris kohas käinud ja kõik on kehitanud õlgu kuigi ise HTC-sid müüvad.


Tere,

Mul on silikooncase ja veel on üle üks "Crystal case" ehk siis selline kõvast plastist läbipaistev case.
Stiilne on, aga nati paksem kui silikooncase, seepärast ostsin endale silikooncase-i. Kui tahad, siis võin mingi sümboolse tasu eest üles otsida ja anda sulle selle plastcase-i. Sametist vutlar käib pinda, sest peab seda kiskuma edasi tagasi ja kui telefon kukkuma peaks, siis just sellel vajalikul hetkel ei ole tal kaitset...

Kõikide aksessuaaride koha pealt aitab sind eBay, hinnad ka palju mõistlikumad kui meie rottide müüjate juures.

EDIT:
Teisel teemal veel... ma olen see isik, kes HTC Touch HD-le video converteri kirjutas ja välja ladus selle XDA foorumis. Raha, mis annetustest sain, on juba ammu telefoni maksumuse korvanud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Kõrgresolutsiooniga HTC Touch HD mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.