Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Elisa pakub mobiilikasutajatele MSNi suhtluskeskkonda märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Marguzzz
Kreisi kasutaja
Marguzzz

liitunud: 31.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2008 09:24:46 vasta tsitaadiga

proovisin enda N80 peal töötab aga jube aeglaselt thumbs_down.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
O
Kreisi kasutaja
O

liitunud: 22.09.2005




sõnum 15.01.2008 17:25:25 vasta tsitaadiga

mikk36, jep, teistel variantidel msni serveritega ühendumine keelatud vm? icon_biggrin.gif
tuli meelde, et isegi mobla USB-ga läpaka taha ühendades ja sealt netti minnes ei saanud MSNi tööle icon_confused.gif

_________________
PS, kui teemades ei vasta
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
habe
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2003




sõnum 15.01.2008 17:31:26 vasta tsitaadiga

O

O kirjutas:
habe ja muud kalad, olete ikka Elisaga proovinud? Mul ei suuda ükski selline klient MSNi serveritega korralikku ühendust luua... thumbs_down.gif


elisaga tõesti ei ole viimasel ajal proovinud, kuid mõni aasta tagasi töötas Agile Zen kõnekaardiga ilma probleemideta.
ja töötab siiani tele2 ja emt-s.
mingi jama pöörduspunktidega äkki? teenusepakkuja wapi pöörduspunkt ei sobinudki minu mäletamist mööda, neid peab ise väheke kohendama icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
O
Kreisi kasutaja
O

liitunud: 22.09.2005




sõnum 15.01.2008 17:57:49 vasta tsitaadiga

Üsna tõenäoline, ega ma süvenenud ei ole, esimese hooga igastahes Agile tööle ei hakanud...
_________________
PS, kui teemades ei vasta
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 15.01.2008 18:16:15 vasta tsitaadiga

EMTis Agile igastahes töötas, vaata üle oma interneti pöörduspunktid (internet, wap jne)
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
habe
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2003




sõnum 15.01.2008 18:43:30 vasta tsitaadiga

O

O kirjutas:
Üsna tõenäoline, ega ma süvenenud ei ole, esimese hooga igastahes Agile tööle ei hakanud...


pöörduspunkt peaks olema kas internet v http v midagi sarnast.
mis telefonist muidu jutt käib?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
O
Kreisi kasutaja
O

liitunud: 22.09.2005




sõnum 15.01.2008 19:03:20 vasta tsitaadiga

E50 ja oli interneti peal, samas veits OT ja agile testiaeg läbi niikuinii
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2008 07:16:52 vasta tsitaadiga

Agile'i ja paljude teistega endal ka probleeme olnud üle elisa võrgu, pöörduspunktiks oli internet. Viimasel ajal küll tegelikult pole proovinud aga usun, et probleem kestab. Isegi klienditeenindusega suhelnud selles asjus aga nemad pole vedu võtnud
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 16.01.2008 11:22:09 vasta tsitaadiga

Kas keegi N95 on testinud icon_question.gif
Mul annab mingi turvasedi vea,kell ja kuupäev on õige icon_idea.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2008 09:53:11 vasta tsitaadiga

Proovisin ka 6233 peal ära.

Paraku pidin aga pettuma. Esiteks on programm on VÄGA uimane, ilmselt ilusa graafilise kasutajaliidese tõttu, millega telefoni protsessor hätta jääb. Igale nupuvajutusele järgneb vähemalt sekundiline mõttepaus - masendav. Tõsi, mul on listis 265 kontakti, aga online oli tol hetkel 40. Sellise kiirusega on kasutamine suht võimatu.

Ning teine probleem - tegu on küll Microsofti enda toodanguga, mis kannab lausa Windows Live Messengeri nime, kuid miks ei pakuta võimalust näidata kontaktide listis nimede asemel E-maili aadresse? "Hüüdnimesid" vahetatakse pahatihti mitu korda päevas ja sel juhul enamasti stiilis "sitaks kõva pidu oli" vms - katsu nüüd aru saada, kes on kes. Keeruliseks läheb ka nimekaimudega - imelik oleks küsida, et milline Tanel kolmest sa oled icon_biggrin.gif Tõsi, võimalik on igal kontaktil infoaken lahti võtta ja sealt e-maili välja lugeda, kuid milleks, kui võiks kohe mailiaadresse näha?

