Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  E-raamatute ning e-lugerite(e-reader) arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 14.12.2012 14:09:28 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Ise hakkan ka vaikselt tahvlite vastu huvi tundma, pole veel pikemalt käes hoidnud, teadmised 0.
Mõtlesin tahvli osta ainult sellepärast et vaadata linnapeal seda veebilehekülge.
Aga tuleb välja, et seda lehte tahvel ei suudagi kuvada? icon_eek.gif
Seega, kas saab tahvliga avada kõiki veebilehekülgi ja kui ei, siis milliseid ei saa ja miks (nexux 7-ga)?
Ja kuidas te kõik Officei faile nendes redigeerite?
Spoiler Spoiler Spoiler
Request desktop site sättega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kriiks
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2003




sõnum 14.12.2012 14:54:55 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Ma olen seda vist ka varem ütelnud kuid lugemiskogemus võib olla inimeseti erinev. Mina näiteks avastasin peale Kindle ostmist, kui mõnus on tegelikult lugeda raamatuid paberil kuna paberraamatu puhul on progress lugemisel tuntavam, kiire lappamine käib nö. hetkega, e-ink ikka läägib korralikult. E-raamatud on teineteisest raskesti eristatavad, ei ole seda erilisuse tunnet. Ehk siis enda üllatuseks avastasin, et ma olen pigem sedasorti inimene, kellele meeldivad rohkem käegakatsutavad asjad, e-vidinad on kuidagi teineteisest erinevad.

Täpselt icon_biggrin.gif
Ise jälle leidsin, et vahetaks suurima rõõmuga kogu oma paberil raamatukogu kinde jaoks sobiva vastu välja, kui vaid võimalik oleks. Paberi lappamisest puudust ei tunne. Kui raamat on hea, siis ei tunne ka pidevalt huvi, kui palju veel jäänud on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 14.12.2012 15:26:44 vasta tsitaadiga

Kriiks kirjutas:
Mark0 kirjutas:
Ma olen seda vist ka varem ütelnud kuid lugemiskogemus võib olla inimeseti erinev. Mina näiteks avastasin peale Kindle ostmist, kui mõnus on tegelikult lugeda raamatuid paberil kuna paberraamatu puhul on progress lugemisel tuntavam, kiire lappamine käib nö. hetkega, e-ink ikka läägib korralikult. E-raamatud on teineteisest raskesti eristatavad, ei ole seda erilisuse tunnet. Ehk siis enda üllatuseks avastasin, et ma olen pigem sedasorti inimene, kellele meeldivad rohkem käegakatsutavad asjad, e-vidinad on kuidagi teineteisest erinevad.

Täpselt icon_biggrin.gif
Ise jälle leidsin, et vahetaks suurima rõõmuga kogu oma paberil raamatukogu kinde jaoks sobiva vastu välja, kui vaid võimalik oleks. Paberi lappamisest puudust ei tunne. Kui raamat on hea, siis ei tunne ka pidevalt huvi, kui palju veel jäänud on.

Peale 2 kolimist ja remonti on see viga, et ei leia oma raamatuid üles enam. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 14.12.2012 16:14:17 vasta tsitaadiga

Nice, kui nüüd kaardi saaks kuidagi fullscreeni panna, zuumida jne, siis ostan Nexus 7 ära thumbs_up.gif
Kas N7 ka 1080P videosid sujuvalt mängib?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2012 16:41:58 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Nice, kui nüüd kaardi saaks kuidagi fullscreeni panna, zuumida jne, siis ostan Nexus 7 ära thumbs_up.gif
Kas N7 ka 1080P videosid sujuvalt mängib?


Ma testiks proovisin kõrge bitreidiga Avatari kood DTS heliga, jooksis ilusti Dice playeriga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 14.12.2012 20:32:38 vasta tsitaadiga

ChrisT kirjutas:
Sõber helistas Klick'i täna ja öeldi, et 95% tõenäosusega saabub Nexus 10 enne jõule nende poodi. Uueks aastaks pidi 100% kohal olema.

KLICK:
Täname Teid kirja eest!
Kahjuks puudub info, kas ja millal võib toode meile müüki jõuda.
See aasta kahjuks enam mitte.

