Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Stickyd märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 01.02.2003 16:14:36 Stickyd vasta tsitaadiga

Keegi, st mõni tore adminn võiks loopida valmis stickyd, kus oleks seletatud kõik need lihtsamad asjad, mis tõusevad esile eriti just rauafoorumis. Küll kettad ei tööta ja perfoormansssss pole vastav jne, enamasti on lahendused ainult 1 vastuse kaugusel, aga võiks ju olla juba olemas, lihtsalt vaja klikata korra ja asi ants. Vastused ju juba antud, saaks lahti teemadest a la "miks mul gta's kuubikud on, XP ikka sakib täiega" jne...... icon_confused.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 01.02.2003 16:18:55 vasta tsitaadiga

Vaata multimeedia foorumis Ihvikese poolt tehtud Stickyt ja siis vaata palju on teema on kolinud ja lukustatud teemasid. Sama palju on ka ilma märget jätmata kustutatud teemasid. Edasine otsus tee ise, kas sellest on ikka kasu.
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 01.02.2003 16:21:22 vasta tsitaadiga

Nu ma tean....aga kuskilt peaks ju alustama....
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 01.02.2003 16:24:12 vasta tsitaadiga

Teema on kolinud ei puutu üldse asjasse. Need tulevad enamasti Hinnapäringu foorumi laialivalguva definitsiooni tõttu.
Samas ei saa ka väita, et sellest stickyst midagi kasu ei ole. Ma arvan, et vastavasisulisi teemasid oleks ilma selleta ikka kõvasti rohkem. Vaadatud on seda stickyt ikka kah päris mitu korda ja ehk midagi ikka inimestele kõrvataha jäänud sealt. Rauafoorumis on aga oluliselt keerulisem mingeid sobivaid teemasid sickysse koondada. Lihtsalt liiga lai haardeulatus peaks sellel olema. Viimasel ajal pole ju eriti olnudki selliseid "a mis see DMA on?" küsimusi.


edit - Andmeside foorumisse võiks mõni võrguguru teha küll neti jagamist puudutava üldjoonelise sticky, neid küsimusi on liiga palju. Ja ka ISP-de esindajad oleks ehk natuke rohkem rahul, kui seal kirjas oleks mismoodi võib teha ja kuidas peab tegema.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 01.02.2003 16:36:56 vasta tsitaadiga

See see põhiprobleem kipub olema, et rauafoorumis saaks terve esimene lehekülg neid õpetusteemasid täis. Ja jääks veel ülegi...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 01.02.2003 16:39:40 vasta tsitaadiga

Näiteks.... praegu ma maadlesin siin vana P 133'ga, millele ei suutnud ketast kylge haakida, kasutasin kettafoorumit oma 15 minutit, enne kui hakkama sain. Kuna ma julgen ennast pidada poweruseriks jne.... oli kõik mulle mõistetav ja ma viitsisin otsida seda õiget topicut, kuna otsingu nuppu mina kasutada ei suuda icon_lol.gif Mitu inimest aga seda viitsib ja suudab?

Viskaks kokku kasvõi mõne teema lingid ja asi oleks minu arvates juba palju lihtsam, ka vähemkogenud inimesele.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 01.02.2003 16:46:05 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Näiteks.... praegu ma maadlesin siin vana P 133'ga, millele ei suutnud ketast kylge haakida, kasutasin kettafoorumit oma 15 minutit, enne kui hakkama sain. Kuna ma julgen ennast pidada poweruseriks jne.... oli kõik mulle mõistetav ja ma viitsisin otsida seda õiget topicut, kuna otsingu nuppu mina kasutada ei suuda icon_lol.gif Mitu inimest aga seda viitsib ja suudab?

Viskaks kokku kasvõi mõne teema lingid ja asi oleks minu arvates juba palju lihtsam, ka vähemkogenud inimesele.
Mis selle otsingu nupu kasutamise juures siis sulle nii ületamatut on?
Mis oleksid need tõesti ainult paar ülitähtsat teemat, millest tõesti kõigile kasu oleks?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 01.02.2003 16:54:12 vasta tsitaadiga

Kõige lollikindlam.... kasvõi teha korralik teema, kus oleks sees kõik need kuradi videokaardid, sest ausalt öeldes on mul siiber lugemast teemasid a la "kas see kaart on korralik".... midagi sellist... see on ainult mõte muidugi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 01.02.2003 17:01:25 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Kõige lollikindlam.... kasvõi teha korralik teema, kus oleks sees kõik need kuradi videokaardid, sest ausalt öeldes on mul siiber lugemast teemasid a la "kas see kaart on korralik".... midagi sellist... see on ainult mõte muidugi.
Neid videokaarte tuleb järjest peale + draiverid + kellajate tahtmised --> lõppkokkuvõttes läheb asi täielikuks läbuks kätte. Arvesta veel lisaks sellega, et videokaardi käitumine on paljuski seotud emaplaadiga, mis ühel emaplaadil töötab nagu kulda võib teisel olla täiesti lootusetu. (konkreetse näitena --- kuskil on teema gainwardi ti4200 kaartidest - amd prosede ja emaplaatide omanikud kiruvad, inteliga süsteemides töötab rahumeeli).
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 01.02.2003 17:06:40 vasta tsitaadiga

Nu ja, aga, keegi tark võiks kasvõi panna asja lihtsalt paika põlvkondade kaupa.... nvidia ja ati kaardid ja anda lingid draiverititele jne. Juba seegi tuleks kasuks, samas võiks olla kasutajatel läbi adminnide õigus seda nimekirja täiendada ja muuta, draiverite koha pealt jne. lihtsalt mõte
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Stickyd
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.