Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Sobiv autolaadija Samsungi tahvlile. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
joffe
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2006




sõnum 21.11.2013 18:52:59 Sobiv autolaadija Samsungi tahvlile. vasta tsitaadiga

Tahvel ise GT-N8000 ja huvitab, kui võimas peab olema autolaadija, et ta reaalselt ka laeks tahvli akut? Praegu olen proovinud olemasolevaid- need on 1A- lised ja indikaator näitab ainult USB ühendust nagu arvutiga koos olles (rist näidu peal). On ehk kellelgi võimalus järgi uurida, kui võimas on see autolaadija, mis on müügil Elioni e- poes lisatarvikuna. Kui asi on üldse amprites? Muidu on oomipoes praegu saadaval 3,1A- line autolaadija- tea, kas siis toidab ära?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2013 02:00:46 vasta tsitaadiga

Palju tal originaal laadijal ampreid on? Auto omal võiks olla siis vähemalt sama palju või siis isegi rohkem arvestades, et enamus on hiinakad ja krt teab palju need reaalselt välja annavad.

Mul mingi hiina tahvel millel laadija on 2A ja selline laadija tasapisi isegi laeb kui navi soft käimas on
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joffe
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2006




sõnum 22.11.2013 06:53:28 vasta tsitaadiga

tsihh kirjutas:
Palju tal originaal laadijal ampreid on?

Kui ma seda vaid teaksin, poleks ka teemat algatanud! icon_confused.gif Elioni e-poes pole mingeid andmeid kirjas. Sellest ju ka minu küsimus: On ehk kellelgi võimalus järgi uurida, kui võimas on see autolaadija, mis on müügil Elioni e- poes lisatarvikuna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2013 08:16:20 vasta tsitaadiga

joffe kirjutas:
Elioni e-poes pole mingeid andmeid kirjas. Sellest ju ka minu küsimus: On ehk kellelgi võimalus järgi uurida, kui võimas on see autolaadija, mis on müügil Elioni e- poes lisatarvikuna.

Aga löö siis Elioni poes antud tootekood guuglisse ja vaata tootja lehelt andmeid:

http://www.samsung.com/uk/consumer/mobile-devices/galaxy-note/accessories/ECA-P10CBECSTD

Toalaadijal on ka amprid peale kirjutatud, miks autolaadija väljundandmed sellest erinema peaksid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 22.11.2013 10:04:41 vasta tsitaadiga

Aga tahvlid tahavadki enamjaolt saada 2A laadijat. Enda tahvlil oli samuti kohe kaasas 2A laadija.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2013 10:14:43 vasta tsitaadiga

joffe kirjutas:
tsihh kirjutas:
Palju tal originaal laadijal ampreid on?

Kui ma seda vaid teaksin, poleks ka teemat algatanud! icon_confused.gif Elioni e-poes pole mingeid andmeid kirjas. Sellest ju ka minu küsimus: On ehk kellelgi võimalus järgi uurida, kui võimas on see autolaadija, mis on müügil Elioni e- poes lisatarvikuna.


Ma pidasin silmas toalaadijat. Sealt saad teada palju sul minimaalselt tarvis on
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joffe
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2006




sõnum 22.11.2013 11:55:40 vasta tsitaadiga

Ja-jah, juba sain teada- alul vaatasin, et toalaadija peal ainult mingi hiina kribu-krabu, kuid kui silmi teritasin, oli tõesti näha 2A. Aitäh!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tohoh
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2013 17:46:28 vasta tsitaadiga

Endal autos 2,1 A laadija. Laeb tasapisi, aga kui pilt ees, siis näitab ainult USB ühendust. Plaanin proovida 3 amprist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanha
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2012




sõnum 06.12.2013 00:25:30 Re: Sobiv autolaadija Samsungi tahvlile. vasta tsitaadiga

joffe kirjutas:
Muidu on oomipoes praegu saadaval 3,1A- line autolaadija- tea, kas siis toidab ära?


Vaatasin ka seda Oomipoe reklaamlehte, kus siis kirjas, et neil pakkuda 2 väljundiga USB autolaadija, 3,1A. http://www.oomipood.ee/product/carsusb10/usb-autolaadija-2-valjundit-3-1a&ac=1

Aga kas ta on ikka 3,1A? Kui nüüd seda laadija fotot uurida (kuigi seal foto all on ka kiri, et tegu on illustratiivse fotoga), siis on seal näha 2 väljundit, kus siis ühe väljundi juures on märge 2,1A ja teise väljundi juures märge 1,0A. Kui nüüd liita 2,1 ja 1,0, siis tulebki kokku 3,1.
Ma ise millegipärast arvan, et selle laadijaga ongi nii, et tegelikult ei ole tal mõlemad väljundid 3,1A, vaid seal on hoopis 2,1A ja 1,0A, mis on suht tavaline lahendus, selliseid on veel saadaval.
Võimalik, et ma eksin, aga kui keegi on selle asja Oomipoes ära kontrollinud, siis võiks teistele ka teada andma, mis laadija see täpsemalt siis ikkagi on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajnurm
Kreisi kasutaja
ajnurm

liitunud: 10.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2013 17:39:05 Re: Sobiv autolaadija Samsungi tahvlile. vasta tsitaadiga

Vanha kirjutas:
joffe kirjutas:
Muidu on oomipoes praegu saadaval 3,1A- line autolaadija- tea, kas siis toidab ära?


Vaatasin ka seda Oomipoe reklaamlehte, kus siis kirjas, et neil pakkuda 2 väljundiga USB autolaadija, 3,1A. http://www.oomipood.ee/product/carsusb10/usb-autolaadija-2-valjundit-3-1a&ac=1

Aga kas ta on ikka 3,1A? Kui nüüd seda laadija fotot uurida (kuigi seal foto all on ka kiri, et tegu on illustratiivse fotoga), siis on seal näha 2 väljundit, kus siis ühe väljundi juures on märge 2,1A ja teise väljundi juures märge 1,0A. Kui nüüd liita 2,1 ja 1,0, siis tulebki kokku 3,1.
Ma ise millegipärast arvan, et selle laadijaga ongi nii, et tegelikult ei ole tal mõlemad väljundid 3,1A, vaid seal on hoopis 2,1A ja 1,0A, mis on suht tavaline lahendus, selliseid on veel saadaval.
Võimalik, et ma eksin, aga kui keegi on selle asja Oomipoes ära kontrollinud, siis võiks teistele ka teada andma, mis laadija see täpsemalt siis ikkagi on.

Vaatasin täna seda korra oomipoes. Nii ongi, nagu pildilt näha: 2,1A + 1A = 3,1A

_________________
RTFM & UTFG!
HV kasutaja nr. 933
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Sobiv autolaadija Samsungi tahvlile.
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.