Parimat,
XXXXXXXX
Klick Eesti AS
www.klick.ee

AK:
Tere,
Lubatud on jaanuaris, täpsemat aega hetkel ei oska öelda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ChrisT
HV vaatleja

liitunud: 11.09.2010




sõnum 15.12.2012 04:03:19 vasta tsitaadiga

Hämmastama paneb, kuidas Klicki töötajad erinevat juttu ajavad... icon_biggrin.gif
Ajab plaanid tsipa sassi, kui lubatakse enne jõule igal pool N10 välja lasta, aga ei tehta seda... Tele2-s pidi samuti tulema 50. nädala jooksul müügile see... tuhkagi. Muidugi nädal pole veel läbi... icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UKoort
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2012 11:15:46 vasta tsitaadiga

Nõme on see kuidas e-lugerite aku kestvust reklaamitakse.
Ala kaks kuud peab vastu aga kuskil on kirjas et ainult siis kui 30 min per päev loed.
See teeb ju järjest kuskil 30 tundi mis on tabletist ainult 3 x rohkem.
Ehk aktiivsemad peavad ikka paari kolme päeva tagant laadima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.12.2012 12:47:12 vasta tsitaadiga

Lugeri aku kestab teatud kindla arvu lehekülje pööramisi. Tüüpiliselt on need suurusjärgus 5-10k. Muidugi kui wifit pidevalt sees hoida ning mõnel ka taustavalgustust siis kulb aku oluliselt kiiremini
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2012 12:53:46 vasta tsitaadiga

Ei tea, mul kindle võtab niisama seistes ka akut, vahepeal kuu aega seisis ning akut läks ~40%
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 15.12.2012 19:47:25 vasta tsitaadiga

Nexus 10 on USA-st nii out of stock, et hirmus, täiesti ikaldus. Google peaks laskma välja need retail poodidesse ka, saaks suurema profiti, aga ehk ei ole tootmisest peale tulemas nii palju.

Ehk tasubki oodata, Google lisab koostöös Samsungiga 3G/LTE toe ja ehk ka üllatus-üllatus mälukaardi pesa (you wish).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 16.12.2012 18:47:54 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anriil
HV vaatleja

liitunud: 31.08.2007




sõnum 16.12.2012 22:51:47 vasta tsitaadiga

soovija kirjutas:
Nexus 10 on USA-st nii out of stock, et hirmus, täiesti ikaldus. Google peaks laskma välja need retail poodidesse ka, saaks suurema profiti, aga ehk ei ole tootmisest peale tulemas nii palju.

Ehk tasubki oodata, Google lisab koostöös Samsungiga 3G/LTE toe ja ehk ka üllatus-üllatus mälukaardi pesa (you wish).

Eks Nexus 10ga on enamvähem sama lugu mis 4ga. Ei osatud arvata, et tahtmine nii suur on - ei osanud google sellega arvestada, veel vähem tootjad. http://www.androidcentral.com/google-uk-boss-offers-unreserved-apology-delayed-nexus-4-orders

Samas need kes siin varakult kaugematelt maadelt sebinud endale emma-kumma isendi, tundub, et on ka kätte saanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003




sõnum 17.12.2012 11:26:31 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Ei tea, mul kindle võtab niisama seistes ka akut, vahepeal kuu aega seisis ning akut läks ~40%


Wifi oli väljas?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2012 11:31:00 vasta tsitaadiga

Oli väljas, reklaamileht ka ei vahetunud, kuna polnud päris ammu seda sisu seal uuendanud.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002




sõnum 17.12.2012 12:00:12 vasta tsitaadiga

mul on esimese generatsiooni kaaned Kindle 3-l, ehk siis need, mis andsid igasuguseid erinevaid erroreid ning tihti peab resu tegema. See aegajalt sööb aku tühjaks, aga muidu peab ikka ropult kaua vastu, haruharva laen eesmärgiga, pigem siis sutsakate kaupa, kui raamatuid sisse laen.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2012 12:14:01 vasta tsitaadiga

... kuna nüüd on tahvlite ja lugerite jaoks eraldi foorum, siis oleks soovitav edasiste arutluste jaoks teha iga seadme jaoks eraldi teema ...
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  E-raamatute ning e-lugerite(e-reader) arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.