Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Hinnavaatluse uudised »  Hinnavaatluse Chrome kasutajate osakaal on ületanud Firefox kasutajate oma märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 07.08.2012 16:19:26 vasta tsitaadiga

Artiklilingi ainus ülesanne oli panna rahvast mõtlema turvaprobleemide üle, kui 100% õige või ainult 99% õige see sisu seal on, see ei oma praeguses teemas rolli.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 07.08.2012 16:34:28 vasta tsitaadiga

Hmn ma pakun, et selline m6tteline j2litusmudel/profileerimine vaevalt kellegi k2itumisharjumusi muudaks, kuna seal pole kirjas abin6usid, kuidas v2hendada oma digital footprint'i. Tekstist j2reldub ainult see, et 2ra kasuta mobiili, internetti, oma pangaarvet etc etc. Et saada osa funktsionaalsest infoyhiskonnast, tuleb selle asemel metsa kolida, kuna esineb hypoteetiline oht, et keegi just sind v6ib pealt kuulata.
Selliste klikimagnetite asemel tuleks l2bi viia yleriigiline t2ism2ngus kampaania (flyerid, netiuudised, -6petused, -infokillud (nt konto regamise/sisselogimise puhul), tykike eetriaega, avalikud yritused etc etc), et inimeste tehnoloogiateadlikkust t6sta. Muidugi, tehnoloogia areneb, aga teatud massiivsed standardid ning p6hit6ed on ajapikku v2lja kujunenud...

_________________
assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree''
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 07.08.2012 16:44:25 vasta tsitaadiga

guest1902 kirjutas:
Hmn ma pakun, et selline m6tteline j2litusmudel/profileerimine vaevalt kellegi k2itumisharjumusi muudaks, kuna seal pole kirjas abin6usid, kuidas v2hendada oma digital footprint'i. Tekstist j2reldub ainult see, et 2ra kasuta mobiili, internetti, oma pangaarvet etc etc. Et saada osa funktsionaalsest infoyhiskonnast, tuleb selle asemel metsa kolida, kuna esineb hypoteetiline oht, et keegi just sind v6ib pealt kuulata.
Selliste klikimagnetite asemel tuleks l2bi viia yleriigiline t2ism2ngus kampaania (flyerid, netiuudised, -6petused, -infokillud (nt konto regamise/sisselogimise puhul), tykike eetriaega, avalikud yritused etc etc), et inimeste tehnoloogiateadlikkust t6sta. Muidugi, tehnoloogia areneb, aga teatud massiivsed standardid ning p6hit6ed on ajapikku v2lja kujunenud...
Metsa kolimine pole lahendus antud teema raames. Pigem las inimesed mõtleks, kas ikka tasub kõiki oma paroole anda pilvesse hallatavaks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2012 19:19:59 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Firefox on ikka hea thumbs_up.gif . Ei näe kroomil mingit eelist peale väikse kiirusetõusu. Küll aga näen miinuseid. Kroom võtab rohkem ressursse ja spämmib task manageri oma kümnete protsessidega. Ok mul on 8GB RAM aga ei näe mõtet 2GB kroomile eraldada, kui see mulle mingit märgatavat eelist ei anna Firefoxi ees.
Lisasi kah vähem kui Firefoxil ja välimust ei saa oma käe järgi nii täpselt kohaldada. Aga see minu arvamus puhtalt. Ju siis inimestele meeldib brauser millesse nad ei pea süvenema.

Oman ka 8GB rammi ning ei näe mõtet, et tühjalt seisaks ram. Lisaks lihtsusele omab chrome suurepärast cloud synci, mis sünkroniseerib addone, paroole, ajalugu, avatud sakke ja kõike muud. Üles seadmine on sama lihtne kui oma Google kontosse sisse logimine.

No minupärast kasutagu või 4GB aga kui see mingit kasutegurit ei anna, siis ma sellel mõtet ei näe. Firefoxil on täpselt samuti Sync olemas. Mõistagi pole mingit Firefoxi kontot a'la Google konto mis kõik kokku seob aga üsna hea ikka.
tonism kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Firefox on ikka hea thumbs_up.gif . Ei näe kroomil mingit eelist peale väikse kiirusetõusu. Küll aga näen miinuseid. Kroom võtab rohkem ressursse ja spämmib task manageri oma kümnete protsessidega. Ok mul on 8GB RAM aga ei näe mõtet 2GB kroomile eraldada, kui see mulle mingit märgatavat eelist ei anna Firefoxi ees.
Lisasi kah vähem kui Firefoxil ja välimust ei saa oma käe järgi nii täpselt kohaldada. Aga see minu arvamus puhtalt. Ju siis inimestele meeldib brauser millesse nad ei pea süvenema.

Pole ammu Firefoxi kasutanud ning võibolla see ei ole enam asjakohane eelistus, kuid kas Chrome suurem mälukasutus ei tulene mitte sellest, et iga tabi jaoks on eraldi protsess? See võtab küll rohkem ressursse, kuid väita, et see midagi ei anna, on väär. Näiteks on ikka aegajalt ette tulnud olukordi, kus Facebooki tab on koomas, see aga ei häiri kogu browseri tööd ning teised asjad saavad iseseisvalt edasi joosta. Vajadusel saan selle ühe tabi kinni suruda ning uuesti avada ilma, et see teisi mõjutaks.

Nagu ütlesin, võibolla ei ole see täna enam päevakajaline probleem, kuid mingis vanemas Firefoxi browseris hangus kogu browser, mis on ilmselge miinus minu silmis.

