Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Blu-ray 3-D spetsifikatsioon valmis, tugi PS3-le märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
simpsonv
HV vaatleja

liitunud: 23.02.2007




sõnum 28.12.2009 15:55:50 vasta tsitaadiga

sai käidud cinamonis avatar3D vaatamas. Film supper, aga see 3D. Nu efekt tuli välja küll ja oli kift, aga Silmad väsivad ära väga kiirelt, filmi lõpus on juba päris raske, Kui on Prillid siis on väga ebamugav, (endal on aga kasutasin läätsesid), Koguaeg on vasak klaas tumedamat tooni, häirib veidi, aga selle taga see efekt ka vist peitub. Prillide läätsed on suhteliselt pisikesed(mis teeb ka tavaliste prillidega vaatamise ebameeldivaks. Kuidas on teiste kogemused? Võiks nagu mugavamad prillid olla ikka.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 29.12.2009 02:23:17 vasta tsitaadiga

simpsonv, kui see oli esimene kord 3D filmi vaatamas käia, siis silmade väsimine, peavalu jms. kõrvalnähud on tavalised. Järgmistel kordadel läheb paremaks. Mis puutub prillidesse, siis Cinamonis kasutatavad prillid on minu arvates tunduvalt mugavamad kui need, mida Plazas kasutatakse... need on tõesti väga ebamugavad.

Taavi© kirjutas:
Ma ei usu et see aju tasemel midagi muudab, pigem tehtakse lihtsat pilt ekraani ja prillide koosmõjul..

Ma ei väitnudki, et ajus midagi muutub. Prillidesse tulev infrapunasignaal paneb prillide klaasid kordamööda vilkuma ning inimese aju lihtsalt "petetakse ära" ja tekib 3D efekt.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 29.12.2009 09:21:17 vasta tsitaadiga

Ei soovi seda 3D ning loodan et ilma selleta filme tuleb rohkem, milleks kanda neid prille peas kui ma seda 3D üldse ei näe. Loodan et nad teevad ilma 3D versioonid ka, muidu ei saa filme üldse vaadata...

Ning suht mõttetu teha telekas just selle asja pärast.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warbler and Devin Townsend!
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simpsonv
HV vaatleja

liitunud: 23.02.2007




sõnum 29.12.2009 11:36:24 vasta tsitaadiga

oled sa üldse 3D filmi näinud mõnda, see elamus mis sealt saab on ikka omaette tase. Mina vaata kas või Avatar ära.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 29.12.2009 12:39:46 vasta tsitaadiga

Flacko, see 3d seal BD peal tuleb lihtsalt üks lisa featuur ma arvan. esimesed 3d filmid olid olemas juba ammu enne esimest maailmasõda (1890). ei usu, et nüüd, üle saja aasta hiljem, see asi nii hulluks läheb, et ei saa kohe ilma üldse hakkama.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 29.12.2009 13:45:27 vasta tsitaadiga

simpsonv kirjutas:
oled sa üldse 3D filmi näinud mõnda, see elamus mis sealt saab on ikka omaette tase. Mina vaata kas või Avatar ära.


Olen küll, 4- 5 tk vaadanud a mis teha kui ma neid efekte ei näe. Ei tööta lihtsalt, selleks on ju 2hte silma vajaet töötaks, mul aga üks ei näe, selles ongi jama. Sekkepärast ma neid 3D ei salligi, et igalpool see olemas, tahaks normaalselt kino näha, ei, ikka 3D ja need prillid ette.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warbler and Devin Townsend!
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 29.12.2009 14:43:25 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
esimesed 3d filmid olid olemas juba ammu enne esimest maailmasõda (1890)

Ma ei tea, kust sa selle info võtsid, aga esimest filmi üleüldse näidati alles 1895. aastal.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 29.12.2009 15:42:40 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
esimesed 3d filmid olid olemas juba ammu enne esimest maailmasõda (1890)

Ma ei tea, kust sa selle info võtsid, aga esimest filmi üleüldse näidati alles 1895. aastal.


icon_eek.gif icon_lol.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 29.12.2009 20:25:24 vasta tsitaadiga

wikipediast võtsin
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online

sõnum 29.12.2009 21:03:28 vasta tsitaadiga

http://en.wikipedia.org/wiki/3-D_film
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_3-D_films
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 30.12.2009 15:30:46 vasta tsitaadiga

Hmm kõlab uskumatu, sellel ajal polnud korralikke telekaid isegi, mis 3D nad taga ajasid, kinoekraanid olid ka nagu nad olid..
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online

sõnum 30.12.2009 15:36:39 vasta tsitaadiga

Kinovärk muidugi.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 31.12.2009 13:47:28 vasta tsitaadiga

simpsonv kirjutas:
sai käidud cinamonis avatar3D vaatamas. Film super, aga see 3D. Nu efekt tuli välja küll ja oli kift, aga Silmad väsivad ära väga kiirelt, filmi lõpus on juba päris raske, Kui on Prillid siis on väga ebamugav, (endal on aga kasutasin läätsesid), Koguaeg on vasak klaas tumedamat tooni, häirib veidi, aga selle taga see efekt ka vist peitub. Prillide läätsed on suhteliselt pisikesed(mis teeb ka tavaliste prillidega vaatamise ebameeldivaks. Kuidas on teiste kogemused? Võiks nagu mugavamad prillid olla ikka.

