Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  Safari for Windows märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 15.07.2009 00:41:09 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
londiste kirjutas:
Skeptik, elementaarseid asju on safaris päris palju tegemata icon_biggrin.gif

+ crash recovery, mida läheb Safari puhul kindlasti vaja. icon_neutral.gif


windowsi osas ei oska rääkida, aga Snow Leopard + Safari koosluses toimiv "crash resistance" muudab crash recovery võrdlemisi mõttetuks icon_razz.gif pole ühtki crashi olnud viimase kolme-nelja nädala jooksul, kui midagi tahab crashida, siis ilmub hetkeks spinning beachball (windowsis on selle vasteks liivakell) ja siis tapab masin lihtsalt crashiva plugina maha (enamasti mingi loll flash-video või reklaam kuskil)... isegi leht jääb püsti, ainult plugina taga peituvat sisu ei näe... ootan, et millal nad selle windowsile pordivad...

mina pole veel mugava bookmark managemendiga brauserit näinud... mul on tihedalt külastatavad lehed Top Sites'idesse kinni pandud ja rohkem ma oluliselt bookmarke ei kasuta, kui siis aegajalt cmd+D (win: ctrl+D) et mingi vajalik asi ajutiselt talletada...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 15.07.2009 01:01:20 vasta tsitaadiga

mks kirjutas:
... aga Snow Leopard + Safari koosluses ...

Snow Leopard ei ole ju veel väljas?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2009 01:08:41 vasta tsitaadiga

ma panin Windowsi all tähele just sellist asja, et kui mul on mitu tabi lahti ja ma sulgen ühe neist, siis oli brauseril suurem tõenäosus crashida.
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 15.07.2009 02:43:52 vasta tsitaadiga

Skeptik, ma olen märganud, et Windowsi all tõmbab see kõige suurem (6x4) top sites brauseri suht kooma ja vahel ka crashini, kui seda aktiivselt kasutada... tabide sulgemisega pole nagu probleeme olnud, mitu tabi sul muidu aktiivselt kasutuses on enamasti?

OT: Ohohh, kellele on, kellele mitte icon_smile.gif http://developer.apple.com/mac/
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2009 21:35:20 vasta tsitaadiga

Seda top sites värki pole jah tervislik kasutada, jätkub brausimist kauemaks. Tihtilugu uue tabi (top sites) avamisel hangub lõplikult. Õnneks historyst saab mingil määral restoreda aga see pole päris see..

Huvitav kui palju sel Safaril mälu kasutada on lubatud? Endal pistis 1.3gb peal win karjuma, et mälu otsas icon_biggrin.gif Kuigi tundub, et piiri ei olegi.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2009 22:23:47 vasta tsitaadiga

mks, Top Sites ei kasuta ma üldse ja üle 10 tabi tavaliselt lahti pole. aga see ei omanud tähtsust, jooksis ka 3-ga kokku. nii 4 beta kui ka 4 final.
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 18.08.2009 11:47:43 vasta tsitaadiga

oeh...
apple nägemus fontide renderdamisest on tore, mis on ka põhimõtteliselt ainus põhjus miks ma safarit kasutama olen jäänud.

- id-kaart ei tööta või töötab nagu kuuvarjutus
- bookmarkide süsteem on wtf (miks lisamiselt default auku valida ei saa, miks seal valimiseks liiga palju klikkida tuleb, miks ei saa bookmark bari peal olevas kaustas paremklikk-open in new tab teha jne.)
- miks ei saa ui-d seadistada mingis miljonis aspektis (tab bar kogu aeg nähtaval näiteks esimese pähehüppava asjana millest puudust tunnen)
- show all bookmarks ja top sites on gimmick ja ei suuda mu brausimiselamusele kuidagi juurde anda, ie/ff all bookmarks lugu on märksa efektiivsem
- miks kurat töötab nii aadressi kui otsinguribal hiir mouseoveriga
- miks kurat refreshitakse aadressiriba kui lehe renderdamine mingil määral edeneb või lõpeb. enamasti põhjustades mingeid värdaadresse kui aadressiribale enne lehe loadimise lõppu klikkida ja sinna uut aadressi kirjutada üritada. pluss siis eelmise punkti mouseover sinna juurde

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2009 12:32:54 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:

- bookmarkide süsteem on wtf (miks lisamiselt default auku valida ei saa, miks seal valimiseks liiga palju klikkida tuleb, miks ei saa bookmark bari peal olevas kaustas paremklikk-open in new tab teha jne.)

Saab ju
londiste kirjutas:
- show all bookmarks ja top sites on gimmick ja ei suuda mu brausimiselamusele kuidagi juurde anda, ie/ff all bookmarks lugu on märksa efektiivsem
Top Sites on vägagi kasutatav ju. Samas ma olen seal ies paika määranud oma lemmiksaidid mitte ei lase brauseril otsustada mida sinna näitab ja mis järjekorras.
londiste kirjutas:

- miks kurat töötab nii aadressi kui otsinguribal hiir mouseoveriga
Misasja?
londiste kirjutas:

- miks kurat refreshitakse aadressiriba kui lehe renderdamine mingil määral edeneb või lõpeb. enamasti põhjustades mingeid värdaadresse kui aadressiribale enne lehe loadimise lõppu klikkida ja sinna uut aadressi kirjutada üritada. pluss siis eelmise punkti mouseover sinna juurde
Ei refreshita ju. Proovisin korduvalt aga no ei juhtu aadressiga midagi icon_rolleyes.gif


EDIT: krt see on Safari for Windows teema icon_redface.gif Igatahes minu vastused on OSX peal oleva Safari kohta. Ei hakka ära ka kustutama - las olla siis võrdluseks platvormide erinevustest.

