Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, CISPA, DMCA, GDPR... »  Kas Interneti lõpp ja ACTA algus? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 19.04.2012 08:49:11 vasta tsitaadiga

Kuskohast see nüüd välja paistis?
_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 19.04.2012 09:06:16 vasta tsitaadiga

margus1000 kirjutas:
Kuskohast see nüüd välja paistis?
Loe omaenda teksti ja viidatut - sa ju võtsid sõna just viimase lause suhtes icon_lol.gif icon_wink.gif icon_lol.gif Või ei oska sa aru saada, et milline LAUSE (aga mitte lõik vms.) just viimane on???
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 19.04.2012 09:28:14 vasta tsitaadiga

Siis said sa ikka natuke valesti aru. Mis mind postitama pani, oli selles lause mõtteavaldus, et kui mingid x litsentsid paika jäävad, siis minu eraelus võite sorkida omaenda suva järgi palju tahate. Kui see nüüd tobedus ei ole, siis mis on?
Sinu mõtteavaldus oli ehe näide sellest, kuidas pannakse silmaklapid pähe, loetakse välja üks sõna ja ülejäänud sõnu nagu poleks olemas. Tähenärimine - at its best.

_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
900
HV vaatleja

liitunud: 19.04.2012




sõnum 19.04.2012 17:43:41 vasta tsitaadiga

et säiliks kord ja rahasüsteem n pluss 1 võrdub
edasine majanduskasv. seega ostkekaupa, mitte ärge tõmmake

ja veel lisaks, viirused, ärge levige..
linux
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 19.04.2012 20:06:10 vasta tsitaadiga

See jällegi oli hea. Nagu maazik ise oleks selle kirja pannud icon_lol.gif

Haiguste ravi kontrollitud. Pime tuba, söökla toit, üksindus ...

_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.04.2012 20:10:43 vasta tsitaadiga

Tahaks osta Avast Internet security otse avasti kodulehelt, aga ei saa, pole krediitkaarti. Viie arvuti litsents kolmeks aastaks maksab 28€ arvuti kohta, google eesti otsing andis tulemuseks, et maxi ainsana müüb seda ja sellegi hind on viie arvuti kohta kolmeks aastaks ühe arvuti kohta 40€.

Tarkvara levib interneti vahendusel tootearendaja kuludega ilma vahendajateta ning ma pole nõus maksma vahendustasu tarkvara eest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 19.04.2012 20:26:16 vasta tsitaadiga

Deebetkaart + annab võimaluse netis asjade eest maksta. Krediitkaart on tegelikult isegi kindlam, sest "maha" ei võeta midagi. Mul on olnud paar korda, et bronnitakse topelt. Krediitkaardiga on lihtne, helistad panka ja rahu majas.
_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 20.04.2012 08:10:57 vasta tsitaadiga

margus1000 kirjutas:
Siis said sa ikka natuke valesti aru. Mis mind postitama pani, oli selles lause mõtteavaldus, et kui mingid x litsentsid paika jäävad, siis minu eraelus võite sorkida omaenda suva järgi palju tahate. Kui see nüüd tobedus ei ole, siis mis on?
Sinu mõtteavaldus oli ehe näide sellest, kuidas pannakse silmaklapid pähe, loetakse välja üks sõna ja ülejäänud sõnu nagu poleks olemas. Tähenärimine - at its best.
Kahjuks sel juhul oled sa kaudselt avaldanud toetust eelviimasele lausele : "Mina olen ACTA ja muude sipade poolt." icon_cool.gif Sul oli ju ainult viimase lause suhtes midagi öelda, ülejäänu järelikult OK..... icon_cool.gif See nüansike põhjustas minupoolse pisinorimise. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 20.04.2012 09:24:48 vasta tsitaadiga

Või vastupidi icon_wink.gif . Mis juhtub creative commonsi ja muude vabade litsentsidega kui ACTA taoline asi läbi läheb?
_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 20.04.2012 10:22:10 vasta tsitaadiga

margus1000 kirjutas:
Või vastupidi icon_wink.gif . Mis juhtub creative commonsi ja muude vabade litsentsidega kui ACTA taoline asi läbi läheb?
Tegelikult pole selle suhtes vist ühetähenduslikku teavet? Elik saame teada alles peale seda kui maazik'u ja sinu vaga soov on täitunud..............
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 20.04.2012 15:32:03 vasta tsitaadiga

Ei ikka maaziku ja sinu soov. icon_lol.gif Mind jäta mängust välja.
_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 20.04.2012 15:55:36 vasta tsitaadiga

margus1000 kirjutas:
Ei ikka maaziku ja sinu soov. icon_lol.gif Mind jäta mängust välja.
margus1000 kirjutas:
Siis said sa ikka natuke valesti aru. Mis mind postitama pani, oli selles lause mõtteavaldus, et kui mingid x litsentsid paika jäävad, siis minu eraelus võite sorkida omaenda suva järgi palju tahate. Kui see nüüd tobedus ei ole, siis mis on?
Sinu mõtteavaldus oli ehe näide sellest, kuidas pannakse silmaklapid pähe, loetakse välja üks sõna ja ülejäänud sõnu nagu poleks olemas. Tähenärimine - at its best.
Kordan veelkord - kahjuks oled sa kaudselt avaldanud toetust maazik'u eelviimasele lausele : "Mina olen ACTA ja muude sipade poolt." icon_cool.gif Sul oli ju ainult viimase lause suhtes midagi öelda, ülejäänu järelikult OK..... icon_cool.gif icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 20.04.2012 16:29:10 vasta tsitaadiga

Kahjuks saad sina valesti aru icon_lol.gif Kes teisele ütleb, see ise on ... blaa-blaa-blaa ...
Auuu adminn. Ole hea mees, roogi teemast see lapsik rokk välja.

_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 20.04.2012 16:32:40 vasta tsitaadiga

Teinekord väljenda end õigesti siis. Ja muuseas, ma ei näe, et ma kuskil mingeid nimetusi jaganud oleksin .... seega jälle sa sogad vett, oled ebatäpne .... icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, CISPA, DMCA, GDPR... »  Kas Interneti lõpp ja ACTA algus? mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.