Muidu on täitsa kena programmike. Eriti mugav on see, et teiste jaoks saab olla kogu aeg online ja sõnumi saabumisel antakse piiksuga märku, mille peale võib ühe nupuvajutusega programmi käivitada ja jutud ära rääkida. Aga jah, kahjuks on rakendus nimetatud puuduste tõttu minu jaoks kasutamiskõlbmatu. Kasutan rõõmuga edasi Morange nimelist vidinat - kiire, ülimugav, olemas on kõik vajalik ja rohkemgi, näiteks foto tegemise ja saatmise võimalus. Odav ka - piiramatu mahuga andmesidepaketi olemasolul muid kulusid ei lisandu.

Hinnapoliitikast - veebruari lõpuni pakutakse asjandust tutvumiseks tasuta, pärast seda kehtestatakse ilmselt eraldi kuumaks. Võib ju loota, et piiramatu mahuga andmesidepaketi omanikele jäetakse variant maksta vaid kasutatud mahu eest (ehk siis ainult andmeside kuumaks), kuid kardan, et seda võimalust ei tule. Mõnus on ju "oma MSNi" eest lisatasu küsida.

tsitaat:
alates eelmise aasta lõpust on ZEN kõnekaardi omanikud saanud teenust ka testida.

Huvitav. Kasutan ka pikemat aega teises telefonis Zen kõnekaarti, kuid sellekohast infot pole kusagilt kuulda olnud. Elisa töötajate lapsed vms äkki said. icon_rolleyes.gif


ot:
SE'del ja Samsadel pole eesti T9't, kuidas te nendega toksida viitsite? icon_razz.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tramburai
HV kasutaja
tramburai

liitunud: 06.04.2003




sõnum 18.01.2008 20:16:37 vasta tsitaadiga

.Scorps., huvitav, minul on küll Options - Settings - View By all võimalus nimega E-mail mis võimaldab ilusasti näidata kontaktlistis nimede asemel e-posti aadresse. Windows Live for Nokia S60, versioon 1.0.6141.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2008 20:55:55 vasta tsitaadiga

kopirait kirjutas:
.Scorps., huvitav, minul on küll Options - Settings - View By all võimalus nimega E-mail mis võimaldab ilusasti näidata kontaktlistis nimede asemel e-posti aadresse. Windows Live for Nokia S60, versioon 1.0.6141.

Symbiani versioonil järelikult siis on. 6233 kasutab S40V3 operatsioonisüsteemi ja toetab seetõttu vaid Java programme. Sealt ma toda võimalust küll kuskilt ei leidnud.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2008 01:34:51 vasta tsitaadiga

Ma olen juba varsti kuu aega kasutanud sümbioosi E51-st, Live Messengerist ja TeleYhest. Toimib probleemitult, ei näe mingit põhjust Elisalt mingit eraldi messengeri tirima ja hiljem selle eest veel lisa maksma hakata.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
6Pac
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2008




sõnum 19.01.2008 14:30:42 Elisa paneb täiega näkku!!! vasta tsitaadiga

Lugu siis selline et tahan lihtsalt teavitada rahvast Elisa olemusest. Mul telefon mingi aasta käes olnud ja mingi kolmest kohast nagu katki läinud, erinevatel aegadel. nüüd kui mul garantii lõppema hakkab siis mõtlesin et telefonil juba hulk vigu kyljes, et viimane aeg remonti viia. Vead pole muide kindlasti minu oma tekitatud ja need on tulnud erinevatel aegadel. Võtsid siis ilusti telefoni vastu ja paari päeva pärast helistavad et nemad seda korda ei tee. Elisa mehaanikud olevat ytelnud et vead mu oma tekitatud. Nemad kahju ei kompenseeri. Mul olevat telefon maha kukkunud või obaduse saanud. Kuidas on see aga võimalik kui erinevatel aegadel on vead tulnud? Ega ma ju telefoni igapäev maha ei pilla. Kas siis kõik on nii rahapeale väljas et valetavad sulle endale näkku? Ja oletame et telefon oleks maha kukkunud, ega see siis kohe mõlemat ekraani rivist välja ei vii ja telefoni klapi vedru katki ei tee.Sellised on siis Elisa iniesed. Ei täida oma garantii lubadusi. JA mina ei maksa küll seda telefoni parandust juba põhimõtteliselt, kuna saaksin selle eest juba uue telefoni osta.Eesti rahvas! Mõelge enne, kui Elisast midagi ostate.
_________________
_______________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 19.01.2008 14:42:15 vasta tsitaadiga