Kas prillikandjale siis ei soovita? Peab vist lähemale istuma siis äkki näeks kah midagi (lühinägelik) icon_neutral.gif Siis saaks vaadata vast ilma prillideta muidu küll jama.
Muidu näen 3Dd ja steropilte peaaegu kohe kui need ilmuvad kiirelt. Isegi tavapiltide puhul tekib tunne nagu olekski seal sees juba:O

_________________
Võta aega veidi ringi vaadata


viimati muutis TheDJ 31.12.2009 13:47:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 31.12.2009 13:49:58 vasta tsitaadiga

neid saab ikka koos prillidega ka kasutada. vähemalt mul oli küll ruumi küllalt, et prillid ka sinna alla ära mahutada.

kusjuures meil seltskonnas oli üks prillikandja ka ja ma ei tea, et ta oleks prillid alt ära võtnud.

minu jaoks on need cinamoni 3dprillid küll ülimalt ebamugavad. kõrvade ja nina pealt tegid haigelt roppumoodi.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 31.12.2009 15:03:38 vasta tsitaadiga

Plaza omadega polnud mõõtudelt väga suurte prillide kandjana mingit muret. Ja ehkki oli esimene 3D kogemus - ei tekkinud ka silmadega mingit probleemi. Efekt tekkis kohe ja igavesti vahva oli.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 31.12.2009 15:31:03 vasta tsitaadiga

plaza prillid ka ei meeldind, jube massiivsed ja mälu järgi pold ka piisavalt mugavad. plazas kippusid heledamad kohad virvendama, cinamonis seda tähele ei pand, aga ekraanil oli mingi sigrimigri näha. lina vist ei ole seal eriti sile või mingi selline kamm paistis seal olema, nagu häiris see natuke kohati.

aga ega effekti kohta pole midagi halba öelda, minu jaoks täiesti olemas ja värvid/detailid kaduma ei kippunud minema eriti. võimalik, et 2d poleks mõndasi asju tähele pandki. kui saaks vaid prillid mugavamaks, siis oleks juba perfecto.

oi, kas see arutelu offtopic ei ole?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 10.01.2010 05:29:02 vasta tsitaadiga

CC Plaza 3D prillid suht kohutavad. Ise käisin mõned päevad tagasi Avatari vaatamas. Tegu kindlasti ühe parima filmiga, mis ma kunagi näinud olen. 3D efekt oli täitsa olemas ja puha. Kuid sellegipoolest on prillid peas kuidagi väga ebamugavad. Liiga rasked ja kitsad lihtsalt. Nina ja kõrvad hakkasid valutama. Õnneks filmi käigus harjus lõpuks ära ja kuna filmi ''sulandus'' hästi sisse, siis ei pannud seda lõpuks enam eriti tähelegi ja häiris ainult alguses.

Ontopic:

3D PS3 peal - vinge ja puha, kuid nüüd tahaks siiski ka telekat, mille peal 3D vaadata saaks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.01.2010 09:00:51 vasta tsitaadiga

Plazas on kahte tüüpi prille, ühed on saalis 1 ja teised saalis 7, esimese omad on kehvad. Teiste omadega ise jäin suht rahule, mugavad, kuid ninast asuvad päris kaugel (selleks ilmselt, et prillid ka alla ära mahuksid).
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 15.01.2010 13:21:56 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
CC Plaza 3D prillid suht kohutavad. Ise käisin mõned päevad tagasi Avatari vaatamas. Tegu kindlasti ühe parima filmiga, mis ma kunagi näinud olen. 3D efekt oli täitsa olemas ja puha. Kuid sellegipoolest on prillid peas kuidagi väga ebamugavad. Liiga rasked ja kitsad lihtsalt. Nina ja kõrvad hakkasid valutama. Õnneks filmi käigus harjus lõpuks ära ja kuna filmi ''sulandus'' hästi sisse, siis ei pannud seda lõpuks enam eriti tähelegi ja häiris ainult alguses.

Ontopic:

3D PS3 peal - vinge ja puha, kuid nüüd tahaks siiski ka telekat, mille peal 3D vaadata saaks icon_rolleyes.gif


Cinamonis on head prillid, sellised mõnusad ja kerged. Ma just mõtlesin peale filmi, et coca plazas oleks sealsete raskete prillidega väga valus ikka olnud nii pikka filmi vaadata.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Blu-ray 3-D spetsifikatsioon valmis, tugi PS3-le mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.