Nii see on, aga see eeldab, et mul on tabe mis crashivad. Näiteks viimane FF crash oli mul kuskil versioonis 12 vist ja praegu on kasutusel 14. Nii, et see nn "Tab Isolation" featuur ei anna mulle mingit olulist stabiilsust juurde.
Lisaks on Firefoxil juba tükk aega plugin isolation. Ehk siis flash vms plugin crashib, aga see ei vii kogu brauserit endaga kaasa nagu ennemuiste. Piisab leht uuesti laadida ja kõik jälle korras. Seega võiks vaielda, et tab isolationit pole eriti vajagi. Tegelikult see on töös (koodnimi Electrolysis vist), aga see on töös olnud juba terve igaviku ja ei tundu küll, et kunagi valmis saaks icon_smile.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2012 19:23:21 vasta tsitaadiga

Chrome kasutusmugavusest niipalju, et scrollbar on VÄGA tüütu. Ei tööta nagu töötama peaks. Sellest piisas, et FF peale tagasi minna.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
Kreisi kasutaja
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2012 19:37:20 vasta tsitaadiga

Ise kasutan kuskil ajast 75% firefoxi ja 25% chrome'i. Firefoxi lisadest ei saa mööda lihtsalt vaadata. thumbs_up.gif
_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003




sõnum 07.08.2012 19:50:43 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal pidevad probleemid firefoxi ja flashiga sundisid chrome jälle proovima. Hetkel tundub täitsa hea ja isegi add onid juba olemas ja sai adblock peale panud. Koos sellega võib täitsa kasutada.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2012 20:08:54 vasta tsitaadiga

Kõikidest arvutitest, kuhu FF peale olen pannud, on omanud flash probleemi neist ainult 1 ja see oli ka puhtalt sellepärast, et ma kogemata päris vana versiooni panin peale ja läppari omanik ei oskanud uuendada.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003




sõnum 07.08.2012 20:27:32 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Kõikidest arvutitest, kuhu FF peale olen pannud, on omanud flash probleemi neist ainult 1 ja see oli ka puhtalt sellepärast, et ma kogemata päris vana versiooni panin peale ja läppari omanik ei oskanud uuendada.

Ma olen firefoxi kasutanud alates esimesest versioonist. Uusim flash koguaeg peal. Aga ju siis Win7 x64 ja uusim firefox ei saa enam läbi nii nagu vaja. Pidevalt kui mitu tabi ees siis flash has crashed errorid ees või müstilised browseri hangumised.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2012 22:05:07 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Chrome kasutusmugavusest niipalju, et scrollbar on VÄGA tüütu. Ei tööta nagu töötama peaks. Sellest piisas, et FF peale tagasi minna.

wat?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2012 22:56:42 vasta tsitaadiga

ma ei viitsi seletama hakata. Mind igatahes väga häiris see, et scrollides (minu viisil) liigud sa täpselt mittekuhugi...
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2012 23:05:16 vasta tsitaadiga

Ma ei kujuta ette, kuidas ma mingit moodi scrollides mitte kuhugi ei jõuaks. Tõka tõka üles alla üles alla?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 07.08.2012 23:31:08 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ja ma kasutan endiselt Operat, hea massist eristuda icon_biggrin.gif

Sama siin.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2012 23:58:04 vasta tsitaadiga

Hiirega scroll bari üles kiiresti lükates juhtub nii. Olen lehekülje lõpus, võtan scrollbari hiirega kinni, viskan ta üles. FF-l toimib ilusti, aga chromes mitte.

Puhtalt harjumise asi minu poolt, aga samas chrome pole ka küllalt korralikult teinud... FF siiani töötab väga ilusti ja mingeid probleeme pole. Chromega leidsin päris kähku probleemi, mis reaalselt segab ja seetõttu ka chrome kasutama kuidagi ei kutsu.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 08.08.2012 10:10:01 vasta tsitaadiga

FF töötab täiesti muretult, pole sel ei flashide ega muude pluginatega muresid, hetkel siis win 8 RTM ja ikka töötab hästi icon_biggrin.gif
Chrome on sellega oma korraliku kuulsuse teeninud, et üheltpoolt on rahvale selgeks tehtud, et see on jube õhuke klient, tegelikkuses on mälukasutuse poolelt FF parem. Samas antakse Chromi paljude allalaadimistega niiöelda "tasuta" kaasa ja kui inimesel see juba arvutis peal on, siis ta ilmselt ka proovib seda ja IE-st on see tõesti tunduvalt asjalikum icon_biggrin.gif FF-i ei suruta kuskilt sulle peale ja seda kasutavadki ainult need kes seda tahavad icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 08.08.2012 10:15:39 vasta tsitaadiga

Pole Firefoxi väga kaua aega kasutanud, aga kahjuks on Chrome viimasel ajal alt vedanud. Jubedalt aeglane + sisseehitatud flash paneb karmilt pange. Sain selle deaktiveeritud chrome://plugins alt.
Sellegipoolest - ärge nüüd arvake, et kui te Google'i veebilehitsejat ei kasuta, siis Google teie kohta midagi ei tea.
Nii palju, kui kasutate ühte ainsatki Google teenust ja mõnel kodulehel on Google Analytics siis võid kindel olla, et sul on tracker cookie olemas ja sinu tegevus talletatakse - vähemalt statistika eesmärgil.

Pigem tekib küsimus - miks peaks keegi just individuaalselt sinust huvitatud olema?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 08.08.2012 14:20:24 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
germo123
HV kasutaja
germo123

liitunud: 26.09.2010




sõnum 08.08.2012 14:56:52 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Ja ma kasutan endiselt Operat, hea massist eristuda icon_biggrin.gif

Sama siin.

Mina Samuti.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Hinnavaatluse uudised »  Hinnavaatluse Chrome kasutajate osakaal on ületanud Firefox kasutajate oma mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.