6Pac, garantii alla ei käigi ju mingid korpuse katkiminemised mahakukkumise tagajärjel :doh:


See messengeri teenus ongi just nendele, kes ei ela päevotsa kuskil foorumites ja ma olen kindel, et väga suur osa Symbiani kasutajatest ei teagi mis eristab neid ja "tavalisi" mobiile. See, et meie teame siin erinevaid softe mis kõik on saadaval, on ainult positiivne, aga kui tänaval küsitlus teha, siis saaks hoopis vastupidise tulemuse. Igati positiivne, et operaatorid ka "dumbuseritele" midagi pakuvad.


Ise kasutan Ebuddy rakendust ning väga mõnus IMO, seal saab erinevad teenused ühte tõsta (AIM, ICQ, MSN, GoogleTalk jne)

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2008 09:17:36 vasta tsitaadiga

6Pac, ega elisa tõesti ei pea kompenseerima või parandama garantii korras telefone, millel on kasutajast mõned füüsilised märgid maha jäänud ja katsu sa pärast seletada, et näiteks vedru vms sa seal kirjeldasid, et see on kulumise käigus hävinenud, mitte sinu telefoni kukutamiste tagajärjel...

tsitaat:

See messengeri teenus ongi just nendele, kes ei ela päevotsa kuskil foorumites ja ma olen kindel, et väga suur osa Symbiani kasutajatest ei teagi mis eristab neid ja "tavalisi" mobiile. See, et meie teame siin erinevaid softe mis kõik on saadaval, on ainult positiivne, aga kui tänaval küsitlus teha, siis saaks hoopis vastupidise tulemuse. Igati positiivne, et operaatorid ka "dumbuseritele" midagi pakuvad.
Indiid, kahjuks või õnneks on ta küll nii aga see on paratamatus. Ise kasutan oma riistvara viimase võimaluseni ära.... Kui enda tutvusringkonda vaatan, siis on symbianiga telefonite osakaal väga minimaalne, õigemini meenub mulle hetkel ainult 2 inimest, üks tuttav ja oma ema kes just äsja mu eelmise symbianiga fööni sai icon_biggrin.gif

tsitaat:
ise kasutan Ebuddy rakendust ning väga mõnus IMO, seal saab erinevad teenused ühte tõsta (AIM, ICQ, MSN, GoogleTalk jne)

proovisin ka toda messengeri, paraku otseselt minu telefoni polnud toetatavate nimekirjas ja seega valisin ühe teise symbiani aparaadi, tundus küll täitsa viisakas, eriti veel, et asi kasutab java baasi selle kõige saavutamiseks. samas mulle ei meeldi väga java baasil olevad programmid, eriti oma päringutega, kas ikka võib netti tarbida (mäletan kui jube kogemus oli mul ühe failihalduriga mis java baasil oli, iga kausta avamiseks tuli 2 või 3 korda nõustuda selle kausta lugemisega... või veel jubedam üks mp3 mängija, kus ma panin talle, et play folder ja valisin oma muusikakausta... pm järgmised 5 minutit ma klõpsisin nõustu nuppu kuniks mul üle viskas, task manageri lahti võtsin ja ära tapsin protsessi...)


Keegi võiks siiski mõned tolle elisa msni screenshotid ülesse visata, hea programm millega seda teha on nt http://www.antonypranata.com/screenshot (symbian)
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2008 14:38:09 vasta tsitaadiga

Ei viitsi praegu otsida, Opera Miniga olen netis ka, aga kas Elisa kodulehel pole sellest MSNist screenshotte? Võid vaadata ka EMT Messengeri, programm on põhimõtteliselt sama.
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
puuma56
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 25.01.2008 11:45:15 vasta tsitaadiga

MIDP aparaadi peal on see klienti kohe eriti tarbetu - programmiga ei saa enamasti samaaegselt pleierit ega ka brauserit kasutada.
Opera miniga on mobile.msn.com leheküljel kasutades palju mugavam.
Lisaks on tugi väga imelik - Nokia 6280'ga saab alla laadida, 6288'ga aga mitte.
Põhimõtteliselt nendel aparaatidel pole programmi jooksutamise seisukohast mingit erilist vahet.

_________________
this message is environment friendly and posted with recycled electrones
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Elisa pakub mobiilikasutajatele MSNi suhtluskeskkonda mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.