Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Win7 Resume loader problem. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
-Re-Flex-
Kreisi kasutaja
-Re-Flex-

liitunud: 30.08.2005




sõnum 18.04.2014 12:44:24 Win7 Resume loader problem. vasta tsitaadiga

Kes on kokkupuutunud sellise pildiga ?
http://informertech.com/wp-content/uploads/2013/09/Windows-resume-loader.jpg

Kui ma ei eksi siis peale BIOS update on selline case.Kui lapakas jääb nii öelda magama kaan kinni, lahti tehes poweri nuppu vajutades hakkab siis loadima üles end windowsisse kirjaga "windows resuming" mitte kui windows üles laeb on kiri ju "windows starting"
Igatahes siis kui ta üles laeb nn tuleb must pilt ja edasi ei kössugi.Aitab ainult powerist välja lülitamine ja uuesti sisse seljuhul tulebki eelneval lingi pilt ette.Pannes Delete , loadib edasi windowsisse sisse.

googeldasin ja enamus räägivad ,et tuleb USB keyboard enable panna BIOSis kuid mina ei leia BIOSis sellist kohtagi kus seda valida saaks...vanasti oli biosis jah väga palju variante mida teha sai kuid nüüd ei saa pmst muffigi seal teha...Tegin ka pilte mida ma BIOSis üldse teha saaa.Äkki keegi oskab öelda mida ma muutma peaksin siis BIOSis?






tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 18.04.2014 16:55:19 vasta tsitaadiga

Olen kokku puutunud sellise nähtusega ning nähtud versioon oli siis see kus läppar läks konflikti Sleepiga.
Ja aitas ainult Sleep jäädavalt ära unustamine icon_smile.gif ning Shut Downi kasutamine.

Aga Sleep on Windowsil nagunii selline pooltoores "leiutis". Osade masinatega ei tööta üleüldse, osadega töötab vigaselt ja osadega töötab korralikult. Ise olen oma läpparitega igasuguste Sleepide olemasolu "ära unustanud" ja alati on niipalju aega olemas, et Shut Downi kasutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Re-Flex-
Kreisi kasutaja
-Re-Flex-

liitunud: 30.08.2005




sõnum 19.04.2014 11:37:48 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Olen kokku puutunud sellise nähtusega ning nähtud versioon oli siis see kus läppar läks konflikti Sleepiga.
Ja aitas ainult Sleep jäädavalt ära unustamine icon_smile.gif ning Shut Downi kasutamine.

Aga Sleep on Windowsil nagunii selline pooltoores "leiutis". Osade masinatega ei tööta üleüldse, osadega töötab vigaselt ja osadega töötab korralikult. Ise olen oma läpparitega igasuguste Sleepide olemasolu "ära unustanud" ja alati on niipalju aega olemas, et Shut Downi kasutada.

jah kuid see ei ole ikkagi lahendus ju icon_rolleyes.gif ennem töötas kuid peale BIOSi uuendust enam mitte ...kuidkil ujub kala ringi mis on vaja kätte saada lappar.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 19.04.2014 12:15:44 vasta tsitaadiga

-Re-Flex- kirjutas:
tahanteada kirjutas:
Olen kokku puutunud sellise nähtusega ning nähtud versioon oli siis see kus läppar läks konflikti Sleepiga.
Ja aitas ainult Sleep jäädavalt ära unustamine icon_smile.gif ning Shut Downi kasutamine.

Aga Sleep on Windowsil nagunii selline pooltoores "leiutis". Osade masinatega ei tööta üleüldse, osadega töötab vigaselt ja osadega töötab korralikult. Ise olen oma läpparitega igasuguste Sleepide olemasolu "ära unustanud" ja alati on niipalju aega olemas, et Shut Downi kasutada.

jah kuid see ei ole ikkagi lahendus ju icon_rolleyes.gif ennem töötas kuid peale BIOSi uuendust enam mitte ...kuidkil ujub kala ringi mis on vaja kätte saada lappar.gif


Ma saan aru, et lahenduseks on emaplaadi vahetus. http://en.community.dell.com/support-forums/laptop/f/3518/t/19470760.aspx
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 21.04.2014 06:39:37 vasta tsitaadiga

See pole sleepi jama. Hibernate on lihtsalt lolliks läinud. Ikka vahest juhtunud pärast nädalaid hiberneerimist. Winni puhul normaalne nähtus.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 21.04.2014 08:09:41 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
See pole sleepi jama. Hibernate on lihtsalt lolliks läinud. Ikka vahest juhtunud pärast nädalaid hiberneerimist. Winni puhul normaalne nähtus.

Ära liialt hasarti satu icon_cool.gif . Sleep ja Hibernate on täiesti kaks erinevat tegevust ning Sleepi probleem on puhtalt emaplaadi tootja probleem, kes pole viitsinud teha probleemivaba Sleepi juhtimist oma tarkvarasse.

Aga Sleep on nagunii selline kiviajast icon_smile.gif pärit leiutis mida viimasel ajal isegi Microsoft enam eriti arendada ei viitsi ning soovitab selle asemel Hibernatet kasutada. icon_cool.gif
----------------------------------
Sleepi läks vanasti tarvis näiteks siis kui arvuti töötas Faksimasinana ja pidi öösel kokku korjama saadetud faksid. Korjas faksid kokku ja siis "magas edasi". Tänapäeval fakse enam nagunii keegi ei saada ja nii võib ka arvuti rahulikult "talveunne" suikuda. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 21.04.2014 18:40:58 vasta tsitaadiga

"delete restoration data....blaah" on hibernatsioonidata kustutmise valik.
Pole selle pildi nägemi e mul esmakordne. Mi u ja naise läpakad sleepi ei kasuta, ainult hibernatsiooni.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Re-Flex-
Kreisi kasutaja
-Re-Flex-

liitunud: 30.08.2005




sõnum 22.04.2014 16:16:00 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
"delete restoration data....blaah" on hibernatsioonidata kustutmise valik.
Pole selle pildi nägemi e mul esmakordne. Mi u ja naise läpakad sleepi ei kasuta, ainult hibernatsiooni.

Igatahes sai pandud siis sleepi asemel igalepoole Hibernate ja ei ole vahet...ikka sama case.
Lahendusi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Win7 Resume loader problem.
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.