_________________
There is no place like 127.0.0.1

Vaata kasutaja äripakkumisi
PT: Frontend arendaja - Svelte / SvelteKit 0502
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 19.08.2009 01:18:32 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
londiste kirjutas:

- bookmarkide süsteem on wtf (miks lisamiselt default auku valida ei saa, miks seal valimiseks liiga palju klikkida tuleb, miks ei saa bookmark bari peal olevas kaustas paremklikk-open in new tab teha jne.)

Saab ju

Seda ei saa jah. Otse bookmark baril olevaid asju saab, aga mul on näiteks bookmarki riba peal kaust Google, kus on sees docs, translate, apps jne. Kui avan Google kausta, siis selle sisu ei saa ükshaaval paremklikiga uues tabis avada. Kõike kaustas olevaid korraga saab, aga ei mõista, miks keegi seda teha tahaks. (Kasutan safarit Maci peal)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 19.08.2009 11:24:33 vasta tsitaadiga

kõike kaustas olevaid korraga saab, aga see replaceb juba lahtiolevad tabid ilma mingi back võimaluseta, mis on omaette wtf.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 19.08.2009 17:00:54 vasta tsitaadiga

Ohohh kirjutas:
Renka kirjutas:
londiste kirjutas:

- bookmarkide süsteem on wtf (miks lisamiselt default auku valida ei saa, miks seal valimiseks liiga palju klikkida tuleb, miks ei saa bookmark bari peal olevas kaustas paremklikk-open in new tab teha jne.)

Saab ju

Seda ei saa jah. Otse bookmark baril olevaid asju saab, aga mul on näiteks bookmarki riba peal kaust Google, kus on sees docs, translate, apps jne. Kui avan Google kausta, siis selle sisu ei saa ükshaaval paremklikiga uues tabis avada. Kõike kaustas olevaid korraga saab, aga ei mõista, miks keegi seda teha tahaks. (Kasutan safarit Maci peal)


kas keegi windowsil ctrl+click on proovinud selle mure lahendamiseks? mäkil cmd+click (ehk ava uues tabis) toimib edukalt...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 19.08.2009 17:20:02 vasta tsitaadiga

ctrl+click toimib. aga miks ma pean klaverit selleks otsima icon_razz.gif
ctrl+clickist rääkides, linkide avamine uues tabis sellega töötab pool aega samuti katkiselt - link avatakse nii uues tabis kui vanas.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2t3r1
HV kasutaja
p2t3r1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 22.08.2009 13:57:39 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
ctrl+click toimib. aga miks ma pean klaverit selleks otsima icon_razz.gif
ctrl+clickist rääkides, linkide avamine uues tabis sellega töötab pool aega samuti katkiselt - link avatakse nii uues tabis kui vanas.

Rulliku nuppu oled proovinud? Mul avab küll uues tabis ühe nupuvajutusega. Kui on bookmark list siis "scroll klikk -> vasak klikk" ja avab ilusti uues tabis. Vanas Safaris avas kõik ainult scroll klikiga.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 22.08.2009 20:05:22 vasta tsitaadiga

rulliku nupp on sama mis ctrl+klikk. sama tulemus ka.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2t3r1
HV kasutaja
p2t3r1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 22.08.2009 20:14:13 vasta tsitaadiga

siis mingi kala sul kusagil. mul avab vaid uue tabi.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 22.08.2009 20:16:13 vasta tsitaadiga

kolmes erinevas arvutis sama kala? icon_smile.gif
see ei toimu kogu aeg.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.10.2009 05:34:32 vasta tsitaadiga

Safari oli kohati väga kiire ja kohati väga aeglane.Seega nö mixed bag windowsi all
Kohe hakkas silma Auto Update puudumine.Selle asemel installiti mingi Apple Software Update eraldi.Ei meeldi selline asi kuna installides Safarit eemaldasin linnukese selle valiku eest icon_mad.gif
Silma riivas ka F11 ehk siis fullscreen toe puudumine(ehk teise nupu all?)
Versioon oli 4.0.3.Eeldan, et see on viimane stabiilne väljalase?

Testid leiate siit: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5444878#5444878
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 30.10.2009 12:53:30 vasta tsitaadiga

apple software update peaks-võiks peaaegu viiruseks kvalifitseerida. peaaegu nagu quicktime-viirus icon_razz.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
twm
HV vaatleja
twm

liitunud: 07.02.2006




sõnum 18.03.2010 18:40:56 vasta tsitaadiga

Ei õnnestu swedbankis digitaalallkirja anda, annab veateate "xpcom.dll not found".
_________________
"When trouble arises and things look bad, there is always one individual who perceives a solution and is willing to take command. Very often, that individual is crazy. "
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  Safari for Windows mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.